stromectol chloroquine kamagra generique rhinocortivermektine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » MG hastasi ablamiz için Salati Tefriciyye

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
MG hastasi ablamiz için Salati Tefriciyye
46 Mesaj -
Esselamu Aleyküm kardeslerim

33 yasinda bir komsumuza MG denilen bir kas hastaligi teshisi konulmus..

Ve doktorlar bu hastaligin sadece yasli insanlarda görüldügünü ve çok nadir bir hastalik oldugunu söylüyorlar..

Bu hastalik yavas yavas insani felç ediyormus..

Tedavisi mümkün olmayan bir hastalik..

Ilaçlarla ilerlemesi engellenmeye çalisilacak..

3 küçük çocuk sahibi ablamiz..:(

Ve sizden dua bekliyor..

Allah rizasi için ablamiza dua edelim..

SALATI TEFRICIYYE okuyalim insaAllah..

Ben 400 alarak basliyorum insaAllah..

Rabbim acil sifalar versin ve siz okuyan kardeslerimden razi olsun!

Gönderen: 28.02.2007 - 15:52
Bu Mesaji Bildir   Beytül Mamur üyenin diger mesajlarini ara Beytül Mamur üyenin Profiline bak Beytül Mamur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Ve Aleykümüs Selam Rahmetullahi ve Berekatuhu

çook geçmiþ olsun...

Rabbim acil þifalar versin

yar ve yardýmcýlarý olsun inþaAllah...

200 tane salatý tefriciye alýyorum inþaAllah..

ALLAH (C.C) emanet olunuz..

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 28.02.2007 - 16:42
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Beytül Mamur su an offline Beytül Mamur  
Allah razi olsun HiLaLaY KARDESIM !!
46 Mesaj -
Allah razi olsun HiLaLaY kardesim, Rabbim duanizin kat kat karsiligini verir insallah. Bu dualara gerçekten çok ihtiyacimiz var.Hasta olan ablamizi ziyarete gittim demin, gerçekten çok sevindi ve dua edenlerden Allah razi olsun dedi.

Allaha emanet olun!ağlar
Gönderen: 28.02.2007 - 17:07
Bu Mesaji Bildir   Beytül Mamur üyenin diger mesajlarini ara Beytül Mamur üyenin Profiline bak Beytül Mamur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Rabbim cümlemizden razý olsun inþaAllah..

Ne mutlu size hastayý ziyeret ettiniz

Rabbim razý olsun sizden inþaAllah...

bizlerden de çok selam iletin ablamýza inþaAllah...

Dualar müþterektir inþaAllah..

Ablamýz ve tüm kardeþlerimiz her zaman

dualarýmýzda olacaklar inþaAllah...

Rabbim tüm müslüman ümmetin

yar ve yardmýcýsý olsun her daim inþaAllah...

ALLAH (C.C) emanet olunuz...

Gönderen: 28.02.2007 - 17:16
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed_cubuk su an offline muhammed_cubuk  
270 Mesaj -
Yüce Allah acil þifalar versin kardeþim..
Gönderen: 28.02.2007 - 17:22
Bu Mesaji Bildir   muhammed_cubuk üyenin diger mesajlarini ara muhammed_cubuk üyenin Profiline bak muhammed_cubuk üyeye özel mesaj gönder muhammed_cubuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Çook geçmiþ olsun...

100 tane salatý tefriciye alýyorum inþaAllah..

Gönderen: 28.02.2007 - 20:27
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý umut isigi

Çook geçmiþ olsun...

Gönderen: 01.03.2007 - 10:20
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý umut isigi

Çook geçmiþ olsun...

Okunmuþtur.Mevlam kabul etsin inþaAllah.
Gönderen: 01.03.2007 - 12:04
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güle sevdali su an offline güle sevdali  
168 Mesaj -
rabbim acil þifalar versin bende 100 tane alýyorum inþaallah
Gönderen: 01.03.2007 - 12:35
Bu Mesaji Bildir   güle sevdali üyenin diger mesajlarini ara güle sevdali üyenin Profiline bak güle sevdali üyeye özel mesaj gönder güle sevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
100
Gönderen: 01.03.2007 - 12:45
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
S.a kardesim , Rabbim acil sifalar versin...

500 tane aliyorum ins. (kuzenimle okuyacagiz)

(okunmustur)

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ilknurMerve tarafından, 07.03.2007 - 19:19 tarihinde.
Gönderen: 01.03.2007 - 17:27
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güle sevdali su an offline güle sevdali  
168 Mesaj -
ben 100 tane daha alýyorum inþALLAH
Gönderen: 02.03.2007 - 14:55
Bu Mesaji Bildir   güle sevdali üyenin diger mesajlarini ara güle sevdali üyenin Profiline bak güle sevdali üyeye özel mesaj gönder güle sevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Beytül Mamur su an offline Beytül Mamur  
IYIKI RAVDAM VAR!!!!!
46 Mesaj -
Allah hepinizden razi olsun insAllah, iyiki ravdam varr!!!!
ben okumaya devam ediyorum ins, tamami bitince listeye ekliyecegim.

Gönderen: 07.03.2007 - 18:40
476 Mesaj -
S.a kardesim...

Tefriciyeler daha bitmemis galiba?
Ben 500 tane daha aliyorum ins.
(ne zamana kadar bitmesi gerekiyor?)
(okunmustur)

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ilknurMerve tarafından, 26.03.2007 - 10:36 tarihinde.
Gönderen: 07.03.2007 - 19:21
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
476 Mesaj -
S.a kardesim...

Komsum Zeynep´te 500 tane okuycak ins.
(okunmustur)

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ilknurMerve tarafından, 26.03.2007 - 10:36 tarihinde.
Gönderen: 09.03.2007 - 16:55
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
Beytül Mamur 400
MeRYeM 200
Umut isigi 100 (okunmustur)
YeSiLKuBBeM 100
güle sevdali 200
NurBahçesi 100
ilknurMerve 1500 (500'ü okunmustur)
RuBAi 400

Toplam 3000
Kalan 1444

Rabbim acil sifalar versin insaAllah...
Gönderen: 10.03.2007 - 20:54
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
476 Mesaj -
S.a aldigim tüm tefriciyeler okunmustur...

444 tane daha aliyorum...

(okunmustur)

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ilknurMerve tarafından, 26.03.2007 - 10:35 tarihinde.
Gönderen: 11.03.2007 - 11:08
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1034 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64361 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.