stromectol stromectol colchicine hydroxychloroquine ivermektin voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » ***HADİ SİZE DİNİ BİLGİ YARIŞMASI***

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    ***HADİ SİZE DİNİ BİLGİ YARIŞMASI***
567 Mesaj -
http://www.oyunmemo.com/Dini_Bilgi_Yarismasi_2.html

Önceki versiyonundan farklý olarak biraz daha zor ve büyüklere yönelik olan sorularýn bulunduðu bu oyuna kilonuza 30 kilo ekleyip girerek baþlýyorsunuz. Amacýnýz -ünlü yarýþma programýnda olduðu gibi- kilonuz kadar altýn kazanmak. (Ayrýca bu oyun ile özellikle bir müslüman olarak bilmemiz gereken bir çok bilgiyi test edebilir ve yeni bilgiler öðrenebiliriz.)

KOLAY GELSÝN...göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son VeRvO tarafından, 12.04.2007 - 12:00 tarihinde.
Gönderen: 12.04.2007 - 11:57
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son VeRvO tarafından, 28.09.2007 - 12:17 tarihinde.
Gönderen: 28.09.2007 - 12:09
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
bacim takildim ben bu oyuna kurtulamiyom....var mi bir caresi...evde bir sürü iste varkahkaha telaşlı kahkaha
bu oyunun yaninda insan ev hanimlarina bir de yardimci falan verir dimi amaKararsiz
Gönderen: 28.09.2007 - 13:35
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
567 Mesaj -
ben gelip yaparým ev iþlerini sen merak etme ablam için rahat olsun iftarýda hazýrlar ilk uçakla tr'ye dönerimkahkaha
Bu oyunun diger oyunlardan çok farký var demi ablamsevinçli

wesselamgül...
Gönderen: 28.09.2007 - 13:57
1686 Mesaj -
evet ablam ben böyle (bilgi tarzi alis verisi cok severim ,cok faydasi oluyo)o yüzden tekrar tekrar oynuyom....sen gel yeter ki ismi yaptiririm ben size.....ask olsun bacim...
Gönderen: 28.09.2007 - 14:06
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
567 Mesaj -
Almanyadaydýn sen dimi ablam.ÝnþaAllah bigün geldigimde gidecegim yere çok uzak degilse yeriniz misafiriniz olmak isterimgöz kırpmaKabul edersen tabiisevinçlihoþ kapýdan kovsan bacadan girerimde neyse...gül
Gönderen: 28.09.2007 - 14:27
1686 Mesaj -
ne demek ya insallah büyük bir zevkle...keske nerde gelseniz.....kabul etmemekte ne demek???ya evet insallah uzak degildir....
gel gel yeter ki sengül
Gönderen: 28.09.2007 - 14:46
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Güzel oyun niye beni oyundan atilar ya kahkaha kahkaha
Gönderen: 28.09.2007 - 15:14
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

Güzel oyun niye beni oyundan atilar ya kahkaha kahkaha

Abla bir yanlis cevap bile versen atiyorlar oyundan.Kendimden biliyorum kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 28.09.2007 - 15:27
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 875 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56498 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.