kaletra colchicine stromectol colchicine chloroquine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » SELAMUNALEYKÜM OKUYUN LÜTFEN..!

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SELAMUNALEYKÜM OKUYUN LÜTFEN..!
4 Mesaj
SELAMUNALEYKÜM
BEN SÝTENÝZÝ UZUN ZAMANDAN BERÝ TAKÝP EDÝYORDUM KISA BÝR SÜRE ÖNCEDE ÜYE OLDUM RABBÝM SÝZLERDEN RAZI OLSUN MAÞALLAH ÇOK GÜZEL BÝR SÝTE.
BÝRDE ÞUNU BELÝRTMEK ÝSTERÝM ÜYE OLMADAN ÖNCE BURADA BEÐENDÝÐÝM KONULARI BAÞKA SÝTELERE AKTARIYORDUM BUNUN ÝÇÝN HEPÝNÝZDEN HAKKINIZI HELAL ETMENÝZÝ ÝSTÝYORUM..LÜTFEN KUSURUMA BAKMAYIN ÝZÝNSÝZ BÖYLE BÝRÞEY YAPTIÐIM ÝÇÝN...HEPÝNÝZDEN ÖZÜR DÝLÝYORUM BENÝ BU GÜNAHLA AHÝRETE YOLLAMAYIN HAKKINIZI HELAL EDÝN..SELAMETLE...
Gönderen: 16.03.2007 - 17:31
Bu Mesaji Bildir   künfeyekün üyenin diger mesajlarini ara künfeyekün üyenin Profiline bak künfeyekün üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam Kardesim..

Hosgeldiniz gül bahcesine..

Üyeliginiz Hayýrlý Olur ÝnsaAllah..

Bilgiler paylasýldýkca faydalý olur..

Dua ve Muhabbetle..

Not: Tanýsma bölümüne tasýnmýstýr..
Gönderen: 16.03.2007 - 17:43
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam...
Hoþgeldiniz...
Üyeliðiniz hayýrlý olsun...

Konu taþýnmakla hak geçeceðini sanmýyorum tescil edilmeyen ve özellikle tanýnamaz diye belirtilmeyen her konu ve yazý alýnabilir...Benim görüþümdür.

Gönderen: 16.03.2007 - 17:53
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BaLiM su an offline BaLiM  
Konu icon   
52 Mesaj -
Uyeligin insallah hayirli olur.Bitek sen degilsinki bunu yapan... Bende burdan bazi alintilar yapip Programlarimizda kullaniyorum...Sonucta niyet onemlidir...Paylastikca Bilmeyenlerde ogrenir uygular...INSALLAH
(Selametle)
Gönderen: 16.03.2007 - 18:31
Bu Mesaji Bildir   BaLiM üyenin diger mesajlarini ara BaLiM üyenin Profiline bak BaLiM üyeye özel mesaj gönder BaLiM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
Konu icon   
567 Mesaj -
V.A.S.

hoþgeldin ravdaya kardeþ bende burdan çok hoþuma gittiði için bi kaç alýntý aldým ama hiç sormadým valla...
inþallah güzel paylaþýmlarda bulunmak dileðiyle...

selam ve dua ile...Güle Güle

Gönderen: 16.03.2007 - 19:26
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
künfeyekün su an offline künfeyekün  
4 Mesaj
HOÞBULDUM ÝNÞALLAH ...ALLAH HEPÝNÝZDEN RAZI OLSUN...FAYDALI PAYLAÞIMLARDA BULUNMAK DUASIYLA..SELAMETLE..
Gönderen: 16.03.2007 - 20:47
Bu Mesaji Bildir   künfeyekün üyenin diger mesajlarini ara künfeyekün üyenin Profiline bak künfeyekün üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 596 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57397 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.