chloroquine ivermectin kaletra generique kaletra generique colchicine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » ÖNERİLERİNİZ » VAKİT NAMAZI KILDINIZ MI "KAMPANYASI

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
VAKİT NAMAZI KILDINIZ MI "KAMPANYASI
36 Mesaj -
[B]

günümüzde namaz ihmali, bir çok müslümanda kanayan bir yara olduðu gerçeðini kimse reddedemez..o yüzden bizde de naçizane" bir çalýþma baþlatalým" düþüncesi oluþtu..amaç burada birbirimize destek olmak, dürtüklemek ve de hatýrlatmak..çalýþmamýz hayýrlara vesile olur inþallah..

kampanya þartlarý..

1-msn sohbetlerini kampanyamýza vesile yapabiliriz..nasýl mý...namaza kalkacaz mesela,diyelimki "ben namaza kalkýyorum,sen vakit namazýný kýldýn mý "diye soralým..eðer kýlmadýysa "hadi geçirme sende kalk kýl diyebilelim"aglahatta iletilerimize bile ekleyebiliriz)..burada emri bil maruf emrini eda ettiðimizi ve sevap kazandýðýmýzý unutmayalým..bunu evlerimiz ve diðer çevremizde de yapalým inþallah..

2-bu konuyu sürekli portaldan geçirelim..nasýl mý??güncelleme kelimemiz sabit olacak.."vakit namazýný kýldýn mý "þeklinde..ve bunu sadece namaz kýlanlarýn sorma yetkisi olacak..iþte size çok önemli ve çok sevaplý basit bir çalýþma..

3-bu soruyu sormadan önce namazla ilgili ayet ,hadis,özlü söz,resim,kýsa bilgilerle destekliyebiliriz..hatta namazla ilgili çarpýcý anýlarýmýzý bile ekleyebiliriz inþallah..tabii sadece namaz kýlanlar..lütfen diðerleri yazý yazmasýn..sadece suçlu suçlu okusun..

4-bu kampanyayý elimizden geldiðince tüm nete yayalým inþallah..bunun için de, herkes üye olduðu foruma bu konuyu alýntýlayýp eklerse büyük bir çalýþma baþlatacaðýmýzý düþünüyorum inþallah..

5- namazla ilgili uzun yazýlara rastladýðýmýzda bu konuya ekleyebiliriz ...ama tüm yazýyý deðilde içinden önemli yerleri 1 ya da 2 paragraf kadar alýntýlayabiliriz ya da linkini verebiliriz..

inaþllah bu kampanya hayýrlara vesile olur..sizlerde kampanyamýzý fikirlerinizle destekleyebilirsiniz..

vakit Namazýný Kýldýnýz Mý ?

[/
B]
..................................................................................
Gönderen: 06.07.2007 - 10:53
Bu Mesaji Bildir   ru.uslu üyenin diger mesajlarini ara ru.uslu üyenin Profiline bak ru.uslu üyeye özel mesaj gönder ru.uslu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sivaslým su an offline sivaslým  
35 Mesaj -
s.a kardeþim gerçektende müslüman demek islamýn 5 þartýný yerine getiren demek deðilmi namazda 2 þart öyleyse mecbur kýlýnacak .çok güzel bir kampanya ALLAH razý olsun
HAYDÝ MÜSLÜMANLAR NAMAZA
selametle kal sıkıntılı sıkıntılı
Gönderen: 22.11.2007 - 23:03
Bu Mesaji Bildir   sivaslým üyenin diger mesajlarini ara sivaslým üyenin Profiline bak sivaslým üyeye özel mesaj gönder sivaslým üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -

s.a kardeþim eðer benden küçüksen seni alnýndan öpmek isterdim ...eðerki benden büyük isen o mubarek elindende öpmek isterdim.....hay aklýnla bu fikrinle bin yaþa emi ALLAH iyiliðini versin inþallahurahman nede güzel bir ekleme yahu .......ne güzel ne güzel....ben tahmin ederimki içimizde bu bilgisayar baþýnda kalýpta namazý sallayanlar vardýr belkide az sonra bende kýlarým diyenlerde vardýr ama bizler buradan ALLAH için bir birlerimize sorarsak karþýmýzdaki de ALLAH için doðru söylerse hem o kardeþimiz hem onu ikaz edende ecir sevap kazanmýþ olur hem o kardeþte günahý kebairde kurtulmuþ olur ve her iki tarafta sevaba nail olur inþallahurahman umarým ki bu ekleme çok yanýt alýr gündemdende düþmez inþallahurahman........

selametle........................

Gönderen: 23.11.2007 - 08:29
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
Allah Razı Olsun kardeþim inan varya bu konu çok mutlu etti benisevinçli
benimde güzel bir önerim var bunun üzerine;hani kardeþimiz demiþ ya

"vakit Namazýný Kýldýnýz Mý ?"

bunu herkes bence imzasýna eklesin hatta ben hemen yazýyorum.bu çok daha etkili olur.

sonra namazla ilgili ilginç bir olayýmý anlatýcam inþ.
Gönderen: 23.11.2007 - 10:49
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1463 Mesaj -
S.A EYVALLAH VUSLAT ZAMBAK KARDEÞ BU DA GÜZEL ...YÜREÐÝNE SAÐLIK
Gönderen: 23.11.2007 - 13:28
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gul-ay su an offline gul-ay  
BIR SORUM VAR
128 Mesaj -
ARKADASLAR
BIR SORUM VAR,,,

KISACA ACIKLAMAYA CALISAYIM
BIR IS YERINDE STAJERLIK YAPACAGIM
VAKIT NAMAZLARIM ICIN ISVERENLE KONUSTUM
KABUL ETTI. FAKAT KILACAGIM YER DINLENME ODASI YANI BEN KILARKEN GAYRI MUSLIMLERDE GORECEK BUNLAR HANIM OLSA DAHI SU AYETE GORE`"ONLARIN KADINLARIDA SIZE ERKEKLERI GIBIDIRLER(YANI HARAMDIRLAR)"BIR ERKEKGIN YANINDA NAMAZ KILINAMAYACAGINA GORE ONLARIN YANINDA KILANABILIR MI ACABA!

KILMAZSAN VAKTINI GECIRMIS OLURUM GUNLUK SEKIZ SAATIM ORADA GECIYOR

ALLAH RIZASI ICIN YARDIM EDIN
BUGUN KARAR VERMELIYIM......

GUVENDIGIM HOCALARA ULASMAYA CALISTIM AMA MUMKUN OLMADI
BENDE EN AZINDAN ISTISAREYLE BIR KARA VERMELIYIM DIYE
DUSUNUP BURAYA AKTARDIM

SELAMETLE

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son gul-ay tarafından, 23.11.2007 - 14:03 tarihinde.
Gönderen: 23.11.2007 - 13:42
Bu Mesaji Bildir   gul-ay üyenin diger mesajlarini ara gul-ay üyenin Profiline bak gul-ay üyeye özel mesaj gönder gul-ay üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ILGISIZLIGINIZ!!!
128 Mesaj -
ILGISIZLIGINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM!!!
BEN SANMISTIM KI ,,,
BURADA ABILERIM/ABLAMLARIM VAR , BANA YOL GOSTERIRLER
BILMESELER DAHI RABBIM KOLAYLIK VERSIN DERLER
OYSA ONLAR BIR SELAMI BILE COK GORDULER
BEN BOSUNA MI HER SOZUMUN BASINDA SELAM VERIPTE
GIRIS YAPIYORDUM LAFA,,,,,!!!!

NE DEYIM
CANINNIZ SAG OLSUN....
Gönderen: 28.11.2007 - 12:47
Bu Mesaji Bildir   gul-ay üyenin diger mesajlarini ara gul-ay üyenin Profiline bak gul-ay üyeye özel mesaj gönder gul-ay üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1463 Mesaj -
[H3]s.a sevgili kardeþim bu ayetle bunun alakasý varmý ki hiç zannetmem ama madem kimse bakmamýþ bende araþtýrayým neticeyi sana bildireyim olurmu....selametle...
Gönderen: 28.11.2007 - 13:24
ALLAH RAZI OLSUN,KARDESIM
128 Mesaj -
size cok tesekkur ederim

cevabinizi bekliyorum.......

Allaha emanet olun
selametle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son gul-ay tarafından, 05.03.2008 - 12:26 tarihinde.
Gönderen: 29.11.2007 - 11:12
Emirdag su an offline Emirdag  
Allah Razi Olsun
1071 Mesaj -
Ben de simdi guncelliyorum Haydi namaz kilmayanlar once namaza sonra pc basinaGüle Güle
Gönderen: 05.01.2008 - 16:38
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 767 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58001 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.