budesonide chloroquine budesonide stromectol lopinavir ritonavir 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » SUNUCUARIMIZDA BAKIM YAPACAGIZ (6. Subat - 10 Subat)

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SUNUCUARIMIZDA BAKIM YAPACAGIZ (6. Subat - 10 Subat)
56 Mesaj -
Selamün Aleyküm,

sunucularýmýzýn yýllýk bakýmýndan dolayý önümüzdeki 3-4 içinde sitlerimizde zaman zaman aksaklýklar ve ulaþýlamamak gibi hatalar oluþabilir.

Bazý bölgelerde ulaþýlmama 24 saata kadar sürebilir. Bu açýdan endiþelenmemenizi ve bakýmdan kaynaklandýðýný bilmenizi rica ediyoruz.

Selam ve dua ile...

-RAVDA Teknik-

Gönderen: 06.02.2007 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   AhmedK üyenin diger mesajlarini ara AhmedK üyenin Profiline bak AhmedK üyeye özel mesaj gönder AhmedK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Sitemiz, sunucularimizdaki bakim nedeniyle hatali.

Endise etmeyiniz, yukaridada belirttigim gibi düzelecek insa-Allah.

Anlayisinizi rica ediyoruz...

Selam ve dua ile...
Gönderen: 07.02.2007 - 08:44
Bu Mesaji Bildir   AhmedK üyenin diger mesajlarini ara AhmedK üyenin Profiline bak AhmedK üyeye özel mesaj gönder AhmedK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
56 Mesaj -
Ve aleyküm Selam...

Allah razý olsun sabýr ve anlayýþýnýz için.

Bakýmýmýz büyük oranla tamamlandý. Bazý hatalar var hala ve gidermeye çalýþýyýruz.

Bu arada Sunucularýmýzýda geniþleterek kapasitesini büyüttük. Sayfalar daha hýzlý açýlmalý ve daha çok ziyaretçilerimize hizmet verecektir.

Oluþan ve fark ettiðiniz hatalarý bize bildirmenizi rica ediyoruz.

Selam ve dua ile...

-RAVDA Teknik-
Gönderen: 08.02.2007 - 01:03
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
esselamunaleyküm bende bugün ravda gittimi dye çok korktum bir türlü olmuyordu çok þükür öyle birþey yomuþ..
Gönderen: 08.02.2007 - 01:58
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Allah (c.c.) sizden razi olsun bizler icin gecenizi gündünüze katip calisiyorsunuz bundan daha ne güzel olabilirki hic bi aksilikle karsilasmadim sayfalarin acilmasi cok hizli

emeklerinizden dolayi tesekkür ediyoruz hakinizi helal ediniz insAllah

Gönderen: 08.02.2007 - 09:02
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
bendede aynen sevinçli
Gönderen: 08.02.2007 - 17:16
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Esselamu Aleyküm..

HuRi Can ve Recepholding Abim..
Size bir tavsiyem sevinçli
Bu sorun cözüldükten sonra bile, yazinizi göndermeden önce hep kopyalayin..

Measselam..
Gönderen: 09.02.2007 - 06:04
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
56 Mesaj -
Merhaba,

sunucularýmýzdaki bakýmý tamamladýk. Ancak sitelerimizdeki çaýþmalarýmýz devam etmektedir.

Huri, recep ve diðer kardeþlerimiz:
Hala hata veriyormu sizde?

Ve sitenin önceki haline göre hýzýnda bir farklýlýk görülüyormu?

Meas Selam....
Gönderen: 11.02.2007 - 00:32
56 Mesaj -
Birkac sayfa olduðunda DEVAM deðilde sayfa numaralarýna týklayarak deneyiniz. Çok olunca sayfalar veya mesajlar ve de sizde uzun süre týklamadýðýnýzdan yeni mesajlar eklenmiþ olabilir veya da sistem kriterlerinden dolayý veri tabanýndan hata verebilir...

Meas Selam...
Gönderen: 11.02.2007 - 01:12
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
meraba

bende artýk hata yok

sayfa acýlýmý býraz olsun hýzlandý

elýnýze emegýnýze saglýk Allah razý olsun

dua ýle
Gönderen: 11.02.2007 - 10:27
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
esselamü aleyküm

ben uzun süredir ravdaya gizli web den giriyordum ordanda hersey kisitliydi bu gün normal olarak girebildim sorunun ne oldugunu bilmiyordum ama bakim bittikten sonra düzeldi onceden resim bile ekleyemiyordum simdi oluyor yazilarimi istedigim gibi kalinlastirip renk degisebiliyorum

Allah Razı Olsun inanin artik ravdaya giremiycem diye düsünüyordum cünkü hep düsüyordum her zaman nick ve sifre soruyordu cok sevindim artik düzeldigine tesekkürler
Allah Razı Olsungül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HAKBIR tarafından, 11.02.2007 - 11:19 tarihinde.
Gönderen: 11.02.2007 - 11:18
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
56 Mesaj -
Ve aleyküm Selam HAKBIR kardeþim...

internet þirketiniz size RAVDA IP adreslerini blokladýýndan giremiyordunuz. Bu yýllýk bakým esnasýnda yaptýðýmýz iþlemlerden bir taneside IP adresimizi deðiþtirdik. Ve sizde girebiliyorsunuz...

Ancak þirketiniz ay sonuna doðru en çok ravda'ya takýldýðýnýzý görünce yine bloklayabilir sevinçli
Bu sayede þirketiniz size ucuza sunduðu internet transferinden bayaðý kazanç etmiþ olacak sevinçli

Meas Selam...
Gönderen: 11.02.2007 - 16:53
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 886 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58914 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.