kamagra ivermektine generique kaletra generique colchicine generique luvox aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » ABDULLAH GÜL YENİ CUMHURBAŞKANIMIZ:

önceki konu   diğer konu
19 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ABDULLAH GÜL YENİ CUMHURBAŞKANIMIZ:
63 Mesaj -
Vatanýmýz için en güzel kiþi cumhurbaþkaný olacak.Güzel günler bizi bekliyor.Hayýrlý olsun TÜRK milletine.
Gönderen: 24.04.2007 - 13:49
Bu Mesaji Bildir   erdal5.8 üyenin diger mesajlarini ara erdal5.8 üyenin Profiline bak erdal5.8 üyeye özel mesaj gönder erdal5.8 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
harf-i_elif su an offline harf-i_elif  
5 Mesaj
en doðrusunu ALLAH bilir...hayýrlý olsun seçilirse...
Gönderen: 24.04.2007 - 15:54
Bu Mesaji Bildir   harf-i_elif üyenin diger mesajlarini ara harf-i_elif üyenin Profiline bak harf-i_elif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
runal su an offline runal  
65 Mesaj -
yakýþýyor abdullah güle ve bence bunu hak eden bir insan insalar beðinir beðenmez ama benim kiþisel düþüncem bu yönde hayýrlý olsun diyorum
Gönderen: 24.04.2007 - 15:57
Bu Mesaji Bildir   runal üyenin diger mesajlarini ara runal üyenin Profiline bak runal üyeye özel mesaj gönder runal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
sýzlere katýlýyorum arkadaþlar inþ vatanýmýz ve milletimiz icin hayýrlý olur inþ selam ve dua ile inþ
Gönderen: 24.04.2007 - 16:25
Bu Mesaji Bildir   mev@ üyenin diger mesajlarini ara mev@ üyenin Profiline bak mev@ üyeye özel mesaj gönder mev@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
944 Mesaj -
hayýrlýsý olur inþallah... ak partiyi erdoðaný ve gülü çok zor günler bekliyor allah yardýmcýlarý olsun inþallah hak yolunda gitikleri müddetçe muvafak olurlar...
merak ettiðim konu ise bakalým hanýmefendi gül baþörtüsüylemi yoksa dinine ihanetrlemi çankayaya çýkacak....
Gönderen: 24.04.2007 - 17:16
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nurseven su an offline nurseven  
54 Mesaj -
Allah yar ve yardýmcýsý olsun bana göre mükemmel bir tercih rabbim böyle güzel insanlarýn sayýsýný artýrsýn ve baþbaknýmýzýnda yolunu açýk etsin. Eþiyle ilgili görüþlerinizi lütfen zuizanda bulunarak yapmayalým. Ben ravda da bu tür yorumlar görünce çok üzülüyorum. ALLAHA emanet olun
Gönderen: 24.04.2007 - 18:12
Bu Mesaji Bildir   nurseven üyenin diger mesajlarini ara nurseven üyenin Profiline bak nurseven üyeye özel mesaj gönder nurseven üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Türkalp su an offline Türkalp  
CUMHUR BAŞKANI
16 Mesaj -
SELAMIN ALEYKÜM
ÝNÞAALLAH YENÝ CUMHUR BAÞKANIMIZ TÜRKÝYE & TÜRK MÝLLETÝ ÝÇÝN HAYIRLI OLUR
Gönderen: 24.04.2007 - 20:05
Bu Mesaji Bildir   Türkalp üyenin diger mesajlarini ara Türkalp üyenin Profiline bak Türkalp üyeye özel mesaj gönder Türkalp üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
RE:
944 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý nurseven

Allah yar ve yardýmcýsý olsun bana göre mükemmel bir tercih rabbim böyle güzel insanlarýn sayýsýný artýrsýn ve baþbaknýmýzýnda yolunu açýk etsin. Eþiyle ilgili görüþlerinizi lütfen zuizanda bulunarak yapmayalým. Ben ravda da bu tür yorumlar görünce çok üzülüyorum. ALLAHA emanet olun

nurseven kardeþim geçmiþte hatýrlarsanýz abdullah gül baþbakan olunca eþi hayrunnisa haným tc aleyhinde avrupa vahþet mahkemesinde açtýðý davadan vazgeçmiþti.... inanýn abdullah gülü enaz sizin kadar seviyorum lakin o gün kaným donmuþtu.... inþallahuteala bu kez ayný hataya düþmezler....
wesselam
Gönderen: 24.04.2007 - 20:30
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet125 su an offline mehmet125  
193 Mesaj -
Çok sevindim. Ýyi bir tercih. Ayrýca, Ak parti saldýrý oklarýndan fazla etkilenmedi ve doðru seçimi yaptý. Hayýrlý olur inþaallah.
Gönderen: 24.04.2007 - 21:24
Bu Mesaji Bildir   mehmet125 üyenin diger mesajlarini ara mehmet125 üyenin Profiline bak mehmet125 üyeye özel mesaj gönder mehmet125 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
huzeyme su an offline huzeyme  
48 Mesaj -
Hayýrlýysa olsun,hayýrsýz olacaksa olmasýn.
ama gönlüm onunla.
Gönderen: 24.04.2007 - 22:24
Bu Mesaji Bildir   huzeyme üyenin diger mesajlarini ara huzeyme üyenin Profiline bak huzeyme üyeye özel mesaj gönder huzeyme üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
perisah su an offline perisah  
Konu icon    hayirlisi
2 Mesaj
abdullah gül bey cumhurbaskani adayimiz bize süpriz oldu ama umarim vatana millete ve tüm insanligin saadetine vesile olur.artik kapilarda köle muamelesi görmekten sikildik efendi oldugumuz dönemlere cok büyük bir özlem duyuyoruz.allah ümitlerimizi bosa cikarmasin amin
Gönderen: 25.04.2007 - 19:54
Bu Mesaji Bildir   perisah üyenin diger mesajlarini ara perisah üyenin Profiline bak perisah üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
Allah yar ve yardýmcýsý olsun...

ve en önemlisi bizler için hayýrlýsý ne ise o olsun...
Gönderen: 25.04.2007 - 20:07
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
kesinlikle türkiye cumhuriyetine en iyi cumhurbaskani olarabilecek
bir aday.

hayirli olur insALLAH...
Gönderen: 25.04.2007 - 21:04
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
galip19 su an offline galip19  
3 Mesaj
ülkemize ve tüm islam alemine hayýrlý olur inþaallah.
ALLAH yardýmcýsý ve yardýmcýmýz olsun..
Gönderen: 25.04.2007 - 21:13
Bu Mesaji Bildir   galip19 üyenin diger mesajlarini ara galip19 üyenin Profiline bak galip19 üyeye özel mesaj gönder galip19 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kevserinur su an offline Kevserinur  
139 Mesaj -
bence en uygunu buydu

vatana ve millete hayirli olsun

INSALLAH SECILIRsevinçli
Gönderen: 26.04.2007 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   Kevserinur üyenin diger mesajlarini ara Kevserinur üyenin Profiline bak Kevserinur üyeye özel mesaj gönder Kevserinur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
armine10 su an offline armine10  
215 Mesaj -
ÞÝMDÝDEN HAYIRLI OLSUN HAYIRLIYSA OLSUN.....
Ama þimdiye kadar olan cumhurbaþkanlarýnýn en iyisi, en adaletli ve halkýn içinde bir cumhurbaþkaný olacaðýna canu gönülden inanýyorum

ALLAH bizleri mahçup etmez inþ...

SELAMETLE....

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son armine10 tarafından, 26.04.2007 - 22:14 tarihinde.
Gönderen: 26.04.2007 - 22:13
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Cihan-63 su an offline Cihan-63  
RE:
582 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý armine10

ÞÝMDÝDEN HAYIRLI OLSUN HAYIRLIYSA OLSUN.....
Ama þimdiye kadar olan cumhurbaþkanlarýnýn en iyisi, en adaletli ve halkýn içinde bir cumhurbaþkaný olacaðýna canu gönülden inanýyorum

ALLAH bizleri mahçup etmez inþ...

SELAMETLE....

Gönderen: 26.04.2007 - 22:24
Bu Mesaji Bildir   Cihan-63 üyenin diger mesajlarini ara Cihan-63 üyenin Profiline bak Cihan-63 üyeye özel mesaj gönder Cihan-63 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aziz1993 su an offline aziz1993  
Konu icon    İNŞALLAH
28 Mesaj -
ÜLKEMÝZ ÝÇÝN EN HAYIRLISI NE ÝSE O OLSUN!!!!!!

Mükemmel Güle Güle kahkaha kahkaha
Gönderen: 30.04.2007 - 17:11
Bu Mesaji Bildir   aziz1993 üyenin diger mesajlarini ara aziz1993 üyenin Profiline bak aziz1993 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
Evet hepimiz çok sevindik ama sevincimiz kursaðýmýzda býraktýlar yani kýsa sürdü.Yaptýlarý mitinglerle,genelkurmayýn yaptýðý muhtýra ile,CHP nin konuyu anayasa mahkemesine taþýmasýyla.

Bunlarýn ne haddine hepsi milleitn,hükümetin emri altýnda ama bolarýndan büyük iþler yapýyor ne cesaret hepsinden bu dinsizlerden nefret ediyorum Allah a havale ediyorum bu az olur aslýnda çoðu zaamn beddua ediyorum.

Gönderen: 01.05.2007 - 11:31
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 889 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61319 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.