chloroquine generique rhinocortivermektin ivermectin hydroxychloroquine imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » SiNiR...SiNiRLiMiSiNiZ...? SiNiRLeNDiGiNiZDe NaSIL YaTISIRSINIZ...?...!!!...

önceki konu   diğer konu
36 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SiNiR...SiNiRLiMiSiNiZ...? SiNiRLeNDiGiNiZDe NaSIL YaTISIRSINIZ...?...!!!...
5108 Mesaj -

Sinirlimisiniz...?
Sinirlendiðinizde nasýl yatýþýrsýnýz...?

Olurya Sinir yatýþtýrma yolunu bulabilme fýrsatýmýz olsun...
Ne dersiniz...?

Hadi bakalým buyurun kolay gelsin...
Çok sinirli ve az sinirli olanlar...
Sinir makinanýzý açýnýz ve hemen yatýþtýrmaya baþlayayýnýz...
Tabikide buraya yazýnýz
.
Gönderen: 05.08.2007 - 20:16
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Çok sinirli olduðumu söyleyemem,

Sanýrým Hayatýmda gerçek anlamda çok azdýr sinirlendiðimde......

Pek fýrsat vermemeye çalýþýyorum.......

Nefse Kapý býrakmamaya çalýþýyorum.........

Hadiste Geçen,
Pehlivan O kimsedirki, Öfke halinde sabýr gösterendir......

Sanýrým yapmaya çalýþtýðým bu,
Sinir halinde kendimi sakinleþtirmek........

Güzel bir konu,
Hakikatten ýþýk tutabilecekte bir konu Sinir anlarýnda,

Çünkü beþerik istesekte istemesekte, Bu yönlerimizin olduðuda aþikar..........
Gönderen: 05.08.2007 - 20:26
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MELIKSAH04** su an offline MELIKSAH04**  
328 Mesaj -
birine sinirlendiðimde bu insan ölürse þimdi ne yaparým diye düþünüp öfkem yerini endiþeye býrakýyor ama konu din düþmanlarýna gelince cehennemle avunuyorum çünkü o an elimden bir þey gelmiyorgöz kırpma
Gönderen: 05.08.2007 - 20:32
Bu Mesaji Bildir   MELIKSAH04** üyenin diger mesajlarini ara MELIKSAH04** üyenin Profiline bak MELIKSAH04** üyeye özel mesaj gönder MELIKSAH04** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
Ben sinirliyimdir. Eger oturuyorsam sakinimdir. Eger elimde herhangi birsey varsa ve bu kagitsa onu yirtarim. Sinirlerime herzaman olmasada bazen hakim olamiyorum. Beyin kontrolden cikiyor. sevinçli Beni sinirlendiren seyede bagli. Asiri degildir kesinlikle. Korkmayin sevinçli

Güzel soru sormussun birader. Sen sinirlimisindir?

selam ve dua ile
Gönderen: 05.08.2007 - 22:01
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
VALLA BENDE COK SINIRLILER KATOGORISINE (INS. DOGRU YAZMISTIRIM BU KELIMEYI)GIRMEKTEYIM MAALESEF
BENDE MEMNUM DEGILIM HALIMDEN AMA ISTEdüsün BIRDEN PARLAYI VERIYORUM
ACABA GENETIKMI DIYE DÜSÜNDÜGÜM OLUYO VALLA
SINIRLENINCE BIR YANDAN IS YAPARIM NE OLURSAFARKETMEZ BIRDE CENEME VURUR(YANIMDA OLANIN VAY HALINE) COK KONUSURUMkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
ALLAH ISLAH ETSIN HAYIRLISIYLA BENIkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 06.08.2007 - 00:19
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
!MesuD! su an offline !MesuD!  
RE:
228 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý cananberraramazan

VALLA BENDE COK SINIRLILER KATOGORISINE (INS. DOGRU YAZMISTIRIM BU KELIMEYI)GIRMEKTEYIM MAALESEF
BENDE MEMNUM DEGILIM HALIMDEN AMA ISTEdüsün BIRDEN PARLAYI VERIYORUM
ACABA GENETIKMI DIYE DÜSÜNDÜGÜM OLUYO VALLA
SINIRLENINCE BIR YANDAN IS YAPARIM NE OLURSAFARKETMEZ BIRDE CENEME VURUR(YANIMDA OLANIN VAY HALINE) COK KONUSURUMkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
ALLAH ISLAH ETSIN HAYIRLISIYLA BENIkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

sevinçli

BIZ AKINZEN BEY GIBI SINIRINE HAKIM OLANLARDANIZ, SÜKÜR.
Gönderen: 06.08.2007 - 10:16
Bu Mesaji Bildir   !MesuD! üyenin diger mesajlarini ara !MesuD! üyenin Profiline bak !MesuD! üyeye özel mesaj gönder !MesuD! üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
328 Mesaj -
aman canan kardeþ ýslah etsin duasýný pek kullanmayýn allah muhafaza rabbim gadabýnlada ýslah eder ....en güzel dua YARABBÝ BANA PEYGAMBER AHLAKI VER...DAYANMA GÜCÜ VER....demektiraşık

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son MELIKSAH04** tarafından, 06.08.2007 - 10:22 tarihinde.
Gönderen: 06.08.2007 - 10:21
Bu Mesaji Bildir   MELIKSAH04** üyenin diger mesajlarini ara MELIKSAH04** üyenin Profiline bak MELIKSAH04** üyeye özel mesaj gönder MELIKSAH04** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sewimli su an offline sewimli  
166 Mesaj -
PEYGAMBER EFENDÝMÝZ ÞÖYLE BUYURMUÞTUR;
KÝM HÝDDETLENÝR SÝNÝRLENÝRSE;
AYAKTA ÝSE OTUSUN;
OTURUYOR ÝSE UZANSIN;
YÝNEDE HÝDDETÝGEÇMEZSE ABDEST ALSIN VE ALLAH RIZA SI ÝÇÝN ÝKÝ REKAT NAMAZ KILSIN!!!...

BU KONUDA ANLATILACAK O KADAR ÞEY VARKÝ
ÖRÐEÐÝN;
PEYGAMBER EFENDÝMÝZÝN ABDEST ALIN YÖNÜNDEKÝ TELKÝNÝ NÝ ARAÞTIRAN ARAÞTIRMACILAR;
KULAK ARKASINDA VE ENSE BÖLGESÝNDE KÝ SÝNÝRLERÝN BÜTÜN VÜCUDU ETKÝLEDÝÐÝNÝ BUNA SOÐUK SUYLA YAPILAN TEMASINSÝNÝRLERÝ YUMUÞATTIÐINI BELÝRTMÝÞLERDÝR

PEYGAMBER EFENDÝMÝZ
H.Z. ÖMER
H.Z. HAMZA
H.Z. ALÝ
H.Z. EBUBEKÝR EFENDÝLERÝMÝZ HÝDDETLÝ, HEYBETLÝ, VE KORKUSUZDULAR
AMA SADECE VE SADECE DÜÞMANLARA ÝNANMAYANLARA DEÐÝLMÝ
PEKÝ BÝZ KÝME HÝDDETLENÝYORUZ?
KOMÞUNUZA MI, EÞÝMÝZE MÝANNE VE BABANIZA MI YOKSA ÇOCUKLARIMIZA MI
BUNLARDA MÜSLÝMANSA HÝÇ KUSURA BAKLAMAYIN BU PSÝKOLAJÝ FALAN DEÐÝL DÜPEDÜZ ÞEYTANIN HÝLESÝDÝR BENCE
AMA SÝNÝRÝMÝZ ÝSRAÝL E OLURSA AMERÝKAYA OLURSA HÝÇ GEÇMESÝN DAHA ÝYÝ DEÐÝLMÝ
AMA ÞU ATA SÖZÜNÜHATIRLATMAKTA FAYDA VAR
'' ÖFKEYLE KALKAN ZARARLA OTURUR''
VESSELAM
Gönderen: 06.08.2007 - 11:02
Bu Mesaji Bildir   sewimli üyenin diger mesajlarini ara sewimli üyenin Profiline bak sewimli üyeye özel mesaj gönder sewimli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
ben bir sabrederim, iki sabrederim tabi bu sabir esnasindan içimden de dua eder kendimi tutarim . ne zamanki elim ayagým sinirden titremeye baþlar ki bu 3. aþama oluyor patlarým.

patlayinca ortami terkederim.
Gönderen: 06.08.2007 - 11:24
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
CANIM Adminem... Gözünü seveyim ravda'da patlama sevinçli

Ben öncedende belirtmisim, cok cabuk sinirlenip cabuk sönenlardenim. Sinirde sinir olsa bari. Biraz sesimi yükseltirim okadar. Tehlike yok...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 06.08.2007 - 11:44 tarihinde.
Gönderen: 06.08.2007 - 11:37
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sewimli su an offline sewimli  
166 Mesaj -
SÝNÝRLENÝNCE BENDE SUSMAYI TERCÝH EDENLERDENÝM ASLINDA
YANÝ
ÖNCE SUSARIM HÝÇ KÝMSEYLE KONUÞMAM
DAHA SONRA ODAYI TERK EDERÝM HALA ÜZERÝME GELÝNÝRSE VAYY HALÝNE O KÝÞÝNÝN DÝLÝM BÝRAZ SÝVRÝDÝR KIRARIM
AMA DAHA SONRA ÖZÜR DÝLERÝM EÐER SUDAN SEBEPLERDEN ÝSE
EVDEKÝ MAZLUMLARI DA ALIÞTIRDIM ÝYÝCEkahkaha kahkaha
BEN FÝLM ÝZLERKEN VE YA ÞÝÝR YAZMAYI DÜÞÜNÜRKEN YADA HERHANGÝ BÝR KONSATRE GEREKTÝREN ÝÞ LE MEÞGUL ÝKEN KESÝNNÝKLE VE KESÝNNÝKLE YANIMA YAKLAÞMAZLAR kahkaha kahkaha
ASBÝYÝM üzüntülü PSÝKOPATIM üzüntülü SERSERÝYÝM üzüntülü AGRESÝFÝM üzüntülü ÞAKAYAPTIM kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 06.08.2007 - 11:57
Bu Mesaji Bildir   sewimli üyenin diger mesajlarini ara sewimli üyenin Profiline bak sewimli üyeye özel mesaj gönder sewimli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

548 Mesaj -
ben patlayýp ortalýðý daðýtmýþsam haklýysam hayatta özürdilemem.

kötü huylarýmdan biridir.

zelzeleden sonra bir yere çekilir aðlarým. beni o rahatlatýr.
Gönderen: 06.08.2007 - 13:23
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

548 Mesaj -
Ayrýca Sümeyram ben Ravda'da patlayamam heralde. Buraya gelince beni bir sabir basiyor ki sorma...
Gönderen: 06.08.2007 - 13:26
serzen su an offline serzen  
231 Mesaj -
Benim sinirler alýnmýþmýdýr bilemem ama hiç sinirlenmem olay varsa umursamam eðer karsýdaký umursuyorsa olayý yerýnde anýnda çözerým problem býter...sevinçli
Gönderen: 06.08.2007 - 18:19
Bu Mesaji Bildir   serzen üyenin diger mesajlarini ara serzen üyenin Profiline bak serzen üyeye özel mesaj gönder serzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
En nefret ettigim huyumdur sinirlilik.Bana ve cevreme zarar vedigini bildigim ve gordugum halde malesef engel olamiyorum.Hem cok cabuk kiriliyor hemde cok cabuk sinirleniyorum ve aninda tum gemileri yakiyorum.Sinirim cabuk geciyo ama olan bana ve cevremdeki insanlara oluyo zararli cikiyorum.Nasil kendimi kontrol altina alicam bilmiyorum ama sinirlendigimde hem insanlarin kalbini kiriyor hemde taninamiyacak hale geliyorum resmen gozlerimden alev cikiyo ne olucak halim ya en sinirli halimi goren bir daha yanima pek yaklasmiyo.O sinirli animda hem agliyor hem bagiriyor hemde etrafimda ne varsa kirip dokuyorum kisacasi seytan beni tamamen avucuna aliyo istedigi herseyi yaptiriyo o an bana ama bana tek engel olabilen insan esim sinirlendimmi hemen hatirlatiyo bak seytan cevrende geziyo seni ele gecirmeye calisiyo izin verme diyo ve o an azda olsa kendime geliyorum ve dikkat ediyorum esimde olmasa zaten yandimağlar
Gönderen: 06.08.2007 - 20:14
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
328 Mesaj -
NUR BEYZA KARDEÞÝM EN TEHLÝKELÝ SÝNÝRDE SENDE VARMIÞ ....ÇOK ÇABUK KIRILIYORUM DÝYORSUN ÝÞTE SEN ÖFKENE YENÝLÝNCE KARÞINDAKÝKERÝN NE HALE GELDÝÐÝNÝ ÇOK ÝYÝ ANLIYORSUN....YAPMA NE OLUR BEN KALBÝM KIRILINCA NE ÝSTÝYORUM BÝLÝYORMUSUN DAÐLARIN BAÞINA KAÇAYIM AVAZIM ÇIKTIÐI KADAR AÐLAYARAK BAÐIRARAK RABBÝME ÞÝKAYETTE BULUNAYIM .......BU ÞEYTANA YAKIÞAN HUYUNUZU RABBÝNÝZE SIÐINARAK BIRAKINIZ SELAM VE DUA ÝLE.........:(
Gönderen: 06.08.2007 - 20:19
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
RE:
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý MELIKSAH04**

NUR BEYZA KARDEÞÝM EN TEHLÝKELÝ SÝNÝRDE SENDE VARMIÞ ....ÇOK ÇABUK KIRILIYORUM DÝYORSUN ÝÞTE SEN ÖFKENE YENÝLÝNCE KARÞINDAKÝKERÝN NE HALE GELDÝÐÝNÝ ÇOK ÝYÝ ANLIYORSUN....YAPMA NE OLUR BEN KALBÝM KIRILINCA NE ÝSTÝYORUM BÝLÝYORMUSUN DAÐLARIN BAÞINA KAÇAYIM AVAZIM ÇIKTIÐI KADAR AÐLAYARAK BAÐIRARAK RABBÝME ÞÝKAYETTE BULUNAYIM .......BU ÞEYTANA YAKIÞAN HUYUNUZU RABBÝNÝZE SIÐINARAK BIRAKINIZ SELAM VE DUA ÝLE.........:(

HAKLISIN MELIKSAH KARDESIM COK SUKUR BU SIRALAR DAHA IYIYIM ESIMDE FARK ETMIS CUNKU NAS VE FELAK SURELERINI OKUYORUM SINIRLENINCE VE ISE YARIYO SANIRIM CUNKU SEYTANIN OYUNCAGI OLMAK ISTEMIYORUMağlar

Gönderen: 06.08.2007 - 20:26
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
RE: SiNiR...SiNiRLiMiSiNiZ...? SiNiRLeNDiGiNiZDe NaSIL YaTISIRSINIZ...?...!!!...
5108 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

Sinirlimisiniz...?
Sinirlendiðinizde nasýl yatýþýrsýnýz...?

Olurya Sinir yatýþtýrma yolunu bulabilme fýrsatýmýz olsun...
Ne dersiniz...?

Hadi bakalým buyurun kolay gelsin...
Çok sinirli ve az sinirli olanlar...
Sinir makinanýzý açýnýz ve hemen yatýþtýrmaya baþlayayýnýz...
Tabikide buraya yazýnýz
.

SÝNÝR & SÝNÝR...

Gönderen: 08.10.2007 - 17:13
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
RE:
330 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý KaRaGuL

ben bir sabrederim, iki sabrederim tabi bu sabir esnasindan içimden de dua eder kendimi tutarim . ne zamanki elim ayagým sinirden titremeye baþlar ki bu 3. aþama oluyor patlarým.

patlayinca ortami terkederim.

bende aynen - izninizle bende imzami atmak isterim ekinizin altina sevinçli sevinçli

bende ama patladiktan sonra yaaa sabr der sonra terkederim...

(ama icim rahatliyor sonra göz kırpma göz kırpma )

bu arada RIFAT56 - siz neden anlatmiyorsunuz?

ESADULLAH abimde siz sinirlimisiniz diye sormu$tu...
Cevabini sabirsizlikla bekliyoruz göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Esma-Sultan tarafından, 09.10.2007 - 21:50 tarihinde.
Gönderen: 09.10.2007 - 21:48
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Ohumsss Kararsiz

Ýtiraf ediyorum sinirliyimdir..
Fakat sinirlenince agzýna dilime sahip olamayanlardan degilim tabiki..Kötü söz sarfetmem.

Ýlk etapta karsýmdakini kýrmadan anlatmaya calýsýrým baktým anlamýyor o zaman frenlerim patlar..

Aslýnda acýksözlüyümdür ve düsündüklerimi hic saklamam sert bir dil kullanýrým bazen veya herzaman yada o anki ruh halime baglý ..Bu acýksözlügümde cogu insaný kýrar..

Sonucta baktým atsam olmuyor tutsam olmuyor La HavLe derim..
Sinirim en fazla bir saat sonra gecer...

Bilmem anlatabildimmidüsün
Gönderen: 10.10.2007 - 00:05
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  
SENDENDE CEVAP BEKLİYORUZ RIFAT KARDEŞŞŞ
371 Mesaj -
BENDE SÝNÝRLÝYÝMDÝR...AMA ÇOK ÇABUK GEÇER SÝNÝRÝM.

SÝNÝRÝMÝ YATIÞTIRMAK ÝÇÝN YAPACAÐIM ÞEY.... DALARIM ....kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DEMOKRAT tarafından, 10.10.2007 - 12:21 tarihinde.
Gönderen: 10.10.2007 - 12:08
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
5108 Mesaj -
Sinir damarý her insanda vardýr...
Damarýn patlak vermemesi dileklerimle...
Yorumlardaki çabuk geçer sözcükleri çok güzel bir iþarettir...

Teþekkürler...
Bakalým en son bende yazarým ÝnþaAllah.Güle Güle
Gönderen: 10.10.2007 - 21:08
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DoLuNaY

Ohumsss Kararsiz

Ýtiraf ediyorum sinirliyimdir..
Fakat sinirlenince agzýna dilime sahip olamayanlardan degilim tabiki..Kötü söz sarfetmem.

Ýlk etapta karsýmdakini kýrmadan anlatmaya calýsýrým baktým anlamýyor o zaman frenlerim patlar..

Aslýnda acýksözlüyümdür ve düsündüklerimi hic saklamam sert bir dil kullanýrým bazen veya herzaman yada o anki ruh halime baglý ..Bu acýksözlügümde cogu insaný kýrar..

Sonucta baktým atsam olmuyor tutsam olmuyor La HavLe derim..
Sinirim en fazla bir saat sonra gecer...

Bilmem anlatabildimmidüsün

Öhhü... sevinçli
Gönderen: 10.10.2007 - 21:12
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
330 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

Teþekkürler...

rifat56,

peki en son nezaman göz kırpma

DEMOKRAT ABI aman camura dalmada kahkaha

selamlarimla
Gönderen: 14.10.2007 - 22:44
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
371 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Esma-Sultan

Alıntı
Orijýnalý rifat56

Teþekkürler...

rifat56,

peki en son nezaman göz kırpma

DEMOKRAT ABI aman camura dalmada kahkaha

selamlarimla

DALACAÐIM YERÝ VE KÝÞÝYÝ ÝYÝ SEÇERÝM MERAK ETME SEN kahkaha
Gönderen: 15.10.2007 - 15:40
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
safak_vakti su an offline safak_vakti  
169 Mesaj -
ben sinirli sayilmam.genelde cok sabirliyimdir.cok sukurki yuce rabbim boyle olmami nasip etmis.cunki bilirim sinirle kalkan zararla otururgöz kırpma tabiykide sonucta insaniz yuce rabbimden her zaman duam her ne olursa olsun sabir gostermeyi nasip etsin bize.ALLAHa emanet olunuz!!!
Gönderen: 15.10.2007 - 18:59
Bu Mesaji Bildir   safak_vakti üyenin diger mesajlarini ara safak_vakti üyenin Profiline bak safak_vakti üyeye özel mesaj gönder safak_vakti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
330 Mesaj -
hala RIFAT56 abimizden cevap bekliyoruz...
telaşlı
Gönderen: 18.11.2007 - 18:03
EK1453 su an offline EK1453  
RE:
253 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý serzen

Benim sinirler alýnmýþmýdýr bilemem ama hiç sinirlenmem olay varsa umursamam eðer karsýdaký umursuyorsa olayý yerýnde anýnda çözerým problem býter...sevinçli

Ogünden bugüne hiç biþey deyiþmedisevinçli Rýfat kardeþ sinirlendiðinde karþýsýndaki kiþinin msn sini ne yapar eder bulur sonrada söyliyeceklerini söylemeyi becerebilirse söyler söyleyemezsse msn slinir,içinde kalýr bütün herþeykahkaha kahkaha Bundan sonra ne olur onuda zaman gösterirkahkaha
Gönderen: 18.11.2007 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   EK1453 üyenin diger mesajlarini ara EK1453 üyenin Profiline bak EK1453 üyeye özel mesaj gönder EK1453 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
371 Mesaj -

EK 1453 KARDEÞ SANKÝ BAZI ÜYELERLE KÝÞÝSEL SORUNUN VAR ÖYLE SEZÝYORUM SANK...

VE RÝFAT 56 KARDEÞÝN ÜZERÝNE ÇOK GÝDÝYORSUN SANKÝ HEP ALAYLI TAVIRLARLA EKLEMELER YAPIYORSUN

SENDENDE ÜYELERÝN FAYDALANABÝLECEÐÝ KONULAR BEKLÝYORUM

BÝZÝ ÞAÞIRTMAYA NE DERSÝNgöz kırpma

BELKÝ BAÞARIRSIN Güle Güle

VE ÝNSANLARLA DAHA SAMÝMÝ OLARAK SAÐLIKLI DOSTLUKLAR KURABÝLMEYÝ DENE BENCE...

BÖYLE BAZEN BÝZÝ ÇOK GÜLDÜRÜYORSUN AMA SADECE O KADAR BAÞKA BÝR FAYDANI GÖRMÜYORUZ...

UMARIM BAÞARIRSINGüle Güle

Gönderen: 19.11.2007 - 03:14
5108 Mesaj -
Selamun Aleykum...

Evet aslýnda çok hassas bir konudur sinirlimisiniz...? ya siz, sizler bizler yaniii...
Hani belirttiðim gibi sinire biçare bulunur sakinleþme açýsýndan olaki bazýlarýmýza yararý olacak bir konu...
Hadi bakalým hayýrlýsý olsun.

Bu arada EK1453 adýnda erdal olan üyeyi sanýrým yönetim kendi halinde býrakmýþtýr, oluyor ya bazen doktorlar tedavi bulamayýnca kiþiyi kendi halinde býrakýrlar ayný öyle biþey, Demokrat kardeþ Allah razý olsun en azýndan farkýna varmýþ ve de belirtmiþsin ya diðer üyeler görmüyorlarmý.? yoksa duymuyorlarmý.? belkide þuda var ki yeri geldimi Ravda ailesi deniyor...Ammaaaa yeri geldimi de bana dokunmayan yýlan bin yýl yaþasýn hesabýndan gidiliyor...
Ama þuda varki yönetim bu tür çocuksu sataþmalarý gördüðünde eminim ki ikazda bulunurlardý, demekki gözlerinden kaçmýþtýr. Hatta belkide ikaz da ediliyordur amaaa bir türlü bu huyundan vazgeçemiyor arkadaþ...
Yahuuu her kiþinin yazdýðýný kafaya taksaydýk evin yolunu bulamazdýk...
Tabiki yazýlarda hakaret, küfür, aþaðlayýcý, iftira gibi yazýlar kabullenemez bu bütün üyeler deðil bütün insanlara aynýdýr...

EK1453...erdal msn ye gelki gerçekten sorunun ne ise söylersin, ve kafanda bir eksiklik varsa onuda tamamlarsýn, sen hiç erkek erkeðe konuþmalara girmedinmi...? hep bayanlarlamý irtibat kurmaya çalýþýyorsun.? buluþma msn felan....biraz harbi delikanlý ol seviyeli ve saygýlý yazýlar ekle...
Allah seni islah etsin...

bu arada ben sinirlimiyim yakýn zamanlarda inþaAllah...yazacam.

Selam ve dua ile.

Gönderen: 19.11.2007 - 11:58
253 Mesaj -
Harbilik,Delikanlýk,Eyvallah lar....Ya ben sýkldým Rýfat reis,ben arzalý biriyim,inþaallah birgün senin gibi harbi,delikanlý azýlar yazmaya çalýþrýmsevinçli
Saygýlar POLAT ABÝsevinçli Kusura bakma abi yanlýþmz olduysasevinçli
Gönderen: 19.11.2007 - 14:18
Bu Mesaji Bildir   EK1453 üyenin diger mesajlarini ara EK1453 üyenin Profiline bak EK1453 üyeye özel mesaj gönder EK1453 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
SIIRLIYIMDIR. SIMDI OLDUGU GIB
Gönderen: 19.11.2007 - 14:29
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
5108 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý EK1453

Harbilik,Delikanlýk,Eyvallah lar....Ya ben sýkldým Rýfat reis,ben arzalý biriyim,inþaallah birgün senin gibi harbi,delikanlý azýlar yazmaya çalýþrýmsevinçli
Saygýlar POLAT ABÝsevinçli Kusura bakma abi yanlýþmz olduysasevinçli

Ya sinirden isimleri karýþtýrdýn, veya hatlar karýþtý...şaşkın
Gönderen: 21.11.2007 - 20:25
253 Mesaj -
sevinçli
Gönderen: 21.11.2007 - 23:19
371 Mesaj -
NE OLURSA OLSUN EK1453 KARDEÞÝ SEVÝYORUM

ÇÜNKÜ YAZDIKLARI BENÝ GÜLDÜRÜYOR kahkaha

BELKÝ BU KARDEÞÝMÝN HUYUDA BUDUR....

KABULLENMEK LAZIM RIFAT KARDEÞ

ZAMANLA DÜZELÝR ÝNÞALLAH

BELKÝ ODA KENDÝNÝ BÖYLE MUTLU HÝSSEDÝYORDURtelaşlı göz kırpma
Gönderen: 22.11.2007 - 03:18
5108 Mesaj -
Demokrat kardeþim erdalýn böyle mutlu olduðunu bende tahmin edebiliyorum...
Hayýrlýsý olsun.
Gönderen: 28.11.2007 - 19:56
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 873 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62793 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.