generique colchicine ivermektin kaletra budesonide lopinavir ritonavir aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » COK HOS FIKRA

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    COK HOS FIKRA
714 Mesaj -

KIZMACA YOK BASTAN DIYEYIM kahkaha

Bir GS’li, bir FENERLÝ ve BJK’li Türkiyede nüfus sayýmlarý yapýlýrken, sokaða çýkmak yasak olmasýna raðmen dýþarý çýkarlar.... Mahkemeye çýkarýlýrlar... karar ÝDAM..(biraz aðýr bir ceza oldu ama..) itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasýna çevrilir. Ama o gün Hakim'in iyi gününe denk geldiði için cezayý kaldýrýp hepsine 20 kýrbaç ceza verir. Bizimkileri sempatik bulduðu içinde bi kýyak daha yapýp herkese cezasýný hafifletmek için bir istek hakký tanýr...
GS'li: "Sýrtýma bir yastýk baðlayýn" der. 10 kýrbaçtan sonra yastýk paramparça olur ve pek fayda etmez.
Uyanýk FENERLÝ bunu görünce "Sýrtýma iki yastýk baðlayýn " der. Ama iki yastýk bile 10 kýrbaca dayanamaz.
Sýra BJK’li ýya gelince Hakim: "Bak BEÞÝKTAÞLI sana acýdým. Süper Ligde baþarýsýz oldunuz,kaç senedir þampiyon olamýyorsunuz.Hekemlerden çektiniz. Bu yüzden sana iki istek hakký veriyorum"
Peki der BEÞÝKTAÞLI:"O zaman bana 40 kýrbaç vurulsun". Herkes þaþkýna döner.
Hakim:"peki ikinci isteðin nedir?" diye sorar...
BEÞÝKTAÞLI pis pis sýrýtarak " FENERBAHÇELÝYÝ sýrtýma baðlayýn" der...

kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 25.06.2007 - 00:24
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
RE: COK HOS FIKRA
575 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nur_BEYZA

" FENERBAHÇELÝYÝ sýrtýma baðlayýn" der... [/H3]

kahkaha kahkaha kahkaha

: ) : ) : ) HEHE HEHE
Gönderen: 25.06.2007 - 00:45
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
olmaz ayip ayip yazik degilmi fenerbahceliye
Gönderen: 25.06.2007 - 01:26
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
))°((MuZuR))°(( su an offline ))°((MuZuR))°((  
Konu icon    RE: RE: COK HOS FIKRA
100 Mesaj -
Allah Razı Olsun Nur_BEYZA Abla!!
Alıntı
Orijýnalý ... YeSiL BeYaZ ...

[quote]Orijýnalý Nur_BEYZA

" FENERBAHÇELÝYÝ sýrtýma baðlayýn" der... [/H3]

kahkaha kahkaha kahkaha

Takim tutumuyorum ama bununla Fenerlileri kizdirayim biraz göz kırpma
Gönderen: 25.06.2007 - 01:38
Bu Mesaji Bildir   ))°((MuZuR))°(( üyenin diger mesajlarini ara ))°((MuZuR))°(( üyenin Profiline bak ))°((MuZuR))°(( üyeye özel mesaj gönder ))°((MuZuR))°(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -

Dostluk bu iste
Gönderen: 25.06.2007 - 02:00
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Allah sizlerdende razi olsun.Ya kizma sayacgin kardesim espiri iste sevinçli
Gönderen: 25.06.2007 - 13:42
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

BEYZA YANDIN SEN GÖZÜME GÖZÜKME SAKIN sevinçliolmaz
Gönderen: 25.06.2007 - 13:43
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon    SU ABLAM YANLIS ANLADIN SEYYYYY
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

BEYZA YANDIN SEN GÖZÜME GÖZÜKME SAKIN sevinçliolmaz

ALLAH YANDIK DESENE ABLAM YAF BEN BILSEM FENERBAHCELI OLDUGUNU HIC YAZARMIYDIM BU FIKRAYI.ASLINDA BENDE SEVERIM FENERBAHCEYI ( ALLAHIM AFFET PEMBE YALAN SOYLEDIM NE YAPAYIM CANIM TEHLIKEDE )kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 25.06.2007 - 14:17
))°((MuZuR))°(( su an offline ))°((MuZuR))°((  
100 Mesaj -
Nur_BEYZA Abla Pembe yalanida ilk senden duyuyorum.
Sen Yalani Bosver en iyisi kacacak yer ara... kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 25.06.2007 - 15:12
Bu Mesaji Bildir   ))°((MuZuR))°(( üyenin diger mesajlarini ara ))°((MuZuR))°(( üyenin Profiline bak ))°((MuZuR))°(( üyeye özel mesaj gönder ))°((MuZuR))°(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
VAR CANIM YOKSA YOKMU YAF UYDURDUMMU SIMDI PEMBE YALAN DIYE BIR TABIR YOKMU ALLAH ALLAH KAFAM KARISTI YOKSA BEYAZMIYDI RENGI kahkaha kahkaha kahkaha

SU ABLAM BENI KESECEK KACACAK YER ARIYORUM ZATEN KORKUMDAN MSN MI ACAMIYORUM kahkaha

Gönderen: 25.06.2007 - 15:16
~Vervo~ su an offline ~Vervo~  
RE: RE: RE: COK HOS FIKRA
274 Mesaj -

ben GS'li olduðum için sorun yoktu pek

ama süperdikahkaha
Gönderen: 29.06.2007 - 15:25
Bu Mesaji Bildir   ~Vervo~ üyenin diger mesajlarini ara ~Vervo~ üyenin Profiline bak ~Vervo~ üyeye özel mesaj gönder ~Vervo~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 835 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Huseyin Gurbuz (49), hayrunisa2006 (52), paradies (45), gurbetci mucahi.. (50), ZEYVAH (37), mustafapala74 (38), genc hafýz (34), _?=)(/ (41), ist1965m (59), carina_caresse (36), carina.caresse (36), carina_caressee (36), es_me (38), vuslatim (36), mustafakemalpas.. (39), garibb (48), mdadag (53), CILGIN28 (59), mahmut aga (52), ilhan_27 (46), yunus_emre1983 (41), mchd (49), aozkan78 (46), ertan-1 (54), hittmann313 (49), ahmetolsun (43), feyza20 (39), yilmaz47 (49), babasininkizi86 (38), yasam (42), Ebu_AkiL (43), red_knight (39), HuseyinAbi (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57551 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.