generique kaletra generique stromectol kaletra generique luvox generique rhinocortnaprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Itiraf Ediyorum KÖŞESİ

önceki konu   diğer konu
72 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Itiraf Ediyorum KÖŞESİ
843 Mesaj -
Herkesin itiraf edecek birseyi vardir,öyleyse paylasalim..ÝNÞ

ÝTÝRAF EDÝYORUM itiraf ediyorum ben RAVDA FORUMUNDAN bir türlü

çýkamýyorum.sevinçli sevinçli
Gönderen: 15.06.2007 - 15:26
Bu Mesaji Bildir   YALNIZ_KURT üyenin diger mesajlarini ara YALNIZ_KURT üyenin Profiline bak YALNIZ_KURT üyeye özel mesaj gönder YALNIZ_KURT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
çok güzel bir konu, bir düþünce olmuþ

Allah Razı Olsun

itiraf ediyorum RAVDA foruma girmeden duramýyorum...sevinçli

itiraf ediyorum tüm RAVDA kardeþlerimi çook seviyorum...gül aşık

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 15.06.2007 - 15:59
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eslem61 su an offline eslem61  
74 Mesaj -
Itiraf ediyorum RAVDA forumda olmaktan mutluluk duyuyorum.

Itiraf ediyorum gurbetci olmayi sevmiyorum.

Itiraf ediyorum TÜRKIYEMI vatanimi cokkk seviyorum.

Allah Razı Olsun Güle Güle

Selam ve dua ile
Gönderen: 15.06.2007 - 16:23
Bu Mesaji Bildir   eslem61 üyenin diger mesajlarini ara eslem61 üyenin Profiline bak eslem61 üyeye özel mesaj gönder eslem61 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
merziyye su an offline merziyye  
13 Mesaj -

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ayna-i merziyye tarafından, 15.06.2007 - 18:00 tarihinde.
Gönderen: 15.06.2007 - 16:46
Bu Mesaji Bildir   merziyye üyenin diger mesajlarini ara merziyye üyenin Profiline bak merziyye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YALNIZ_KURT su an offline YALNIZ_KURT  
843 Mesaj -
anne gecen gün ki tabaklarý ben kýrdým.sen de kafama kýrma olurmu...Seni Seviyorum ANNEEsevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 15.06.2007 - 16:46
Bu Mesaji Bildir   YALNIZ_KURT üyenin diger mesajlarini ara YALNIZ_KURT üyenin Profiline bak YALNIZ_KURT üyeye özel mesaj gönder YALNIZ_KURT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
armine10 su an offline armine10  
215 Mesaj -
Ýtiraf EDÝYORUM ÇOOOOOOOK ÝSTEDÝÐÝM HALDE ANNEMLE KONUÞAMADIÐIMIZ ÇOK ÞEYLER VAR.....
VE BEN BUNUN ÝÇÝN ÇOK ÜZÜLÜYORUM
sıkıntılı sıkıntılı sıkıntılı sıkıntılı
VE YÝNE ÝTÝRAF EDÝYORUM HAKSIZLIK KARÞISINDA SUSAMIYORUMTartisma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son armine10 tarafından, 15.06.2007 - 17:23 tarihinde.
Gönderen: 15.06.2007 - 17:18
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Itiraf ediyorum vatanimi birakip bu gavur topraklarina geldigim icin cok pismanim keske esim Turkiyeye gelseydi ve ben ona en basta bu teklifi yapsaydimmmmmm:(ağlar
Gönderen: 15.06.2007 - 17:28
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
armine10 su an offline armine10  
215 Mesaj -
Nur beyza arkadaþým senin durumuna gerçekten çook üzüldüm.
Ben hiç gurbet yaþamadým en azýndan uzun süre, annemle dahi alt üst oturuyoruz bu anlamda þanslýyým Ama bak gurbettede olsan sen Belçikadan ben türkiyeden böyle bir sitede çok rahat buluþabiliyoruz Yani dünyanýn neresinde olursan ol farketmiyor . yani önceleri haberleþme dahi zorken þimdi görüntülü konuþabiliyorsun sen sanýrsam evlendikten sonra gittin gurbete belki yenisindir bilemiyorum, hoþ eskide olsa alýþýlmazki...
inþ. eþinle mutlusundur yoksa birde o zaman çoook zor gelir insana
ALLAHA EMANET OL KARDEÞÝM
Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 15.06.2007 - 17:56
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
))°((MuZuR))°(( su an offline ))°((MuZuR))°((  
100 Mesaj -
Itiraf ediyorum besmelesiz okula gidip gelmekten biktim usandim artik.
:(ağlarağlarağlar

Yedi bardagi birden kiran bendim anne itiraf ediyorum sevinçli
Gönderen: 15.06.2007 - 19:05
Bu Mesaji Bildir   ))°((MuZuR))°(( üyenin diger mesajlarini ara ))°((MuZuR))°(( üyenin Profiline bak ))°((MuZuR))°(( üyeye özel mesaj gönder ))°((MuZuR))°(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Beytül Mamur su an offline Beytül Mamur  
46 Mesaj -
ITIRAF EDIYORUM TÜRK BAYRAGINA ASIGIM....
Gönderen: 15.06.2007 - 19:34
Bu Mesaji Bildir   Beytül Mamur üyenin diger mesajlarini ara Beytül Mamur üyenin Profiline bak Beytül Mamur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý armine10

Nur beyza arkadaþým senin durumuna gerçekten çook üzüldüm.
Ben hiç gurbet yaþamadým en azýndan uzun süre, annemle dahi alt üst oturuyoruz bu anlamda þanslýyým Ama bak gurbettede olsan sen Belçikadan ben türkiyeden böyle bir sitede çok rahat buluþabiliyoruz Yani dünyanýn neresinde olursan ol farketmiyor . yani önceleri haberleþme dahi zorken þimdi görüntülü konuþabiliyorsun sen sanýrsam evlendikten sonra gittin gurbete belki yenisindir bilemiyorum, hoþ eskide olsa alýþýlmazki...
inþ. eþinle mutlusundur yoksa birde o zaman çoook zor gelir insana
ALLAHA EMANET OL KARDEÞÝM
Güle Güle Güle Güle

Sagol armine kardesim evet gurbetlik cok zor cekmeyen bilemez ama Allahtan dedigin gibi teknoloji ilerledide sizlerle bulusup azda olsa derdimi unutuyorum.Ikinci sansim ise esmle mtlu olmam esimin beni anlamasi yoksa hepten kotu olurdu ne yapalim geldik bir kere alsicaz

itiraf ediyorum esime hediye almak icin kumbara aldim para biriktiriyorum cunku kendi payima dusenlerden kismak bana daha mantikli ve duygusal geliyo.Bu arada ikinci itirafim alacagim parfum cok pahali cok birikim lazim kahkaha
Gönderen: 15.06.2007 - 21:55
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
843 Mesaj -
ÝTÝRAF EDÝYORUM BAÞÖRTÜSÜNÜ YASAKLAYANLARIN AKLI OLMADIÐINI

DÜÞÜNÜYORUMSinirli
Gönderen: 16.06.2007 - 02:51
843 Mesaj -
ÝTÝRAF EDÝYORUM MAHALLEMÝZDEKÝ FATMA TEYZENÝN BAHÇESÝNDEKÝ

GÜLLERÝNÝ 15 SENE ÖNCE BENDE KOPARMIÞMIÞTIM. O ZAMAN UTANDIÐIM

ÝÇÝN

SÖLEYEMEMÝÞTÝM..ÞÝMDÝ ÝTÝRAF EDÝYORUM AFFET FATMA TEYZE..AMA FATMA

TEYZE NE KADAR GÜLLERÝNÝ KOPARSAKTA ÞUAN GÜL AÐAÇLARIN KURUSADA

ÞUNU UNUTMA SEN BÝZÝM GÜLÜMÜZSÜN..HEMDE HÝÇ SOLMAYAN

sevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 16.06.2007 - 21:24
714 Mesaj -
Itiraf ediyorum anne kucukken kirdigim cogu esyada ben yapmamis gibi gormemezlikten gelir oylece geri yerine koyardim ve kucuk kardesim dokundugu an kirilan ve sonradan benim oylesine tutturdugum parcalar ayrilinca kardesimin ustune kalirdi yazik oda safti herlade ben yaptim deyip sucu ustune alirdi bende sesimi cikarmazdim ama ne yapiyim anne o kucuk diye ona kizmazdiniz ben yaptim desem kizardiniz yani suc benim degil suc sizin kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 17.06.2007 - 01:33
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
itiraf ediyorum 5. yasindayken civciv satilan yerden bir tane civciv caldim ama ne yapim cok istedigim halde kimse almamisti bana Allah afetsin beni:(
Gönderen: 17.06.2007 - 02:01
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
843 Mesaj -
ABÝ SEVGÝLÝLÝ ABÝCÝM HANÝ BEÐENDÝÐÝM O BEYAZ TAKIM ELBÝSEN VARDIYA

HANÝ MÜREKKEP LEKESÝ OLMUÞTU BÝ DAHA GÝYEMEMÝÞTÝN ÝTÝRAF EDÝYORUM

KAZAYLADA OLSA BEN YAPTIM:(ağlarağlar

LÜTFEN BÝRÝ BENÝ DURDURSUN YOKSA YAKALANICAMsevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 17.06.2007 - 02:13
tutkunadem su an offline tutkunadem  
575 Mesaj -
selamun aleykum
itiraf ediyorum

ben ravdaya uye olduktan yaklaþýk 5-6 ay sonra forumu gördüm yani yeni öðrendim buradaki güzellikleri kardeþliði muhabbeti sevgiyi ...

ben de ha 6 aydýr arada bir açýyorum güzel bi yer diyorum ama formuna bakmýyorum yaağlar:(:( keske daha onceden bilseydim tanýsaydýmağlar
ama ya daha geç tanýsaydým?? bunada þükür hamdolsun

bu ravda uyeleri icin...

(((((gül)))))
Gönderen: 17.06.2007 - 03:51
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
serzen su an offline serzen  
231 Mesaj -
Ýtiraf ediyorum ben

ERDAL58

im.þunuda itiraf edeyim burasý alýþkanlýk oldu.Su damlasý itiraf ediyorumki sana yaptýklarým bir hataydý,umarým hakkýný helal edersin...baþka itiraf edecek biþey kalmadý heralde.
Gönderen: 18.06.2007 - 12:29
Bu Mesaji Bildir   serzen üyenin diger mesajlarini ara serzen üyenin Profiline bak serzen üyeye özel mesaj gönder serzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE: Itiraf Ediyorum KÖŞESİ
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý serzen

Ýtiraf ediyorum ben

ERDAL58

im.þunuda itiraf edeyim burasý alýþkanlýk oldu.Su damlasý itiraf ediyorumki sana yaptýklarým bir hataydý,umarým hakkýný helal edersin...baþka itiraf edecek biþey kalmadý heralde.

sadece hatamý sýzceağlar agýr hakaretlerýnýzle hiç sucum yokken bený ne kadar incittiginizin farkýndamýsýnýz?? ve sýrtýnýzdaki bu agýr vebalden ötürü nasýl hesap verýceksýnýz huzuru ilahideağlar haksýz yere hakarete ugramak sýzce nasýl býr duygudur ve sýz bený ýtham ederek ýftýra atarak hakaret ettýnýz KUM TANESINE yolladýgýnýz mesajýda aldým bu arada bence ona yazdýklarýnýzý buraya yazmalýsýnýz cunku burda ýftýra ve hakarete ugradým tarafýnýzdan

Gönderen: 18.06.2007 - 13:10
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed fatih su an offline muhammed fatih  
_İTİRAF_
43 Mesaj -
itiraf ediyorum bundan bir yýl öncesine kadar cuma namazýna bile gitmiyor namaz kýlmýyordum çok þükür aklým baþýma geldi ve siz ravda.net üyeleri ve tanýþtýðým bir sürü hidayete ermiþ insan gibi ihtyiyacým olduðu anda yardýmýma koþan dostlar buldum . yüce rabbime bunun ve verdiði bütün nimetler için kainattaki zerre sayisý kadar þükrediyorum

hepinizden allah razý olsun
Gönderen: 18.06.2007 - 16:39
Bu Mesaji Bildir   muhammed fatih üyenin diger mesajlarini ara muhammed fatih üyenin Profiline bak muhammed fatih üyeye özel mesaj gönder muhammed fatih üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
))zeynep(( su an offline ))zeynep((  
48 Mesaj -
itiraf ediyorum BAÞÖRTÜMÜ çýkarmaktan nefrettt ediyorummmmmmmm
itiraf ediyorum BAÞÖRTÜMÜ çýkarttýranlara HAKKIMI HELLA ETMÝYORUM..........
itiraf ediyorum bu zulmu bana ve bacýlarýma yaþattýran insanlar için cehennemi onlar adýna istiyorum.........
:(ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar
Gönderen: 19.06.2007 - 16:07
Bu Mesaji Bildir   ))zeynep(( üyenin diger mesajlarini ara ))zeynep(( üyenin Profiline bak ))zeynep(( üyeye özel mesaj gönder ))zeynep(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilfiruze su an offline dilfiruze  
79 Mesaj -
ÝTÝRAF EDÝYORUM BU BENM ÝÇÝN ZOR OLACAK AMA ÞUAN SÝTEDE BULUNAN WE BENÝ TANIYAN ARKADAÞLAR ÞAÞIRMASIN BENNNNNN OKULU ÇOK ÖZLÜYORUMM
Gönderen: 24.06.2007 - 23:29
Bu Mesaji Bildir   dilfiruze üyenin diger mesajlarini ara dilfiruze üyenin Profiline bak dilfiruze üyeye özel mesaj gönder dilfiruze üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
))°((MuZuR))°(( su an offline ))°((MuZuR))°((  
100 Mesaj -
Özlüyebilirsin dilfiruze ama ben itiraf ediyorumki okulumu hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic özlemiyorumm
Gönderen: 25.06.2007 - 01:57
Bu Mesaji Bildir   ))°((MuZuR))°(( üyenin diger mesajlarini ara ))°((MuZuR))°(( üyenin Profiline bak ))°((MuZuR))°(( üyeye özel mesaj gönder ))°((MuZuR))°(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Vervo~ su an offline ~Vervo~  
274 Mesaj -
itiraf ediyorum þu son girdiðim sýnavda matematik ve fen'den kopya çektim(ama bütün sýnýf ve öðretmen dahil herkes çekiyordu,yani öðretmen söylüyordu)Kararsiz

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ~~Vervo~~ tarafından, 25.06.2007 - 16:11 tarihinde.
Gönderen: 25.06.2007 - 16:10
Bu Mesaji Bildir   ~Vervo~ üyenin diger mesajlarini ara ~Vervo~ üyenin Profiline bak ~Vervo~ üyeye özel mesaj gönder ~Vervo~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
ITIRAF EDIYORUM TURKIYEYE GIDICEM VE BUNU KIMSE BILMIYOR ANNEMLER BU SENE GELEMIYECEGIMI ZANNEDIYORLAR SURPRIZ YAPICAM

ITIRAF EDIYORUM SU RAVDA NET VE SU DAMLASI SITESI VE RADYOSU YUZUNDEN IZIN HAZIRLIKLARIMA BASLIYAMIYORUM BUTUN ZAMANIMI ALIYOR

ITIRAF EDIYORUM BOYLE GIDERSE ESIM BENI BURDA BIRAKACAK TEMBEL HANIM HICBIRSEY HAZIR DEGIL SANA CEZA SEN GELMIYORSUN DIYECEK DIYE COK KORKUYORUM kahkaha kahkaha kahkaha

( SON YAZDIGIMI DIYEMEZ TABI KOLAY DEGIL kahkaha kahkaha kahkaha )

Gönderen: 26.06.2007 - 16:03
843 Mesaj -
ÝTÝRAF EDÝYORUM

BEÞÝKTAÞIM SENÝ ÇOK SEVÝYORUM...sevinçli
Gönderen: 10.07.2007 - 16:19
231 Mesaj -
Ýtiraf ediyorum...
tatil denizsiz çekilmiyorsevinçlivervocan sen çalýþ benim için dua ediyosun demisevinçli
Gönderen: 10.07.2007 - 16:24
Bu Mesaji Bildir   serzen üyenin diger mesajlarini ara serzen üyenin Profiline bak serzen üyeye özel mesaj gönder serzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
274 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý serzen

Ýtiraf ediyorum...
tatil denizsiz çekilmiyorsevinçlivervocan sen çalýþ benim için dua ediyosun demisevinçli

itiraf ediyorum
çalýþan ben yorulan ben kar benim deðil
Gönderen: 10.07.2007 - 16:27
Bu Mesaji Bildir   ~Vervo~ üyenin diger mesajlarini ara ~Vervo~ üyenin Profiline bak ~Vervo~ üyeye özel mesaj gönder ~Vervo~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kübra86 su an offline kübra86  
12 Mesaj -
itiraf ediyorum;
siyasetten çok ama çok nefret ediyorumüzüntülü
Gönderen: 10.07.2007 - 21:25
Bu Mesaji Bildir   kübra86 üyenin diger mesajlarini ara kübra86 üyenin Profiline bak kübra86 üyeye özel mesaj gönder kübra86 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
274 Mesaj -
itiraf ediyorum

kursuma gitmek için gidiyorum,,,sýkýntý bastýsıkıntılı sıkıntılı sıkıntılı ordan artýk
Gönderen: 11.07.2007 - 09:36
231 Mesaj -
seni itirafa götüren ne kursu böyle can kardeþ
Gönderen: 11.07.2007 - 11:41
274 Mesaj -
ÝNGÝLÝZE KURSU
Gönderen: 11.07.2007 - 11:56
231 Mesaj -
itiraf ediyorum
yarýn gece SU DAMLASI teheccüte kalkacak ve banada dua edecek...Bende yalan yoksevinçli
Gönderen: 11.07.2007 - 13:04
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
itiraf ediyorum

Gýybet eden, iftira atan, insanlarýn açýklarýný önüne gelen herkese anlatýp rezil etmeye çalýþan, fesatçý kadýnlarý gördükçe, kadýnlýðýmdan utanýyorum ve onlarý Allah'a havale ediyorum...
Gönderen: 11.07.2007 - 13:10
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
231 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý KaRaGuL

itiraf ediyorum

Gýybet eden, iftira atan, insanlarýn açýklarýný önüne gelen herkese anlatýp rezil etmeye çalýþan, fesatçý kadýnlarý gördükçe, kadýnlýðýmdan utanýyorum ve onlarý Allah'a havale ediyorum...

Bu anlamlý itirafýndan dolayý teþekkürler...Anlayana bu yeterde artar...anlamayana gelince ALLAH ISlah etsin demekten baþka çaremiz yok...ALLAH ISLAH ETSÝN...
Gönderen: 11.07.2007 - 13:15
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
Her yigidin yüreginde bir ASLAN yatar derler.

Itiraf ediyorum bende yüreginde aslan barindiranlardanim.

Sevmeyen varmi'ola?
Allah c.c. herkese en hayrlisini versin insaALLAH.

Selam ve dua ile

Gönderen: 11.07.2007 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sila58 su an offline sila58  
Konu icon    itiraf ediyorum
9 Mesaj
TÜRKIYEM
SIVASSPORUM U COK SEVIYORUM
Gönderen: 11.07.2007 - 23:54
Bu Mesaji Bildir   sila58 üyenin diger mesajlarini ara sila58 üyenin Profiline bak sila58 üyeye özel mesaj gönder sila58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
48 Mesaj -
itiraf ediyorum msnimi hackleyen kiþiden nefret ediyorummm....üzüntülü
Gönderen: 23.08.2007 - 19:36
Bu Mesaji Bildir   ))zeynep(( üyenin diger mesajlarini ara ))zeynep(( üyenin Profiline bak ))zeynep(( üyeye özel mesaj gönder ))zeynep(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ))zeynep((

Bu neya????? herkesin msni hacklaniyor Sinirli
itiraf ediyorum msn hacklayanlarin müslüman olmadigindan süpheleniyorum. ALLAHTAN korkmuyormu bu insanlar???üzüntülü

Gönderen: 23.08.2007 - 19:42
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
843 Mesaj -
bu aralar iþ yoðunluðundan ravdaya fazla vakit ayýramýyorum telaşlı telaşlı telaşlı buda beni üzüyor
Gönderen: 23.08.2007 - 21:41
MELIKSAH04** su an offline MELIKSAH04**  
328 Mesaj -
itiraf ediyorum itiraf etmekten korkuyorum.....:(
Gönderen: 23.08.2007 - 22:01
Bu Mesaji Bildir   MELIKSAH04** üyenin diger mesajlarini ara MELIKSAH04** üyenin Profiline bak MELIKSAH04** üyeye özel mesaj gönder MELIKSAH04** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
ITIRAF EDIYORUM BU RAVDA TUTKUM YÜZÜNDEN COK TEPKI ALIYORUM ETRAFIMDAKILERDEN
ITIRAF EDIYORUM BEN SINIRLI, BIRDEN PARLAYAN BIRIYIM
ITIRAF EDIYORUM COK DUYGUSALIM
ITIRAF EDIYORUM ÖNCELERI GURBETI HIC SEVMEZ EN UFAK SEYDE TAMAM BEN GIDIYORUM DER ESYALARIMI TOPLARDIMkahkaha
ITIRAF EDIYORUM SIMDI BÖYLE DÜSÜNMÜYORUM
ITIRAF EDIYORUM GURBET BENI COK OLGUNLASTIRDI
ITIRAF EDIYORUM ESIMIN BUNDA SABRININ ÖNEMI COK BÜYÜK
ITIRAF EDIYORUM GURBETE GELMEDEN ÖNCE INAN BIRIYDIM AMA SIMDI YARADANA DAHA YAKIN BIR HAL ICINDE OLDUGUMU DÜSÜNÜYORUM
ITIRAF EDIYORUM YINEDE AILEMI VE VATANIMI COK ÖZLÜYORUM AMA HER SEYDE GITCEM DIYE TUTTURMUYORUM ARTIKkahkaha
ITIRAF EDIYORUM GURBETE GELMEMDE IKIZIM GIBI OLAN KUZENIMIN ETKISI OLABILIR
ITIRAF EDIYORUM KUZENIMI KIZDIRMAKTAN AYRI BIR ZEVK ALIYORUM
ITIRAF EDIYORUM YALNIZ KURT ABIMI ÖZLEMISTIM BU KONUDA ONUN FARKINI GÖSTERIYOR
ITIRAF EDIYORUM YALNIZ KURT ABIMIN YAZILARINI COK BEGENIYORUM VE SITENIN EN IYI RENKLERINDEN OLDUGUNU DÜSÜNÜYORUM
YUHHHHHHHHHH DIYORUM ARTIK NE COK SEY YAZMISIMkahkaha kahkaha kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 24.08.2007 - 08:05 tarihinde.
Gönderen: 23.08.2007 - 22:40
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Itiraf etmeliyim ki cananberraramazan ablanin ictenligine hastayim.
Icinden gecenleri yazacam diye ha bire yaziyo sevinçli

CANSIN ablam, Tebessüm ettiriyorsun su gülmeye hasret yüzlerimize...

Gönderen: 24.08.2007 - 01:50
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
sumeyram baktim özel mesajim acik
yine ne yaptimki mesaj gelecekdüsün
hayir olsun insallah

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 24.08.2007 - 23:16 tarihinde.
Gönderen: 24.08.2007 - 23:15
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Ablam özel mesajiniz acik degil..

Her özel mesaj acilmasini istememizde bir vukuat olmasi gerekmez ki sevinçli

Birsey yapmadin Güzel insan... Yüregin ferah olsun...

Muhabbet ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 24.08.2007 - 23:18 tarihinde.
Gönderen: 24.08.2007 - 23:17
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
SEN BIRDE SIMDI BAK
ACILMAMIS ISEDE SEN AC ARTIKkahkaha
ABLAM BENIM´ICIM HEP FERAH
TABI BAZEN DARALDIGI OLMUYO DEGILdüsün
HER SEY BIZIM ELIMIZDE DEGIL UMMADIGIN ZAMANDA UMMADIGIN SEYLERLE KARSILASABILIYOR INSANşaşkın
YA NE BILIM ÖZEL MESAJ GENELDE IKAZ ICIN KULLANILIYOsıkıntılı
SELAM VE DUA ILE KARDESINIZ

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 24.08.2007 - 23:26 tarihinde.
Gönderen: 24.08.2007 - 23:25
RE:
48 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý _ESaDuLLaH_

Alıntı
Orijýnalý ))zeynep((

Bu neya????? herkesin msni hacklaniyor Sinirli
itiraf ediyorum msn hacklayanlarin müslüman olmadigindan süpheleniyorum. ALLAHTAN korkmuyormu bu insanlar???üzüntülü

korkmuyorlar analþýlan Mevlam hidayet nasip etsin..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ))zeynep(( tarafından, 15.09.2007 - 23:10 tarihinde.
Gönderen: 15.09.2007 - 23:07
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Ýtiraf ediyorum..

Bazen kendime tahammul edemiyorumKararsiz
Allah cevremdekilere sabýr versin!
Gönderen: 15.09.2007 - 23:45
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Itiraf ediyorum anne olucam diye cok seviniyorum ama bir yandanda bu gurbet ellerinde tek basima nasil buyutucem diyede cok korkuyorum.Ve itiraf ediyorum annemler sadece torunlarini yilda bir gorucekler diye cok uzuluyorlar ama bilmiyorlarki ben onlardan daha cok uzuluyorumağlarağlarağlar
Gönderen: 15.09.2007 - 23:58
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
itiraf ediyorum ayrýlýk acýsý zamanla kendini belli ediyormuþ...

Nur Beyza ablam üzülme sen..

Allah sizin ve tüm gurbetçilerin yardýmcýsý olsun...

Eee yeðenim Bursa ya geldiðinizde kaç aylýk olmuþ olucak? sevinçli sevinçli

kendinize çoooook dikkat edin, iyi bakýn...

Allah'a emanet olun...

Gönderen: 16.09.2007 - 00:13
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
821 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý _ESaDuLLaH_

Her yigidin yüreginde bir ASLAN yatar derler.

Itiraf ediyorum bende yüreginde aslan barindiranlardanim.

Sevmeyen varmi'ola?
Allah c.c. herkese en hayrlisini versin insaALLAH.

Selam ve dua ile

Ýtiraf ediyorum..
Yukarýdaki itirafý okuyunca icim CýZzzZ ettisıkıntılı
telaşlı
Gönderen: 16.09.2007 - 00:16
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Aysenim benim kucuk kardesim insALLAH seneye gelicez ve bebisim 3 aylik olucak artik el opmesine getiririm size sevinçli

Itiraf ediyorum annemler birkac ay sonra buraya gelicekler hem cok seviniyor hemde onlari geri yollicagim icin uzluyorum keske hep yanimda kalsalar.Valla ben bu gidisatimi iyi gormuyorum sanirim bu gidisle pilimi pirtimi topliyip gelicem Turkiyeye esimde zaten niyetli baktim olmuyo oyle yapacam artik napiyim dayanamiyomm gariiiiiiağlarağlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 16.09.2007 - 00:20 tarihinde.
Gönderen: 16.09.2007 - 00:18
821 Mesaj -
Ýtiraf ediyorum..

Ben bu itiraf kösesini cok sevdim..

Ýtiraf ediyorum..
Nur Beyzanýn anne adayý olmasýna sevindim..
( Rabbim hayýrlý evlatlar yetistirmeyi nasip eder ve Anneligi hakkýyla yerine getirenlerden eyler insaAllah)

Ýtiraf Ediyorum..
Vervo'nun imzasýný her okudugumda yüzümde tebessüm beliriyorsevinçli

Ýtiraf ediyorum..
Biri beni durdursun yoksa sabaha kadar aklýma geldikce buraya yazacagým..
Gönderen: 16.09.2007 - 00:24
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
BENDE ITIRAF ETMEK ISTIYORUM AMA kahkaha

ITIRAF EDIYORUMKI - KÜCÜK YEGENIMIN TABAK MAMASINI BITIRDIGIMI kahkaha kahkaha
ANNECIM - GECENLERDE YALNISLIKLA ÜTÜ YAPARKEN AYARINI KISMAYI UNUTMUSUM
O YÜZDEN ETEGINIDE BEN YAKTIM kahkaha kahkaha
ABLACIM - SENDE EVLENIRKEN DUVAGINI BEN SAKLAMISTIM-KI EVDEN CIKMAYASIN DIYE telaşlı
BABACIM - KÜCÜKKEN TR DE 1PAKET SIGARANI BIZ (yani kuzenler fln) CALMISTIK - DENEMEK ISTEMISTIK kahkaha kahkaha kahkaha

daha fazla itiraf etmek isterdim fakat size yer kalmayacak kahkaha

bu güzel konu icin tsk ederim

selam ve dua ileGüle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 16.09.2007 - 00:31
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DoLuNaY

Ýtiraf ediyorum..

Ýtiraf ediyorum..
( Rabbim hayýrlý evlatlar yetistirmeyi nasip eder ve Anneligi hakkýyla yerine getirenlerden eyler insaAllah)

Ýtiraf Ediyorum..

Ýtiraf ediyorum..

Cok sagol canim Allah razi olsun.

Bu arada Allah seni ben tutayim yoksa hersy dokulecek buraya kahkaha
Gönderen: 16.09.2007 - 00:36
RE:
838 Mesaj -
ÝnÞALLAH ablacým bekleriz... her þeyin hayýrlýsý olsun tabii ama gelirseniz fena olmaz sevinçli sevinçli
ne ara cvp yazdýn abla seni online olarak göremedim de...

Ýtiraf ediyorum..
Yukarýdaki itirafý okuyunca icim CýZzzZ etti... demiþsin ya Dolunay abla merakýmý baðýþla ama neden içiniz cýz etti? eðer düþük çenelilik yapmýþ oluyorsam sorumu geri alayým..

selam ve dua ile..
Gönderen: 16.09.2007 - 00:37
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Ay bunu itiraf edicem ama esim okur diye korkuyorum kahkaha

Itiraf ediyorum ilk evlendigim zamanlarda camasir makinesinin ayarini tutturamazdim ve ilk kurbanlardan biride esimin cok sevdigi kazagiydi ve aylarca aradi ama bulamadi cunku ben onu sardim sarmaladim eskilerin arasina koydum bulamasin diye cunku bulsa diline dusucektim gunlerce benimle ugrasicakti.Hala diyemedim ona cunku gorse adamcagizin yuregine iner cunku kazak o kadar genislediki icine AKREP NALAN bile girer kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 16.09.2007 - 00:42
821 Mesaj -
Alıntı
Ýtiraf ediyorum..
Yukarýdaki itirafý okuyunca icim CýZzzZ etti... demiþsin ya Dolunay abla merakýmý baðýþla ama neden içiniz cýz etti? eðer düþük çenelilik yapmýþ oluyorsam sorumu geri alayým..

Estagfurullah Caným..
Ama soruna verdigim yanýt seni ne kadar tatmin eder bilemeyecegim..

Bende tam olarak bilmiyorum..
Belki cok icten yazmasýndan olabilir..
Belki..
Belki..

Buda bende kalsýn göz kırpma
Gönderen: 16.09.2007 - 00:44
714 Mesaj -
Itiraf ediyorum dogum gunum icin acilan sayfaya baktigimda gozum bir kac kardesimi aradi ama yoktu.Unutuldummu diye korktum biranağlar
Gönderen: 16.09.2007 - 00:48
RE:
838 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DoLuNaY

Alıntı
Ýtiraf ediyorum..

Estagfurullah Caným..

Belki..
Belki..

hhmmm anladým sanýrým.. Esadullah kardeþimizin de dediði gibi o zaman Allah her þeyin hayýrlýsýný versin...

Nurbeyza ablam girememiþlerdir ya da gözden kaçmýþtýr.. kafana takma olur mu? bak senin üzülmemen lazýmgöz kırpma

ilk defa Ravda'da bu kadar çenem düþtü. Artýk yatayým 3 saat sonra kalkacaðým Alah nasip ederse...
Allah rahatlýk versin herkese...
Gönderen: 16.09.2007 - 00:55
EliFg42 su an offline EliFg42  
146 Mesaj -
itiraaf ediyorum
:( Nurbeyza abla Icin acilan doGum gunu Forum'u o gun gormedim...ağlar
o gunu hemen bir foruma birseyler yazdim sonrada hemen acil cikmak zorunda kaldim
:(
Gönderen: 16.09.2007 - 01:14
Bu Mesaji Bildir   EliFg42 üyenin diger mesajlarini ara EliFg42 üyenin Profiline bak EliFg42 üyeye özel mesaj gönder EliFg42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý aysen

Alıntı
Orijýnalý DoLuNaY

Alıntı
Ýtiraf ediyorum..

Estagfurullah Caným..

Belki..
Belki..

hhmmm anladým sanýrým.. Esadullah kardeþimizin de dediði gibi o zaman Allah her þeyin hayýrlýsýný versin...

Nurbeyza ablam girememiþlerdir ya da gözden kaçmýþtýr.. kafana takma olur mu? bak senin üzülmemen lazýmgöz kırpma

ilk defa Ravda'da bu kadar çenem düþtü. Artýk yatayým 3 saat sonra kalkacaðým Alah nasip ederse...
Allah rahatlýk versin herkese...

Sanada canim benim..
Gönderen: 16.09.2007 - 01:14
RE:
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý EliFg42

itiraaf ediyorum
:( Nurbeyza abla Icin acilan doGum gunu Forum'u o gun gormedim...ağlar
o gunu hemen bir foruma birseyler yazdim sonrada hemen acil cikmak zorunda kaldim
:(

Elifim sana kizamiyorum bazen haksizlikta yapiyorum sana karrsi ama insan sevdigine kirilirmis yanlismiyim

Itiraf ediyorum bazi insanlari cok sevdigim icin onlari kirabiliyor ve paylasamiyorumağlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 16.09.2007 - 01:18 tarihinde.
Gönderen: 16.09.2007 - 01:17
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
itiraf ediyorum bu aralar benim formata ihtiyacým var

sistemim bazan s.o.s veriyor samimi söylüyorum arkadaþlar þu((((((((((RAVADA))))))))))))

olmasa bana virüs bulaþacak pc ana sayfam ravda olmasa eror eror eror ...........

telaşlı düsün Kararsiz PC de göz kırpma şaşkın aşık aşık aşık aşık aşık
Gönderen: 16.09.2007 - 05:23
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
RE:
292 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý YALNIZ_KURT

DÜÞÜNÜYORUMSinirli

katýlýyorum kardeþim size

bende itirah ediyorum zeynebim ilk göz aðrým seni çok seviyorum iyiki varsýn bitanem...

Gönderen: 16.09.2007 - 10:20
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
RE:
Moderator

1295 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý maksat kelam olsun

itiraf ediyorum bu aralar benim formata ihtiyacým var

sistemim bazan s.o.s veriyor samimi söylüyorum arkadaþlar þu((((((((((RAVADA))))))))))))

olmasa bana virüs bulaþacak pc ana sayfam ravda olmasa eror eror eror ...........

telaşlı düsün Kararsiz PC de göz kırpma şaşkın aşık aşık aşık aşık aşık

Ýtiraf ediyorum, bilgisayarýma virüs, trojan sokarak format atmamý gerektiren, hala da driverlarýyla uðraþtýranlara hakkýmý helal etmiyorum , ne geçiyorsa ellerine, kaç gündür uðraþýyorum...üzüntülü üzüntülü üzüntülü
Gönderen: 16.09.2007 - 13:32
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
48 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý -bahar-

Alıntı
Orijýnalý YALNIZ_KURT

DÜÞÜNÜYORUMSinirli

bende itirah ediyorum zeynebim ilk göz aðrým seni çok seviyorum iyiki varsýn bitanem...

[B]itiraf ediyorum canýmm bendeee senii çok seviyorum güzel arkadaþým...
þükürler olsun Mevlam seninle tanýþmamý nasip etmiþ[/
B]aşık
Gönderen: 17.09.2007 - 10:25
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
itiraf ediyorum;kaybettiðimi özlüyorum:(
Gönderen: 17.09.2007 - 12:27
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
RE:
567 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DoLuNaY

Ýtiraf ediyorum..

Ýtiraf ediyorum..

Ýtiraf Ediyorum..

Ýtiraf ediyorum..

bende itiraf ediyorum imzamý görebilmek için online olup cevap yazdým...:sevinçli kahkaha
Teee profile girip bakmak veya eski yazýlara bakmak zor geldi...
hangi imza yafff. merak ettim...sevinçli
Gönderen: 17.09.2007 - 13:47
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý VeRvO

Alıntı
Orijýnalý DoLuNaY

Ýtiraf ediyorum..

Ýtiraf ediyorum..

Ýtiraf Ediyorum..

Ýtiraf ediyorum..

bende itiraf ediyorum imzamý görebilmek için online olup cevap yazdým...:sevinçli kahkaha
Teee profile girip bakmak veya eski yazýlara bakmak zor geldi...
hangi imza yafff. merak ettim...sevinçli

Sanirim imza kalmadi lafi canim gercekten ince dusunursen komik hani unluler der ya ah canim imza kalmadi sonra gel onlar gibi olmus sevinçli

Itiraf ediyorum ben yokken muhammed abimi gene banlamislar cok uzuldum ve inatla neden banlandigini anlamis degilim adam uzgunum gecmisteki seyler icin dedi daha sakindi ama gene gitmis ben yokken cok uzuldum.Cok faydali yazilar asiyordu mahrum olucaz bundanağlar

Gönderen: 17.09.2007 - 16:22
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
Rabb´im yüzünüzden tebessümü hic bir zaman eksik etmesin..

Cok hos seyleri itiraf etmissiniz..

Ne yazik ki benimkiler sizinkiler gibi degil.. Perdenin diger yüzü..

Itiraf ediyorum, gece namaza kalkacagim diyipte kalkamayan..
Sahurda bereket oldugunu bildigim halde bazen gaflet uykusunda olan kalkamayan Bu gün falanca kisi icin sunu yapacagim diye kendime söz veren ama tutmayan, ölümü hatirlayan ama ibret almayan, müslüman kardeslerim aglarken ben cok gülen..:(ağlar .... Inanin o kadar cok sey yar ki..Kendimden utaniyorum artik.. Allah ´im hidayet nurundan ayirmasin.. Herkesin gönlündekini versin.. Bazen gercekleri amelimize yazinlanlari itiraf etmek ne kadar cok.. Nefisağlarağlar
Gönderen: 17.09.2007 - 16:44
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
RE: RE: RE:
292 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ))zeynep((

Alıntı
Orijýnalý -bahar-

[B]
Alıntı
Orijýnalý YALNIZ_KURT

DÜÞÜNÜYORUMSinirli

itiraf ediyorum canýmm bendeee senii çok seviyorum güzel arkadaþým...
þükürler olsun Mevlam seninle tanýþmamý nasip etmiþ[/
B]aşık

þükürler olsun bitemen iyiki tanýþmýþýz..

Gönderen: 17.09.2007 - 17:23
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 820 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.65582 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.