generique luvox ivermectin colchicine kamagra hydroxychloroquine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » SIZ HANGI YEMEKSINIZ

önceki konu   diğer konu
59 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    SIZ HANGI YEMEKSINIZ
714 Mesaj -

DOGUM TARIHLERINIZE GORE BAKIN SIZ HANGI YEMEKSINIZ VE NASIL BIR KISISINIZ?

Ocak 1 - 9 ~ Musakka
Ocak 10 - 24 ~ Kuru Ustu Pilav
Ocak 25 - 31 ~ Ýmam Bayýldý
Þubat 1 - 5 ~ Kokareç
$ubat 6 - 14 ~ Ýþkembe
$ubat 5 - 21 ~ Köfte
$ubat 22 - 28 ~ Tantuni
Mart 1 - 12 ~ Suþi
Mart 13 - 15 ~ Ýmam Bayýldý
Mart 16 - 23 ~ Kuru Ustu Pilav
Mart 24 - 31 ~ Kokareç
Nisan 1 - 3 ~ Ýmam Bayýldý
Nisan 4 - 14 ~ Tantuni
Nisan 15 - 26 ~Kuru Ustu Pilav
Nisan 27 - 30 ~ Köfte
Mayýs 1 - 13 ~ Suþi
Mayýs 14 - 21 ~ Ýþkembe
Mayýs 22 - 31 ~ Ýmam Bayýldý
Haziran 1 - 3 ~ Kuru Ustu Pilav
Haziran 4 - 14 ~ Köfte
Haziran 15 - 20 ~ Musakka
Haziran 21 -24 ~ Suþi
Haziran 25 - 30 ~ Kokareç
Temmuz 1 - 9 ~ Kuru Ustu Pilav
Temmuz 10 - 15 ~ Musakka
Temmuz 16 - 26 ~ Ýþkembe
Temmuz 27 - 31 ~ Kokareç
Agustos 1 - 15 ~ Suþi
Agustos 16 - 25 ~ Kuru Ustu Pilav
Agustos 26 - 31 ~ Köfte
Eylul 1 - 14 ~ Ýþkembe
Eylul 15 - 27~ Kokareç
Eylul 28 - 30~ Musakka
Ekim 1 - 15 ~ Suþi
Ekim 16 - 27 ~ Köfte
Ekim 28 - 31 ~ Tantuni
Kasim 1 - 16 ~ Ýmam Bayýldý
Kasim 17 -30 ~ Kokareç
Aralik 1 - 16 ~ Musakka
Aralik 17 - 25 ~ Suþi
Aralik 26 - 31 ~ Ýþkembe

Musakka
Cekici ve populersiniz.. Kolayca arkada$ edinebiliyorsunuz.. Kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yaki$iyorsunuz.

Kokareç
Utangac ve sevimlisiniz. Tanimadiginiz insanlarla konu$mayi sevmez ama arkada$larinizla her$eyi payla$abilirsiniz. Arkada$ seciminde oldukca dikkatlisiniz. Sevilen birisiniz.

Suþi
Yerinde duramayan birisiniz.Cok arkada$iniz var ve sosyal ya$aminiz cok renkli. Dedikoduyu biraz seviyorsunuz. Sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini du$unuyor. Dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.

Tantuni
Esrarengiz birisiniz. Ne zaman nasil
davranacaginiz pek belli olmuyor. Cogu $eyden ilk sizin haberiniz oluyor bu yuzden cok ilgi goruyorsunuz.

Kuru Ustu Pilav
Sessiz sakin ama cok zekisiniz. Dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. Kucuk bir arkada$ grubu size yetiyor. Fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

Ýmam Bayýldý
Siz lider olmak icin dogmu$sunuz. Sozunu dinleten, dedigini yaptiran birisiniz. Kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. Insanlarin arkada$ olmak isteyebilicegi birisiniz.

Köfte
Uyumlu, sicakkanli birisiniz. Size nasil davranilmasini istiyorsaniz siz de herkese oyle davraniyorsunuz. Sadik ve durustsunuz, yapmacik insanlara ve dedikoduya kar$isiniz.

Ýþkembe
Cok hassas ve narinsiniz. Kolay a$ik oluyorsunuz.
Ne cok utangac ne cok giri$kensiniz. Arkada$ grubunuzda kirilmamasi icin kollanan birisiniz

."

sevinçli sevinçli sevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 24.06.2007 - 22:56 tarihinde.
Gönderen: 24.06.2007 - 22:54
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YALNIZ_KURT su an offline YALNIZ_KURT  
843 Mesaj -
Eylul 1 - 14 ~ Ýþkembe

Nur_BEYZA KARDEÞÝM ÝÞKEMBE HÝÇ YEMEDÝM AMA ÞANÞA O DÜÞTÜ

sevinçli KARDEÞÝM YEMEK ZORUNDA DEÐÝLÝZ DÝMÝ sevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 24.06.2007 - 23:01
Bu Mesaji Bildir   YALNIZ_KURT üyenin diger mesajlarini ara YALNIZ_KURT üyenin Profiline bak YALNIZ_KURT üyeye özel mesaj gönder YALNIZ_KURT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilfiruze su an offline dilfiruze  
BEN MUSAKKAAAAAAAA
79 Mesaj -
EWET GERÇEKTEN ÇOK KOLAY ARKADAÞ EDÝNÝRÝMMsevinçli
Gönderen: 24.06.2007 - 23:01
Bu Mesaji Bildir   dilfiruze üyenin diger mesajlarini ara dilfiruze üyenin Profiline bak dilfiruze üyeye özel mesaj gönder dilfiruze üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Beytül Mamur su an offline Beytül Mamur  
46 Mesaj -
Kuru Ustu Pilav. Aslinda çevrem bayagi genistir, herseye inanmamak lazim dimi. sevinçli
Gönderen: 24.06.2007 - 23:04
Bu Mesaji Bildir   Beytül Mamur üyenin diger mesajlarini ara Beytül Mamur üyenin Profiline bak Beytül Mamur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Yok YALNIZ_KURT kardesim bende hic sevmem ve yemem iskembe gonlun rahat olsun.kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 22.09.2007 - 13:19 tarihinde.
Gönderen: 24.06.2007 - 23:06
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
))°((MuZuR))°(( su an offline ))°((MuZuR))°((  
100 Mesaj -
Agustos 16 - 25 ~ Kuru Ustu Pilav
Kuru Ustu Pilav
Sessiz sakin ama cok zekisiniz. Dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. Kucuk bir arkada$ grubu size yetiyor. Fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

Sessiz oldugum dogru.
Hep "dilinimi yuttun, biraz da sen konus" diyorlar...
Gönderen: 24.06.2007 - 23:08
Bu Mesaji Bildir   ))°((MuZuR))°(( üyenin diger mesajlarini ara ))°((MuZuR))°(( üyenin Profiline bak ))°((MuZuR))°(( üyeye özel mesaj gönder ))°((MuZuR))°(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
575 Mesaj -
Musakka
Cekici ve populersiniz.. Kolayca arkada$ edinebiliyorsunuz.. Kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yaki$iyorsunuz.

bana hic uymuyor ya heralde 15 gün gec doðmuþum o yüzden bana uymadý : )
Gönderen: 24.06.2007 - 23:12
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YALNIZ_KURT su an offline YALNIZ_KURT  
843 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN... Nur_BEYZA KARDEÞÝM BÝ AN KORKTUMkahkaha kahkaha
Gönderen: 24.06.2007 - 23:14
Bu Mesaji Bildir   YALNIZ_KURT üyenin diger mesajlarini ara YALNIZ_KURT üyenin Profiline bak YALNIZ_KURT üyeye özel mesaj gönder YALNIZ_KURT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Kuru Ustu Pilav

düsün

sevinçli
Gönderen: 24.06.2007 - 23:14
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

Kuru Ustu Pilav

düsün

sevinçli

Dogru degilmi sumeyra can kara kara dusundun?Bence sende koftesinkahkaha
Gönderen: 25.06.2007 - 00:20
Konu icon    SIZ HANGI YEMEKSINIZ ( HILALAY CAN KARDES BIRDE SEN BAK MERAK ETTIM HANGI YEMEKSIN )
714 Mesaj -
HILALAY BACIM GEL BAK SEN HANGI YEMEKSIN MERAK ETTIM AZCIK BILGI SAHIBI OLURUZ KISILIGIN HAKKINDA DOGRU CIKARSA TABIkahkaha
Gönderen: 25.06.2007 - 15:14
serzen su an offline serzen  
231 Mesaj -
KÖFTEsevinçli ancak beni tanýyanlar bunun hakkýnda yorum yapabilir?
Gönderen: 25.06.2007 - 15:23
Bu Mesaji Bildir   serzen üyenin diger mesajlarini ara serzen üyenin Profiline bak serzen üyeye özel mesaj gönder serzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1576 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nur_BEYZA

Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

Kuru Ustu Pilav

düsün

sevinçli

Dogru degilmi sumeyra can kara kara dusundun?Bence sende koftesinkahkaha

Evet Nur beyza ablam, cok haklisin. Ben köfteye talibim göz kırpma

Kuru üstü pilavla alakam yok. Sessiz degilmdir, tam aksine.

Saygi ile.
Gönderen: 26.06.2007 - 09:21
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Vervo~ su an offline ~Vervo~  
Konu icon    Agustos 18 ~ Kuru Ustu Pilav 'mıyım şimdi
274 Mesaj -
hmm...çok ilginç ben kendime göre sessiz olduðumu düþünüyorum ama etrafýmdakiler pek öle demiolarKararsiz kahkaha yaaa ben populer deðilmiyimdil uzat
Gönderen: 26.06.2007 - 09:27
Bu Mesaji Bildir   ~Vervo~ üyenin diger mesajlarini ara ~Vervo~ üyenin Profiline bak ~Vervo~ üyeye özel mesaj gönder ~Vervo~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
Hani kuru üstü pilav, musakka, köfte vb. iyi de

Suþi ne ki bacým sevinçli

Aralýk 20 - Suþi şaşkın
Gönderen: 26.06.2007 - 09:41
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1576 Mesaj -
Suþi
Yerinde duramayan birisiniz.Cok arkada$iniz var ve sosyal ya$aminiz cok renkli. Dedikoduyu biraz seviyorsunuz. Sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini du$unuyor.Dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.

....

şaşkın demek susiymissin abi, hic yakistiramadim!

Saka abi, yanis anlamayasin. Umarim mesaj dogru gider.

Saygilarimla..
Gönderen: 26.06.2007 - 10:03
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
Beyza bacýmýz Suþiymiþsin dedi... Bizde biçare razý olduk.

Aslýnda okuyunca bende kendime yakýþtýramadým sevinçli Sümeyra bacým.

Kardeþlerime selam ve dua ile...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Abdullahbiri tarafından, 26.06.2007 - 10:13 tarihinde.
Gönderen: 26.06.2007 - 10:12
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Abdullahbiri kardesim susi japon yemegidir.Cig balikla yapilan yemektir bir nevi cig balik sarmasi kahkaha resmide asagida var.Ama karakter olarak bakarsak oyun abi sadece bu.Aman bence sizde koftesiniz kahkaha kahkaha kahkaha

Gönderen: 26.06.2007 - 15:24
asyavuz su an offline asyavuz  
17 Mesaj -
bende Musakka ciktim ama hic de orda belirtilldigi gibi degil valla tam tersitelaşlı düsün
Gönderen: 15.07.2007 - 12:22
Bu Mesaji Bildir   asyavuz üyenin diger mesajlarini ara asyavuz üyenin Profiline bak asyavuz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
susi

igrenc...

degistirin bu listeyisevinçli
Gönderen: 15.07.2007 - 17:11
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatipli su an offline hatipli  
Konu icon   
33 Mesaj -
köftesevinçli yazýlanlar tam beni tarif ediyo
Gönderen: 15.07.2007 - 18:24
Bu Mesaji Bildir   hatipli üyenin diger mesajlarini ara hatipli üyenin Profiline bak hatipli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
292 Mesaj -
Mart 24 - 31 ~ Kokareç
vays s s bilmiodum öðrendim amakahkaha saol kardeþim..

Gönderen: 19.09.2007 - 19:30
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eslem61 su an offline eslem61  
74 Mesaj -
SUBAT 6-14 ISKEMBE
BANA UYUYOR AMA BEN ISKEMBE YEMEMKI
Gönderen: 19.09.2007 - 20:13
Bu Mesaji Bildir   eslem61 üyenin diger mesajlarini ara eslem61 üyenin Profiline bak eslem61 üyeye özel mesaj gönder eslem61 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
714 Mesaj -
[quote]Orijýnalý eslem61

SUBAT 6-14 ISKEMBE
BANA UYUYOR AMA BEN ISKEMBE YEMEMKI[/quot]

Canim illa yemen gerekmiyor sadece karakter tahlili iste eglence maksatli ne kadar dogru cikar bilemem sevinçli
Gönderen: 19.09.2007 - 20:33
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
s.a nur beyza kardeþ bize düþe düþe iþkembe düþtü çok yemek isterim her zaman

ama bir türlü kokudan yeyemem mübarek çorbayý .....

neyse saðlýk olsun be bunada þükür

selam ve dua ile
Gönderen: 19.09.2007 - 20:38
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
havva nene su an offline havva nene  
83 Mesaj -
musakkayý severim ...gerçi pek yemek ayýrt etmem .... eh ne diyelim nur beyza kardeþ böyle uygun görmüþ bizde musakka olalým bari ama lütfen yaðlý olmasýn kahkaha
Gönderen: 19.09.2007 - 21:48
Bu Mesaji Bildir   havva nene üyenin diger mesajlarini ara havva nene üyenin Profiline bak havva nene üyeye özel mesaj gönder havva nene üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý maksat kelam olsun

s.a nur beyza kardeþ bize düþe düþe iþkembe düþtü çok yemek isterim her zaman

ama bir türlü kokudan yeyemem mübarek çorbayý .....

neyse saðlýk olsun be bunada þükür

selam ve dua ile

Yeme zaten kardes bende hic sevmem nasil yerler onuda anlamam sevinçli Ama oncedende dedigim gibi sevmlek yada yemek zorunlu degil sadece karakteriniz test edin bakalim uyuyomu sevinçli)
Gönderen: 19.09.2007 - 23:07
ayse-1983 su an offline ayse-1983  
subat 22-28\ tantuni
2 Mesaj
Benimde cok merak ettigim bir yemek tam benlikkahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ayse-1983 tarafından, 19.09.2007 - 23:30 tarihinde.
Gönderen: 19.09.2007 - 23:20
Bu Mesaji Bildir   ayse-1983 üyenin diger mesajlarini ara ayse-1983 üyenin Profiline bak ayse-1983 üyeye özel mesaj gönder ayse-1983 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -

Canim meshur tantuni yemegi bu bende yemedim ama cok guzel gorunuyo aşık
Gönderen: 20.09.2007 - 00:42
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
NUR BEYZAM NE YAPIYON YA??? KOYMA ORALARA ÖYLE SEYLER VALLA SIMDI BU SAATTE UGRASTIRMA BIZIkahkaha kahkaha kahkaha
NE GÜZEL SENIN CANINDA CEKER SIMDI BAKMA ABLAM SEN GURBET ELLERDE
BEN KIZIMA HAMILEYKEN ANNEMIN SUBÖREGINI COK ISTEMISTIM VE TABIKI YIYEMEDIM AMA BUNU KIMSEYEDE DIYEMEDIM ESIMDEN BASKA ODA ÜZÜLDÜ DURDU AMA NAPARSIN DIKKAT ET KENDINE ALLAHA EMANET OLaşık Güle Güle
Gönderen: 20.09.2007 - 00:48
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý cananberraramazan

NUR BEYZAM NE YAPIYON YA??? KOYMA ORALARA ÖYLE SEYLER VALLA SIMDI BU SAATTE UGRASTIRMA BIZIkahkaha kahkaha kahkaha
NE GÜZEL SENIN CANINDA CEKER SIMDI BAKMA ABLAM SEN GURBET ELLERDE
BEN KIZIMA HAMILEYKEN ANNEMIN SUBÖREGINI COK ISTEMISTIM VE TABIKI YIYEMEDIM AMA BUNU KIMSEYEDE DIYEMEDIM ESIMDEN BASKA ODA ÜZÜLDÜ DURDU AMA NAPARSIN DIKKAT ET KENDINE ALLAHA EMANET OLaşık Güle Güle

Sorma valla abla buraya koydum ama icim gitti becerememdeki kendim yapem.sevinçli
Valla esim sagolsun burdaki imkanlar neyi el veriyorsa tasiyo eve herkes cok ilgili sagolsunlar.Ama gelgorki gecen aklima bir meyve dustu turkiyede cikicakmis bir dahaki ay ama burda yok ozel sorduk turk bakkalarina getirtebilirseler getirtecekler yoksa kargoyla yollatircaz kahkaha

Sende Allaha emanet ol abla.Uyarini dikkate alicam ve sadece tek gozle bakacam kahkaha

Gönderen: 20.09.2007 - 01:20
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Alıntı
Ýþkembe
Cok hassas ve narinsiniz. Kolay a$ik oluyorsunuz.
Ne cok utangac ne cok giri$kensiniz. Arkada$ grubunuzda kirilmamasi icin kollanan birisiniz

şaşkın şaşkın

Olabilir mi?düsün

Bilmiyorum Kararsiz

Karar verdim

"Hayýr" göz kırpma uymuyorr sevinçli
Gönderen: 20.09.2007 - 02:12
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dolunayyy
714 Mesaj -
Dolunayim olsun maksat eglenmek olsun.Peki hangisi senin karakterine uyuyo merak ettim.
Gönderen: 20.09.2007 - 02:31
armine10 su an offline armine10  
215 Mesaj -
Beyzacm banada köfte düþtü köfteyi hem çok severim, hemde yani bu kadar olur , tam bana hitap ediyor yazýlanlar.

merak ettim nerden buldun bunu yaaaaaa!
Baþta pek itibar etmemiþtim ama þimdi doðrumu acaba? şaşkın diye düþünmüyor deðilim hanikahkaha
ALLAHA EMANETSÝN KARDEÞÝM
BU ARADA RAMAZANIN MÜBAREK OLSUN gül
Gönderen: 21.09.2007 - 14:51
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yagmurdamlası su an offline yagmurdamlası  
Konu icon   
2 Mesaj
herkese hayýrlý ramazanlar evet aynen beni yansýtýyor sevinçli
Gönderen: 21.09.2007 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   yagmurdamlası üyenin diger mesajlarini ara yagmurdamlası üyenin Profiline bak yagmurdamlası üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
NurBeyzaM
821 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nur_BEYZA

Dolunayim olsun maksat eglenmek olsun.Peki hangisi senin karakterine uyuyo merak ettim.

Nurbeyza hepsinden bir parca alsam olmaz mýsevinçli
Gönderen: 21.09.2007 - 16:31
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
))zeynep(( su an offline ))zeynep((  
48 Mesaj -

Musakka

düsün öylemiyim acepkahkaha
Gönderen: 21.09.2007 - 17:44
Bu Mesaji Bildir   ))zeynep(( üyenin diger mesajlarini ara ))zeynep(( üyenin Profiline bak ))zeynep(( üyeye özel mesaj gönder ))zeynep(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
ARMINE10 canim valla bulduk bir yerden.Bazen cok tutuyo bazende hic alakasi olmuyo.Bu arada kofteler benden afiyet olsun kahkaha
Seninde ramazanin mubarek olsun canim.Dua ile..gül

DOLUNAYIM dukkan senin hepsinin tadina bakmak ne kelime hepsi senin hizmetinde.Afiyet seker olsun sevinçli

Gönderen: 22.09.2007 - 13:21
-huseyncan- su an offline -huseyncan-  
70 Mesaj -
Musakka

estaðfirullah .... öyle deðilim nur beyza ablam sevinçli ama payýma bu çýktý...

güzel...

wesselam
Gönderen: 22.09.2007 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   -huseyncan- üyenin diger mesajlarini ara -huseyncan- üyenin Profiline bak -huseyncan- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eylülüm. su an offline eylülüm.  
235 Mesaj -
Kokareç
Utangac ve sevimlisiniz. Tanimadiginiz insanlarla konu$mayi sevmez ama arkada$larinizla her$eyi payla$abilirsiniz. Arkada$ seciminde oldukca dikkatlisiniz. Sevilen birisiniz.

evt bana uyuyor

ben bi kokereç im sevinçli Kararsiz
Gönderen: 22.09.2007 - 14:54
Bu Mesaji Bildir   eylülüm. üyenin diger mesajlarini ara eylülüm. üyenin Profiline bak eylülüm. üyeye özel mesaj gönder eylülüm. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Kimseye immabayýldý deðil heralde..sevinçli
Bana da imambayýldý çýktý..göz kırpma

22-31 Mayýs
Ýmam Bayýldý
Siz lider olmak icin dogmu$sunuz. Sozunu dinleten, dedigini yaptiran birisiniz. Kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. Insanlarin arkada$ olmak isteyebilicegi birisiniz.
Gönderen: 22.09.2007 - 20:01
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ônder23 su an offline Ônder23  
569 Mesaj -
Kuru Ustu Pilav aslinda cok sevecegim bir yemek

listeye baktimda arkadaslarin cogu kuru Usta Pilav???? mis

Genede ellerine saglik cok guzel bir paylasim
Selam ve Duaile
Gönderen: 22.09.2007 - 20:44
Bu Mesaji Bildir   Ônder23 üyenin diger mesajlarini ara Ônder23 üyenin Profiline bak Ônder23 üyeye özel mesaj gönder Ônder23 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
215 Mesaj -
Bu arada nurbeyza can anladýðm kadarýyla bir misafirimiz geliyor ya çok sevindm.
Hayýrlý olsun, her þeyin küçüðü seviliyor bizimki artk abi oldu seninkini severiz dicem ama imkansýz neyse sað salim olsun sen anlatýrsýn o zaman muhabbeti bile yeter.

( tabi muhabbet etmeye zaman bulabilirsen)kahkaha

Bak ben epeyden beridir giremedim , ne haberler varmýþ

Ha birde beyzam geçen gün seni rüyamda gördüm , hafif sariþýn uzun saçlý, birazcýkta kilolu olarak bir masada oturuyordun elini baþýna dayamýþ düþünüyor bir haldeydin. Bilmiyorum gerçekte nasýlsýn belki saçma bir rüya belkide deðil ALLAHÜ ALEM hayýrlara çýkar inþ.
Gönderen: 23.09.2007 - 00:24
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Yorum yapip beni kirmayip hangi yemek olduguna bakan tum kardeslerime tesekkur ederim.

armine10 ablam evet misafir bekliyoruz.Allah herkese nasip etsin ana baba olmayi.Daha simdiden cok farkli duygular icine girdik esimle.Niye imkansizmis ablam sen hangi sehirdeydin yaf hafizam cok zayif affet ama sende bende istersek gorusebiliriz.Sen gelemesen bile ben gelirim.Yeterki baglarimiz kopmasin.

Bu arada beni simdiden korkutma cokmu yaramaz olurlar ya ben rahatima duskunum valla kimsemde yok bana yardim edicek esimden baska kesin psikologluk olurum sevinçli

Deme ablam demek ruyanda gordun hayr olsun insallah.Bu siralar dusunceliyim bazi seylerden dolayi ama genelde cok iyiyim sukur.Bu arada tarifin yanlis msnde gorusebilseydik ablam beni gorebilirdin.Ama soyle hayal et pembeler icinde genelde .Avatarimdanda imzamdanda belli oluyo aslinda.Bende seni cok merak ediyorum ablam.Nasip olur birgun belki sıkıntılı

Gönderen: 23.09.2007 - 00:49
215 Mesaj -
Can korkutmak deil elbette ama benim oðlum çok yaramaz herkesinki bu dönemde böyle olmuyor tabikiii...
Karýþtýrma dönemi ama ramazanda ben biraz fena oldum, aslýnda uyku saatleri falan düzenli ama benm uyku sorunum olduðu için , ona göre ayarlamak zorundayým uyku saatlerini ben biraz gece kuþuyum gece herkes uyuyunca sakin sakin birþeylerle uðraþmak hoþuma gidiyor ama muhammed erkenci 7.00 ayakta yani senin anlayacaðýn 3-4 saatlik bir uykum var.
Uykusuzluk , muhammedin daðýttýklarýný toplamak epey yoruyor beni.
nelerle mi uðraþýyor bak söyliyeyim. çekmeceler günde 2-3 defa dökülüyor oyuncaklar etrafa saçýlýyor, sürekli o daðýtýyor ben topluyorum. ( ama herþeyin ötesinde çok tatlý ve çok zeki) algýlamasý çok iyi ona bu devrede birþeyler öðretmek çok zevkli iþte hal böyle olunca herþeyi unutuveriyor insan.

ve ben kendime sürekli bunlarda geçici diyorum .birgün hepsi bitecek sonuçta ayný kalmýyorlar , büyüyorlar önemli olanda bu altýn yýllarýn deðerini bilmek.

ALLAHIM SAÐ SALÝM KUCAÐINA ALMAYI NASÝP ETSÝN
HAYIRLI ANA BABA OLMAYI NASÝP ETSÝN..
HAYIRLI EVLATLARA SAHÝP OLMAK ÝÇÝN....
düsün

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son armine10 tarafından, 23.09.2007 - 01:14 tarihinde.
Gönderen: 23.09.2007 - 01:10
714 Mesaj -
Amin ablam Allahim senin cocugunuda saglikli ve uzun omurler versin.Simdi ne tatlidir o yaaa.Simdi orda olsam vallah yer bitirirdim abla.Allah bagislasinn.Benim yerime opersin ablam.
Gönderen: 23.09.2007 - 01:26
1686 Mesaj -
Armine kardesime katilmamak elde degil...Evlat bir baska ilk kucagima aldigim günkü yüzü hala gözlerimin önünde....Cok farkli cok, en güzel anlar, zaman cabuk geciyo iki yasini gecti insan inanamiyo.....Bide artik her isin icinde olmasi yok mutelaşlı özellikle misafir gelicegi zaman sanki masusu dahada bir gayretli oluyo...Insan bazen onlada yapamiyo onsuzda berram diye basliyorum bir saat sonra özlemeye .....Hem güzel hem zor ....Nur beyzada anlamiyacak zaman nasil gecti,arkadas olcak, hasreti paylascak belkide azaltcak...Hayirlisi insallah....
selam ve dua ile
Gönderen: 23.09.2007 - 01:27
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Canan abla bu konuda cok haklisin.O benim burdaki esimden sonraki tek varligi m olucak tum askimi sevgimi herseyimi vericem ona.Oda beni bu yalnizliktan kurtaricak.Ufacik bir bebek ama o olucak artik sigindigim liman.Yalnizligimi paylasan canimdan bir parca olucak;Rabbim tum olmayanlarada versin.
Gönderen: 23.09.2007 - 01:34
1686 Mesaj -
Bilmezmiyim nur beyza bende gectim o dönemlerden
öyle olacak insallah her sey daha daha güzel olcak
hayata baska bir pencereden bakcaksin
yalnizlik zor vesselam....Ama unutmuyoruz elbette sah damarimizdan yakin olanimiz var cok sükür...YETER,,,Allah hepimizin yardimcisi olsun,,,

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 23.09.2007 - 01:41 tarihinde.
Gönderen: 23.09.2007 - 01:39
714 Mesaj -
Abla zaten yaradanima oyle bir siginmisimki her an onun sevgisiyle yasiyorum yoksa cok beter olurdum buralarda.Ah abla beni en iyi sen anlarsin birde gurbette olan diger abilerim ablalarim kardeslerim.Zordur cok zor yasamayan bilemez.Daha bugun esimle yemege giderken arabada bir memleket turkusu caldi tabi benim bas yere egildi saga dogru cevirdim yuzumu agladigimi esim gormesin diye ama yana yana agladim dayanamadim.Sonunda esim farketti ama o anlayamadi bir an yok aglamiyorum deyip gecistirdim yoksa oda cok uzuluyo.Sabir diyorum Allahim sabir.Bu bebek benim kurtulusum olucak yalnizliktan.Allahin izniyle..:(ağlarağlar
Gönderen: 23.09.2007 - 01:47
gazele su an offline gazele  
RE:
8 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

Suþi
Yerinde duramayan birisiniz.Cok arkada$iniz var ve sosyal ya$aminiz cok renkli. Dedikoduyu biraz seviyorsunuz. Sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini du$unuyor.Dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.

....

şaşkın demek susiymissin abi, hic yakistiramadim!

Saka abi, yanis anlamayasin. Umarim mesaj dogru gider.

Saygilarimla..

düsün kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 23.09.2007 - 06:41
Bu Mesaji Bildir   gazele üyenin diger mesajlarini ara gazele üyenin Profiline bak gazele üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
8 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý Nur_BEYZA

Canim meshur tantuni yemegi bu bende yemedim ama cok guzel gorunuyo aşık

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha köln vingst te acildi bi salon ---ebertplatz ta da var buyrun kahkaha
Gönderen: 23.09.2007 - 06:45
Bu Mesaji Bildir   gazele üyenin diger mesajlarini ara gazele üyenin Profiline bak gazele üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
8 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý Nur_BEYZA

Abdullahbiri kardesim susi japon yemegidir.Cig balikla yapilan yemektir bir nevi cig balik sarmasi kahkaha resmide asagida var.Ama karakter olarak bakarsak oyun abi sadece bu.Aman bence sizde koftesiniz kahkaha kahkaha kahkaha

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha ben denedim o kadar da güzel degil yaaa döner ist söchööönerkahkaha kahkaha göz kırpma
Gönderen: 23.09.2007 - 06:48
Allahicin su an offline Allahicin  
DIKKAT EDIN BEN HER YEMEGI SEVERIM SONRA YEMEYEGIM SIZI
4 Mesaj
ALEMSINIZsevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Allahicin tarafından, 23.09.2007 - 07:18 tarihinde.
Gönderen: 23.09.2007 - 07:17
Bu Mesaji Bildir   Allahicin üyenin diger mesajlarini ara Allahicin üyenin Profiline bak Allahicin üyeye özel mesaj gönder Allahicin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Allahicin

ALEMSINIZsevinçli

Kardes yazmis oldugunuz basligi anlamadim aciklarsaniz sevinirim.

Gönderen: 23.09.2007 - 14:05
_eflatun_ su an offline _eflatun_  
20 Mesaj -
kardeþim çok hoþ bir konu eðlenceli bende imam bayýldý
Gönderen: 23.09.2007 - 14:38
Bu Mesaji Bildir   _eflatun_ üyenin diger mesajlarini ara _eflatun_ üyenin Profiline bak _eflatun_ üyeye özel mesaj gönder _eflatun_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
,,,,...,,,,
567 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý armine10

Ha birde beyzam geçen gün seni rüyamda gördüm , hafif sariþýn uzun saçlý, birazcýkta kilolu olarak bir masada oturuyordun elini baþýna dayamýþ düþünüyor bir haldeydin. Bilmiyorum gerçekte nasýlsýn belki saçma bir rüya belkide deðil ALLAHÜ ALEM hayýrlara çýkar inþ.

RÜYA ÝÇÝN ÖNCELÝKLE HAYIRDIR DÝYELÝM...
kahkaha kahkaha AMA BUNA ÇOK GÜLDÜM ÝÞTE BEYZA ABLA ELLERÝNÝ DAYAMIÞ MASAYA DÜÞÜNÜYOR ABLAM KIZMAYIN AMA HAYALÝ BÝLE GÜZELMÝÞsevinçli

Alıntı
Ama soyle hayal et pembeler icinde genelde .Avatarimdanda imzamdanda belli oluyo aslinda.

ZATEN BEYZA ABLANIN DEDÝGÝ GÝBÝ PEMBELER ÝÇÝNDE HAYAL EDÝN BÝkahkaha YAZISI PEMBE AVATARI HATTA ÝMZASI BILEM PEMBEsevinçli BEYZA ABLAM ANLADIN SEN ONUsevinçli
YEGENÝM ÞÝMDÝ OÐLAN OLSA ALLAH BÝLÝR ODASIDA PEMBE OLURkahkaha BEN KAÇIYORUM BEYZA ABLA YAKALASA TARTAKLAYACAK BENÝ...sevinçli

ÇIKMADAN DEYÝVEREMsevinçli
Kuru Ustu Pilav

BU BENMÝYÝM ÞÝMDÝ SENCE BEYZA ABLA YORUM SENÝN ...

ALLAHA EMAET OLSUN
SELAM VE DUA ÝLEGüle Güle
Gönderen: 24.09.2007 - 10:05
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: ,,,,...,,,,
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý VeRvO

Alıntı
Orijýnalý armine10

kahkaha kahkaha AMA BUNA ÇOK GÜLDÜM ÝÞTE BEYZA ABLA ELLERÝNÝ DAYAMIÞ MASAYA DÜÞÜNÜYOR ABLAM KIZMAYIN AMA HAYALÝ BÝLE GÜZELMÝÞsevinçli

Alıntı
Ama soyle hayal et pembeler icinde genelde .Avatarimdanda imzamdanda belli oluyo aslinda.

ZATEN BEYZA ABLANIN DEDÝGÝ GÝBÝ PEMBELER ÝÇÝNDE HAYAL EDÝN BÝkahkaha YAZISI PEMBE AVATARI HATTA ÝMZASI BILEM PEMBEsevinçli BEYZA ABLAM ANLADIN SEN ONUsevinçli
YEGENÝM ÞÝMDÝ OÐLAN OLSA ALLAH BÝLÝR ODASIDA PEMBE OLURkahkaha BEN KAÇIYORUM BEYZA ABLA YAKALASA TARTAKLAYACAK BENÝ...sevinçli

ÇIKMADAN DEYÝVEREMsevinçli
Kuru Ustu Pilav

BU BENMÝYÝM ÞÝMDÝ SENCE BEYZA ABLA YORUM SENÝN ...

ALLAHA EMAET OLSUN
SELAM VE DUA ÝLEGüle Güle

Simcikkk valla torpil yapiyo sirf koydugu yazi itibar kazansin diye numara yapiyo demesin kimse ama valla ayniiiiiiiiiiiiii vervoyu tarif etmis kahkaha kahkaha kahkaha

Bu arada evet pembe deyince akliniza beyza gelsin sevinçli Ne yapiyim olan olursa kizima olacak simdiden pembelere bogarim onu.Gene kizda neyse de oglan olursa iste o zaman kotu vazgecmem pembeden esime bile zorluyom bazen kahkaha kahkaha kahkaha

Vervom bunu anlamadim hayali bile guzelmis derken Kararsiz

Gönderen: 24.09.2007 - 13:36
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
"RÜYA ÝÇÝN ÖNCELÝKLE HAYIRDIR DÝYELÝM...
AMA BUNA ÇOK GÜLDÜM ÝÞTE BEYZA ABLA ELLERÝNÝ DAYAMIÞ MASAYA DÜÞÜNÜYOR ABLAM KIZMAYIN AMA HAYALÝ BÝLE GÜZELMÝÞ

Vervom bunu anlamadim hayali bile guzelmis derken "

SEni hayal etmek Ablamgöz kırpma öle demek istedim...
Gönderen: 24.09.2007 - 13:44
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 912 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.72974 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.