ivermektin generique colchicine colchicine generique colchicine generique kaletra cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » razıyım

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
abdullahbilgefiliz su an offline abdullahbilgefiliz  
razıyım
96 Mesaj -
yüceler yücesi mevlam.!!.. sen güzel RAB sýn tam benim istediðim gibi rabsýn..ben senden razýyým allahým....ALLAH ým sende ben aciz kulundan razý ol kulum de olda ne veririsen ver bana ver bana rabim yeterki razý ol.....AMÝÝÝN..
Gönderen: 23.04.2007 - 01:26
Bu Mesaji Bildir   abdullahbilgefiliz üyenin diger mesajlarini ara abdullahbilgefiliz üyenin Profiline bak abdullahbilgefiliz üyeye özel mesaj gönder abdullahbilgefiliz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
es selamu aleykum

dualarýnýza amin fakat býr sey sormak ýstýyorum burada þu söz dýkkatýmý cekti

ALLAHIM BEN SENDEN RAZIYIM

bizim Allahtan razý olup olmama gibi bir hakkýmýz varmý yani bu söz bana tuhaf geldi
niyetiniz halisanedir bundan eminim fakat
bilmiyen kardeþlerimize yanlýþ bilgi verilmesin bunu okuyan bir küçük kardeþimiz
bu sözü sürekli kullana bilir bence bu þekilde hafzeder beynine buda vebaldir..

bilenler ayrýntýlý acýklarsa sevinirim

selam ve dua ile

Gönderen: 23.04.2007 - 01:50
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ehli zikir su an offline ehli zikir  
31 Mesaj -
esselamualeyküm.bu konuda þu ayeti kerimeyi okuyalým inþaallah.ALLAH BUYURDUKÝ:BU SADIKLARA DOÐRULUKLARININ FAYDA SAÐLADIÐI GÜNDÜR.ONLAR ÝÇÝN ALTLARINDAN IRMAKLAR AKAN,ÝÇÝNDE EBEDÝ KALACAKLARI CENNETLER VARDIR.ALLAH ONLARDAN RAZI OLMUÞ,ONLARDA ALLAH'TAN RAZI OLMUÞLARDIR.ÝÞTE BÜYÜK KURTULUÞ BUDUR.<maide suresi 119>

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ehli zikir tarafından, 23.04.2007 - 11:47 tarihinde.
Gönderen: 23.04.2007 - 11:40
Bu Mesaji Bildir   ehli zikir üyenin diger mesajlarini ara ehli zikir üyenin Profiline bak ehli zikir üyeye özel mesaj gönder ehli zikir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 899 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Mecced (42), tilve (45), alsancak55 (54), kobra111 (49), ihlumut (39), salih1960 (64), morsel (35), zeynep17 (31), alperen_58 (58), mushab60 (50), MEDINENIN GÜLÜ (36), lazkopat_tr (37), ilhanebrar (50), turkthunder (46), selcukserdar (45), sedaseda (35), orhanaksoy (58), selimkum (40), ege-men (37), adigesav (58), osman__ulker (44), azize (38), muhittin19 (40), faruk1453 (40), BüCüR (37), mücahit444 (46), yilmaz keskin (53), daricali (39), ilkahmet (44), aktashakan (38), mücella (41), fatih avc&yacut.. (52), GurbetGülü (36), abdulbakiucar (40), MaRsS (39), metince (52), sercan_21998 (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58273 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.