ivermectine kamagra budesonide ivermectine kaletra imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » BİR SABAH MUHABBETİ....ANNENİZİ SEVİYORMUSUNUZ?

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
BİR SABAH MUHABBETİ....ANNENİZİ SEVİYORMUSUNUZ?
944 Mesaj -
-HAYIRLI SABAHLAR ABÝ
-ALLAH RAZI OLSUN SANADA BACIM
-NASILSIN
-HAMD OLSUN
-SEN NASILSIN BACIM OKUL NASIL GÝDÝYOR?
-TEÞEKKÜR EDERÝM ÝYÝ GÝDÝYOR
-ABÝ ANNELER GÜNÜNDE ANNEM ÝÇÝN NE ALAYIM?
-BÝLMEM ANNENÝ ÇOKMU SEVÝYORSUN?
-TABÝÝ YA ANNEM BENÝM HERÞEYÝM
-CÝDDÝMÝSÝN?
-ABÝ DALGAMI GEÇÝYORSUN KÝM ANNESÝNÝ SEVMEZKÝ?
-BANA PEK SEVÝYORMUÞSUN GÝBÝ GELMEDÝDE ONDAN SORDUM
-HADÝ ABÝ YA NERDEN ÇIKTI BU ANNEME OLAN BAÐLILIÐIMI HERKES BÝLÝYOR
-GERÇEKTEN ÇOKMU BAÐLISIN ONUN ÜZÜLMESÝNÝ ACI ÇEKMESÝNÝ HÝÇ ÝSTEMESÝN
-ELBETTE
-AMA SEN ONU ÖYLE BÝR ÜZECEK ONA ÖYLE BÝR ACILAR ÇEKTÝRECEKSÝN KÝ
-ALLAH GÖSTERMESÝN
-sevinçli ALLAH GÖSTERMEDEN UYARDI UYARININ FARKINA VARMASAN AYNEN ÖYLE OLACAK BAK GÖRECEKSÝN
-NASIL YANÝ?
-BAK BACIM SAÇLARIN AÇIK ,PANTOLON GÝYMÝÞSÝN YANÝ RABBÝMÝZÝN YASAKLADIÐI HERÞEYÝ YAPIYORSUN...
-?
-BUNUN ACISINI ANNENEDE BABANADA YAÞATACAKSIN NEDEN MÝ? SANA ÝSLAMÝ BÝR EÐÝTÝM VERMEDÝKLERÝ ÝÇÝN! ALLAHIN EMÝRLERÝNÝ UYGULAMAN ÝÇÝN SANA HÝÇ BÝR ÞEY ÖÐRETMEDÝLER... VE KIYAMET GÜNÜNDE SEN ONLARDAN DAVACI OLACAKSIN.... CEHENNEME KENDÝN GÝDECEÐÝN GÝBÝ ANNEN BABANIDA KENDÝNLE ATEÞE ATACAKSIN!
-(BAÞI EÐÝK) ÖYLEMÝ OLACAK ABÝ (HÜZÜNLÜ BÝR SES)
-MAALESEF BACIM:(
-ÝNÞALLAH BÝR GÜN DEDÝKLERÝNÝ YAPACAÐIM BU OKUL BÝR BÝTSÝN
-OKULUN BÝTECEÐÝ GÜNE KADAR YAÞAYACAÐINDAN EMÝNMÝSÝN?
-?
-ÖLÜM YAÞA BAKMAZ BACIM NÝCE ARKADAÞLARIMIZ GENÇ YAÞTA YA KAFÝRLERÝN MERMÝSÝ ÝLE ÞEHÝT OLDULAR YA SUDA BOÐULDULAR YA KAZA YAPTILAR YA DA GEÇENLERDE KOMÞUMUZ ÞÝNASÝYÝ GÖRMEDÝNMÝ?21 YAÞINDA ASKERDEN YENÝ GELDÝ BÝR ÇOCUÐU VARDI AMA KALP KRÝZÝ GEÇÝRÝP VEFAT ETMEDÝMÝ?
-HAKLISIN ABÝ
-ANNENÝ SEVDÝÐÝNE EMÝNMÝSÝN ÞÝMDÝ
-DEÐÝLÝM ABÝ AMA ÝNÞALLAH DEDÝKLERÝNÝ YAPIP ONLARI GERÇEKTEN SEVMÝÞ OLACAÐIM
-ÝNÞALLAH BACIM
-ABÝ BEN OKULA GEÇ KALDIM
-ALLAH ZÝHÝN AÇIKLIÐI VERSÝN
- ALLAH RAZI OLSUNsevinçli
-sevinçli
-UNUTMADAN ANNENE ALACAÐIN HEDÝYE KONUSUNDA ÝNÞALLAH YARDIMCI OLURUM
-ABÝ GEREK YOK BEN EN BÜYÜK HEDÝYEYÝ BULDUM ZATEN
-NEYMÝÞ O
-KAPANACAÐIM ONLARI ATEÞTEN KURTARACAÐIM EN BÜYÜK HEDÝYEM BU OLACAK ÝNÞALLAH
-ÝNÞALLAH ÇOK SEVÝNDÝM
-sevinçli
ALLAHA EMANET OL
-SENDE HAYIRLI ÝÞLER.......

BEKLÝYORUM ÝNÞALLAH KAPANIR BENÝM GÜZEL BACIM.... ANNELER GÜNÜ... ÝLK KEZ BU KADAR HEYECANLA BEKLÝYECEÐÝM....
9 MAYISMIYDI?
BUGÜN AYIN KAÇI?
WESSELAM
Gönderen: 07.05.2007 - 09:10
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
guldestesi su an offline guldestesi  
99 Mesaj -
Allah Razı Olsun guzel paylasimin icin

bugun ayin 7sisevinçli
Gönderen: 07.05.2007 - 09:52
Bu Mesaji Bildir   guldestesi üyenin diger mesajlarini ara guldestesi üyenin Profiline bak guldestesi üyeye özel mesaj gönder guldestesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
ES SELAMU ALEYKUM

ALLAH razý olsun kardeþim okurken yüreðim titredi gözlerim doldu inþAllah sadece hýkaye degýldir bu

Allah Razı Olsun Allah Razı Olsun bu güzel paylaþýmýzdan dolayý

anneye verýlecek en guzel hedýyeyý verýcek kýzýmýz ama keske hýrýstýyan yortusu olan anneler gününü beklemese hemen hemen verse hedýyesýný sevinçli

selam saygý ve dua ile..

Gönderen: 07.05.2007 - 11:06
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
944 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

ES SELAMU ALEYKUM

ALLAH razý olsun kardeþim okurken yüreðim titredi gözlerim doldu inþAllah sadece hýkaye degýldir bu

Allah Razı Olsun Allah Razı Olsun bu güzel paylaþýmýzdan dolayý

anneye verýlecek en guzel hedýyeyý verýcek kýzýmýz ama keske hýrýstýyan yortusu olan anneler gününü beklemese hemen hemen verse hedýyesýný sevinçli

selam saygý ve dua ile..

yoo abla hikaye deðil vallah eda bacým bizim iþyerinin üst katýnda kalýyorlar.... her sabah selam verip öyle okula gider bu sabahta selam verirken ek olarak anneler günü için ne hediye alayým diye sordu ve aramýzda böyle bir muhabbet geçti.... sevinçli
inþallah kapanýr ben ona güveniyorum inþallah mahcub etmez sevinçli
selam ve dua ile
wesselam
ha unutmadan sizde onun için dua edin....
Gönderen: 07.05.2007 - 11:10
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
abim çok güzel bir þeye vesile olmuþsunuz. inþallah kapanýr.

demek ki ben annemi çok seviyorum. sevinçli Allah nasip eder de benim de yavrularým olursa inþallah onlar da beni sever...

Allah bizleri O'nun yolundan ayýrmasýn..

gülgülgül
Gönderen: 07.05.2007 - 11:53
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erdal5.8 su an offline erdal5.8  
Kalbim kararmışmı sizce?
63 Mesaj -
Kardeþ yazýný okurken ben güldüm ne yalan söyliyim(hakkýný helal et abisevinçli küçük emrah ,müslüm gürses muhabbetine döndermiþsin muhabbeti azizim.Abi sen nekadar iyi bir iþe vesile olmuþsun böyle,Allah daim etsin.SEN cevap ver þimdi est. Kaardeþimkahkaha Vallahi Allah razý olsun ABÝ...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son erdal5.8 tarafından, 07.05.2007 - 12:04 tarihinde.
Gönderen: 07.05.2007 - 12:03
Bu Mesaji Bildir   erdal5.8 üyenin diger mesajlarini ara erdal5.8 üyenin Profiline bak erdal5.8 üyeye özel mesaj gönder erdal5.8 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: Kalbim kararmışmı sizce?
944 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý erdal5.8

Kardeþ yazýný okurken ben güldüm ne yalan söyliyim(hakkýný helal et abisevinçli küçük emrah ,müslüm gürses muhabbetine döndermiþsin muhabbeti azizim.Abi sen nekadar iyi bir iþe vesile olmuþsun böyle,Allah daim etsin.SEN cevap ver þimdi est. Kaardeþimkahkaha Vallahi Allah razý olsun ABÝ...

mizah kabiliyetin yüksek olduðundandýr abim.... Resulullah asm da sahabelerle þakalaþýr tebbessüm ederdi..... ancak asla sahabeleri tekfir etmez suizanda bulunmazdý.....

allah cc sað ve sol omuza iki melek koymuþ biri hayýrlarý biri günahlarý yazýyor... sanal hayata olsa günah yapmak yada hayrda bulunmak yinede yazýlýr.... zerre misali günahta hayýrda kaçmaz bu meleklerden hepsi kaydedilir...
anladýnmý kardeþim?
küçük emrah yada müslüm görses onlarý tanýmýyorum onlarla ayný kefeye konulduysam senin tarafýnda hakkýmýda helal etmem mahkeme-i kübrada inþallahuteala buluþuruz....

senin yazýlarýn hep mizahi yazýlar.... islam ümmeti kan aðlarken senin bu kadar gülmen yada mizah yapman sence doðrumu?
selam ve dua ile
wesselam
Gönderen: 07.05.2007 - 14:19
944 Mesaj -
ha unutmadan kardeþim taðut devleti camiilerde kuran dersi vermemizi yasakladýðý için kitap kýrtasiyemizin ikinci katýnda kuran derside veriyoruz.... þayet yakýnsan senide bekleriz wesselam...
tek isteðimiz allah rýzasý:
kullar dalga geçer
taðut bize hançer biler
mürted bize kurþun sýkar
ama unutlmasýn ki
ÝSLAMÝ HAREKET ASLA ENGELENEMEZ
wesselam
Gönderen: 07.05.2007 - 14:22
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Cok güzel.. Allah zül Celal razi olsun..
Ben o asamadan gectim, elhamdulillah.. Ama annem gelince o günü bayram ilan edecegim..

Özledimağlar
Gönderen: 07.05.2007 - 14:58
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
944 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

Cok güzel.. Allah zül Celal razi olsun..
Ben o asamadan gectim, elhamdulillah.. Ama annem gelince o günü bayram ilan edecegim..

Özledimağlar

rabbim kavuþtursun bacým cennetin ayaklarý altýnda olan insan özlenmezmi:(
wesselam
Gönderen: 07.05.2007 - 15:25
EliFg42 su an offline EliFg42  
146 Mesaj -
veAleykumselammm

ALLAH razi olsun...
yaziyi okur iken icim bir hos oldu ...
ALLAh yar ve yardimciniz olsun ins.
KapanirsInIz ..Hersey Dilediginiz gibi olur ins.......

Dua selam ve Sevgi ile....
Gönderen: 07.05.2007 - 15:33
Bu Mesaji Bildir   EliFg42 üyenin diger mesajlarini ara EliFg42 üyenin Profiline bak EliFg42 üyeye özel mesaj gönder EliFg42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
muhammed yusa abim ne oldu kardeşimize?
838 Mesaj -
bayaðý bir zaman oldu sonuç nedir abim ? inþallah kapanmýþtýr.

hayýrlýsý olur inþallah Allah içine sundurur..

dualarým tüm abla ve kardeþlerimle..

Allah' emanet olun..
Gönderen: 28.05.2007 - 05:58
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
944 Mesaj -
Aysen bacým inþaallahuteala düzelecek düzelmek zorunda.... kardeþinin verdiði kitaplarý okuyor .... hem elifbayada merak sarmýþ kardeþi hergün elifba dersi veriyor....ama hala kapanmýþ deðil.... son kitab akýbet...cennetmi cehennemi.... bir okusun ondan sonra inþallah kapanmayada baþlar.....

wesselam
Gönderen: 28.05.2007 - 09:57
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 900 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59945 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.