chloroquine kamagra kamagra generique rhinocortstromectol detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » LuTFeN DiKKaT!!!

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    LuTFeN DiKKaT!!!
52 Mesaj -
Bir arkadasin is arkadaslarindan biri sinemayagider,yerine oturur bir seyin battigini fark eder.Kalkip koltuga baktiginda,batan seyin ucuna bir not ilistirilmis bir igne oldugunu gorur.

Notta:Gercek dunyaya hosgeldin, artik AIDS lisin yazilidir.Doktorlarigneyi test eder ve AIDS virusu tasidigi ortaya cikar.

Sinemaya giderken dikkatli olun!

En guvenli yollardan biri henuz isiklar yaniyorken oturacaginiz yeri iyice kontrol etmek!.Polis depertmani 'nin tum calismalarina e-mail olarak ulastirilmistir:
Ayrica lokanta ve restorantlarda acikta bulunan kurdanlari kesinlikle kullanmayiniz.AIDS hastalarinca bu kurdanlar kullanilip tekrar yerine koyarak hastalik bulastirmaktadir.Bu mesaj herkesi bu tehlikeden haberdar etmek icin gonderilmistir.

Dikkat edin!

Turan ACIKMESE
Adalet Bakanligi(Bilgi islem Dairesi Baskanligi)

(Bana bu sekilde mail gelmistir aynen aktariyorumki herkonuda dikkatli olalim...)selamlar
Gönderen: 08.03.2007 - 23:07
Bu Mesaji Bildir   BaLiM üyenin diger mesajlarini ara BaLiM üyenin Profiline bak BaLiM üyeye özel mesaj gönder BaLiM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
gül
Gönderen: 09.03.2007 - 09:48
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
bu önemli mesaj için çok teþekkürler

Allah Razı Olsun

Rabbim baþýmýza gelecek her türlü nusibet

ve kazalardan muhafaza eylesin inþaAllah...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 09.03.2007 - 10:04
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Tesekkürler Kardesim..

Bir yil önce duymustum, sasirmistim..

Bu dünyada neler yok..
Insan insana zarar vermekten zevk aliyor..

Vay hallerine..

DUAlara Amin..
Gönderen: 09.03.2007 - 10:09
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
RE:
975 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~HiLaLaY~

bu önemli mesaj için çok teþekkürler

Allah Razı Olsun

Rabbim baþýmýza gelecek her türlü nusibet

ve kazalardan muhafaza eylesin inþaAllah...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Selam ve Dua ile.. KULTANESÝ..gül
Gönderen: 09.03.2007 - 10:16
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Eyvallah saðolasýn bilmeyenler bilmeyenlere duyursun...Teþekkürler.
Gönderen: 09.03.2007 - 10:17
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HuZuN~ su an offline ~HuZuN~  
54 Mesaj -
Evt bende bu olayi okumustum.
dikkali olunmasi gereken husus

bilerekde yapilmasi uzucu tabi
toplumumuz ne hale gelmis ya Rab!!

ALLAH c.c. her turlu musibetlerden uzak kilsin cumlemizi
ALLAH c.c. razi olsun can haberi bizlerde ile paylasdigin için.

Selam Ve Dua iLe..gül

Gönderen: 09.03.2007 - 10:28
Bu Mesaji Bildir   ~HuZuN~ üyenin diger mesajlarini ara ~HuZuN~ üyenin Profiline bak ~HuZuN~ üyeye özel mesaj gönder ~HuZuN~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
GERÇEKTEN ALLAH RAZI OLSUN BEN ÇOK DÝKKAT ETMÝYORDUM BUNDAN SONRA DAHA ÇOK DÝKKAT EDCEÐÝM NE YAPMAYA ÇALIÞIYORLAR ANLAMIYORUM ÝNSANLARA KÖTÜLÜK YAPINCA ÝÇLERÝMÝ RAHATLIYOR.
Gönderen: 09.03.2007 - 17:18
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
inanmýyorum sadist mi bunlar..??

ALLAH(c.c) cümlemýzý muhafaza buyursun...
Gönderen: 09.03.2007 - 17:25
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
RE:
514 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý YeSiLKuBBeM

Cok üzücüağlar
Uyarindan dolayi Allah razi olsun balim kardesim...
Ben ilk defa duyuyorum ve dikkatli olacagim Insaallah...
Gönderen: 10.03.2007 - 12:28
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_a_r_d_e_l_e_n su an offline k_a_r_d_e_l_e_n  
RE: RE:
154 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý .-.-Saliha-.-.

Alıntı
Orijýnalý YeSiLKuBBeM

Cok üzücüağlar
Uyarindan dolayi Allah razi olsun balim kardesim...
Ben ilk defa duyuyorum ve dikkatli olacagim Insaallah...

Gönderen: 10.03.2007 - 14:38
Bu Mesaji Bildir   k_a_r_d_e_l_e_n üyenin diger mesajlarini ara k_a_r_d_e_l_e_n üyenin Profiline bak k_a_r_d_e_l_e_n üyeye özel mesaj gönder k_a_r_d_e_l_e_n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  
371 Mesaj -
ÇOK DÝKKATLÝ OLMAK GEREK Allah Razı Olsun
Gönderen: 20.09.2007 - 10:22
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
ben buna kusura bakmayýn ama yuh derim ya neler var be

bu kadar da ha hayret be ALLAHým sen muhafaza et bizleri her türlü þerden

kötülükten yarabi ....amin

paykaþým için tþk

selam ve dua ile...........
Gönderen: 21.09.2007 - 08:53
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 780 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59109 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.