lopinavir ritonavir colchicine ivermektin generique colchicine chloroquine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » ENDULUS KARDEŞİM.....

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
ENDULUS KARDEŞİM.....
944 Mesaj -
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK HAKINDA BÝLÝNMESÝ GEREKEN 30 ÖZELÝKLÝ konuyu hiç bir neden göstermeden kapatmýþsýn.... seviyeli bir tartýþma vardý orda.... belki bir arkadaþýn bilmeden yaptýðý hakaretler bu konunun kapanmasýna neden olmuþ lakin unuttuðunuz bir þey var o hakaretleri ben onun uyanmasý için kabul ettim.... ve ona herhangi bir karþýlýk vermedim tam aksine abim dedim kardeþim dedim o yine hakaretlerine devam etse ben ayný þekilde abim derdim...
Resulullah asm neden hz aliyi seviyordu biliyormusun? bu soruyu sahabeler bir gün Resulullah asm a sormuþlar Resulullah asm o esnada hz ömeri çaðýrýp ona þu soruyu sormuþ: birisi sana bir kötülük ederse ne yaparsýn hz ömer: iilik yaparým buyurmuþ tekrar yaparsa yine iiilik yaparým buyurmuþ ya tekrar yaparsa hattabýn oðlu ömer vallahi kafasýný uçurur tekrar yaparsa demiþ ve hz aliyi çaðýrmýþ ayný soruyu bu kez hz aliye sormuþ hz ali her defasýnda cevab olarak iiilik yaparým buyurmuþ Resulullah asm tekrar tekrar deyince hz ali Ya Resulullah hiç kendinizi yormayýn o ne kadar kötülük yaparsa ben yinede iiilik yaparým demiþ..Resulullah asm sahabeye dönerek þimdi anladýnýzmý neden aliyi bu kadar çok sevdiðimi?

o kardeþimizde her ne kadar laf söylese önemli deðil biz ilgileneceðiz burda olmamýzýn nedeni zaten teblið ve bu nedenden dolayý hakaretler oýlsa dahi ehlen we sehlen deriz....

eðer nedeni bu deðilse nedeni belirtip öyle konuyu kapatmanýz gerek yada bizim hakkýmýzý almýþ olursun ve allah muhafaza bu kibre kaçar yani bu sitenin admini benim istediðimi yaparým misali ...suizanda bulunmuyoruz sakýn o þekilde düþünmeyin sizde kardeþimiz canýmýzsýnýz ve hakkýmýz olan bir nedenin yanýtýný istiyoruz
RABBÝM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
SELAM VE DUA ÝLE
WESSELAM
Gönderen: 26.04.2007 - 15:35
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
endulus su an offline endulus  
611 Mesaj -
S.a.

Hic bir konuyu kapatirken veya arsive alirken, ben bu sitenin adminiyim, ben diledigim gibi davranirim seklinde bir davranis sergilemem mümkün degildir..

Görüldügü üzere konu acildigindan itibaren gerekli müsamaha gösterilmis olup 1 haftaya yakin güncel olarak kalmasi saglanmistir.. Ancak gidisatin, konuyu acan, konuya ekleme yapan kardeslerimize gelebilecek hakaretleri önleme acisindan konu arsive alinmistir.

Burada konuyu acan kardesimize konunun arsive alincagi bilgisini vermedigim icin hataliyim..Etik olarak mesuliyetim konuyu acan kardeslerimize olup, her mesaj yazan icin bu ayrintilibilgi verme durumunda degilim.. Gönül isterdiki tüm mesaj yazanlara ayri konu basligi altinda bir mesaj ile konunun kaldirildigini duyuralim.. Ancak böyle oluncada konuyu arsive alan görevliye degilde, siteye karsi bir tavir alma söz konusu olacagindan buna gerek görülmemistir..

Konuyu arsive aldigim icin anlayisinizi umarak, Taraf olan kardeslerimden haklarini helal etmelerini istirham ederim..

selam ve dualarimla..
Gönderen: 26.04.2007 - 22:54
Bu Mesaji Bildir   endulus üyenin diger mesajlarini ara endulus üyenin Profiline bak endulus üyeye özel mesaj gönder endulus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 809 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57470 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.