fluvoxamine fluvoxamine generique luvox chloroquine ivermectin naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » WEBSİTELERİ & TANITIM » yönetici arkadaşlar bana yardım edbilirler mi

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
yönetici arkadaşlar bana yardım edbilirler mi
154 Mesaj -
kendi evim de intenete baðlandýðým da ravda dan çýkmak istediðimde çýkamýyodum.fatih arkadaþ biþeyler dedi yaptým çýkabiliyorum ama þimdide giremiyorum,baþka bilgisayarla deniyorum girebiliyorum sebebini açýk bi þekilde anlatabilrmisiniz
Gönderen: 15.08.2007 - 14:01
Bu Mesaji Bildir   Suayb üyenin diger mesajlarini ara Suayb üyenin Profiline bak Suayb üyeye özel mesaj gönder Suayb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
s.a suayb kardesim

bilgisayarinizin gecmisini sildiniz mi?

Eger silmediyseniz, gecmisi siliniz ekrar girmeye calisniz. duzelecektir.

selam ve dua ile...
Gönderen: 15.08.2007 - 14:13
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
KARAGÜL ABLAMA!
1686 Mesaj -
KARAGÜL ABLAM BIR SORUDA BENDEN
KUZENIMDE SIZE BIR HAFTA ÖNCE ÜYELIK BASVURUSUNDA BULUNMUS
AMA HALA CEVAP ALAMAMIS
BU SÜRE NORMALMIDIR YOKSA YENIDEN BASVURU YAPSINMI?
SELAM DUA ILE KARDESIN
Gönderen: 15.08.2007 - 14:22
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

548 Mesaj -
bu süre normal degildir bir aksilik olmamýþsa þayet.

üye adý nedir ilgilenelim inþallah
Gönderen: 16.08.2007 - 09:24
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
mehtap52 miymis ablam sagol
allah razi olsun
selam ve dua ile
Gönderen: 16.08.2007 - 12:11
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Canan kardeþim, üye olduktan sonra gönderilen aktivasyon linki spam(çöp) klasörüne gönderilmiþse o da üyeliðini aktive edemediði için açýlmamýþ olabilir belki..telaşlı
Gönderen: 16.08.2007 - 12:53
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
bilmiyorum kardesim sorarim
ya benim yukardan gecen forum yazimida okuyamiyorum bilgisayarimdan mi ?
Gönderen: 16.08.2007 - 13:16
Moderator

1295 Mesaj -
Evet þu an ben de okuyamýyorum, bizden kaynaklanmýyor sanýrýmgöz kırpma
Gönderen: 16.08.2007 - 13:20
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
Bende göremiyorum ama giristeki cok hosuma gitti mübarekler. Bir canlilik katti. Cok güzel olmus.Emeginize saglik ravda.net teki kardeslerim.
Gönderen: 16.08.2007 - 13:23
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
Moderator

548 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý cananberraramazan

mehtap52 miymis ablam sagol
allah razi olsun
selam ve dua ile

tekrar bir giriþ yapmayý denesin inþallah

yukarda ravda forum kayan yazýsý sistemden kaynaklanan bir arýza sebebiyle görünmüyor. en kýsa sürede düzeltilecektir inþallah

selamv e dua ile...
Gönderen: 16.08.2007 - 13:34
1686 Mesaj -
karagül ablam daha üyeliginiz kabul edildi diye cevap gelmemis
o yüzden giriste yapamaz ki
cevap bekleyin denilmis
ve cevap gelmemis yani diyorumki yeniden basvuru yapsinmi?
selam ve dua ile ilginizden dolayi allah razi olsunGüle Güle

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son KaRaGuL tarafından, 17.08.2007 - 12:26 tarihinde.
Gönderen: 16.08.2007 - 14:20
RE:
Moderator

1295 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý _ESaDuLLaH_

Bende göremiyorum ama giristeki cok hosuma gitti mübarekler. Bir canlilik katti. Cok güzel olmus.Emeginize saglik ravda.net teki kardeslerim.

Evet ben de nereye yazayým diye düþünüyordum, intro çok güzel olmuþ yapanýn eline saðlýk..göz kırpma
Gönderen: 16.08.2007 - 17:28
RE:
Moderator

548 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý cananberraramazan

karagül ablam daha üyeliginiz kabul edildi diye cevap gelmemis
o yüzden giriste yapamaz ki
cevap bekleyin denilmis
ve cevap gelmemis yani diyorumki yeniden basvuru yapsinmi?
selam ve dua ile ilginizden dolayi allah razi olsunGüle Güle

hayýr yeniden üye olmasýna gerek yok. Þimdi bvaksýn mailine. Önemsiz posta bölümünede baksýn
Gönderen: 17.08.2007 - 12:25
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 848 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64360 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.