generique colchicine hydroxychloroquine ivermectine fluvoxamine fluvoxamine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » EN SON NE ZAMAN

önceki konu   diğer konu
147 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (2): (1) 2 weiter >
Gönderen
Konu icon    EN SON NE ZAMAN
714 Mesaj -
Bu oyunu bilen cok kisi vardir sanirim.Biraz arastirdim bu oyun burda acilmamis bende kendimce bu oyunu actim.Sizlerde katilirsaniz cok sevinirim.Genelde cogu sitede IN bir oyun.Ilk ben basliyorum devamini siz getirirsiniz.

Orn: En son ne zaman agladin.?

cevap:Iki gun once sohbet dinlerken duygulanip agladim

gibi olucak ustteki sorucak alttaki hem cevap vericek hemde kendi yeni bir soru sorucak ama her zaman ilk 4 kelime ayni olucak EN SON NE ZAMAN?

insalah anlatabilmisimdir.Ilk soruyu soruyorum

En son ne zaman cemaatle namaz kildin ?
Gönderen: 02.06.2007 - 22:42
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
944 Mesaj -
NURBEYZA TAM BÝR BUÇUK SAAT ÖNCE YATSIYI CEMAATLE KILDIK RABBÝM KABUL ETSÝN sevinçli

EN SON NE ZAMAN KURAN OKUDUN?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son muhammed yusa tarafından, 02.06.2007 - 22:49 tarihinde.
Gönderen: 02.06.2007 - 22:48
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ehli zikir su an offline ehli zikir  
31 Mesaj -
en son iki hafta önce kýldým.
En son ne zaman ölümü hatýrladýn?
Gönderen: 02.06.2007 - 22:48
Bu Mesaji Bildir   ehli zikir üyenin diger mesajlarini ara ehli zikir üyenin Profiline bak ehli zikir üyeye özel mesaj gönder ehli zikir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Muhammed abim Allah kabul etsin sevinçli

Senin sorunun cevabi en son gecen cuma sohbette göz kırpma

Ehli zikir kardesim senin sorunun cevabida daha dun hatirladim bir gencecik genc oldu burda ve dedim olum yasa basa bakmiyo her an kapimizda:(ağlar

En son ne zaman cok sinirlendin ?
Gönderen: 02.06.2007 - 22:52
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
))°((MuZuR))°(( su an offline ))°((MuZuR))°((  
100 Mesaj -
Rabbim hepimize güzel ölümler nasip etsin....

Yarim Saat Önce Camiye Gelen Hocalar Tuhaf Fetvalar verdikleri icin Ve
Yönetim Olarak Onlari Bir Türlü Atamadigimiz Icin.

En Son Ne Zaman Sevindin?
Gönderen: 03.06.2007 - 00:21
Bu Mesaji Bildir   ))°((MuZuR))°(( üyenin diger mesajlarini ara ))°((MuZuR))°(( üyenin Profiline bak ))°((MuZuR))°(( üyeye özel mesaj gönder ))°((MuZuR))°(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
telaşlı Dusunuyorumda uzun zaman olmus sevinmeyeli.En son annem aramisti Turkiyeden o zaman sevinmistim annemin sesini duyuncaağlar

En son ne zaman gozyasi doktun ?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 03.06.2007 - 00:52 tarihinde.
Gönderen: 03.06.2007 - 00:52
yasem su an offline yasem  
7 Mesaj
Iki saat önce üyesi oldugum baska bir forumda kiyametle ilgili bir video izledim ve hickira hickira agladim rabbim kiyamet aninda yardimcimiz olsun ahirete iman ve kuran'i mübinle göcmemizi nasib eylesin insallah...

En son ne zaman kitap okudun ?
Gönderen: 03.06.2007 - 03:32
Bu Mesaji Bildir   yasem üyenin diger mesajlarini ara yasem üyenin Profiline bak yasem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Sanirim bir hafta oldu okumayali iyi oldu kardes hatirlattin bayagi ara girmisti tekrar baslasam iyi olucaksevinçli

En son zaman pisman oldun?
Gönderen: 03.06.2007 - 11:21
944 Mesaj -
her gün piþman oluyorum yaptýðým günahlardan piþmanlýk duyuyorum....

en son hangi hadisi ezberlediniz?
Gönderen: 03.06.2007 - 11:34
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
abi azcik soru yanlis olmus en son ne zaman hadis ezberledin demen lazimdi ben onu acikliyacam zaten su hadisi su tarihte diye sevinçli
Valla dun ezberledim ama kadinlarla ilgiliydi yuzum kizardi hadisi okuyunca utandim kadinlarin yaptigi hatalarla ilgiliydi bana kalsin oda abi.

En son zaman annene sarilip helallik istedin? ağlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 03.06.2007 - 13:54 tarihinde.
Gönderen: 03.06.2007 - 13:52
Cihan-63 su an offline Cihan-63  
582 Mesaj -
Enson 19/11/2005'de izinden donusumde elini opup sarilip huzunlu bir sekilde helallestim. Ve daha msn haricinde yuzunu gormedim.

En son ne zaman Allah rizasi icin bir garibana yardim edip onu sevindirdin?
Gönderen: 03.06.2007 - 14:07
Bu Mesaji Bildir   Cihan-63 üyenin diger mesajlarini ara Cihan-63 üyenin Profiline bak Cihan-63 üyeye özel mesaj gönder Cihan-63 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
abi ya burda gariban yokki herkes devlet korumasi altinda valla masallah.Ama turkiyede bundan 3 ay once yapmistim izine gittigimde Allah kabul etsin.

En son ne zaman hastalandin?
Gönderen: 03.06.2007 - 14:19
En Son Ne Zaman
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nur_BEYZA

En son ne zaman hastalandin?

Galiba sorum zor geldi sevinçli degistireyim o zaman himm telaşlı

En son zaman togbe istigfar getirdin ?

( Ustteki soruda gecerli hangisi kolayiniza gelirse artik sevinçli )

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 03.06.2007 - 21:51 tarihinde.
Gönderen: 03.06.2007 - 21:45
armine10 su an offline armine10  
215 Mesaj -
BENÝM GENELDE ABDEST ALIRKEN GELÝR AKLIMA...
MADDÝ KÝRLERDEN TEMÝZLENÝRKEN ALLAHIM DERÝM YAPTIÐIM HATALARI, GÜNAHLARI ABDEST ALIRKEN NASIL TEMÝZLENÝYORSAM ÖYLE TEMÝZLE DERÝM...
YANÝ ÇOK SIK TÖVBEÝ ÝSTÝÐFARDA BULUNMAYA ÇALIÞIYORUM
ALLAHÜ TEALA ÝNÞ. SAMÝMÝ TÖVBE EDENLERDEN VE TÖVBESÝ KABUL EDÝLENLERDEN EYLESÝN.(amin)

EN SON NE ZAMAN TEHEDCÜD NAMAZI KILDIN?
Gönderen: 04.06.2007 - 00:21
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Vervo~ su an offline ~Vervo~  
274 Mesaj -
selamun aleyküm

ben vervo uzun zaman giremedim ravda'ya

nasýlsýnýz...

agla utanarak söylüyorum enson 7 ay önce felan çok olmuþağlar

en son ne zaman hatim indirdiniz?

Gönderen: 05.06.2007 - 10:58
Bu Mesaji Bildir   ~Vervo~ üyenin diger mesajlarini ara ~Vervo~ üyenin Profiline bak ~Vervo~ üyeye özel mesaj gönder ~Vervo~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vervo.......
944 Mesaj -
vervo hoþgeldin.... nerelerdeydin? taþýnmýþsýnýz hayýrlý olsun kardeþim.... oldukça merak ettik seni .... aramaýza tekrar hoþgeldin....

cihan abide çok merak etti... eee yüzümüzü güldürebilen tek kardeþimizde kayýplardaydý.... hamd olsun döndü....

en son iki ay önce indirdimsevinçli

en son ne zaman hangi tesbihatý yaptýnýz?
Gönderen: 05.06.2007 - 11:56
RE: vervo.......
274 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammed yusa

vervo hoþgeldin.... nerelerdeydin? taþýnmýþsýnýz hayýrlý olsun kardeþim.... oldukça merak ettik seni .... aramaýza tekrar hoþgeldin....

cihan abide çok merak etti... eee yüzümüzü güldürebilen tek kardeþimizde kayýplardaydý.... hamd olsun döndü....

en son iki ay önce indirdimsevinçli

en son ne zaman hangi tesbihatý yaptýnýz?

allah razý olsun abi taþýndýk iþte hayýrlýsýyla inþallah

çok dua edin bize olurmu?göz kırpma

allah razý olsun cihan abide merak etmiþ...göz kırpma

evet geri döndüm inþallah sizleri güldürmeye devam edicemsevinçli

hmm...en son namaz kýldýðýmda tesbihat yaptým...yani bu sefer o kadar uzun deðil...göz kırpma

selam ve dua ile
vervo....
Gönderen: 05.06.2007 - 12:50
Bu Mesaji Bildir   ~Vervo~ üyenin diger mesajlarini ara ~Vervo~ üyenin Profiline bak ~Vervo~ üyeye özel mesaj gönder ~Vervo~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
VERVO kardesim hosgeldin Allah yeni evinizi hayirli etsin.

Amaaa soruyu yazmayi unutmussun sevinçli

O yuzden ben direk soru soruyorum.

En son ne zaman tesbih namazi kildin?
Gönderen: 05.06.2007 - 14:11
ehli zikir su an offline ehli zikir  
31 Mesaj -
en son geçtiðimiz ramazanda kýlmýþtým.

EN SON NE ZAMAN BÝR HASTAYI ZÝYARET ETTÝN?
Gönderen: 05.06.2007 - 14:28
Bu Mesaji Bildir   ehli zikir üyenin diger mesajlarini ara ehli zikir üyenin Profiline bak ehli zikir üyeye özel mesaj gönder ehli zikir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
1 ay oldu sanirim.Cok sukur bu siralar hasta olan kimse yok.Allah hasta olanlarada sifa versin.

En son ne zaman birinin kalbini kirdin ve pisman oldun?
Gönderen: 05.06.2007 - 14:45
ıranurk su an offline ıranurk  
114 Mesaj -
Sanýrým bir kaç hafta önce bi arkadaþýmýn kalbini kýrdým. Sinirim geçtikten hemen sonra piþman oldum ama i iþten geçmiþti tabi.

En son nezaman bir çocuk sevindirdin?
Gönderen: 05.06.2007 - 14:51
Bu Mesaji Bildir   ıranurk üyenin diger mesajlarini ara ıranurk üyenin Profiline bak ıranurk üyeye özel mesaj gönder ıranurk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ebabil su an offline ebabil  
31 Mesaj -
iki gün önce istemedende olsa arkadasimi kirdim simdi gönlünü alicam insaallah sevinçli EN SON NE ZAMAN SEVDIKLERINE ONLARI NE KADAR COK SEVDIGINI SÖYLEDIN?
Gönderen: 05.06.2007 - 14:58
Bu Mesaji Bildir   ebabil üyenin diger mesajlarini ara ebabil üyenin Profiline bak ebabil üyeye özel mesaj gönder ebabil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ebabil su an offline ebabil  
31 Mesaj -
sanirim cevap icin gec kaldim o zaman oyunu bozmayayim arkadasimin sorusunu cevaplayayim en son bir hafta önceydi sanirim ben sorumu tekrar deiyim EN SON NE ZAMAN SEVDIKLERINE ONLARI SEVDIGINI SÖYLEDIN
Gönderen: 05.06.2007 - 15:01
Bu Mesaji Bildir   ebabil üyenin diger mesajlarini ara ebabil üyenin Profiline bak ebabil üyeye özel mesaj gönder ebabil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Dun soyledim annecigimeağlar

En son ne zaman alisveris yaptin?
Gönderen: 05.06.2007 - 15:10
274 Mesaj -
uzun zaman oldu hatýrlamýyorum göz kırpma

en son ne zaman bi siteye üye oldun?
Gönderen: 05.06.2007 - 15:51
714 Mesaj -
Dun uye oldum bayanlara ozel azramina kardesimin sitesine.

En son ne zaman yemek yaptin?

Erkekler icin ozellikle bu soru hanimlar hergun yapiyo zaten yazik bizeağlar kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 05.06.2007 - 16:19 tarihinde.
Gönderen: 05.06.2007 - 16:17
RE:
582 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý afra09

uzun zaman oldu hatýrlamýyorum göz kırpma

en son ne zaman bi siteye üye oldun?

Selamun aleykum Afra(yani vervo) kardesim. yeni fark ettim hakkini helal et. tekrar hosgeldin aramiza. biz afra nickine alisincaya kadar yine sana vervo diye hitap edelim. umarim kizmazsin.

ENSON BIR AY KADAR ONCE SU DAMALSI.INFO SITESINE UYE OLDUM.

ENSON NE ZAMAN YALAN SIZ BIR GUN GECIRDIN? kahkaha kahkaha lutfen ciddi ve samimi bir sekilde cevap verelim. saygilar.
Gönderen: 05.06.2007 - 16:20
Bu Mesaji Bildir   Cihan-63 üyenin diger mesajlarini ara Cihan-63 üyenin Profiline bak Cihan-63 üyeye özel mesaj gönder Cihan-63 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: EN SON NE ZAMAN
582 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nur_BEYZA

Dun uye oldum bayanlara ozel azramina kardesimin sitesine.

En son ne zaman yemek yaptin?

Erkekler icin ozellikle bu soru hanimlar hergun yapiyo zaten yazik bizeağlar kahkaha

Valla tam olarak hatirlamiyorum. Ama en az 5 yada 6 yil olmustur yemek yapmadigim.

reden son ne zaman konusmadigin biriyle baristin?
Gönderen: 05.06.2007 - 16:25
714 Mesaj -
Abi olurmu yaf 6 yil ne demek yengeye hic yardim etmiyormusun yazik arada sende el at yemege ise falan kahkaha

En son 1 hafta once sanirim kirgin oldugum biriyle tekrar basladim konusmaya.Ilk sorunuda cevapliyayim Allah affetsin bazen ufak tefek yalanlar oluyo tabi yalanda denmez aslinda cevap vermiyorum eger dogruyu soyliyemiyeceksem ama cok dikkat ederim.Allah affetsinağlar

En son ne zaman yeni bir esya veya kiyafet aldin ?
Gönderen: 05.06.2007 - 16:32
274 Mesaj -
ALLAH razý olsun cihan abi

afra ben deðilim burda ölesine giriyorum ben yine vervo'yum
merak etmeyin ben kýsa süre önce üyeliðimi iptal etmiþtimdil uzat
burda bi olay olmuþtu ona sinirlenerekten yapmýþtýmgöz kırpma
ama inþallah yeniden baþvurdum vervo olarak aranýza yeniden dönücem inþallah...

sorunu cevabýna gelince:
1 hafta önce aldýk taþýndýðýmz için

peki en son ne zaman taþýndýnýz?

vervo....
Gönderen: 05.06.2007 - 16:40
582 Mesaj -
ENSON GECEN PERSEMBE GUNU ALDIM. TABI KENDIME DEGIL KUCUK KIZLARIMA.

ENSON NE ZAMAN RESULLULLAHI RUYANIZDA GORDUNUZ?

Bu arada Nur Beyza kardes ben kirmizi renkle yazamiyorum. Daha dogrusu beceremiyorum nasil yazilir kirmizi renkle? Beni bir zahmet bu konuda bilgilendir.
Gönderen: 05.06.2007 - 16:44
714 Mesaj -
Vervo kardesim en son 8 ay once tasindim

Ah abi ne yaptin yaramizi actin kucukken Peygamberimizin yasadigi yerleri gezdirdiler ruyamda ama bir turlu cemalini gormek nasip olmadiağlarağlarağlar

Abi yan tarafta renkler varya cevap yazarken iste yazdigin cumlenin ustune iki kere tikla mavilesince yazin kirmizi rengin ustune tikla zaten yukarda cikiyo yazin okeyle cumlenin basina ve sonun red geldimi anlaki olmustur.Insallah anlatabilmisimdir.

En son ne zaman seyahate ciktin?
Gönderen: 05.06.2007 - 16:56
RE:
944 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý afra09

ALLAH razý olsun cihan abi

afra ben deðilim burda ölesine giriyorum ben yine vervo'yum
merak etmeyin ben kýsa süre önce üyeliðimi iptal etmiþtimdil uzat
burda bi olay olmuþtu ona sinirlenerekten yapmýþtýmgöz kırpma
ama inþallah yeniden baþvurdum vervo olarak aranýza yeniden dönücem inþallah...

sorunu cevabýna gelince:
1 hafta önce aldýk taþýndýðýmz için

peki en son ne zaman taþýndýnýz?

vervo....

senden önce taþýndým sevinçli he he

hemde fýrtýnalý bir gunde sevinçli

en son ne zaman kitab okudunuz?
Gönderen: 05.06.2007 - 16:56
RE:
582 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nur_BEYZA

Vervo kardesim en son 8 ay once tasindim

Ah abi ne yaptin yaramizi actin kucukken Peygamberimizin yasadigi yerleri gezdirdiler ruyamda ama bir turlu cemalini gormek nasip olmadiağlarağlarağlar

Abi yan tarafta renkler varya cevap yazarken iste yazdigin cumlenin ustune iki kere tikla mavilesince yazin kirmizi rengin ustune tikla zaten yukarda cikiyo yazin okeyle cumlenin basina ve sonun red geldimi anlaki olmustur.Insallah anlatabilmisimdir.

En son ne zaman seyahate ciktin?

En son Iki yil once seyahate ciktim. benim seyahatlerim izine gitmek oluyor yani.

en son ne zaman cay ictinkahkaha
Gönderen: 05.06.2007 - 17:04
274 Mesaj -
çayý bu sabah içtim þimdi ayýptýr söylemesi kahve içiyorumgöz kırpma

en son ne zaman kahve içtiniz?
Gönderen: 05.06.2007 - 17:06
RE:
944 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý afra09

çayý bu sabah içtim þimdi ayýptýr söylemesi kahve içiyorumgöz kırpma

en son ne zaman kahve içtiniz?

çay varken kahve içilirmi ? hiç içmedim sevinçli

en son ne zaman besmele çektin.?
Gönderen: 05.06.2007 - 17:22
274 Mesaj -
çok uykum vardý ondan içtim

sorunun cevabý az evvel kahvemi içerken çektimgöz kırpma

ýmmm aklýma soru gelmiyo
en son ne zaman ravda'ya girdin ?

(saçma oldu ama idare edin iþtedil uzat)

Gönderen: 05.06.2007 - 17:37
RE:
944 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý afra09

çok uykum vardý ondan içtim

sorunun cevabý az evvel kahvemi içerken çektimgöz kırpma

ýmmm aklýma soru gelmiyo
en son ne zaman ravda'ya girdin ?

(saçma oldu ama idare edin iþtedil uzat)

dün akaþama kadar banlýydým ceza aldým ama sabahtandýr ravdadayým sevinçli

en son ne zaman selam verdin ? (allahýn selamýgöz kırpma
Gönderen: 05.06.2007 - 17:40
714 Mesaj -
Az once telefondaki arkadasima verdim selami.

En son ne zaman en son ne zaman dedin

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 05.06.2007 - 17:42
274 Mesaj -
en son ne zaman þimdi dedim

en son ne zaman msn nick adýný deðiþtirdin?

vervo.....
Gönderen: 05.06.2007 - 17:47
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
RE:
Moderator

548 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý afra09

en son ne zaman þimdi dedim

en son ne zaman msn nick adýný deðiþtirdin?

vervo.....

3-4 yýl kadar önce sanýrým.

en son ne zaman birinden özürdilendiniz ?
Gönderen: 05.06.2007 - 17:50
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
944 Mesaj -
bir beþ dakika sonra ben özür dileyeceðim......

en son ne zaman hak helalik dilediniz?
Gönderen: 05.06.2007 - 17:56
274 Mesaj -
þubat ayýnda galiba dediðim þeyden çok piþman olup bin kere özürdeilemiþtim....

en son ne zaman umreye gittniz?

ALLAH ÝNÞALLAH EN KISA ZAMANDA BANADA NASÝP EDERgöz kırpma

vervo...
Gönderen: 05.06.2007 - 17:56
714 Mesaj -
En son esimden ozurdilerim azcik kalbini kirdimda.Allahtan uzatmadi kahkaha

En son ne zaman misafirlige gittin?
Gönderen: 05.06.2007 - 17:57
RE:
274 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammed yusa

bir beþ dakika sonra ben özür dileyeceðim......

en son ne zaman hak helalik dilediniz?

elimden gelen her zamanda...

en son ne zaman umreye gittniz?

vervo...
Gönderen: 05.06.2007 - 17:57
714 Mesaj -
Gidemedimağlarağlarağlarağlarağlar

En son zaman utandin?
Gönderen: 05.06.2007 - 18:00
Moderator

548 Mesaj -
ya kardeþ sende sanki hah deyince umreye gidilebiliyor gibi sordun.

henuz gitmek nasib olmadý. Olur mu onuda Rabbim bilir.

En son misafirliðe pazar gunu gittim

En son ne zaman 1 hafta üst üste sabah namazýný kaçýrmadan kýldýnýz
Gönderen: 05.06.2007 - 18:00
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
274 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý KaRaGuL

ya kardeþ sende sanki hah deyince umreye gidilebiliyor gibi sordun.

henuz gitmek nasib olmadý. Olur mu onuda Rabbim bilir.

En son misafirliðe pazar gunu gittim

En son ne zaman 1 hafta üst üste sabah namazýný kaçýrmadan kýldýnýz

afedersiniz ....

kýzmayýn...
Gönderen: 05.06.2007 - 18:03
944 Mesaj -
GUZEL SORU:
EN SON KAÇIRDIÐIMDA KIYAMETLERÝ KOPARDIM HAYIR YERÝNE GUNAH ÝÞLEDÝM.....

EN SON NE ZAMAN HANGÝ AYETÝN MEALÝNE BAKTINIZ?
Gönderen: 05.06.2007 - 18:06
714 Mesaj -
Vervo kardes senin acitigin konuya yazi yazdim bak hele sevinçli

Bu sitede ve su damlasinda bayagi yaetler oluyo Allah razi olsun onlardan devamli okuyorum.

En son zaman hastaneye gittin?
Gönderen: 05.06.2007 - 18:12
Moderator

548 Mesaj -
fýrsat buldukça aklýma takýlan ve Abdussamedin sesinden dinlemeye doyamadýðým tekvir suresi...

en son ne zaman ölümü düþündünüz?
Gönderen: 05.06.2007 - 18:12
RE:
582 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammed yusa

GUZEL SORU:

(Bakara: 41-42)

(Maide,51)

(Maide: 13)

(Bakara: 75)

(Bakara: 79)

enson bu ayetlerin meallerine baktim.

ENSON NE ZAMAN BIRILERIYLE HELALLESTINIZ
sevinçli sevinçli
Gönderen: 05.06.2007 - 18:17
714 Mesaj -

Guzel kardeslerim azcik dikkat arada sorular kayniyo sevinçli

Annemle helallestim hep derim zaten helal et hakkini diyeağlar

En son zaman dis cektirdin?
Gönderen: 05.06.2007 - 18:20
RE: RE:
944 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Cihan-63

Alıntı
Orijýnalý muhammed yusa

GUZEL SORU:

(Bakara: 41-42)

(Maide,51)

(Maide: 13)

(Bakara: 75)

(Bakara: 79)

enson bu ayetlerin meallerine baktim.

ENSON NE ZAMAN BIRILERIYLE HELALLESTINIZ
sevinçli sevinçli

ne guzel ayetler..... abi en son az önce bazý kardeþlerimle helaleþtim beþ dakika yok sevinçli

en son ne zaman fýkkýh kitablarýna baktýnýz?
Gönderen: 05.06.2007 - 18:27
582 Mesaj -
Guzel kardeslerim azcik dikkat arada sorular kayniyo

enson 5 yil once arkadaki akil disimi cektirmistim.

o halde biraz ara verelim. ne dersin Nur Beyza kardes. Bu gun icin bir soru daha sorayim:

enson ne zaman oruc tuttunuz?
Gönderen: 05.06.2007 - 18:30
714 Mesaj -
Bayagi oldu ya sanirim 2 ay onceydi.

En son ne zaman konsere yada kuran ziyafetine gittin.

(Gecen ay ben gittim cok guzeldi Abdurrahman Sadyen Kuran-i Kerim okudu ordaki tum cemaat mest oldu ayet aralarinda nefes icin durdugunda hep bir agizdan TEKBIR ALLAHU EKBER sesleri yankilandi cok muhtesemdiağlar )
Gönderen: 05.06.2007 - 18:55
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
en son ramazanda oruc tuttum cihan kardesým..

içimden cok cok geldi bide ben sorucagým sorunun muhatabý zaten hemen cevap verýcektýr..sevinçli sevinçli

en son kimin aile hayatýný cok merrak ettýnýz??

O kendýný býlýyor

sevinçli sevinçli sevinçli

Gönderen: 05.06.2007 - 19:09
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
En Son Ne Zaman
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

en son ramazanda oruc tuttum cihan kardesým..

içimden cok cok geldi bide ben sorucagým sorunun muhatabý zaten hemen cevap verýcektýr..sevinçli sevinçli

en son kimin aile hayatýný cok merrak ettýnýz??

O kendýný býlýyor

Allah Allah kim bu merakli abla aaa hic yakistirmadim goruyonmu ne insanlar var kahkaha kahkaha kahkaha

En son ne zaman birine kizdin dil uzat

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 05.06.2007 - 19:40 tarihinde.
Gönderen: 05.06.2007 - 19:32
1420 Mesaj -
VAR BIR MERAKLI MELAHAT AMA O KENDINI IYI BILIRsevinçli KÝM OLAKÝ HADÝ ARAMIZDA KALSIN

AZ ÖNCE KIZIMA KIZDIMağlarağlar

EN SON EVÝNÝZE HANGI ÇÝÇEÐÝ ALDINIZ DIYORUM VE GÝDÝYORUM

Gönderen: 05.06.2007 - 19:42
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
En son anneme Bir Sarimsi-turuncumsu Gül getirmistim.

En SON NE ZAMAN kontürünüzü yüklediniz sevinçli
Gönderen: 05.06.2007 - 19:46
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

En son anneme Bir Sarimsi-turuncumsu Gül getirmistim.

En SON NE ZAMAN kontürünüzü yüklediniz sevinçli

dört ay önce desem sevinçli hatta kesik þu an telimsevinçli

ALLAHTAN ÝKÝ HATTIM VAR DIGERÝ FATURALI

en son ýstanbula ne zaman geldiniz..

Gönderen: 05.06.2007 - 19:58
1576 Mesaj -
yaw abla, sen cikmiyormuydun, ben baska birini bekliyordum sevinçli göz kırpma

Istanbula en son düsün

2005 yiliydi sanirim.. Kararsiz

En SON NE ZAMAN gözleme yediniz? sevinçli
Gönderen: 05.06.2007 - 20:16
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

yaw abla, sen cikmiyormuydun, ben baska birini bekliyordum sevinçli göz kırpma

Istanbula en son düsün

2005 yiliydi sanirim.. Kararsiz

En SON NE ZAMAN gözleme yediniz? sevinçli

:(ağlarağlarağlargene ben Tamam cýkýyorum ama cýkamýyorum ne yapayým en son 1 yýl olmustur gözleme yiyeli iyi hatýrlattýn yarýn yapayým afiyetle yiyelim..
Gönderen: 05.06.2007 - 20:20
714 Mesaj -
Abla soru sormayi unutmussun o zaman ben sorayimsevinçli

En son ne zaman birine ne hediye aldin?
Gönderen: 05.06.2007 - 21:07
274 Mesaj -
hmm...
ne demiþler iyilik yap denize at...,,,
sað elinin yaptýðýný sol elin dahi görmesingöz kırpma ...,,,

EN SON NE ZAMAN SOHBETE GÝTTÝNÝZ?

vervo...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son afra09 tarafından, 06.06.2007 - 18:12 tarihinde.
Gönderen: 06.06.2007 - 18:11
714 Mesaj -
Gecen hafta cuma gunu cok sukur.

En son ne zaman zikir cektin?
Gönderen: 06.06.2007 - 20:56
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nur_BEYZA

Gecen hafta cuma gunu cok sukur.

En son ne zaman zikir cektin?

Galiba zor soru sordum kimse cevap yazmamis:(ağlarağlar Bende soruyu degistireyim bari.

En son ne zaman cep telefonu aldin?
Gönderen: 13.06.2007 - 18:10
582 Mesaj -
iki yil once cep telefonu aldim Nur Beyza kardes. Bu arada tekrar hosgeldin.

En son ne zaman tefekkur ettin?
Gönderen: 13.06.2007 - 18:27
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
bugün. ölümü ve esmaul husna üzerýne arkadaþlarýmla tefekkur ettýk mevalam razý olsun...

EN SON NE ZAMAN SENI SEVIYORUM DEDIN?aşık
Gönderen: 13.06.2007 - 18:52
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Sagol abi sanirim su ablanin sitesinde sorun var oraya giremiyorum bide laptopum coktu o yuzden kac gundur ne buraya nede o su ablanin sitesine girebildim sn bir zahmet iletsen admin biri varsa sitede.Bu arada hosbulduk abi sagol.

Dun gece ve genelde tefekkur etmeye ozen gosteriyorum.

[B]En son ne zaman ucaga bindin?

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 13.06.2007 - 19:01 tarihinde.
Gönderen: 13.06.2007 - 18:52
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
NUR BEYZA AYNI ANDA GONDERDIK KARDEÞ. BEN SENIN SORYNA CEVAP VERIYORUM SENDE BENIMKINE VER EMÝ;

EN SON GEÇEN SENE AÐUSTOS AYINDA UÇAÐA BINDIM...sevinçli
Gönderen: 13.06.2007 - 18:54
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Cevap icin gec kaldim sanirim.Derya kardesin sorusunada cevap vereyim babacigima dedim iki gun once.Soruyu duzeltiyorum yanlislik oldu ozurdilerim herkesten

En son ne zaman yetim bir cocugu sevindirdin?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 13.06.2007 - 19:00 tarihinde.
Gönderen: 13.06.2007 - 18:57
on_dokuz_ su an offline on_dokuz_  
71 Mesaj -
bugün yetim bir çocuðu sevindirdim

en son ne zaman aðladýnýz?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son on_dokuz_ tarafından, 13.06.2007 - 19:32 tarihinde.
Gönderen: 13.06.2007 - 19:32
Bu Mesaji Bildir   on_dokuz_ üyenin diger mesajlarini ara on_dokuz_ üyenin Profiline bak on_dokuz_ üyeye özel mesaj gönder on_dokuz_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Bugun ailem geldi aklima dayanamadim hungur hungur agladim:(ağlarağlar

En son ne zaman bir yakinini kaybettin?

(Allah korusun)
Gönderen: 13.06.2007 - 19:36
özden su an offline özden  
24 Mesaj -
dedemi kaybettik geçen aralýkta Allah rahmet eylesin tüm ölmüþlerimize inþallah en son nezaman piþman oldun
Gönderen: 13.06.2007 - 20:39
Bu Mesaji Bildir   özden üyenin diger mesajlarini ara özden üyenin Profiline bak özden üyeye özel mesaj gönder özden üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
100 Mesaj -
En Son Ablama Yaptigim Hareketlerden Dolayi Pisman Oldum.
Hak Etmisdi aslinda ama üzüldügünde dayanamiyom.

En Son Ne Zaman Annecigini Öptün?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ))°((MuZuR))°(( tarafından, 13.06.2007 - 23:28 tarihinde.
Gönderen: 13.06.2007 - 23:23
Bu Mesaji Bildir   ))°((MuZuR))°(( üyenin diger mesajlarini ara ))°((MuZuR))°(( üyenin Profiline bak ))°((MuZuR))°(( üyeye özel mesaj gönder ))°((MuZuR))°(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Tam 5 yil önce vefat etmeden önceydi:(

enson kabristana ne zaman gitin?
Gönderen: 13.06.2007 - 23:33
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
100 Mesaj -
Allah (cc.) Rahmet Eylesin.
Inna Lillahi Ve Inna Ileyhi Raciun.
Tam 5 yil önce Anneannemin kabrini ziyaret etmistim.
Türkiyeye 5 senedir gidemiyorum...... Mendilli

En Son Ne Zaman Mektup Yazdin?
Gönderen: 13.06.2007 - 23:42
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
en son 13 yil önce yazdim

en son hanki kitabi okudun?
Gönderen: 14.06.2007 - 00:24
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
100 Mesaj -
En Son almanca dersine lazim olan "Jugend Ohne Gott" isimli kitabi okudum.

En Son Ne Zaman Ilahi Dinledin?
Gönderen: 14.06.2007 - 00:32
714 Mesaj -
Arkadaslar ne guzel sorular sorulmus boyle farkli sorularla oyun daha guzel yurur sagolun.

Ilahi devamli dinliyorum ruhumu dinlendiriyo.

En son ne zaman kandirildin?
Gönderen: 14.06.2007 - 13:35
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nur_BEYZA

Arkadaslar ne guzel sorular sorulmus boyle farkli sorularla oyun daha guzel yurur sagolun.

Ilahi devamli dinliyorum ruhumu dinlendiriyo.

En son ne zaman kandirildin?

Tamam tamam kabul ediyorum kimse cikipta ben kandirildim demezkahkaha
Baska soralim bizde himmm dusuneyim buldum sevinçli

En son en zaman sinava girdin?
Gönderen: 14.06.2007 - 23:53
armine10 su an offline armine10  
215 Mesaj -
EN SON ÇOCUKLARIN DERSANESÝNDE VELÝLER ÝÇÝN SINAV VARDI ONA GÝRDÝM.

En son ne zaman akrabalarýný ziyaret ettin?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son armine10 tarafından, 15.06.2007 - 12:00 tarihinde.
Gönderen: 15.06.2007 - 11:58
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
100 Mesaj -
Gecen hafta en son akrabalarimi ziyaret ettim.

En Son Ne Zaman Foruma girdin?göz kırpma
Gönderen: 15.06.2007 - 19:12
114 Mesaj -
Az önce foruma girdim hala da içindeyim.

En son ne zaman birisine þaka yaptýn?
Gönderen: 15.06.2007 - 19:24
Bu Mesaji Bildir   ıranurk üyenin diger mesajlarini ara ıranurk üyenin Profiline bak ıranurk üyeye özel mesaj gönder ıranurk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Beytül Mamur su an offline Beytül Mamur  
46 Mesaj -
2.5 saat önce
en son ne zaman yalan söyledin?
Gönderen: 15.06.2007 - 19:26
Bu Mesaji Bildir   Beytül Mamur üyenin diger mesajlarini ara Beytül Mamur üyenin Profiline bak Beytül Mamur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Anneme yalan soyledim gecen hafta rahatsiz oldugum halde iyimisin dediginde evet cok iyiyim dedim ne yapiyim uzulmesin diye zaten uzaktayim akli hep bende:(

En son ne zaman piknige gittin?
Gönderen: 15.06.2007 - 21:47
114 Mesaj -
O kadar uzun bi zaman oldu ki hatýrlamýyorum düsün

en son nezaman birine hediye aldýn?
Gönderen: 16.06.2007 - 14:50
714 Mesaj -
Kayinvalideme anneler gununde almistim;

En son ne zaman Camide cemaatle namaz kildin?
Gönderen: 16.06.2007 - 18:11
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Geçen sene...

düsün Kararsiz

En son ne zaman bir aðaç diktin?
Gönderen: 17.06.2007 - 00:36
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YALNIZ_KURT su an offline YALNIZ_KURT  
843 Mesaj -
SANIRIM 1995 TE:((

düsün düsün düsün

EN SON NEZAMAN ÇOCUKLAR GÝBÝ SALINCAKTA SALLANDIN?sevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 17.06.2007 - 00:42
Bu Mesaji Bildir   YALNIZ_KURT üyenin diger mesajlarini ara YALNIZ_KURT üyenin Profiline bak YALNIZ_KURT üyeye özel mesaj gönder YALNIZ_KURT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eslem61 su an offline eslem61  
74 Mesaj -
Bir ay önce idi cocuklarimla beraber sallanmisdik.

Enson nezaman kavga ettiniz?

Güle Güle
Gönderen: 17.06.2007 - 00:49
Bu Mesaji Bildir   eslem61 üyenin diger mesajlarini ara eslem61 üyenin Profiline bak eslem61 üyeye özel mesaj gönder eslem61 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1576 Mesaj -
Öhhü öhümm sevinçli

Firsat buldukca cocuklardan fazla ben Kararsiz

en son gecen hafta aşık

En son ne zaman bisiklete bindiniz?
Gönderen: 17.06.2007 - 00:51
1576 Mesaj -
en son kavga ettigim zamani hatirlamiyorum Kararsiz

En son ne zaman bisiklete bindinizz ? sevinçli
Gönderen: 17.06.2007 - 00:53
714 Mesaj -
Sanirim bir ay kadar oluyo cok eglenmistim ya bisiklete bindimi insan ucuyo sanki Allahtan tenha yerler varda buralarda surebiliyoruz.

En son ne zaman rejim yaptin?kahkaha
Gönderen: 17.06.2007 - 01:24
100 Mesaj -
En son ne zaman rejim mi yaptim?
Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic kahkaha kahkaha kahkaha

En Son Ne Zaman Resim Boyadin?
Gönderen: 17.06.2007 - 16:18
114 Mesaj -
4 yýldýr hiç resim yapmýyorum.:(

en son ne zaman ders çalýþtýn.göz kırpma
Gönderen: 17.06.2007 - 16:30
714 Mesaj -
2 ay once dil okuluna gittigim icin universiteye sinavina giren ogrenciler gibiydim kahkaha

En son ne zaman kardan adam yaptin?
Gönderen: 17.06.2007 - 16:37
1576 Mesaj -
en son ne zaman kar yagdi ki acaba? düsün
Cocuklarla berbaer kardan adami yapmistik, bu kis.

En son ne zaman patika yollarda, agacli parklarda yürüyüs yapip tefekkür ettin?

Gönderen: 17.06.2007 - 22:11
714 Mesaj -
Burda oyle tarif ettigin gibi bir yol var sumeyracim cok guzel ordan her geciste tefekkur eder hayranlikla dogayi izlerdim.En son ne zaman gittim isi onu hatirlamiyorum sevinçli

En son ne zaman yildizlari seyredip hayallere daldin?
Gönderen: 18.06.2007 - 22:40
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (2): (1) 2 weiter >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 722 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osman12 (77), vahvah71 (53), ssercan (50), sabr_yolcusu (56), Yorumsuz_91 (33), Asya6666 (62), angel (42), cankalemdar (39), meltem6666 (59), MeCaL (56), emiremre (44), ozdalomer (53), ayþeayd&#2.. (40), talha_34 (47), mhammettelo (43), leto18 (59), sinepuryan (42), Yalnizlik (39), BATAKLIK60 (55), kamil33 (54), hmfatih (62), Soldat34 (54), MrVoLKaN (37), yusuf kuyu (44), Yusuf_Adiyaman (53), farfarlone (41), Osman_20 (39), yunusemre_56 (58), eminecanersoy (46), eren.06 (60), tugba1986 (38), tanerok (41), MAHMUT2005 (48), musbaba18 (41), Bahar38 (40), ehhan ünlü (37), ard75 (68), ofliayhan61 (54), osman42 (45), enver66 (40), ayten66 (36), adem2007 (57), uludag64 (60), kadir ibraimi (35), Hace Türkistan (52), tufan03 (48), hasimpakirbaba (48), kuscu (60), ONUR45 (41), Allah_Asigi (41), _Hilal_ (40), aydin_yilmaz (42), cemil_keskin (64), cesurkagan (37)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.69744 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.