ivermectin generique stromectol kamagra ivermectine fluvoxamine oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » TİYATRO / SİNEMA / SANAT / MEDİA » Köpekler Ve Melekler.

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Köpekler Ve Melekler.
1230 Mesaj -
Bu Köpeðin Evine Melek girmezmiþ..
Gönderen: 14.02.2007 - 20:27
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -

Kedi köpeðe makara, dünya aleme maskara..!

Sözlerimi boþa sarfedip incitmek istemiyorum..
Rabbime havale ediyorum!..

Gönderen: 14.02.2007 - 22:58
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Bu adamdan NEFRET ediyorum..

Onun evine Melek girmez, cünkü evi Seytanlarla dolu..

Onu evine Melek girmek istemez, ancak Azrail mecburen birgün girecek..

Bu sapik adami cöpe atmak lazim..
Tam bir cöplük..

Hakki anlatanlari hapislere atiyorlar,
bu manyagi, Kuran ayetlerini degistiren, Kafirde diyebilirim, hapise atmiyorlar..

...
Gönderen: 15.02.2007 - 08:20
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmetduru su an offline mehmetduru  
RE: Köpekler Ve Melekler.
322 Mesaj -
Deðerli kardeþlerim bunlarla kafamýzý meþgul etmiyelim bunlar görevini yapýyorlar, bunlarýn görevleri insanlarýn kafasýný karýþtýrmak bizlerde görevimizi yapacaðýz bizim görevimiz ise insanlara doðruyu göstermek lisaný halimizle hakký anlatmak ve dua etmektir.
Dua edelimde rabbim böyle kiþileri islamiyete zarar getirmisinAllah Razı Olsun
Gönderen: 15.02.2007 - 09:28
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
Nasýl hoca anlamýyorum dinle alay ediyor Magazincilerin hocasý sadece sanatçýlar bu adamý sever çünkü iþlerine geliyor yazýk acýyorum böylelerine...
Gönderen: 15.02.2007 - 12:54
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -

Yahuuu bu kiþiyi herkez bilir Din ile ilgisi olmayan Ýlahiyetçiliðin Ý' sini bilmeyen bir þahýz....
Yahuuu peki bu Halk neden ne amaçla alkýþlýyor aðzýndan çýkan her kelimeye alkýþlayan Cahillere ne demeli...
ALLAH ýslah etsin ÝNÞAALLAH...

Gönderen: 15.02.2007 - 14:02
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
RE: RE: Köpekler Ve Melekler.
1613 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý mehmetduru

Deðerli kardeþlerim bunlarla kafamýzý meþgul etmiyelim bunlar görevini yapýyorlar, bunlarýn görevleri insanlarýn kafasýný karýþtýrmak bizlerde görevimizi yapacaðýz bizim görevimiz ise insanlara doðruyu göstermek lisaný halimizle hakký anlatmak ve dua etmektir.
Dua edelimde rabbim böyle kiþileri islamiyete zarar getirmisinAllah Razı Olsun

memedime katiliyorum

birakin havlasin kopekler
Gönderen: 15.02.2007 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
genclik su an offline genclik  
RE:
5 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý YeSiLKuBBeM

Bu adamdan NEFRET ediyorum..

Onun evine Melek girmez, cünkü evi Seytanlarla dolu..

Onu evine Melek girmek istemez, ancak Azrail mecburen birgün girecek..

Bu sapik adami cöpe atmak lazim..
Tam bir cöplük..

Hakki anlatanlari hapislere atiyorlar,
bu manyagi, Kuran ayetlerini degistiren, Kafirde diyebilirim, hapise atmiyorlar..

...

kesýnlýkle katýlýyorum
Gönderen: 09.03.2007 - 16:40
Bu Mesaji Bildir   genclik üyenin diger mesajlarini ara genclik üyenin Profiline bak genclik üyeye özel mesaj gönder genclik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
1118 Mesaj -
onu dinleyen ve ona inananlar islamý bilmediklerinden veya benimsemediklerinden onlarýn kulaðýna hoþ geliyor bu þahsýn konuþmalarý.

ne demeli? hiç... ne diyebilirizki? o kadar vebal altýnda kalmýþ biri, zavallý zaten..
Gönderen: 18.03.2007 - 18:01
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Bu adam iyice sapýttý..

Rabbim hidayet versin..
Gönderen: 18.03.2007 - 18:53
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Enes_ su an offline Enes_  
302 Mesaj -
Ben böylelerine hidayet bile dileyemiyorum.

Allah c.c. bizleri suurlandirsin, ne hallerdesiz...:(
Gönderen: 19.03.2007 - 01:39
Bu Mesaji Bildir   Enes_ üyenin diger mesajlarini ara Enes_ üyenin Profiline bak Enes_ üyeye özel mesaj gönder Enes_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 671 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59517 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.