chloroquine generique kaletra budesonide colchicine ivermektin super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » nolacak bu kadinlarin hali

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ne olacak bu kadinlarin hali
140 Mesaj -

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son kayrabahar tarafından, 02.05.2007 - 20:19 tarihinde.
Gönderen: 02.05.2007 - 20:18
Bu Mesaji Bildir   kayrabahar üyenin diger mesajlarini ara kayrabahar üyenin Profiline bak kayrabahar üyeye özel mesaj gönder kayrabahar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Ne mi olacak? Sorulur mu hic, cok basit:

Biraz beyleri isin ucundan tutuvermis olsalar diyorum, belki bir elleri bosalmis olur sevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 02.05.2007 - 20:39 tarihinde.
Gönderen: 02.05.2007 - 20:34
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
944 Mesaj -
gülsek inþallah kýzmasýnýz sevinçli ya erkeklerin hali ne olacak ?sevinçli sabah namazýndan sonra yatma kalk git iþe gece 12 ye kadar çalýþ bunlarý düþünen yok....
Erkekleri koruma derneðine üyemi olsak acabasevinçli nedenmi ? yukarda ki resme bakarmýsýnýz hepsini toplasan iki saatlik iþ ya bizim yaptýðýmýz...
NE OLACAK BU GARÝBÝM ERKEKLERÝN HALÝsevinçli keþke birde bizi anlatan bir karikatür olsasevinçli
selam ve dua ile wesselam
Gönderen: 02.05.2007 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatip su an offline hatip  
Konu icon    ne olacak bu kadınların hali?
249 Mesaj -
Kýymetli kardeþim bu günkü kadýlarýn hali sizin karikatürize

ettiðiniz gibi hiç deðil.Maþaallah hepsinin keyfi yerinde.

Sen asýl erkeklerin halini düþün.Vesselam

düsün

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son hatip tarafından, 02.05.2007 - 20:55 tarihinde.
Gönderen: 02.05.2007 - 20:53
Bu Mesaji Bildir   hatip üyenin diger mesajlarini ara hatip üyenin Profiline bak hatip üyeye özel mesaj gönder hatip üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Cihan-63 su an offline Cihan-63  
582 Mesaj -
Cidden bu kadinlarin hali ne olacak acaba? bende merak ediyorum.

Acaba eskisi gibi elle camasir yikasalar, adun tasiyip ateste yemek yapsalar, su isitsalar, kovayla cesmeden yada derelerden su tasisalar, bununla beraber hem cocuk bakip hemde tarlada calissalardi dahami iyi olurdu?

Kadinlarin tek problemi bence cok rahat olmalaridir. Suan 55 60 yasindaki anneleremize bakiyorumda onlar bu sikintilari hep cekmisler ve bununla birlikte simdiki gibi bir iki yada sadece uc cocugada bakmamislardi, en az bes alti cocuk buyutmuslerdi bu sartlar altinda ve hic biride mutsuz ve huzursuz degildi. hepsi haline devamli sukremisler ve halende sukur dillerinden eksik olmuyor.

Ya simdi. Dugmeye bas camasir yikansin, dugmeye bas supurge makinasiyla evi temizle, cesmeyi ac hem sicak hem soguk su aksin, elektrikli firin daha neler neler.
Bence mutsuzluklarin nedeni bu rahatliktir. baskada bir sey aklima gelmiyor. Bayan kardesler sakin bana kizmayin lutfen.
Cidden tek probleminiz bu bence. Ben bazen burdaki aile dostlarima sunu soyluyorum; "Bayanlari bir ayligina afrikaya goturup orda biraksak ve o zorluklari gorseler ve yasasalar eminim cok daha iyi bir sekilde herseyin kiymetini anlar ve hallerine sukrederler" Siz ne dersiniz?

Umarim kimseyi kirmamisimdir. hakkinizi helal edin.

Saygilarimla.düsün
Gönderen: 02.05.2007 - 21:23
Bu Mesaji Bildir   Cihan-63 üyenin diger mesajlarini ara Cihan-63 üyenin Profiline bak Cihan-63 üyeye özel mesaj gönder Cihan-63 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1576 Mesaj -
E pes yani cihan kardesim. bukadar kiskirtmana gerek yokki insanlari.
Mizahi bir ekleme ve sen bizi yoruyorsun burda sevinçli

Öyleyse herseyden elimizi, ayagimizi cekip, kalkip asri saadet dönemine gidelim. Hicbir teknoloji kullanmayalim.
Haline sükretmeyenlere dua ediyorum. Fakat sükrünü eda edenler herseyin en iyisine laiktir yine.

Lütfen sevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 02.05.2007 - 21:36 tarihinde.
Gönderen: 02.05.2007 - 21:35
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Cihan-63 su an offline Cihan-63  
582 Mesaj -
Kesinlikle sana katiliyorum sumeyra kardes. sukrunu eda edenler herseyin en iyisine layiktir. ya etmeyenler her daim halinden sikayet edenlere ne demeli? ben burda bunu izah etmeye calistim.

Allah'in verdigi bu kadar nimete sukretmek varken halende sitem etmek neyin nesi sizce. Ben bu yaziyi halinden hep sikayet edenlere yazdim. Sukreden ve sabreden bayan kardeslerim basimizin ustunde yerleri vardir elbet. Ama Burazda olaylari boyle dusunmekte yarar var diye dusunuyorum.
Bagislayin sanirim uzmusum sizleri biraz. Hakkinizi helal edin.sevinçli sevinçli
Gönderen: 02.05.2007 - 21:43
Bu Mesaji Bildir   Cihan-63 üyenin diger mesajlarini ara Cihan-63 üyenin Profiline bak Cihan-63 üyeye özel mesaj gönder Cihan-63 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MaHsER su an offline MaHsER  
22 Mesaj -
esselamün aleyküm mübarek kardesim herseyi icat etmisler haklisinda dügmeye basmakla is bitse ne güzel olurdu karikatürde az bile anlatilmis bayanlarin hali Mevlam yardimcimiz olsun
Gönderen: 02.05.2007 - 23:10
Bu Mesaji Bildir   MaHsER üyenin diger mesajlarini ara MaHsER üyenin Profiline bak MaHsER üyeye özel mesaj gönder MaHsER üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
419 Mesaj -
Aslinda kimsenin hâli birinden iyi degil
2 tarafin da isi çoktur

ama Allah insana yapabileceginden fazla is vermez..

(kadinlarin isini daha zor buluyorum) Sumeyra ablama gül
Gönderen: 02.05.2007 - 23:41
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mbilgiç su an offline mbilgiç  
10 Mesaj -
s.a hayat müþterektir
Gönderen: 02.05.2007 - 23:52
Bu Mesaji Bildir   mbilgiç üyenin diger mesajlarini ara mbilgiç üyenin Profiline bak mbilgiç üyeye özel mesaj gönder mbilgiç üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.......
1576 Mesaj -
Yiðidi öldür hakkýný yeme demiþler..
Kim ne derse desin yine erkeklere nazaran kadýnlarýmýzýn iþleri daha zor..

Kýyasa bile gerek görülmez ki..

Rabbim saðlýk, huzur, güzel geçim versin..

Herþey hallolunur..

Dua ile

Gönderen: 03.05.2007 - 19:52
kayrabahar su an offline kayrabahar  
RE: .......
140 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

Yiðidi öldür hakkýný yeme demiþler..
Kim ne derse desin yine erkeklere nazaran kadýnlarýmýzýn iþleri daha zor..

Kýyasa bile gerek görülmez ki..

Rabbim saðlýk, huzur, güzel geçim versin..

Herþey hallolunur..

Dua ile

aynen sumeyra kardesim sana katiliyorum.
Selam ve Dua ile...
Gönderen: 04.05.2007 - 09:48
Bu Mesaji Bildir   kayrabahar üyenin diger mesajlarini ara kayrabahar üyenin Profiline bak kayrabahar üyeye özel mesaj gönder kayrabahar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 885 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57543 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.