generique stromectol ivermectine fluvoxamine kamagra budesonide 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » ŞIRNAK Gabar Dağı'nda PKK'lı teröristlerin pusuya düşürüp şehit ettiği 13 askerden 20 yaşındaki Erzurumlu Onbaşı Şükrü Karataş'ın son mektubu

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ŞIRNAK Gabar Dağı'nda PKK'lı teröristler.........
569 Mesaj -

ÞIRNAK Gabar Daðý'nda PKK'lý teröristlerin pusuya düþürüp þehit ettiði 13 askerden 20 yaþýndaki Erzurumlu Onbaþý Þükrü Karataþ'ýn son mektubuyla gönderdiði fotoðrafýndaki ‘vasiyet’ adlý komando þiiri yine yürek daðladý. Fotoðrafý taziye evinin baþ köþesine koyan yakýnlarý, terhisine 29 gün kala þehit düþen Onbaþý Karataþ'ýn sanki þehit olacaðýný bildiðini söyledi.

ÝÞTE O ÞÝÝR

Vasiyet
Olur ya bir çatýþmada ölürsem
Arkamdan yas tutmayýn
Býrakýn topraðýmda rahat uyuyayým
Bedenimden elbisemi çýkarmayýn
Onlar benim gururumdur
Ölünce kefenim olacak
Baþýmdan beremi çýkarmayýn
O benim þaným þerefim olacak
Ayaðýmdan botlarý çýkarmayýn
Onlar nice yollar aþacak
Sýrat köprüsünden geçecek
Elimden tüfeðimi almayýn
O benim namusumdur
Mezarýma sembol olacak
Yaramýn kanýný silmeyin
Ahirette hesabý sorulacak
Göðsümden kör kurþunu çýkarmayýn
O benim madalyam olacak

Tüm þehitlerimizin ruhlarý þad olsun .... Mekanlarý cennet olsun Ailelerinede Allahtan sabýr diliyorum....

SELAM VE DUAiLE

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 10.10.2007 - 20:44 tarihinde.
Gönderen: 10.10.2007 - 17:16
Bu Mesaji Bildir   Ônder23 üyenin diger mesajlarini ara Ônder23 üyenin Profiline bak Ônder23 üyeye özel mesaj gönder Ônder23 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Amin Duanýza Amin diyorum...

Evet çok üzücü bir durum ve bu zamana raðmen bitmeyen CEHALETÝN ta kendisidir...
Cehaletin gözü kör olsun...
Umarým ellerindeki silahlar ve mermiler bir gün kenbdilerini de ayný þekilde vuracaktýr...
Çünkü o iþin sonu ayný iþin baþýndaki gibi sonun da kendilerini vuran da oluyor.
Gönderen: 10.10.2007 - 17:32
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
Mezarýma sembol olacak
Yaramýn kanýný silmeyin
Ahirette hesabý sorulacak
Göðsümden kör kurþunu çýkarmayýn
O benim madalyam olacak:(ağlarağlar

ALLAHUEKBER:(ağlarağlarağlarağlar

NE DESEM BOS OLUR SEHIT KARDESIM SENIN ICIN RABBIM SENIN VE ARKADASLARIN ICIN EN GÜZEL MERTEBELERI VERMISTIR!!!!!
Gönderen: 10.10.2007 - 19:43
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Rabbim o sehid annelerin, eslerin, evladlarin, babalarin sabrini arttir....

:(ağlarağlar

Rabbim o sehid askerlerin yakinlarinin yüreklerine derman ol....

Ya Rab... BEN ki, ben iken yüregime yangin düstü... Ben iken düsüncelerimi, dualarimi sardi... Ya aileleri nasil, ne haldedirler? ağlar

RABBIM......

.....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 10.10.2007 - 20:43 tarihinde.
Gönderen: 10.10.2007 - 20:43
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
Rabbim þehadetlerini kabul etsin. Geride kalanlara Rabbim sabýr versin.

Son geliþmeleri büyük bir üzüntü ve dikkatle takip ediyoruz. Ülke içinde bir anda oluþan bir vaka deðildir bu. Yýllardýr içinde Rab korkusu olan insanlarýn üzülürek, ellerinden gelen bir þey olmamasýnýn verdiði çaresizlikle izledikleri, Fitne unsurlarýnýn uzun zamandýr kardeþ kavgasý çýkarmak istedikleri bir vakadýr.

Ülkenin her biriminin, Hükümetinden, Askerinden, halkýndan vs. her unsurundan kendisinde bir hata aramasý gerektiði zamaný gelmiþ ve çoktan geçmiþtir.

Atýlan her fitne tohumundan sonra ülkede gencecik körpe bedenleri bir bir topraða vermek bu ülkede her insanýn (Allah korkusu bulunan) içinde fýrtýnalar kopmasýna neden olmuþtur.

Bugüne kadar Lain PKK terör örgütünü destekleyen, sempati duyan, haklýlýk payý veren her insan nazarýmda Bölücü terör örgütünün her eli kanlý katilinden farksýzdýr.
Gönderen: 10.10.2007 - 20:52
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
...........
1576 Mesaj -
Serkan abi sözlerinize ve görüslerinize katiliyorum..

Besikteki cocuk dile gelse PKK'nin yillardir nasil, kimin destegiyle bu konuma gelmesini bilir..

Hepimizin aklinda bir isim var, biliyorum... Kaleyi icten feth ediyorlar.. Kardesi kardese düsürüp, kanini aliyorlar...

Zalimler yaptiklari bu katliamlari görevleri bilip kutsal sayiyorlar. Öyle olmasaydi bu zulüm biterdi.. 1400 sene küsür evvelden bu zamana kadar bu malesef böyle ve hic bitmeyecektir ta ki cehennemden nasiblerini alana dek!

Alma mazlumun ahini cikar AHESTE AHESTE ...!

Gönderen: 10.10.2007 - 21:05
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
ALLAH DIYORUM ALLAH!!!!
Gönderen: 12.10.2007 - 13:09
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
cenabý zülcelal þehadetlerini kabul makbul etsin inþallahu rahman

bir türkiye gerçeði bir vatan evlatý daha rahmana gitti bunun ne zaman gelecek

ALLAH'ým ......:(

yahuh savaþ olsa derimki tamam savaþta yok kahrolasýcalarüzüntülü üzüntülü üzüntülü

ALLAH'u teala c.c kaderli ailesine sabrý cemil silah arkadaþlarýna komutanlarýna ve tüm

müslüman vatan evlatlarýnada gayret kuvvet versin inþallahurahman:(ağlarağlarağlar
Gönderen: 13.10.2007 - 09:22
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MELIKSAH04** su an offline MELIKSAH04**  
RE:
328 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

Ya Rab... BEN ki, ben iken yüregime yangin düstü... Ben iken düsüncelerimi, dualarimi sardi... Ya aileleri nasil, ne haldedirler? ağlar

RABBIM......

.....

YÜREK TAÞ OLSUNDA DAYANSIN KOYNYDA BÜYÜT YEME YEDÝR GÝYME GÝYDÝR KALLEÞLERE YEM ET KURÞUNU ATANDA ATTIRANDA AHÝRETTE O ÞEHÝDÝN KARÞISINA NASIL ÇIKACAKLAR O ÞEHÝT KADAR BÝZDE BUNLARIN HESABINI ONLARA SORMAYACAKMIYIZ RABBÝMÝN KAHHAR ÝSMÝ ONLARA KIYAMETE KADA YETECEKTÝR YAÞASIN CEHENNEM :(ağlarağlar
Gönderen: 14.10.2007 - 05:07
Bu Mesaji Bildir   MELIKSAH04** üyenin diger mesajlarini ara MELIKSAH04** üyenin Profiline bak MELIKSAH04** üyeye özel mesaj gönder MELIKSAH04** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
RE: RE:
330 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý MELIKSAH04**

Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

RABBIM......

.....

YÜREK TAÞ OLSUNDA DAYANSIN KOYNYDA BÜYÜT YEME YEDÝR GÝYME GÝYDÝR KALLEÞLERE YEM ET KURÞUNU ATANDA ATTIRANDA AHÝRETTE O ÞEHÝDÝN KARÞISINA NASIL ÇIKACAKLAR O ÞEHÝT KADAR BÝZDE BUNLARIN HESABINI ONLARA SORMAYACAKMIYIZ RABBÝMÝN KAHHAR ÝSMÝ ONLARA KIYAMETE KADA YETECEKTÝR YAÞASIN CEHENNEM :(ağlarağlar

Ben cok ama cok üzülüyorum - tühlerilm diken diken oldu -
ALLAH tüm sehid ailelerine yakinlarina e$dostlarina sabir versin...
:(ağlarağlarağlarağlar
Gönderen: 14.10.2007 - 17:41
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 793 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58896 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.