generique luvox generique luvox lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir kaletra detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » şaşırtıcı bi oyun

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    şaşırtıcı bi oyun
274 Mesaj -
selamun aleyküm...

Çoðunuz belki biliyosunuzdur ama ben ilk kez gördüm
sizlerle paylaþmak istedim gerçekten de istediðim sonuç çýkýyor...

sizde bir deneyinnn. göz kırpma

Önce hesap makinenizi hazýr edin.

ev telefonunuzun ilk 3 rakamýný yazýn (alan kodu deðil)

bu 3 basamaklý sayýyý 80 ile çarpýn, 1 ekleyin ve 250 ile çarpýn.

ev telefonunuzun son 4 rakamýndan oluþan 4 haneli sayýyý ekleyin,

ayný 4 haneli sayýyý bir daha ekleyin, 250 çýkartýn ve 2 ye bölün.

Çýkan sonuç nedir ?

Gönderen: 25.07.2007 - 13:59
Bu Mesaji Bildir   ~Vervo~ üyenin diger mesajlarini ara ~Vervo~ üyenin Profiline bak ~Vervo~ üyeye özel mesaj gönder ~Vervo~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
serzen su an offline serzen  
231 Mesaj -
Hmmm EV nomuz çýktý...sevinçli YAni yazalýmmý noyu vervo 317 .. ..kahkaha kahkaha
Gönderen: 25.07.2007 - 14:05
Bu Mesaji Bildir   serzen üyenin diger mesajlarini ara serzen üyenin Profiline bak serzen üyeye özel mesaj gönder serzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
iletisim_ci su an offline iletisim_ci  
ilginç...
3 Mesaj
bunun bi mantýðý olmalý düsün
Gönderen: 26.07.2007 - 11:30
Bu Mesaji Bildir   iletisim_ci üyenin diger mesajlarini ara iletisim_ci üyenin Profiline bak iletisim_ci üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gulsun su an offline Gulsun  
21 Mesaj -
bende dogru cikmadi,benmi yanlis birsey yaptim acaba
Gönderen: 29.07.2007 - 21:05
Bu Mesaji Bildir   Gulsun üyenin diger mesajlarini ara Gulsun üyenin Profiline bak Gulsun üyeye özel mesaj gönder Gulsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
RE: ilginç...
292 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý iletisim_ci

aynen çok merak ettim düsün gerçekten numara çýkýo allah allah...

Gönderen: 18.09.2007 - 18:14
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xxenesxx su an offline xxenesxx  
RE: ilginç...
16 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý iletisim_ci

düsün düsün düsün düsün düsün düsün
Gönderen: 03.01.2009 - 21:55
Bu Mesaji Bildir   xxenesxx üyenin diger mesajlarini ara xxenesxx üyenin Profiline bak xxenesxx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 878 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58730 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.