fluvoxamine generique plaquenil generique rhinocortdexamethasone stromectol luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Annenin hizmete ihtiyaci var

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Annenin hizmete ihtiyaci var
17 Mesaj -
Ýki kardeþ vardý. Bu iki kardeþin hizmete muhtaç bir anneleri vardý. Her gece kardeþlerden biri annenin hizmeti ile meþgul olur, diðeri Allahu Teala'ya ibadet ederdi.
Bir akþam, Allahu Teala'ya ibadet eden kardeþ, yaptýðý ibadetten, duyduðu hazdan dolayý kardeþine:

- Bu gece de anneme sen hizmet et, ben ibadet edeyim dedi.

Kardeþi kabul etti. Ýbadet ederken secdede uyuya kaldý ve o anda bir rüya gördü. Rüyasýnda bir ses ona:

- " Kardeþini affettik, seni de onun hatýrý için baðýþladýk. " deyince genç:

- Ben Allahu Teala'ya ibadet ediyorum. Kardeþim ise anneme hizmet ediyor; fakat beni, onun yaptýðý amel yüzünden baðýþlýyorsunuz dedi. Ses ona:

- " Evet, senin yaptýðýn ibadetlere bizim hiç ihtiyacýmýz yok; fakat kardeþinin, annene yaptýðý hizmetlere annenin ihtiyacý var
Gönderen: 16.03.2007 - 10:04
Bu Mesaji Bildir   gonulbahcesi üyenin diger mesajlarini ara gonulbahcesi üyenin Profiline bak gonulbahcesi üyeye özel mesaj gönder gonulbahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MEDiNE YOLCUSU su an offline MEDiNE YOLCUSU  
30 Mesaj -
ne denýýrký bu guzel yazýya hele gununumuzde annelerýmýzden kurtulmak ýsteyen býr takým genclerýmýz varken ne acý býrsey o kýsý allah rýzasý ýcýn duydugu hazdan dolayý býr gece annesýný ýhmal etmýs ve sonucu malum acaba annesýnden kurtulmak ýsteyen evlatlarýn hazýn sonu nasýl olacak ban bunu merak edýyorum ýnannýn tum samýmýyetýmle soyluyorum cevremde o kadar cokký bu tur ýnsannlar ýcým yanýyoranlamýyorký yarýn kendýsýde bu duruma dusecek ektýgýný býcecek býde ýnsanýn gozunun ýcýne baka baka ben nasýl kurtulsam dýye yol arayanlar ýnanýn arkalarýndan aglýyorum anne cennet kapýsý demek oysa AMA HERKES SU YALAN DUNYANIN DEBDEBESINE INANMIS SATAFATINA KANMIS ANNE BABA KIMIN UMRUNDAKI BIR GUNLUK SALTANAT KARMI SAYILIR BILMEMKI ALLAH ANNE BABA DEYERI BILEN EVLAT EYLESIN BIZLERI TABI BIZIM EVLATLARIMIZIDA AMIN DUA ILE KALIN
Gönderen: 06.04.2007 - 18:51
Bu Mesaji Bildir   MEDiNE YOLCUSU üyenin diger mesajlarini ara MEDiNE YOLCUSU üyenin Profiline bak MEDiNE YOLCUSU üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
30 Mesaj -
RABBIM INSALLAH HAYIRLI EVLAT EDER BERNIDE OGLUMUDA BUTUN MUSLUMANLARIDA AMIN

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son MEDiNE YOLCUSU tarafından, 06.04.2007 - 19:09 tarihinde.
Bu Mesaji Bildir   MEDiNE YOLCUSU üyenin diger mesajlarini ara MEDiNE YOLCUSU üyenin Profiline bak MEDiNE YOLCUSU üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
30 Mesaj -
HAYIRLI EVLADIN BIRI BIR OMUR ANNESINE HIZMET EDERMIS GUNDUZ DEMIR DOVER GECE SABAHA KADAR ANNESINE BAKAR IHTIYACLARINI KARSILARMIS HATTA BIR GECE ANNESI SU ISTEMIS OGLU SUYU GETIRENE KADAR UYKUYA DALIVERMIS ANNESI UYANANA KADAR BASINDA SU TASI ELINDE BEKLEMIS O SIRADA CENNETIN KAPISI ONA GORUNMUS MELEKLER DEMISKI ENNEN SENDEN RAZI OLDU BAK SANA CENNET KAPISI GORUNDU ADAMCAGIZ HEMEN ETILMIS NE YANI BEN SIMDI ANNEMIN BENDEKI ANALIK HAKKINI ODEDIMMI DEMIS MELEKLER YOK SEN BU ZAMANA KADAR DAHA ANNENIN KARNINDA ATTIGIN BIR TEKMENIN HAKKINI BILE ODEYEMEDIN DEMISLER SADECE ANNEN SENDEN HOSNUT OLDU DEMISLER

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son MEDiNE YOLCUSU tarafından, 06.04.2007 - 19:07 tarihinde.
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
ellerinize saðlýk.. utandým açýkçasý .. öyle kýzýyorum ki kendime annem bir þey isteyince söyleniyorum...

Allah'ým beni affet ne olur.. beni ve herkesi..
Allah Razı Olsun arkadaþlar....
Gönderen: 06.04.2007 - 22:32
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MDEMiR su an offline MDEMiR  
Konu icon   
38 Mesaj -
Cennet Annelerin Ayaklarý Altýndadýr.Hz.Muhammed (SAV). Annelerimizin kýymetini bilelim.Onlarýn hayýr dualarýný alanlara ne mutlu.Onlar dünyadan göçmeden deðerlerini bilelim.
Gönderen: 06.04.2007 - 22:44
Bu Mesaji Bildir   MDEMiR üyenin diger mesajlarini ara MDEMiR üyenin Profiline bak MDEMiR üyeye özel mesaj gönder MDEMiR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 892 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59481 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.