chloroquine ivermektine ivermectine ivermektine generique plaquenil detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » GELİN ÜMMET OLARAK HEP BERABER UTANALIM!!!!!!

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
GELİN ÜMMET OLARAK HEP BERABER UTANALIM!!!!!!
1420 Mesaj -
http://www.samanyoluhaber.com/index.php?<khide=1&hid=47037&sec=13 <<<<TIKLAYIN

es selamu aleykum

BU VIDEOYU az önce tv de izledim yüreðim daðlandý Allahým böyle býr hali hiçbir anneye yaþatma ya Rabbým ne kadar acý bir an o cocugun yerýnde kendý evladýmý gördüm dayanamadým dayanamýyorum

bu anneyi izleyin ustune namlular cevrýldýgý halde hala yavrusunu kurtarma cabasýndaydý

bir not: ne olur filistinde ýrakta vs. vs. anneler hergün evlatlarý ýcýn ölmeden ölürken
haftaya hýrýstýyan yortusu olan anneler gününü burda kutlamayýn..
ÖZELLIKLE ISLAMÝ MÝSYON YUKLENEN SITELERDE ELÝN DÝNSÝZÝNÝN YORTULARINI GÖRMEK ISTEMIYORUM

benim içimdeki duygular kitlendi aklým durdu yorum yapamýyorum ÝNSANLIGIMDAN ÞÜKÜRSÜZLÜGÜMDEN ÜMMET OLAMAMDAN UTANDIMMMMMMM

ONLAR ICIN BIR SEY YAPAMADIGIMDAN UTANDIM

HEP UTANIYORDUM ASLINDA AMA ÞU AN DAHADA FARKLIYIM CUNKU BENDE ANNEYIM ANNELERI ANNE OLANLAR ANLAR

............... SÖZLER TÜKENDÝ BENDE...........

YORUMU SIZLERE BIRAKIYORUM

agla agla agla agla agla agla

BEN DIREK VIDEO EKLEMEYI BILMEDIGIM ICIN BU ÞEKIL EKLEMEK ZORUNDA KALDIM BILEN KARDESIMIZ DIREK VIDEOYU EKLEYEBILIR
Gönderen: 04.05.2007 - 03:30
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
agla agla agla agla

ben anne olmadýðým halde bile aðladým.. çok kötü bir durum .. oradaki kiþ biz de olabilirdik.. bizim annemiz, babamýz, kardeþimiz...biliyorsunuz biz burada ya da baþka bir yerde sayýsýzca mektup okuduk, onlarýn feryatlarýna kulak kesildik ama bir þey yapamýyoruz eðer az da olsa destek olacaksa kutlamayýz elbet..

çok haklýsýnýz sudamlasý ablam...:(

kendi milli bayram ve dini günlerimize önem vermeyen bir toplum olarak ben de utanýyorum..çare olacaksa tabii..

bol bol dua edip Allah'tan rahmet dileyelim....

:(ağlarağlarağlarağlarağlar
Gönderen: 04.05.2007 - 06:54
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
RE: GELİN ÜMMET OLARAK HEP BERABER UTANALIM!!!!!!
944 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

http://www.samanyoluhaber.com/index.php?<khide=1&hid=47037&sec=13 <<<<TIKLAYIN

es selamu aleykum

BU VIDEOYU az önce tv de izledim yüreðim daðlandý Allahým böyle býr hali hiçbir anneye yaþatma ya Rabbým ne kadar acý bir an o cocugun yerýnde kendý evladýmý gördüm dayanamadým dayanamýyorum

bu anneyi izleyin ustune namlular cevrýldýgý halde hala yavrusunu kurtarma cabasýndaydý

bir not: ne olur filistinde ýrakta vs. vs. anneler hergün evlatlarý ýcýn ölmeden ölürken
haftaya hýrýstýyan yortusu olan anneler gününü burda kutlamayýn..
ÖZELLIKLE ISLAMÝ MÝSYON YUKLENEN SITELERDE ELÝN DÝNSÝZÝNÝN YORTULARINI GÖRMEK ISTEMIYORUM

benim içimdeki duygular kitlendi aklým durdu yorum yapamýyorum ÝNSANLIGIMDAN ÞÜKÜRSÜZLÜGÜMDEN ÜMMET OLAMAMDAN UTANDIMMMMMMM

ONLAR ICIN BIR SEY YAPAMADIGIMDAN UTANDIM

HEP UTANIYORDUM ASLINDA AMA ÞU AN DAHADA FARKLIYIM CUNKU BENDE ANNEYIM ANNELERI ANNE OLANLAR ANLAR

............... SÖZLER TÜKENDÝ BENDE...........

YORUMU SIZLERE BIRAKIYORUM

agla agla agla agla agla agla

BEN DIREK VIDEO EKLEMEYI BILMEDIGIM ICIN BU ÞEKIL EKLEMEK ZORUNDA KALDIM BILEN KARDESIMIZ DIREK VIDEOYU EKLEYEBILIR

UTANACAK YÜZMÜ BIRAKTILAR BU ATEÝST ZÝHNÝYETLÝ ALÇAKLAR..... ABLA ÝÇÝMÝZ YANIYOR GÖZLERÝMÝZ YAÞ DOLU AMA YÝNEDE BU TAÐUTÝ REJÝME ÝTAT EDÝP TÜM DÜNYADAKÝ KARDEÞLERÝMÝZÝ UNUTMUÞUZ KARDEÞLERÝMÝZÝ UNUTURAN ZÝHNÝYETLERE LANET OLSUN!!!! BÝZÝ UYUTUP ÝSLAMI BÝZDEN ÇALANLARA LANET OLSUN..... KARDEÞLERÝMÝZE ZULÜM EDENLERE LANET OLSUN
RABBÝMÝN LANETÝ TÜM KOMÜNÝST SOSYALÝST EMPERYALÝST KAPÝTALÝST SÝYONÝST DÜZENLERÝN VE DÜÞÜNCESÝNDEKÝLERÝN VE DESTEKÇÝLERÝNÝN VE ÝÞBÝRLÝKÇÝLERÝNÝN ÜZERÝNE OLSUN!!!!!!
WESSELAM
Gönderen: 04.05.2007 - 16:17
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
B_P su an offline B_P  
47 Mesaj -
YORUM DAHÝ YAZMIYACAK KADAR VAHÞET BÝ OLAY

"O AN KENDÝMÝ O ÇOCUÐUN YERÝNE KOYDUM.....VE SONUÇ BÝR FELAKET"

Gönderen: 04.05.2007 - 16:32
Bu Mesaji Bildir   B_P üyenin diger mesajlarini ara B_P üyenin Profiline bak B_P üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
419 Mesaj -
Sira bizde, Sira bizde, Sira bizde..
Gönderen: 07.05.2007 - 00:00
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
419 Mesaj -
Anliyamadim sizleri Ravda kardeslerim...hepBIRlikte utanalim demis SU ablam

5 kisi mi utaniyo simdi?
Yazik derim..zaten ondan sira bizde diyorum ya

SIRA BIZDE RAVDA KARDESLERIM..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son 3. Hanedar tarafından, 08.05.2007 - 22:44 tarihinde.
Gönderen: 08.05.2007 - 22:43
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kirikkalp su an offline kirikkalp  
26 Mesaj -
BIZLER MAL KAVGASI EKMEK KAVGASI DAHA ADI BILE OLMAYAN NEFSIMIZIN KAVGALARI ICINDEYKEN NE CABUK UNUTUYORUZ ONLARI
:( AFFET YA RABBI AFFET YA YABBI
:(ağlarağlarağlar
YUZUMUZ VAR MI KIağlarağlarağlar
Gönderen: 08.05.2007 - 23:21
Bu Mesaji Bildir   kirikkalp üyenin diger mesajlarini ara kirikkalp üyenin Profiline bak kirikkalp üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
der_ya su an offline der_ya  
EL KAHHAR CC
875 Mesaj -
SEN KAHHARSIN ALLAHIM OYLESINA KAHHARSINKI KAHRINLA ZALIMLERI

DÝZE GETIRIRSÝN... RABBIM VIDEODAKI ANNE VE ONUN GÝBÝ BÝNLERCE ANNE
AYNISINI VEYE DAHA BETERINI HER AN HER SANIYE YASAMAKTA. MEVLAM EL KAHHAR ESMASIYLA ZALIMLERI KAHR EYLESÝN ÝNSAALLAH.BUNLARIN YAPTIÐI HAYVANLIK BILE DEGIL ÇÜNKÜ HAYVAN DESEK HAYVANLARA HAKARET OLUR....NASIL VERECEGIZ BUNLARIN HESABINI ALLAHIM DUADAN BASKA BIRSEY BOYKOTTAN BASKA BIRSEY GELMIYOR ELIMIZDEN..

ALLAHIM AFFET BIZLERI HALA ÇOK RAHAT YASADIÐIMIZ VE VURDUYDUYMAZ OLDUÐUMUZ ÝÇÝN ALLAHIM AFFET BÝZÝ HALA BOYKOTA ALDIRMAYIP BEN COLADAN VAZGEÇEMEM DEYIP O MASUMLARA KURÞUN GÖNDERDIÐIMIZ ÝÇÝN...

ALLHIM AFFET BÝZÝ KARDEÞLERIMIZE YARDIM ET NE DÜÞERSE ÜSTÜMÜZE BÝLDIR YA RAB VARIZ HEPÝMÝZ EMINIM ÞU RAVDA SÝTESI VE TUM MUMINLER YOLUNDA DEGIL BIR CANIMIZI BIN TANE OLSA BININIDE AYRI AYRI

VERMEYE HAZIRIZ YA RAB....SANA OLAN KULLUÐUMUZU BIZE VERDIGIN VE EN

TATLI OLAN ÞU CANLA BELKÝ ÖDEYEBILIRIZ.GÖKLERE ÇIKARKEN KARDEÞLERIMIZIN AHI BU NE RAHATLIK EY ÝNSAN......
Gönderen: 09.05.2007 - 09:58
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
ARKADAÞLAR GERÇEKTEN YÜREÐÝM SIZLADI... RABBÝM BU MÜSLÜMAN KARDEÞLERÝMÝZE YARDIMCI OLSUN.. ÝNYALLAH BÝZÝMDE ONLARA GALÝP GELECEYÝMÝZ GÜNLER YAKINDIR..O KAFÝRLERE ALLAH BÝR AN ÖNCE BU DÜNYADA CEZALARINI VERÝR ÝNÞALLAH...:(ağlarağlar
Gönderen: 09.05.2007 - 10:20
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 711 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60308 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.