lopinavir ritonavir ivermectin lopinavir ritonavir generique luvox chloroquine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » AYRILIKLAR DOKUNUR BANA

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
AYRILIKLAR DOKUNUR BANA
1686 Mesaj -
GÖZ YASIM HIC DURMAZ
COK ZAMAN OLDU AMA ,ANNEMIN GÖZYASLARI YÜREGMDEN VE BEYNIMDEN SILINMEZ
KARDESIMIN GITME SENSIZ NE YAPARIM HAYKIRISLARI HALA KULAKLARIMDA
BABAMI HIC AGLARKEN GÖRMEMISTIM BEN
ODA BIR KÜCÜK COCUKTAN FARKSIZ OLMUS
ARKASI DÖNÜK,GILI GIZLI IC CEKMEKTE
BABAM IC CEKEN BABAM,COCUKLUGUMDA BIR KEZ BILE BENI KUCAGINA ALMAYAN BABAM
BOYNUMA SARILMIS HICKIRIKLARA BOGULMAKTA
GÖZYASIM DURMAZ HEP ISLATIR YASTIGIMI
HASRET ZOR VESSELAM
AYRILIKLAR DOKUNUR BANA..........
:(

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 08.08.2007 - 12:52 tarihinde.
Gönderen: 05.08.2007 - 01:18
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
bunu e iyi anlayan siz olursunuz hissiyatiniz derinliktir+bizim kelamlarimiz ise garip olur sadece
keske ayriliklar icinde gözyaslarinin tohumlari filizlense

Gönderen: 05.08.2007 - 03:08
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
OLURMU TOPRAGIM OLURMU BENCE AYRILIK YASAYAN HER YÜREGIN COK KELAMI VARDIR
OLMALIDIRDA
AYRILIK PAYLASILMAZSA
DOKUNUR BANA
SELAM VE DUA ILEsıkıntılı
Gönderen: 05.08.2007 - 14:28
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
niyaz*** su an offline niyaz***  
AYRILIKLAR DOKUNUR BANA
139 Mesaj -
:(ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar BANADA:(ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar HERKESÝ ÇOK ÖZLEDÝM
Gönderen: 05.08.2007 - 15:09
Bu Mesaji Bildir   niyaz*** üyenin diger mesajlarini ara niyaz*** üyenin Profiline bak niyaz*** üyeye özel mesaj gönder niyaz*** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
serzen su an offline serzen  
Ayrılık ÜZERİNE...
231 Mesaj -
Doðarken aðladýk hepimiz ve sonra güldük hep. Her doðan gün hýrsla uyanýp, karýþtýk hayatýn koþuþturmacasýna. Akþamlarý gün batarken bilemedik içimizi neden esrarlý bir hüznün kapladýðýný.Yorgun düþmüþtük çünkü bütün gün 'batýp gidenlerin' peþinde koþmaktan. Batan güneþler, biten aþklar, sararan yapraklar hep o ayný hüznü tattýrdý bize. Elimizi attýðýmýz çiçekler mevsimi gelince soluyor, gönlümüzü çelen güzeller neden sonra çekip gidiyordu. Biz teselliyi, baþka güzelliklerin kucaðýna koþmakta bulduk ama deniz suyu içmekten farký yoktu bunun. Sevdalandýðýmýz güzellik her defasýnda baþka bir maskenin ardýndan bize gülümsüyor ve biz o maskenin peþinden koþuyorduk. Unutmak ta iþe yarýyordu bir nebze, nede olsa 'insan'dýk ve bu kelimenin kökü 'nisyan' dan (unutkanlýk) geliyordu. Durup ta düþünmek, düþünüp te hüznümüzü deþmek yerine hayallerimizi yarýnlara uçurmak daha zevkliydi. Hakkýmýzda biçilen hükümden de habersizdik ya olsun...Yarýn mutlaka daha iyi, daha güzel günler gelecekti, gelmeliydi baþka çaresi yoktu.
Ýnsan ayrýlýktan hoþlanmaz ama en güzel þarkýlar ayrýlýk þarkýlarýdýr. Sonunda kavuþulmayan aþk filmleri gönlümüzde daha fazla yer etmiþtir. Ýnsan sonsuzu ister, bu yüzden sonsuz hayattan kopup bu dünya çölüne adýmýný atarken yani doðarken aðlar. Ölüm ise aslýnda sonsuz hayatta doðmak demektir. Öyleyse güzeldir, ayrýlýk deðildir. Yeter ki insan, batýp gidenlere, gidip te onu üzenlere bütün sermayesini yatýrmýþ olmasýn. ağlar
Gönderen: 05.08.2007 - 15:26
Bu Mesaji Bildir   serzen üyenin diger mesajlarini ara serzen üyenin Profiline bak serzen üyeye özel mesaj gönder serzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
SERZEN KARDES GÜZEL YASMISSIN YAZMASINADA
AYRILIK ANINDA INSAN DÜSÜNEMIYORKI KARDES
DUYGULARIN VE GÖZYASININ SEL OLDUGU ANLAR KALIYOR YARA OLARAK YÜREKTE,BEYNINDE,RUHUNDA
BIRDE BUNLAR SENEDE BIR YASANIYORSA BU YASANMISLIKLAR
SELAM VE DUA ILE KARDESIN
Gönderen: 08.08.2007 - 00:44
saran su an offline saran  
RE: AYRILIKLAR DOKUNUR BANA
99 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý cananberraramazan
GÖZ YASIM HIC DURMAZ
COK ZAMAN OLDU AMA ,ANNEMIN GÖZYASLARI YÜREGMDEN VE BEYNIMDEN SILINMEZ
GÖZYASIM DURMAZ HEP ISLATIR YASTIGIMI
HASRET ZOR VESSELAM
AYRILIKLAR DOKUNUR BANA..........
:(

güzel kardeþim sizinde canýnýz acýyor galiba yaralýsýnýz,

annelere söylenecek söz yok. Ona teþekkür var helâl var
ve en çok anneye sevgi var sevgi var,
eðer biri annesi bir þeyler yapmadý diye sevmiyorsa
kýymetini bilmiyorsa ona yani o kiþiye yazýklar olsunnn.

Her yaðmur damlasýnda nurlu yüzün var anne
Rüzgârda , saçlarýmý okþayan elin gizli.
Her yerde senden bir ses , gül nefesler geliyor
Ne zaman ki karanlýk bir odada kalýrým,
Resminden sýzan ýþýk parlatýr gözlerimi.

Saksýda sardunyaya dokunsa parmaklarým
O kadife tenini bulurum yapraðýnda.
Seni saran topraða basarken irkilirim
Ýncitmekten korkarak o nazik bedenini
Hayal etmek istemem seni ayak altýnda.

Ey anneciðim duyuyormusun beni ne çare ki SENÝN yokluðunda tükendim anne tükendim...
saygý ve duâ ile
Gönderen: 08.08.2007 - 10:21
Bu Mesaji Bildir   saran üyenin diger mesajlarini ara saran üyenin Profiline bak saran üyeye özel mesaj gönder saran üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
BAK NE GÜZEL HAYKIRIYOSUN TÜKENDIM DIYE TÜKENIRSIN YA
ANNESIZLIK TÜKETIR INSANI
ANA GIBI YAR OLMAZMIS
ICINDE HEP ACIR
BIR YANIN EKSIK KALIR
BIRDE GURBET VARSA ARADA
HÜZÜNLÜ GURBET
HERSENE BU AYRILIGI YASAMAK
ONLARI SENEDE BIR KERE GÖRMEK
BÖYLE YPIYORINSANI SARAN KARDES
ALLAHA SÜKREDIYORUM ALDIKLARI HER NEFESE VE YARADANA SIGINIYORUM
SELAM VE DUA ILE KARDESIN
Gönderen: 08.08.2007 - 12:50
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 812 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61689 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.