stromectol chloroquine generique kaletra budesonide kaletra seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » SAĞLIK & SPOR » LÜTFEN ACIL BILGISI OLANLARDAN YARDIM RICA EDIYORUM!!!!

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
LÜTFEN ACIL BILGISI OLANLARDAN YARDIM RICA EDIYORUM!!!!
5 Mesaj
SACKIRANLA BILGISI OLANLAR ALLAH RIZASI ICIN BANA YARDIMCI OLSUN KIZIMIN KAFASINDA IKI TANE IKI YURO BÜYÜKJLÜNDE ACIKLIK OLUSTU DOKTOR KORTIZON YAZDI BUNU DURDURMANIN BASKA YOLU VARMI!
Gönderen: 04.04.2007 - 01:27
Bu Mesaji Bildir   canki üyenin diger mesajlarini ara canki üyenin Profiline bak canki üyeye özel mesaj gönder canki üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
Selamun aleykum

En iyisini doktorlar bilir, onlarin tavsiyelerine uymaniz daha dogru olur..

Allah sifalar versin

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DeLiAsIk tarafından, 04.04.2007 - 01:46 tarihinde.
Gönderen: 04.04.2007 - 01:46
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
canki su an offline canki  
aleykumselam deliasik kardesim
5 Mesaj
öyle yapicam insallah da bu konuyla bilgisi olanlardan veya atlatmis olanlar bana yazsin lütfen ALLAHA EMANET OLUN!
Gönderen: 04.04.2007 - 01:57
Bu Mesaji Bildir   canki üyenin diger mesajlarini ara canki üyenin Profiline bak canki üyeye özel mesaj gönder canki üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
hastaligi geciren bir tanidigim var, atlatti hastaligi ama saclarini kaybetti malesef..

Rabbim daha kötüsünden esirgesin ins

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DeLiAsIk tarafından, 04.04.2007 - 02:04 tarihinde.
Gönderen: 04.04.2007 - 02:03
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
esselam
944 Mesaj -
kardeþ hakkýný helal et benim saçýmdada saçkýran çýktý ben sarýmsak kulandým daha doðrusu sarýmsaðý ikiye bölüp iç kýsmýný saçkýran çýkan yere süðrdüm gece yatarkende üstüne býrakýpta yatým hamd olsun allaha þimdi kurtuldum... þafi allah þifa onun elinde inþallah bir denerseniz iii olur wesselam
Gönderen: 04.04.2007 - 10:33
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ALLAH RAZI OLSUN!
5 Mesaj
SIZDE HAKKI NIZI HELAL EDIN SARIMSAK DUYMUSDUM PEKI SIZIN NERDE BASLADI VE NEKADAR SÜRDÜ KAFANIZIN HANGI KISMINDA BASLADI VE KORTISON VE YAHUT BASKA ILAC KULLANDINIZMI LÜTFEN TAM OLARAK YAZARSANIZ SEVINIRIM.
Gönderen: 04.04.2007 - 14:05
esselam
944 Mesaj -
ben ilac filan kullanmadýn baþýmda bir ay gibi çýkmýþtý lakin sarýmsak tedavisini bir hafta boyunca kullandým ama iþin kötü yaný sarýmsak kokusundan bir hafta evden çýkamadým sevinçli
baþýmýn sað tarafýndan çýkmýþtý çabuk farkýna vardýðým için ilerleme olmamýþtý fazla ...
sarýmsaðý kullanýrken saçkýranýn girdiði yere yani saçýn döküldüðü yere iyicene sürmek gerekir... baþ oldukça yanar ama tek tedavisi ben bu olduðunu biliyorum denediðim için.... allah acil þifalar versin wesselam
Gönderen: 04.04.2007 - 15:42
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kirikkalp su an offline kirikkalp  
26 Mesaj -
selamun aleykumkardesim insallah gecer Allah sifa versin .ben de sarimsagin iyi geldigini okumustum hayirli gunler
Gönderen: 05.04.2007 - 01:02
Bu Mesaji Bildir   kirikkalp üyenin diger mesajlarini ara kirikkalp üyenin Profiline bak kirikkalp üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
5 Mesaj
Allah hepinizden razi olsun DUALARINIZI BEKLIYORUM INSALLAH DÜZELIR SARIMSAGI DENICEM ESSELAMUNALEYKUM!
Gönderen: 05.04.2007 - 01:10
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
es selamu aleykum

öncelýkle Allah cc þifa versin þifa Allahtandýr bizelere sebeblere yapýþmak düþer..

öncelýkle kardesým kortýzonu hemen kesýn derým ben ilerde bu evladýnýza zarar olarak gerý dönucek cok tehlýkelý býr ýlac kortýzon..

kalýcý verýlemeyen aþýrý kilolara sebeb oluyor...

sackýrana gelýnce en ýyý tedavý yöntemý gercekten sarýmsak denenmýstýr..

sarýmsagý ýkýye bölün iç kýsmýný acýk bölgeye zýmparalar gýbý sürtün bunu en az üç gece uygulayýn oacýk bölgede derýyý kaldýracaktýr..

býr hafta sonra saclarýn dýpden verdýgýný görüceksýnýz..

yalnýz bu sackýran stresten kaynaklana býr hastalýk sanýrým sorunlarý var cocugunuzun psýkologada götuemenýzý tavsýye ederým..

sarýmsak kokusunu sirke gideriyor ..

gece sarýmsaklý yatarsanýz sabah banyo yapar ve en son sirkelý suyla durularsanýz sarýmsak kokusu kalmaz..

selam ve dua ile..

Gönderen: 05.04.2007 - 02:24
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cihan.pz su an offline cihan.pz  
363 Mesaj -
s.a kardes

oncelikle allah sifa versin diyorum.

bu hastaligi yakindan biliyorum cunku sinif arkadasimin uc yerde yuvarlak seklinde kelesme olmustu eger dedigin buysa benim bildigim bu, oyleki bizim burda yani kosovada boyle vakalar olunca doktora degil berbere giderler ben arkadasimi cok iyi gormustum berberin ne yaptigini once igneyle sacin olmadigi yerleri usulca deliyordu tabi kan akiyordu sonra alkolle temizledi ve uzerine sarmisakla ovusturuyordu bunu uc sefer yaptigini biliyorum yalan olmasin zamanini hatirlamiyorum ama cabuk saci cikti.
ben bunlari biliyorum ama yinede siz uygulamayin sadece sarmisak atabilirsiniz cunku ben ustasi degilim sadece gorduklerimi anlatiyorum ama korkulacak bisey degil merak etmeyin gecmis olsun kardesim.
Gönderen: 05.04.2007 - 08:55
Bu Mesaji Bildir   cihan.pz üyenin diger mesajlarini ara cihan.pz üyenin Profiline bak cihan.pz üyeye özel mesaj gönder cihan.pz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esselam
944 Mesaj -
ÇOCUKLARINIZA BOL BOL KURAN-I KERÝM DÝNLETTÝN
ABDESTÝ VEDE NAMAZI ÖÐRETTÝN DAHA UFAK YAÞLARDA O HUZURLA BÜYÜYEBÝLSÝNLER
PEYGAMBERLERÝN HAYATINI ANLATTIN ANLAYABÝLECEKLERÝ ÞEKÝLDE
ÇOCUK CD LERÝ VAR ONLARI MUHAKKAK ALIN HEM TV ALIÞKANLIÐINDAN VAZGEÇSÝNLER HEM ÝSLAMÝ CDLERÝ ÝZLEYÝP ÝSLAMI ÖÐRENSÝNLER(NOT: ÖZELLÝKLE ALÝM-ÇOCUK CDSÝNÝ MUHAKKAK ALIN VE ÇOCUÐUNUZA ÝZLETTÝN ÇOK FAYDALI BÝR CD3-17 YAÞ ARASI)

Lokman-ý Hekimin çoðu hastalýklara tavsiyesei sarýmsaktýr þafi allah þifa onun elinde...

su_damlasý kardeþime: daha ufakken çocuklarý psikologlara götürmek o çocuðun geliþiminide zakasýnýda çok fazla etkiler çünkü islamdan habersiz psikolog daha kendi derdine çare bulamaz..... çocuðun psikoloðu annedir...
wesselam
Gönderen: 05.04.2007 - 10:25
RE: esselam
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammed yusa

su_damlasý kardeþime: daha ufakken çocuklarý psikologlara götürmek o çocuðun geliþiminide zakasýnýda çok fazla etkiler çünkü islamdan habersiz psikolog daha kendi derdine çare bulamaz..... çocuðun psikoloðu annedir...
wesselam

ÞÝMDÝ KARDESIM COK HAKLISINIZ TABIIKI ÖNCELIKLE AILENIN ÝLGÝSÝ SEVGÝSÝDÝR AMA KIMSE KIMSENIN EV HALINI BILMEZ COCUGUN YASINIDA BILMIYORUM BEN ERGENLIK CAGINDADIR DIYE DUSUNDUM

YERI GELIN CE PSIKOLOGADA GITMELIYIZ AMA HER BULDUGUN PSIKOLOGA DEGIL DÝNÝ BÜTÜN BIR PSIKOLOGA GIDILDIMI ZATEN SIZIN ÖNERDIKLERINIZI ODA ÖNERECEKTIR..

COCUGUN AILESIYELE PAYLASAMADIGI SORUNLARI DOKTORLA PAYLASABILIR BUDA BIR CÖZÜMDÜR..

COCUGUN DÝNÝ BÜTÜNMÜ DEGILMI BILMEDEN ÖNYARGILI OLAMAYIZ DEMI BELKI AILESI ÝSLAMÝ EGITIMI TAM VERMISTIR VE COCUKTA UYGULUYORDUR..

ZAMAN GAZETESINEDE ABONE OLSAKMI ACABA

Gönderen: 06.04.2007 - 01:39
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ALLAH RAZI OLSUN! hepinizden
5 Mesaj
kizim ergenlik cagini gecdi ve 10 sinifa gidiyor sanirim srtess oldu ve sinavlara hazirlaniyordu ve bu arada özel bi problemde yasadi cok kisaa olsa cokta uzun saclari vardi hemen kestirdik ve kuaför de bana aynilarini demisdi ineyle batirip sarimsak sürün diye ben onu bir hafta uyguladiktan sonra doktora götürdük deisine sürmek üzre kortizon verdi onu uyguluyorum fakat sacin geri gelmesi bir yana birkin bazi acikliklar biraz daha büyüme yapti ya ni birde kiz cocugu gerci yavrum tesettürlü ama tamam saclarinin hepsinin döküleceginden endise ediyoruz RABBIM SIFA VERSIN ÜMMETI MÜSLÜMAN KARDESLERIMIZE YANISIRA BENIM YAVRUMADA HEPINIZIN DUASINA IHDIYACIMIZ VAR BUNU YASAMIS BIRI VARSA LÜTFEN YAZIN
Gönderen: 07.04.2007 - 03:05
esselam
944 Mesaj -
su damlasý kardeþim benim en çok karþý olduðum kesimlerden bir taneside psikologlardýr... psikolojik sorun diye bir þeyi ben kabullenemiyorum çünkü müslüman bir insan sýkýntýlara düþtüðünde islami bir þekilde yani tedavisi Kuran ve Sünnet ilacýda ayet ve hadis olur.... zaman gazetesine abone olman size baðlý ama hakkýnýzý helal edin ben vakitçiyim gazetelerden yalnýz vakit dergilerden ise sadece Ýnzar dergisi okurum hem ÝNZAR dergisinin bu ayki ekinde aile ekide var inþallahuteala okuyunca çok beðeneceksiniz wesselam.....
Gönderen: 07.04.2007 - 10:43
RE: esselam
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammed yusa

su damlasý kardeþim benim en çok karþý olduðum kesimlerden bir taneside psikologlardýr... psikolojik sorun diye bir þeyi ben kabullenemiyorum çünkü müslüman bir insan sýkýntýlara düþtüðünde islami bir þekilde yani tedavisi Kuran ve Sünnet ilacýda ayet ve hadis olur.... zaman gazetesine abone olman size baðlý ama hakkýnýzý helal edin ben vakitçiyim gazetelerden yalnýz vakit dergilerden ise sadece Ýnzar dergisi okurum hem ÝNZAR dergisinin bu ayki ekinde aile ekide var inþallahuteala okuyunca çok beðeneceksiniz wesselam.....

vakýt gazetesýnýn on yýllýk ABONESIYIM sevinçli
Gönderen: 07.04.2007 - 18:15
ESSELAM
944 Mesaj -
Bide ÝNZAR dergisine abone olursanýz daha çok sevineceðiz... site yüneticisi kardeþlerim inþaallahuteala bu reklamýmýzdan dolayý bize kýzmazlar haklarýný helal etsinler... wesselam..sevinçli
Gönderen: 07.04.2007 - 18:19
orhan85 su an offline orhan85  
15 Mesaj -
bende iyi geldiðini okudumdu.hayýrlý günler
Gönderen: 18.04.2007 - 12:26
Bu Mesaji Bildir   orhan85 üyenin diger mesajlarini ara orhan85 üyenin Profiline bak orhan85 üyeye özel mesaj gönder orhan85 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 571 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60201 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.