generique plaquenil colchicine ivermectin ivermectin stromectol detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » Bilgisayar arızası için yardım hattı..

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Bilgisayar arızası için yardım hattı..
575 Mesaj -
Yardým hattý, buyurun, nasýl yardýmcý olabilirim
- Bir sorunum var.
- Nasýl bir sorun?
- Yazý yazýyordum, birden bütün kelimeler gitti?
- Gitti mi?
- Yok oldu!
- Ekranda su anda ne görüyorsunuz?
- Hiç bir sey.
- Hiç bir þey mi?
- Yazdýðým hiç bir þey ekrana çýkmýyor.
- Hala Wordperfect programýnda mýsýnýz yoksa programdan çýktýnýz mý?
- Bunu nereden bileyim?
- Ekranda bir "C" harfi görüyor musunuz?
- Bir "hece" mi...
- Boþ verin. Ekranda yanýp sonen bir çizgi var mý?
- Söyledim ya hiçbir þey yazmýyor.
- Monitör üstünde yanan bir lamba var mi?
- Monitör ne?
- Ekraný olan yer, televizyon gibi... Çalýþtýðýný gösteren küçük bir lamba var mi?
- Bilmiyorum.
- Monitörün arkasýna bakýn, oraya bir elektrik kablosu giriyor olmasi lazým. Görebiliyor musunuz?
- Evet.
- Harika, o kabloyu takip edin duvarda elektriðe baðlý mý bana söyleyin.
- Baðlý
- Harika
- Monitörün arkasýna bakýnca baðlý olan tek kablo mu gördünüz, yoksa iki tane mi?
- Görmedim.
- Tekrar bakar mýsýnýz, ikinci bir kablonun da baðlý olmasý lazým.
- Evet buldum.
- Tamam, simdi onu takip edin bilgisayara baðlý mý diye bakýn.
- Kabloya ulaþamýyorum.
- Ulaþmayýn, baðlý mý diye bakabilir misiniz?
- Olmuyor.
- Bir þeyden destek alýp eðilip bilgisayarýn arkasýna baksanýz....
- Eðilmek dert deðil, karanlik olduðu için bakamýyorum.
- Karanlik?
- Ofisin ýþýklarý kapalý, pencereden gelen ýþýk yetmiyor?.
- Ofisin ýþýklarýný yakýn.
- Yanmaz.
- Neden?
- Elektrikler kesik.
- Elektrikler mi kesik. Aman Tanrým...! (kýsa bir sessizlik) Bilgisayarýn kutusu, kitaplarý her þeyi duruyor mu? - Evet dolapta.
- Þimdi bilgisayarýn bütün kablolarýný fiþten çýkartýn, aynen aldýðýnýzdaki gibi paketleyin ve aldýðýnýz dükkâna iade edin.
- Durum bu kadar kötü mü?
- Korkarým öyle!
- Peki tamam. Onlara ne diyeceðim?
- "Bu PC çok APTAL" diyeceksiniz
: )
Gönderen: 20.04.2007 - 08:16
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -

çoook güzeldi...sevinçli

paylaþýmýnýz için çook teþekkürler...

ALLAH (C.C) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...

Gönderen: 20.04.2007 - 11:51
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KAHRAMAN34 su an offline KAHRAMAN34  
59 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha

Elinize Saglik
Gönderen: 13.09.2009 - 07:00
Bu Mesaji Bildir   KAHRAMAN34 üyenin diger mesajlarini ara KAHRAMAN34 üyenin Profiline bak KAHRAMAN34 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 843 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62397 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.