budesonide generique luvox stromectol kaletra kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » GITMEK ISTIYORUM VE BIR DAHA DÖNMEK DE ISTEMIYORUM

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
GITMEK ISTIYORUM VE BIR DAHA DÖNMEK DE ISTEMIYORUM
2687 Mesaj -
KESKE RASÜLULLAH SAS IN YANINA GIDEBILSEK VE NUR CEMALINI DOYA DOYA SEYREDEBILSEK AMA HIC DOYAMASAK SÜREKLI BALINDAN ALABILSEK

O SEVDAYI ANLAYABILMEK ICIN SEVDA ATESINE TUTULMAK GEREKIR

AMA

SU GÖZ YASI YOK MU
BIR DAMLA---
ISTE ORADAN DÖNÜS YOK
SEVDA O DUR
GÜNAHLARIMIZ GÖZ YASLARIMIZI SULANDIRMADI MI HALA--

Gönderen: 26.03.2007 - 13:25
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Gel..! Efendim..

Dog Gecelerimize..

Karanlýktan cýkar bizi..

Senden gayrý neyimiz varsa hepsini geride býrakýp..

Sana gelmek istiyoruz..

Ne olur yüzünü cevirme bize..

Af diliyoruz kapýnda..

Ey Güllerin Sultaný..

Bizi sana ümmet yapana hamd-u senalar olsun..

Salat sana olsun.. Selamlar o diyara..

Gözyaslarý hep gül kokar ..Nurbahcesi abimgül

Gönderen: 26.03.2007 - 19:26
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 545 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57283 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.