chloroquine generique plaquenil ivermektin chloroquine lopinavir ritonavir cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Bir Ah Tuttum İçimde...

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Bir Ah Tuttum İçimde...
843 Mesaj -
Yüreðimdeki isyanýn çýðlýklarýna Ýnat, Senden ayrý kalmak Ýstedim bugün. Hayalinden gelecek tüm soluklara karþý, Koydum barikattan gönlümün kýyýsýna.

Sana ait tüm sesleri indirdim çerçevesiyle duvardan,

Düþüldü kayýtlardan sevdan.

Gitmedim sahile, Bakmadým dalgalara.

Dinlemedim içli sarkýlan. Aklar düþtü hýçkýrýklara..,

Geçti ayrýlýðýn rüzgar, üþüdü dallarým.

Aðlamadým.

Çekmedim derinden sigaramdan bir nefes, Saksýdaki çiçeði sulamadým, Üþüdü bakýþlarým.. Sana çýkan tüm yollan tuttum. Güzelde nasibi olmayanlar geldi aklýma. Ve ödenmeyen þükürler.

Yaðmurlar aðladý geçtiðin yerlerde, Eðildi bahar.

Aldýrmadým.

Düþlere hançer oldum el etek çekilen tenhalarda.

Günler eþ deðer oldu yýllara.. Þimþekler çaktý yürekten, umuda hasret,

Vuruldu bir resim eþgali belirsiz... bir gül soldu dalýndan,

Yetim kaldý yanaðým..

Toplandý güneþ ve ay..,Durdu devam etmek istenen vebal.

Döküldü yýldýzlar... Islanmadým....

Açtým tüm perdelerini baðrý yanýk semtlerimin,

Eylül soludum doyasýya.,

Azat ettim hatýralarý,

Kanadý yaralarým..

Erteledim aynaya bakmayý,

Daðýnýk kaldý hayat..,Sevindi felakete yüzler.,

Çözüldü baðlan kuþburnu demlerin..

Týnmadým,...

Çýkmadým yaðmurlara,

Dalgýn adýmlarým kaldý askýda..

Soldu yakamdaki mor leylaklar,

Örtüldü göz yaþlarým..

Kaldý ensemde yokluðunun soluðu,

Ve,

Düþtü omuzlanma kýnýndan süzülen ayrýlýðýn mahþeri.
Gönderen: 26.07.2007 - 22:02
Bu Mesaji Bildir   YALNIZ_KURT üyenin diger mesajlarini ara YALNIZ_KURT üyenin Profiline bak YALNIZ_KURT üyeye özel mesaj gönder YALNIZ_KURT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güllüzar su an offline güllüzar  
Konu icon   
60 Mesaj -
Elline yüregine saglik herzamanki gibi süper olmus

Mükemmel
Gönderen: 01.08.2007 - 23:50
Bu Mesaji Bildir   güllüzar üyenin diger mesajlarini ara güllüzar üyenin Profiline bak güllüzar üyeye özel mesaj gönder güllüzar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 888 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59346 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.