budesonide ivermectin budesonide budesonide lopinavir ritonavir super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » Laz Kim 500 Bin Ister Yarismasina Katilirsa

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Laz Kim 500 Bin Ister Yarismasina Katilirsa
714 Mesaj -
Bir Laz kim 500 bin YTL adlý yarýþma programýna katýlýr.

Ödül: 500 bin YTL

Sunucu sorularýný sormaya baþlar...

1)Tarihteki 100 yýl savaþlarý ne kadar sürmüþtür ?

A) 116 Yýl
B) 99 Yýl
C) 100 Yýl
D) 150 Yýl

(Karadenizli bu soruda pas geçme hakkýný kullanýr.)

2. Panama þapkasý hangi ülkede keþfedilmiþtir ?

A) Brezilya
B) Þili
C) Panama
D) Ekvador

(Karadenizli seyircilerin yardýmýný istemiþtir.)

3. Ruslarýn bayramý olan Ekim direniþi hangi aydadýr ?

A) Ocak
B) Eylül
C) Ekim
D) Kasým

(Karadenizli telefon hakkýný kullanýyor ve baþka bir karadenizliyi arýyor.)

4. Kral George IV doðru adý nedir ?

A) Albert
B) George
C) Manuell
D) Jonas

(Karadenizli, iki yanlýþ þýkký götürme hakkýný kullanýyor.)

5. Kanarya adalarýnýn ismi hangi hayvandan gelmiþtir ?

A) Kanarya
B) Kanguru
C) Fare
D) Fokbalýðý

(Karadenizli oyundan çekiliyor.)

Okurken güldüyseniz doðru cevaplara da bir göz atýn..

1) 100 Yýl savaþlarý 116 yýl sürmüþtür (1337 ile 1453 arasýgöz kırpma

2) Panama þapkasý Ekvador'da keþfedilmiþtir.

3) Rus Bayramý "Ekim Direniþi" 7 Kasým'da kutlanýr.

4) Kral IV. George' un asýl adý Albert'tir. Kral 1936 yýlýnda ismini deðiþtirmiþtir.

5) Kanarya adalarýnýn Latince adý "Foklarýn" adasýdýr ve bu isim fokbalýðýndan gelmiþtir.

Ne oldu.. ?

Bir an kendinizi bir Lazdan zeki mi sanmýþtýnýz
kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 29.09.2007 - 13:54
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
BU OYUNDA BÝ BÝT YENÝÐÝ OLDUÐUNU TAHMÝN ETMÝÞTÝM. BU YÜZDEN DE OYUNUN FARKINA VARDIM....BANA YUTTURAMADIN....kahkaha kahkaha kahkaha
Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 29.09.2007 - 14:06
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý burcunur

BU OYUNDA BÝ BÝT YENÝÐÝ OLDUÐUNU TAHMÝN ETMÝÞTÝM. BU YÜZDEN DE OYUNUN FARKINA VARDIM....BANA YUTTURAMADIN....kahkaha kahkaha kahkaha

Sende hicbirsey yutmuyon masallah ne bu cingozluk kahkaha Güle Güle
Gönderen: 29.09.2007 - 14:26
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
murat1 su an offline murat1  
acaba
253 Mesaj -
acaba laz kardesimiz 12 oncemi sonrami yarismaya katilmis kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 29.09.2007 - 14:48
Bu Mesaji Bildir   murat1 üyenin diger mesajlarini ara murat1 üyenin Profiline bak murat1 üyeye özel mesaj gönder murat1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
RE: Laz Kim 500 Bin Ister Yarismasina Katilirsa
611 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nur_Beyza

Ne oldu.. ?

Bir an kendinizi bir Lazdan zeki mi sanmýþtýnýz [/B] kahkaha kahkaha kahkaha

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

valla bir an öyle sandim kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkahakahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkahakahkaha
Gönderen: 29.09.2007 - 21:46
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
RE: RE: Laz Kim 500 Bin Ister Yarismasina Katilirsa
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý _ESaDuLLaH_

Alıntı
Orijýnalý Nur_Beyza

Ne oldu.. ?

Bir an kendinizi bir Lazdan zeki mi sanmýþtýnýz [/B] kahkaha kahkaha kahkaha
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

valla bir an öyle sandim kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkahakahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkahakahkaha

Valla kardesim itiraf ediyorum bende oyle sanmistim hatta bir kac kelime bile kullanmistim meger asil saf benmisim.Aci ama gercek kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkahakahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 29.09.2007 - 21:55
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Hic gülmedim göz kırpma

oyuna gelmedim yaneeeee dil uzat

Gönderen: 29.09.2007 - 22:26
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
RE:
292 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý burcunur

Gönderen: 02.10.2007 - 20:11
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  
371 Mesaj -
LAZ ÝÞTE kahkaha kahkaha
Gönderen: 02.10.2007 - 21:08
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
garip64 su an offline garip64  
97 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 07.10.2007 - 21:23
Bu Mesaji Bildir   garip64 üyenin diger mesajlarini ara garip64 üyenin Profiline bak garip64 üyeye özel mesaj gönder garip64 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
bu defa 3 ünü bildim kahkaha ama. yemezlerkahkaha
Gönderen: 23.07.2009 - 14:03
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 861 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59946 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.