kamagra generique kaletra ivermectin budesonide lopinavir ritonavir cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » ARADIKLARINIZ & DİĞERLERİ » SU DAMLASI ABLAMA

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SU DAMLASI ABLAMA
1686 Mesaj -
ABLA YANLIS HATIRLAMIYOSAM SIZDINIZ GALIBA
MSN DEN TANIDIK BIR KISININ ADRESIYLE DOSYA GÖNDERIYORLAR VIRUS BULASTIRMAK ICIN
BU GÜN BENIMDE BASIMA GELDI ALLAH TAN DOSYAYI ACMAYA CALISINCA KORUYUCU IKAZ ETTI VE VIRÜS OLDUGUNU ACMAMAMI SÖYLEDI YOKSA MAHVOLMUSTUK BIZ
YA ANLAMIYORUM DERTLERI NE BUNLARIN????

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 02.09.2007 - 01:39 tarihinde.
Gönderen: 02.09.2007 - 01:38
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
CANAN ABLA SENIN BAHSETTIGIN KONUYU BEN ACMISTIM KUZENIMIN BASINA GELINCE SIZLERIDE UYARMAK ISTEDIM BANADA YOLLADILAR HABERIM OLMADIGI ICIN KABUL ETTIM AMA KORUMA PROGRAMIM ACMADAN OTOMATIKMEN SILDI VE SUKURKI BIRSEY OLMADI.
Gönderen: 02.09.2007 - 03:35
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
YA DOGRUDUR
KUSURA BAKMA YANLIS HATIRLADIM DEMEK KI
SAGOLASIN CEVAP YAZDIGIN ICIN
YA COK MERAK EDIYORUM NIYE BÖYLE BIR SEY YAPIYORLAR ???
AKLIM ALMIYOR BIR TÜRLÜ ???
ARKADASA TELEFON ACTIM HIC HABERI BILE YOK AMA BIR KAC GÜNDÜR MSN DE SORUN VAR DIYO ODA SASIRDI PANIKLEDI
LISTESINDEKI HERKEZE TIKLIYORLARMIS
COK TUHAF VE HIC BIR SEY YAPAMIYORUZdüsün
SELAM VE DUA ILE KARDESIM
Gönderen: 02.09.2007 - 03:45
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 673 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62645 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.