chloroquine lopinavir ritonavir generique kaletra dexamethasone generique plaquenil apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » MUTFAK & EV İŞLERİ » GULLAC

önceki konu   diğer konu
31 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
GULLAC
232 Mesaj -
EVEEEET sira bize geldi herhalde.
ben biraz isin kolayina kacmak istiyorum.Yoksa hanim mutfak islerini bize birakip kacar diye korkuyorum.
TARIF:1-Adet hazir gullac tatlisini birtepsiye doseyiniz.1.5 lr. sut ile 600 gr. sekeri serbet yapip tepsideki gullaclarin uzerine ilik olarak dokunuz. 1 saat bekledikten sonra servis yapiniz.Arzu uzerine gulsuyu,vanilla ilave edilebilir.

Simdi siz sormadanben cevap vereyim.
Bu diyari gurbette gullaci nerden bulacagiz diye bilirsiniz.
Iste size ip ucu ZUMRUDUANKA kardesimize sorarsaniz o cevap verebilis sanirim. Cunku ben bu gullaci onun bulundugu yerden temin ettim.(CANDAN) gida.
Ben bugun yaptip iftarda yiyecegiz.
Simdiden yapanlara afiyet olsun. göz kırpma

NOT: Ben onceki yaptigimda birazina gulsuyu ilave etmistim.ama hosuma gitmedi. Herkezin tamaktadi farklidir.

Not:Bu tarif mesur Kutahya serma gullac tatlisi icin gecerlidir.12 Adet bir pakette.diyer gullac tatli cesitlerinde orani siz belirleyin. göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Emirdag tarafından, 13.11.2003 - 20:34 tarihinde.
Gönderen: 12.11.2003 - 17:11
Bu Mesaji Bildir   gocerli üyenin diger mesajlarini ara gocerli üyenin Profiline bak gocerli üyeye özel mesaj gönder gocerli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
hahahha burdada gullac var ama ben hic yemedim insallah birgun kismet olur yeriz. sevinçli)

Haa zumruduanka yi karistirma abi yaasevinçli o light degil ihihihsevinçli)))
Gönderen: 12.11.2003 - 17:25
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gocerli su an offline gocerli  
RE:
232 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

hahahha burdada gullac var ama ben hic yemedim insallah birgun kismet olur yeriz. sevinçli)

Haa zumruduanka yi karistirma abi yaasevinçli o light degil ihihihsevinçli)))

Gercekten yemenizi tavsite ederim.Cok guzel.
Gönderen: 12.11.2003 - 17:26
Bu Mesaji Bildir   gocerli üyenin diger mesajlarini ara gocerli üyenin Profiline bak gocerli üyeye özel mesaj gönder gocerli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon    Insallah
2338 Mesaj -
Insallah yemek nasib olur, Simdiden size afiyet olsun Rabbim ibadetlerinizi kabul eylesin..

Selam ve dualar ile
Gönderen: 12.11.2003 - 17:28
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Merdiyye su an offline Merdiyye  
1158 Mesaj -
Allah razi olsun

denemekte fayda var
sevinçli
Gönderen: 12.11.2003 - 17:30
Bu Mesaji Bildir   Merdiyye üyenin diger mesajlarini ara Merdiyye üyenin Profiline bak Merdiyye üyeye özel mesaj gönder Merdiyye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
Allah razi olsun
1071 Mesaj -
Yaaa almak icin illakide tanidik biri sart degil?Kutahyanin mesur sarma gullaci dedimmi verir satan yer varsa tabiki? göz kırpma
Gönderen: 12.11.2003 - 19:56
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
Konu icon   
1041 Mesaj -
Aha bi rakip daha geldi :D

Ellerinize saglik...

RAB'bim razi olsun insaAllah
Gönderen: 12.11.2003 - 22:51
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
232 Mesaj -
Alıntı
Orijinali GoLGe

Ellerinize saglik...

Ne hattimize size rakip olmak sadece size biraz destek cikayim dedim.sevinçli
Allah'a sukur sizlerden bize sira gelmiyorki. göz kırpma
Gönderen: 12.11.2003 - 22:54
2338 Mesaj -
Mutfagin arka bölümünde ekstra önlük var beyler:D
Gönderen: 12.11.2003 - 23:12
RE:
232 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Rengi neee?
her onluk her kisiye yakismaz.
Gönderen: 12.11.2003 - 23:14
RE:
1158 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

kahkaha
Gönderen: 12.11.2003 - 23:14
Bu Mesaji Bildir   Merdiyye üyenin diger mesajlarini ara Merdiyye üyenin Profiline bak Merdiyye üyeye özel mesaj gönder Merdiyye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
232 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Merdiyye

Alıntı
Orijinali RuMeYSa

kahkaha

Niye guluyorsun sen hic onluk giymedinmi
Ben ilk okul 1 de basladim onluk giymeye ne haber.kahkaha kahkaha göz kırpma
Gönderen: 12.11.2003 - 23:16
RE: RE:
1041 Mesaj -
Alıntı
Orijinali gocerli

Alıntı
Orijinali GoLGe

Ellerinize saglik...

Ne hattimize size rakip olmak sadece size biraz destek cikayim dedim.sevinçli
Allah'a sukur sizlerden bize sira gelmiyorki. göz kırpma

Heeee....
Bugün Destek, Yarin Köstek dimiii ;D

Sen hele önlügünü bi giy, gerisini seflerimize birak göz kırpma

Saygilaaarrrrrr..
Gönderen: 12.11.2003 - 23:16
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: RE:
1158 Mesaj -
Alıntı
Orijinali gocerli

Alıntı
Orijinali Merdiyye

Alıntı
Orijinali RuMeYSa

kahkaha

Niye guluyorsun sen hic onluk giymedinmi
Ben ilk okul 1 de basladim onluk giymeye ne haber.kahkaha kahkaha göz kırpma

ben onlugu hic cikarmadimki
:D
Gönderen: 12.11.2003 - 23:18
232 Mesaj -
Oncedende yazmistim ben ilk okul birden itibaren onluk giyiyorum .
Hic bir zaman'da kimseye kosten olmam;
Lakin fesvik ederim.
Gönderen: 12.11.2003 - 23:21
2338 Mesaj -
önlük olsunda rengi onemli degil ama cok merak ettiyseniz sevinçli soyleyim
Beyaz ve ustunde güller var sevinçli)))))
Gönderen: 12.11.2003 - 23:22
1158 Mesaj -
kahkaha pembe kurdaleside var kocaman onunde

sevinçli
Gönderen: 12.11.2003 - 23:23
232 Mesaj -
Beyazlisini gordum'de gullaclisini hic gormedim.
Mumkunse bir ornek gondere bilirmisiniz.
Gönderen: 12.11.2003 - 23:25
2338 Mesaj -
hahahha sevinçli))))))

söyle birsey olsada olur sevinçli)

Gönderen: 12.11.2003 - 23:26
1158 Mesaj -
:D begenmedim

daha acik renkler olsun lutfen
sevinçli
Gönderen: 12.11.2003 - 23:28
2338 Mesaj -
Elimizde bir bu kalmis yahu güllü olani GoLGe almis gocerliye de bu düstü..eee..misafir umdugunu degil buldugunu giysin artiksevinçli
Gönderen: 12.11.2003 - 23:29
RE:
232 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

hahahha sevinçli))))))

söyle birsey olsada olur sevinçli)

yahu beyaz diyorsun kalkmis mavi gonderiyorsun pes dogrusu.
Gönderen: 12.11.2003 - 23:30
1158 Mesaj -
hemen gulluyu mu kapmis Golge
sevinçli
Gönderen: 12.11.2003 - 23:30
232 Mesaj -
Bu onlugu genelde camasir hanede giyerler
Gönderen: 12.11.2003 - 23:31
1158 Mesaj -
begenemedinizmi
sevinçli
Gönderen: 12.11.2003 - 23:32
RE:
232 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Elimizde bir bu kalmis yahu güllü olani GoLGe almis gocerliye de bu düstü..eee..misafir umdugunu degil buldugunu giysin artiksevinçli

Dogru soze can kurban
Zaten hic sansim yoktur
Bunada sukur neyapalim.
Gönderen: 12.11.2003 - 23:36
1041 Mesaj -
Eh GoLGe, sen ölmüssünde aglayanin yok..

Gül'leri severim ve benim icin hepiniz Gül'ler gibisiniz aşık

Hepinizi cok seviyorum aşık

( Önlügümü kimseciklere kaptirmam dil uzat )

Sevgilerle GoLGe'cik
Gönderen: 13.11.2003 - 01:22
NiSaNuR su an offline NiSaNuR  
Konu icon   
15 Mesaj -
Alıntı
Orijinali GoLGe

Sevgilerle GoLGe'cik

Siz cesareinizi ortaya koyup tarifler verdiniz ya hangi desenli onluk olursa olsun sizlere yakisacagina eminim.Bunun icin tebrik ediyorum sizi GoLGe göz kırpma göz kırpma göz kırpma
Gönderen: 13.11.2003 - 01:30
Bu Mesaji Bildir   NiSaNuR üyenin diger mesajlarini ara NiSaNuR üyenin Profiline bak NiSaNuR üyeye özel mesaj gönder NiSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1041 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ZeLaL

Alıntı
Orijinali GoLGe

Sevgilerle GoLGe'cik

Siz cesareinizi ortaya koyup tarifler verdiniz ya hangi desenli onluk olursa olsun sizlere yakisacagina eminim.Bunun icin tebrik ediyorum sizi GoLGe göz kırpma göz kırpma göz kırpma

ALLAH(cc) razi olsun ablalarimmmm sevinçli

(kih kih kih( ENDÜLÜS'E DUYURULUR :D )
Gönderen: 13.11.2003 - 01:37
Emirdag su an offline Emirdag  
Konu icon    Allah razi olsun hepinizden
1071 Mesaj -
Ya gulmekten oluyorum sizlere.hem tarif yaziyorsunuz hemde iki dakikada sari su yanan varya sayfa acilirken gorukuyor onu hemen kapiyorsunuz.üzüntülü Allah bizede nasip eder bir gun insallah.:( Kolay gelsin siz yemekleri pisirin ben onlukleri yikar utulerim.dil uzat
Gönderen: 13.11.2003 - 20:42
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1158 Mesaj -
oyle kolaya kacmak yok
Gönderen: 13.11.2003 - 20:44
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 896 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64122 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.