generique plaquenil generique luvox lopinavir ritonavir ivermectin generique rhinocortluvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » Bir Ustteki Kisi Hakkindaki Gorusleriniz

önceki konu   diğer konu
40 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Bir Ustteki Kisi Hakkindaki Gorusleriniz
714 Mesaj -
Bu oyunumuzda genelde sevilen bir oyun hemde yararli.Bu oyunu aciyorum ama sizden ricam kotu bile olsa ustteki hakkindaki goruslerinizi tamamen gercekci olarak yazicaksiniz.Iyide olabilir kotude olabilir.Iyi kotu elestirisel olucak.Cesareti olan buyursun.

Not:Tek kural kirici ve kufur olan kelimeler asla ve asla kullanilmayacaktir.Aksi halde yonetim devreye girer karismam sevinçli

Bir ustteki kisi hakkindaki gorusleriniz?

(Benden sonra yazan beni iyi yada kotu elestiricek sonrasi onu ve boylece devam edicek hadi kolay gelsin)
Gönderen: 05.06.2007 - 18:06
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Hadi bu oyunada ben ilk katilan olayim....sevinçli

Bir üstteki bacim icin icimden gecenler!..

Avatari güzel hos seven sevilen herkeze tebessümle bakan güler yüzlü birini cagristiriyor...

Imzasi cok güzel bu imzaya göre ihlasli,suurlu mümine bir baci...Kisacasi ALLAH´in istedigi gibi bir kul bana göre...

Yaa Nurbeyza bu oyunda kisler birbirini tanimadigi icin biraz atmasyonda olabilir ama Rabbim bizleri affetsin bir hatamiz olursa..
Bize düsen Hüsnizandir ölesindir istegülsevinçli))
Gönderen: 05.06.2007 - 18:14
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Guzel dusuncelerin icin sagol kardesim utandir valla beni ah insallah ne diyim bildigim en buyuk ozelligim cok ama cok saf olmam kahkaha

Zaten burdaki amac cevreye veridigi gorntuyle ilgili hic birimiz birbirimizi tam tanimiyoruzki yazilarindan imzasindan ve diger ozelliklerden cikaracaz birseyler sevinçli

Ravzanur kardesimde cok temiz kalpli yuregi imanla cevrili sicak kanli iyi birine benziyo.Ve bencede yle benzemiyo kesinlikle oyle sevinçli
Gönderen: 05.06.2007 - 18:17
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Arkadaslar yapilacak yorumlardan kortukmu yoksa buyrun kendinizi tanimaya sevinçli
Gönderen: 05.06.2007 - 18:50
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Nur Beyza sevinçli

Ravzanur Sultanimin yapmis oldugu görüslere bende katiliyorum. Ayriyetten, Sen Rabbimin rizasi bilincinde ilerleyen bir nur bacima benziyorsun. Rabbim adimlarini hak yol üzere sabit eylesin insaAllah.

Seni ileriki zamanlarda insaAllah daha iyi elestirecegime emin olabilirsin göz kırpma

Ravzanur ablam?..
O bitane aşık

Sevgi ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 05.06.2007 - 19:13 tarihinde.
Gönderen: 05.06.2007 - 19:11
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Sumeyra bacim benim cok tatli sevecen ve yuregi sevgiyle dolmus herkese karsi guleryuzlu ve iyi bir dindar kardesim bence.
Gönderen: 05.06.2007 - 19:33
-bahar- su an offline -bahar-  
292 Mesaj -
malesef nur beyza kardeþimim tanýmýyorum fakat siteye eklediði yorumlardan yola çýkarak bakarsan iyi bir kiþi..Güle Güle
Gönderen: 27.09.2007 - 15:46
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EK1453 su an offline EK1453  
253 Mesaj -
BAHAR ABLA YANILMADINIZ ZATEN BURDA BENDEN BASKA KÖTÜ YOKKI YENISINIZ ANLASILAN ILERDE BEYZANIN NE KADAR IYI BIRISI OLDUGUNA SIZLERDE SAHIT OLURSUNUZ.ALAH ICIN AGLAYAN BIR GÖZÜNÜZ VAR EKRANDA SÝZDE IYI BIRISÝNÝZ GÖRÜNEN Osevinçli HERKEZ YAHÞÝ MEN YAMAN HERKEZ BUÐDAY MEN SAMANdüsün ÝÞTE BENDE BUYUMsevinçli
Gönderen: 27.09.2007 - 15:56
Bu Mesaji Bildir   EK1453 üyenin diger mesajlarini ara EK1453 üyenin Profiline bak EK1453 üyeye özel mesaj gönder EK1453 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fth1453

BAHAR ABLA YANILMADINIZ ZATEN BURDA BENDEN BASKA KÖTÜ YOKKI YENISINIZ ANLASILAN ILERDE BEYZANIN NE KADAR IYI BIRISI OLDUGUNA SIZLERDE SAHIT OLURSUNUZ.ALAH ICIN AGLAYAN BIR GÖZÜNÜZ VAR EKRANDA SÝZDE IYI BIRISÝNÝZ GÖRÜNEN Osevinçli HERKEZ YAHÞÝ MEN YAMAN HERKEZ BUÐDAY MEN SAMANdüsün ÝÞTE BENDE BUYUMsevinçli

ILAHI SERZEN KARDES ALLAH SIZI BILDIGI GIBI YAPSIN.GALIBA YENIDEN UYE OLDUNUZ IYI HADI HAYIRLI OLSUN.BU ARADA BEN SIZE NE YAPMISIMKI IMADA BULUNMUSSUNUZ BEYZANIN NE KADAR IYI BIRISI OLDUGUNA SIZLERDE SAHIT OLURSUNUZ. NE SIMDI BU
AH SEN HIC USLANMICAN SERZEN KARDESIM NE DIYIM SADECE GULUYORUM...
kahkaha

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Nur_Beyza tarafından, 27.09.2007 - 16:17 tarihinde.
Gönderen: 27.09.2007 - 16:12
-bahar- su an offline -bahar-  
RE:
292 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fth1453

yanýlmadýðýmdan eminim kardeþim sadece tanýmadýðýmý dile getirdim düþündüðüm gibiymiþ demek kikahkaha

HERKEZ YAHÞÝ MEN YAMAN HERKEZ BUÐDAY MEN SAMAN ÝÞTE BENDE BUYUM estaf.. kardeþim o nasýl söz öyle selametle insall

Gönderen: 27.09.2007 - 16:43
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
Rabbim seni bildigi gibi yapsýn kahkaha

Alıntı
HERKEZ YAHÞÝ MEN YAMAN HERKEZ BUÐDAY MEN SAMAN ÝÞTE BENDE BUYUM

o neydi ölekahkaha

Heryerde serzen oldugunu belli ediyosunkahkaha
Gönderen: 27.09.2007 - 16:49
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Tebessümü seven bi kardesime benziyor..

Baska.Kararsiz

Eminim Yüregi de adý kadar Güzel.. "bahar"..gül
Gönderen: 27.09.2007 - 16:52
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_eflatun_ su an offline _eflatun_  
20 Mesaj -
DOLUNAY KARDEÞÝM YENÝ ÜYE OLDUÐUM ÝÇÝN HÝÇ BÝRÝNÝZÝ TANIMIYORUM . AMA TANIMAYI ÇOK ÝSTERÝM .BU SÝTEDEKÝ KARDEÞLERÝMÝZÝN HEPSÝNÝN SEVÝYELÝ BÝRBÝRÝNÝ ANLAYAN VE HOÞ GÖRÜ ÝLE YAKLAÞAN OLUMLU ÝNSANLAR OLDUÐUNU DÜÞÜNÜYORUM.
Gönderen: 27.09.2007 - 17:05
Bu Mesaji Bildir   _eflatun_ üyenin diger mesajlarini ara _eflatun_ üyenin Profiline bak _eflatun_ üyeye özel mesaj gönder _eflatun_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Yukarýdaki kardeþimize ilk olarak hoþgeldiniz diyorum, yeni gelmiþ sitemize..sevinçli
Yeni olmasýna raðmen ne kadar güzel ki gayet samimi, sýcak bir arkadaþýmýz ayrýca kardeþlerine karþý da hüsn-ü zan ile muamele ediyor, ne güzel, sitede daim olmanýz dileðimle..sevinçli
Gönderen: 27.09.2007 - 21:06
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
selamlar

öncelikle tsk ederim NUR BEYZA - cok güzel bi Konu secmissin göz kırpma

BETUL e gelince sevinçli

maalesef kendisini iyi tanimiyorum.
fakat buradaki tüm diger arkadaslar gibi
yüregi sevgi dolu, temiz, güzel, saygili ve Allah yolunda giden birine benziyor - benziyor bile ne kelime - kendisi kesinikle öyle bir güzel insandir. sevinçli

Icimden geceni söyledim göz kırpma

selam ve dua ile Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 27.09.2007 - 21:50
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Esma-Sultan...
iyi ve temiz yürekli birine benzer...
Ravda.netin Nadide güllerinden...
Solmamanýz dileklerimle.

Dua ile.
Gönderen: 27.09.2007 - 22:11
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
RIFAT ABIMMM......
RENKLI BIR KISILIK OLDUGU KADAR GIZEMLI....
SIRA DISI KONULAR,EKLEMELER....
SITEYE GIRIS YAPTIGINDA EVET,DIYOR INSAN RIFAT ABIM GECMIS BURADAN.....
ABIMIZIN BIRI DEMISTIKI GECENLERDE MANGAL YÜREKLI ADAM....
KATILMAMAK IMKANSIZ.....
ABI GIBI ABI.....
RAVDANIN OLMAZSA OLMAZLARINDAN.....
SELAM VE DUA ILE KARDESINIZGüle Güle
Gönderen: 28.09.2007 - 01:04
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
821 Mesaj -
Yüregi temiz..

Gönlü büyük..

Erdemli..

Anlayýslý..

Biraz meraklý sanýrýmsevinçli

Mümine Bacým ALLAH(C.C.) ýn Selamý üzerine olsun..gül

Gönderen: 28.09.2007 - 01:12
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
DOLUNAY ABLAM.......
KAYA GIBI SERT GELMISTIN BANA ILK TANIDIGIMDA.....
SONRA ASLINDA NE NAIFYMIS ABLAM DEDIM KENDI KENDIME......
NE SICAKMIS....ABLAYMIS.....
SEVIYORUM ALLAH ICIN......
GÜVEN HISSI UYANDIRIYORSUN INSANDA......
BU ÖZELLIGINDE SENI AYRICALIKLI YAPIYOR......
SELAM VE DUA ILE ABLAMgül
Gönderen: 28.09.2007 - 01:20
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
TANIYA BÝLDÝÐÝM KADARIYLAN ACIK YÜREKLÝ BÝR KARDEÞÝM

BÝLDÝÐÝNÝ SAKLAMAYAN DOÐRUYU BÜKMEDEN KARÞININA SÖYLEYEN BAYAÐIDA

DUYGUSAL ÝNANCI ÝÇÝN DÝK DURUÞ SERGÝLEYEN BÝRÝ ......alkıs

SELAM VE DUA ÝLE........
Gönderen: 28.09.2007 - 01:27
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
MAKSAT KELAM OLSUN ABIM.....
SAMIMI, ICTEN,DOGAL.....
BAZEN BIR ALEV GIBI PARLAYAN,SONRA CABUCAK UNUTAN.......
HIZMET ASKIYLA YANIP TUTUSAN.......
BU UGURDA ELINDEN GELENI YAPMAYA CALISAN......
YESIL BURSANIN......
ENGIN GÖNÜLLÜ ABISI....
SANADA SELAM OLSUN ABIM....

bu aksam benim aksamim oldu cok mutluyum herkezle yüregimden gecenleri paylasma imkanim oldu.....sagolasin nurbeyzam.....
Gönderen: 28.09.2007 - 01:37
714 Mesaj -
Canan ablama ne denirki can ablalarimdan cok sicak insancil ve insanlarin hemen sevgisini kazanabilecek kadarda sempatik.Daha ne diyim ablama iyiki geldin ravdaya iyiki seni tanidik.Gurbetci yoldasimağlar
Gönderen: 28.09.2007 - 02:12
1686 Mesaj -
NUR BEYZAM.....
CIVIL CIVIL....
ZEKI,GAYRETLI....
GIRISKEN,TUTUGUNU KOPARAN,HAKKINI VEREN...
PEMBELIkahkaha
GENC ANNE ADAYI...
RAVDANIN OLMAZSA OLMAZI,AYRI BIR RENK...
EVET BIDE ODA GARIBAN GURBETCI KERVANINDA.....
SANADA SELAM OLSUN NUR BEYZA...
Gönderen: 28.09.2007 - 02:18
714 Mesaj -
Canan ablam cok guzel bir kizi ve evliligi olan tum kardeslerine kucak acmis yureginde herkese sevgii besleyen can ablamiz gül
Gönderen: 28.09.2007 - 13:41
714 Mesaj -
Beyza sana ne demeli bilmemki cok nazli kirilgan simarik bir kizsin iste.Aslinda seninle isim olmaz ama iste site herkese acik ne yaparsin.Seni pembe hastasi ne olcak.Git gozum gormesin seni kahkaha kahkaha

Hadi devam kendiniz icin yapilacak yorumlara hazir degilmisiniz yoksa.Ravda kadindan olanlar beni herseyle degerlendirebilir.Anladiniz siz onu kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_Beyza tarafından, 19.10.2007 - 13:47 tarihinde.
Gönderen: 19.10.2007 - 13:47
VeRvO su an offline VeRvO  
RE:
567 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nur_Beyza

Beyza sana ne demeli bilmemki cok nazli kirilgan simarik bir kizsin iste.Aslinda seninle isim olmaz ama iste site herkese acik ne yaparsin.Seni pembe hastasi ne olcak.Git gozum gormesin seni kahkaha kahkaha

Hadi devam kendiniz icin yapilacak yorumlara hazir degilmisiniz yoksa.Ravda kadindan olanlar beni herseyle degerlendirebilir.Anladiniz siz onu kahkaha

Sen var ya sen.....

Benim için Bitanesin....

Yemekteyim sonra tamamlarým...
göz kırpma
Gönderen: 19.10.2007 - 13:52
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hakan taha su an offline hakan taha  
33 Mesaj -
bir üst hakkýndaki görüþümü tanýyabildiðim kadarýyla söylimmsevinçlivervo..renkli bir kiþilik,seviliyorda..muhabbetli yani..nur beyza týp demiþ vervo nun(bu arad þu isminin anlamý nedir yaw)burnundan düþmüþ..cananberra ramazan adý çok hoþþ..týpký þairler adý gibi..örnek bi ablamýz..gelelim sümeyra ya..manevi iklimlerde kelebek gibi geziyor maþallah..ee ne de olsa ehl-i kalp..yorumlarý da çok hoþ ve yerinde..yalnýz býrakmýyor insaný..
Gönderen: 20.10.2007 - 11:47
Bu Mesaji Bildir   hakan taha üyenin diger mesajlarini ara hakan taha üyenin Profiline bak hakan taha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  
244 Mesaj -
renkli bir kiþilik beyaz düþünü ilk okuyanlardan olmak isterim... cidden... ortak özelliklerimiz var bende kitab okumayý çok severim yazarlýk hayali vardý bi ara bendede
ama neyazcama bi türlü karar veremedim kahkaha
Gönderen: 20.10.2007 - 13:45
Bu Mesaji Bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diger mesajlarini ara MAHMUD DOGAN üyenin Profiline bak MAHMUD DOGAN üyeye özel mesaj gönder MAHMUD DOGAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
MAHMUD kardesimi severim durust ve dogrucu bir kisilik tanidigim kadariyla.Yasi 19 ama daha buyuk fikirleri ve akli var bence.Masallah kardesimiz olgun akli basinda iyi bir insan.Ve yanilmadigimida iyi biliyorum.Hep boyle kal kardesim..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_Beyza tarafından, 20.10.2007 - 14:01 tarihinde.
Gönderen: 20.10.2007 - 14:00
821 Mesaj -
NurBeyzam!

Cok Masum ve naif..

Espirili..

Anlayýslý..

Sevecen..

Daha bir co sey var onun icin söylenecek ama listeyi kabartmayalým..

Birde pembeyi cok seviyorsevinçli

gül

Gönderen: 20.10.2007 - 14:58
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  
244 Mesaj -
ALLLAH RAZI OLSUN BEYZA ABLAM...

OLAYLARA TAM ZAMANIN DA MÜDAHALE EDEN ADMÝNE ABLAMIZ...

SEVERÝZ KENDÝSÝNÝ...

ÝMZASINI HER GÖRDÜÐÜMDE MUTLAKA BÝR TEKRAR OKUMA YAPARIM...

DOLUNAY ÇIKTIÐINDA KURT ADAMA DÖNÜÞMEM TABÝ BU ESPÝRÝYDÝ...

AMAN KENDÝSÝNÝ FAZLA KIZDIRMADAN BEN GÝDÝÝM BAZEN BÝZE KIZABÝLÝO...

SELAMETLE HOÞÇAKALIN

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son MAHMIUD DOGAN tarafından, 20.10.2007 - 15:29 tarihinde.
Gönderen: 20.10.2007 - 15:29
Bu Mesaji Bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diger mesajlarini ara MAHMUD DOGAN üyenin Profiline bak MAHMUD DOGAN üyeye özel mesaj gönder MAHMUD DOGAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Ay aman Allahim bu guzel sozleri Dolunayim banami yazmisss.Canim benim ah bunlari birde msn de desen de azcik beni simartsan olmaz demi.aşık

Dolunayim benim cok dobra yeri geldiginde sert yeri geldiginde de bir kustan beter yumusak yurekli olan disiplini seven,sevdigine sevgisini zor gosteren ama birini gonlune yazdiysa iste o zaman onu hicbir zaman yalniz birakmayan gercek dost.Kisacasi super bir ADMINNN ve super bir DOSTT CANN
aşık
Gönderen: 20.10.2007 - 15:29
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
Nur Beyza ablam melek gibi insansýn tanýdýðým kadarýyla.. Allah hiç bir zaman gülen yüzünü soldurmasýn... Allah her þeyin pembesini nasip etsin.. sevinçli Hemþo ablam benim sevinçli

hmmm aðzýmýz tatlansýn þöyle pembe bir pasta yiyip sevinçli

selam ve dua ile...
Gönderen: 20.10.2007 - 18:48
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Abovvv ne yaptin sen fistik simdi benim gibi birinin gozunun onune boyle pasta konulurmu ne yapcaz canim cekti banane istiyom istiyom aşık

Aysenim benim,minik kardesim canim hemsom;yuregi guzel kendi guzel,yasi kucuk ama kalbi ve akli buyuk insan.Daha cok denecek soz varda uzatirsak yanariz sayfalar dolar.Kendine iyi bak benim cici kardesim.gül

Gönderen: 20.10.2007 - 19:02
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
ablam bak iþte þimdi Bursa'da olsaydýn evine kadar getirirdim ellerimle yedirirdim...

ablam yeðenim nasýl iyi bakýyor musunuz kendinize? Allah analý babalý büyütsün ama kýz mý erkek mi eðer ki söylediysen kaçýrmýþýmdýr pcmizde sorun vardý.. çok öptüm ablam...

selam ve dua ile...
Gönderen: 20.10.2007 - 19:09
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
253 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN GÜLDÜRDÜNÜZ BENÝ.ÖZELÝKLEDE NUR BEYZA YAZILARIN DUYGULARINA TERCÜMANLIK YAPMIÞ,TOZ PEMBE BIR HAYATDAN BAKALIM NE ZAMAN SIYRILIP GERÇEK HAYATA DÖNECEKSÝN,MERAKLA BEKLÝYORUZ sevinçli
Gönderen: 20.10.2007 - 21:13
Bu Mesaji Bildir   EK1453 üyenin diger mesajlarini ara EK1453 üyenin Profiline bak EK1453 üyeye özel mesaj gönder EK1453 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
fth 1453-zeki
yetenekli,azimli
aslinda cok duygusal ama farkli gösteriyo yada istemesede öyle oluyo
bana göre iyi bir kardes
istediginde cok sevecen ve samimi olabilen
Allah icin yol almaya kararli
simdilik bu kadar, ben seni burda görmekten mutluyum...

Ablasi haddim olmadan yine sana bir tavsiyede bulunmak isterim :kizicagini ve sana kirilacagini bildigin seyleri kardeslerine yapma ve yanlis anlasilabilecek sözlerden kacin...kacin ki onlarda senin degisimine sahit olup,inanip güvensinler....hakkini helal et ablanKararsiz

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 20.10.2007 - 21:48 tarihinde.
Gönderen: 20.10.2007 - 21:46
253 Mesaj -
NEDEMEK ABLAM HELAL OLSUN...ABLA TAVSÝYELERÝNÝZÝ DÝKKATE ALACAÐIM EMÝN OLUN...BENÝMLE ÝLGÝLÝ YORUMLARINIZ ÝÇÝN TSEKKÜRLER ÝNÞAALLAH ÞÝMARMAM sevinçli
GELELÝM SÝZE;
ABLA DEDÝÐÝM VE ÝNANIN ÝÇTEN DEDÝÐÝM 2 KÝÞÝDEN BÝRÝSÝNÝZ...ÖYLE ÇOK SÖZ DÝNLEYEN BÝRÝ DEÐÝLÝMDÝR BEN AMA SÝZ BENÝM GERÇEKTEN ABLAMSINIZ YA SÝZÝ DÝNLÝYORUM VE TAKÝP EDÝYORUM...DÝÐERLERÝ FORMAT GEREÐÝ YOKSA SÜMEYRA ABLA KIZIYOsevinçli ÝSMÝNÝZÝ GERÇEKTEN TASIYAN CANA YAKIN DUYGUSAL,SEVECEN ,ABLA GÝBÝ ABLA OLMASINI BÝLEN ,LAFDA DEÐÝL ÖZDE, CANDAN ÖTE CANAN BÝR ABLASINIZ ÝÞTE..DAHA YAZAYIMMI ABLAsevinçli
Gönderen: 20.10.2007 - 22:01
Mona_Rose su an offline Mona_Rose  
374 Mesaj -
.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Mona_Rose tarafından, 30.03.2009 - 01:08 tarihinde.
Gönderen: 05.03.2009 - 23:59
Bu Mesaji Bildir   Mona_Rose üyenin diger mesajlarini ara Mona_Rose üyenin Profiline bak Mona_Rose üyeye özel mesaj gönder Mona_Rose üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KUTAY_ su an offline KUTAY_  
335 Mesaj -
gülmeyi seven,aktif,çok cana yakýn,çok kiþilikli ve paylaþýmý seven biri. Güle Güle
Gönderen: 06.03.2009 - 02:31
Bu Mesaji Bildir   KUTAY_ üyenin diger mesajlarini ara KUTAY_ üyenin Profiline bak KUTAY_ üyeye özel mesaj gönder KUTAY_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 894 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osman12 (77), vahvah71 (53), ssercan (50), sabr_yolcusu (56), Yorumsuz_91 (33), Asya6666 (62), angel (42), cankalemdar (39), meltem6666 (59), MeCaL (56), emiremre (44), ozdalomer (53), ayþeayd&#2.. (40), talha_34 (47), mhammettelo (43), leto18 (59), sinepuryan (42), Yalnizlik (39), BATAKLIK60 (55), kamil33 (54), hmfatih (62), Soldat34 (54), MrVoLKaN (37), yusuf kuyu (44), Yusuf_Adiyaman (53), farfarlone (41), Osman_20 (39), yunusemre_56 (58), eminecanersoy (46), eren.06 (60), tugba1986 (38), tanerok (41), MAHMUT2005 (48), musbaba18 (41), Bahar38 (40), ehhan ünlü (37), ard75 (68), ofliayhan61 (54), osman42 (45), enver66 (40), ayten66 (36), adem2007 (57), uludag64 (60), kadir ibraimi (35), Hace Türkistan (52), tufan03 (48), hasimpakirbaba (48), kuscu (60), ONUR45 (41), Allah_Asigi (41), _Hilal_ (40), aydin_yilmaz (42), cemil_keskin (64), cesurkagan (37)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62413 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.