stromectol dexamethasone stromectol generique stromectol stromectol 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » DİĞER DİNİ KONULAR » GAVS-I SANİNİN DUASI

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    GAVS-I SANİNİN DUASI
36 Mesaj -

gavs-ý sani den dua;
Adamýn birisi menzilde sürekli Gavs-ý Sani Hz. ni takip edermiþ.Tabi bu sofilerin gözünden kaçmazmýþ ama kimse müdahale etmiyormuþ. Adamýn bu takibi 3 gün sürmüþ. Sonunda bu adam üçüncü günün akþamý akþam namazýndan sonra aðlayarak, piþman bir halde Gavs-ý Sani Hz. nin eline yapýþmýþ tevbesini almýþ. Bunu gören sofiler tabi çok þaþýrmýþlar. Velhasýl Gavs-ý Sani Hz. gittikten sonra sofiler ne olduðunu merak edip neden bir takip içerisine girdiðini, neden sonra aðlayýp piþman olduðunu adama sormuþlar. Adam da anlatmaya baþlamýþ:

-Ben de bu Gavs-ý Sani Hz. gibi bir þeyhim. Benimde sofilerim var. Bende nazar ederim. Kýsacasý bende bir þeyhtim. Ama ben birþeyi merak ettim. Gavs-ý Sani Hz. de benim gibi bir þeyhken nasýl oluyorda bu kadar sofi nüfüsuna ulaþýyor, nasýl oluyorda sofiler otobüslerle akýn akýn geliyor. Bu adam bir büyü mü yapýyor ne yapýyor diye merak ettmiþtim. Ama takiplerim sonucunda hiç biþeye ulaþamadým. En sonunda, namaz sonunda dua ederken Yüce Rabbimden bana Gavs-ý Sani Hz. nin ettiði duayý duyurmasýný istedim. Allah(c.c) bana bunu lütfetti. Ve Gavs-ý Sani Hz. duasýnda þöyle diyordu:

-Yarabbi! Sen benim þu arkamdaki cemaatimin günahlarýný affetmezsen ben bu ellerimi yüzüme sürmem.

Ve her seferinde de mübarek ellerini yüzüne sürüyordu. Ben de bu olaydan sonra Gavs-ý Sani Hz. nin ne kadar büyük bir þeyh olduðunu anladým ve tevbe ettim.
alýntýdýr

Gönderen: 28.06.2007 - 10:43
Bu Mesaji Bildir   ru.uslu üyenin diger mesajlarini ara ru.uslu üyenin Profiline bak ru.uslu üyeye özel mesaj gönder ru.uslu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yuvacikli su an offline yuvacikli  
26 Mesaj -
Hýmm...
ALLAH c.c. baþýmýzdan eksik eylemesin Dostlarýný...
Gönderen: 28.06.2007 - 10:58
Bu Mesaji Bildir   yuvacikli üyenin diger mesajlarini ara yuvacikli üyenin Profiline bak yuvacikli üyeye özel mesaj gönder yuvacikli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ru.uslu su an offline ru.uslu  
36 Mesaj -
Allah (cc) razý olsun.......
Gönderen: 28.06.2007 - 11:00
Bu Mesaji Bildir   ru.uslu üyenin diger mesajlarini ara ru.uslu üyenin Profiline bak ru.uslu üyeye özel mesaj gönder ru.uslu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yuvacikli su an offline yuvacikli  
RE:
26 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ru.uslu

Allah (cc) razý olsun.......

Cümlemizden ALLAH razý olsun...
Gönderen: 28.06.2007 - 11:08
Bu Mesaji Bildir   yuvacikli üyenin diger mesajlarini ara yuvacikli üyenin Profiline bak yuvacikli üyeye özel mesaj gönder yuvacikli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kofi su an offline kofi  
291 Mesaj -
GÜL BAHCESINE GIREN, GÜL OLMASADA GÜL GIBI KOKAR..Rabbim razi olsun cok hos bi paylasimdi Rabbim razi olsun tskler..
Gönderen: 28.06.2007 - 14:01
Bu Mesaji Bildir   kofi üyenin diger mesajlarini ara kofi üyenin Profiline bak kofi üyeye özel mesaj gönder kofi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -
Allah Razı Olsun Çok güzel bir paylaþýmdý.

Rahman layýkiyle þanýna yakýþýr þekilde dua etmeyi ve o duasý kabul olunan kullardan eylesin AMÝN!..

Selam ve Dua ile.. KULTANESÝ..

Gönderen: 28.06.2007 - 14:08
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gavs su an offline gavs  
278 Mesaj -
Allah Razı Olsun
Gönderen: 28.06.2007 - 15:10
Bu Mesaji Bildir   gavs üyenin diger mesajlarini ara gavs üyenin Profiline bak gavs üyeye özel mesaj gönder gavs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 892 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61095 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.