stromectol lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir kaletra lopinavir ritonavir imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » selam

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
selam
12 Mesaj -
BEN ACILAIN ANASIYIM
GOZLERI YASLI BIR ANA
BENIM BEYIM HASTA DEMISTIM HERTARAFLARA TUZ ATIYOR.BEN HOOLNDADA YANLIZIM BIR OGLUM VE KIZIM VAR ONLAR BENIM HERSEYIM.NE YAPMAM LAZIM. BIR CARE VARSA BANA YAZIN. DAYANIMIYORUM ARTIK. ALLAHA EMANET OLUN.
:(
Gönderen: 06.03.2007 - 21:27
Bu Mesaji Bildir   esmeralda üyenin diger mesajlarini ara esmeralda üyenin Profiline bak esmeralda üyeye özel mesaj gönder esmeralda üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
a.s
insaallah bacim gecmis günlerin bittigini gelecek günlerin gelemeycegini ve simdiki zamanla beraber yasadigimizi düsünerek mutlu olmayi bilmemiz gayret etmemiz gerekir

sorunlar konusuldukca büyür

dertler anlatildikca tazelenir

ama sizlere bununla alakali seyler yazmak istiyorum insaallah

Gönderen: 06.03.2007 - 21:57
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
esmeralda
1576 Mesaj -
Ablam burda mesajýnýz..
Gönderen: 08.03.2007 - 01:27
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esmeralda su an offline esmeralda  
SUMEYRA KARDESIM SELAM
12 Mesaj -
BENI ANLADIGINZ ICIN ALLAH RAZI OLSUN . SENELERDIR SABRETTIM AMA BU YAZ HASTALIGI ARTTI. SABAS KALKTIGIMDA EVIN ICI KAR GIBI. YATAKLARA VE AFESERSINIZ KENDI VUCDUNADA SURUYOR BANYOYA VE AKLINIZ GELMEYEK YERLERE DOKUYOR. BEN BUNU DOKTORA ANLATTIM AMA KENDISI ISTEMEYEINCE HIC KIMSE YARDIMCI OLAMIYOR BE HOLLANDADA KALYORUM HIC KIMSEM YOK IKI COCUGUM BIRDE ALLAHIM. CARESIZ KALDIGIM ICIN SIZLERLE KONUSAYIM DEDIM . BELKI BIR GUNES DOGAR DIYE BEKLIYORUM. ALLHA EMANET OLUN. YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.
Gönderen: 08.03.2007 - 01:44
Bu Mesaji Bildir   esmeralda üyenin diger mesajlarini ara esmeralda üyenin Profiline bak esmeralda üyeye özel mesaj gönder esmeralda üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
endulus su an offline endulus  
611 Mesaj -
Degerli kardesim,

Esinizin rahatsizligi ile ilgili bir hekime götürmeniz tavsiyemiz olacaktir.. Bunun yaninda hekimden daha önemlisi, esinizin sagligina kavusmasi icin ALLAH c.c. iltica edin ve ondan yardim dileyin.. ALLAH .c.c. samimiyetle yapilan tüm dualara icabet eder. Sifasini verir.

ALLAH esinize sifalar versin..

selam ve dua ile..
Gönderen: 08.03.2007 - 01:45
Bu Mesaji Bildir   endulus üyenin diger mesajlarini ara endulus üyenin Profiline bak endulus üyeye özel mesaj gönder endulus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KARDESIM SELAM
12 Mesaj -
BENIM KIZIM 15 YASINDA OBILE INTIHAR ETMEYE KLKTI DAYANAMIYORUZ . SASIRDIK KALDIK. BUNLAR BIR GERCEK. YASADIM VE YASIYORUM. TUZ ATMASIN SEBEBI ONLAR GIDIYOR DIYOR. ANLARSINZYA.BENIM KORKUM CINLEREMI. KARISTI.OYLE BIRSEY VARMI. BU KONUDA YAZIN. SABAHLAR OLMUYOR.
Gönderen: 08.03.2007 - 01:50
SELAM
12 Mesaj -
SIZLER ALLAH RIZASI ICIN YAZDIKLARIMI OKUYUN
Gönderen: 08.03.2007 - 01:53
@ilay su an offline @ilay  
4 Mesaj
Allah acil þifalar versin, sýkýntýnýz yazýnýzdan hissediliyor fakat isyan etmemeli ve sabretmelisiniz, allaha sýðýnýn.

Allah yardýmcýnýz olsun.
Gönderen: 08.03.2007 - 01:58
Bu Mesaji Bildir   @ilay üyenin diger mesajlarini ara @ilay üyenin Profiline bak @ilay üyeye özel mesaj gönder @ilay üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
ESMERALDA KARDEŞİM..
975 Mesaj -
Selamün Aleyküm..

Msj þimdi okudum bilseniz nasýl üzüldüm. Gcenin bu saatinde size ve eþinize dua ediyorum. sabýr gerektir inþaallah..
Sevgili peygamberimiz þöyle buyurmuþlar..

''Allah Teala hazretleri ferman etti. Ýzzetim ve celalim hakký için maðfiret etmek istediðim hiç kimseyi bedenine bir hastalýk rýzkýna bir darlýk vererek boynundaki günahlardan temizlemeden dünyadan çýkarmayacaðým''

ALLAH Yar ve yardýmcýnýz olsun.. Sabýr ihsan eylesin.. Derdi veren ALLAH dermanýnýda verecektir Bizim ondan baþka gidecek kapýmýz yoktur..
Ýnanýn benimde annem 2 senedir rahatsýz çok kötü günler geçirdik. Öyleki psikolojim bile bozuldu. Ama ALLAHa hep dua ediyorum bu sýnavdan yüz akýyla çýkalým kazananlardan olalým diye..
Herkes kendi çektiðini bilir. Burada yaþadýklarýmý anlatsam sizde belki benimki hafifmiþ dersiniz. Ne yapalým rabbimin sýnavý çok çetinmiþ.. Bizler ona dayanýr sadece ondan yardým dileriz.
Hz. Eyyubün hayatýný okumadýysanýz size onu tavsiye ederim..
Kulluðun zirvesine çýkmýþ bir peygamber. Her þeye raðmen dilinden onun adýný düþürmemiþ tüm yaþadýklarýna raðmen. Lütfen alýp okuyun
Bende size dua ediyoru.
Rabbim tüm hastalara þifalar nasip etsin..ÝNÞAALLAH.

Selam ve Dua ile.. KULTANESÝ.. gül

Gönderen: 08.03.2007 - 02:01
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SELAM
12 Mesaj -
BENDE HEP DIYORUM KI YUCE ALLAHIMDA ( YA SABIR YAGABIR)
AMA YAVRULARIM VAR BENI ANLAYIN. COK ZOR DURMDAYIM.
Gönderen: 08.03.2007 - 02:02
SELAM
12 Mesaj -
HANZADE KARDESIM GOZU YASLI BIR ANAYIM. DUALARIM VE SIZLERIN DUASI.INSALLAH BUTUN DARDA KALANLARIN VE HASTALARI ALLAH . YARDIMIZ OLSUN. AMA GOZ GORERE GOERE CEKIYORUM COCUKLARIM GULERKEN AGLIYOR. NE YALIM BU DA KADERIMIZ DIYORUM.
Gönderen: 08.03.2007 - 02:06
endulus su an offline endulus  
611 Mesaj -
Degerli kardesim,

Esiniz size bu konu hakkinda birsey söylemiyor mu? Sadece onlar gidiyor mu diyor? Esinizin daha baska anormal davranislari varmidir.. bunlar hakkinda bilgi verirseniz belki bu konuda yardimci olabilecek kardeslerimiz olabilir..

Size tavsiyemiz sabirli olun ve cocuklariniza babalarinin hasta oldugunu, onun bu durumuna bir mühdet sabretmeniz gerektigini anlatin.. Cocuklarinizla daima iyi günlerin yakin oldugunu anlatin ve onlara ümit verin. Karamsar olmayin. Siz kendiniz dik durun ki cocuklarinizda bu durumdan olumsuz etkilenmesinler..

Cevrenizde ilim ehli (sarlatanlardan uzak durun) birileri var ise onlardan da ne yapmaniz konusunda danisabilirsiniz..
Gönderen: 08.03.2007 - 02:08
Bu Mesaji Bildir   endulus üyenin diger mesajlarini ara endulus üyenin Profiline bak endulus üyeye özel mesaj gönder endulus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SELAM
12 Mesaj -
KARDESIM ENDELUS BAZEN DUYUSUMU GORE MEZARLIGIDA GIDIYORMUS. AMA BANYOYA VE AFEDERSINIZ AMA TUVALETE TUZ ATMAK YATAKLARA SURMEK OLURMU YA COCUKLAR KAPININ KOLUNU CIKARTIP BABAMIZ GECE GELMESIN DIYORLAR ONLARDA AYNI BENGIBI SABIRLILAR AMA ONLAR KUCUKLAR BIRI 15 OGLUM 11 .ALLAH RIZASI ICIN YARDIMCI OLUN.
Gönderen: 08.03.2007 - 02:12
SELAM
12 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN KARDESLERIM DUALARINIZA
Gönderen: 08.03.2007 - 02:15
FATOŞ su an offline FATOŞ  
ESMERALDAYA SELAM!
3 Mesaj
ESSELAMUN ALEYKUM CANIM ABLACIM........

YAZDIKLARINI YENÝ OKUDUM UZUN ZAMANDIR BURAYA GÝRMÝYORDUM.
RABBÝM YARDIMCIN OLSUN!

KOLAY DEYÝL!
AMA ÞUNU BÝLMEK GEREKÝRKÝ....BU DÜNYA BÝZÝM ÝÇÝN VE BÝZ BU DÜNYADA ÝMTÝHAN ÝÇÝN VARÝZ!

ALLAHÜ-TEALA'A KULUNUN KENDÝNE AÇIK VE SAMÝMÝ BÝR KALBLE YALVARMASINDAN ÇOK HOÞLANIR!
SÝZ ÝNÞALLAH SABREDÝN VE DERDLERÝNÝZÝ ALLAHÜ-TEAL'A'YA DÖKÜN !
ÇÜNKÜ RABBÝM HER MÜHMÝNÝN DUASINA MUTLAKA CEVAB VERÝR YANÝ KABUL EDER!
AMA RABBÝM DERKÝ: LAKÝN KULUM SABREDEMEZ!BÝZ ONUN ÝSTEDÝÐÝNÝ MUTLAKA VERECEYÝZ !

AMA ÝÞDE NE ZAMAN DUALAR KABUL OLUR?
ALLAHÜ-TEAL'A DUANIN KABUL EDÝLMESÝNÝ AHÝR ZAMANA KADAR SÜREBÝLECEYÝNE BEYAN EDER!
BU YÜZDEN BÝZE SADECE SABRETMEK DÜÞER GÜZEL ABLACIM !
RABBÝM YAR VE YARDIMCIN OLSUN EN KISA ZAMANDA ÝNÞ.

SELAMETLE......

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son FATOÞ tarafından, 11.03.2007 - 00:29 tarihinde.
Gönderen: 11.03.2007 - 00:28
Bu Mesaji Bildir   FATOŞ üyenin diger mesajlarini ara FATOŞ üyenin Profiline bak FATOŞ üyeye özel mesaj gönder FATOŞ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1031 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.65016 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.