generique plaquenil ivermectine ivermektine generique rhinocortivermectine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » Rüyada nur görmek

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Rüyada nur görmek
140 Mesaj -
Selamun aleyküm hocam
rüyamda ben ve ve yanim da üc kisi var, heb beraber köyümüzün mezarligina ziyarete gidiyoruz.Mezarlikta dolasirken benim gözüme bir mezar dikkatimi cekiyor, ve dizlerimin üsstüne cöküb Dua etmeye basliyorum, duam bitmeden mezarin üstüne nurlar yagmaya basliyor, ben nurlar yagdikca yüksek sesle dua okumaya basliyorum icim bir acayib oluyor o ani kelimelerle anlarmak yetmez.Hala etkisinden kurtulamiyorum.
Cevabiniz icin simdiden Allah c.crazi olsun.selametle
Gönderen: 06.02.2007 - 12:48
Bu Mesaji Bildir   kayrabahar üyenin diger mesajlarini ara kayrabahar üyenin Profiline bak kayrabahar üyeye özel mesaj gönder kayrabahar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
A.S
Rabbim rüyanýzý hayra cýkarsýn inþallah.Rüyada nur görmek Karanlýktan aydýnlýða çýkmak kafir için imana, günahkar için hidayete; Nur görmek isyan ve tuðyandan sonra tövbe etmeye, körlükten sonra basirete; salih amele, hayýrlý evlada, Kur an a ve alime; Nurdan elbise giymek faydalý ilme, bedeninin herhangi bir yyerinden nur çýktýðýný görmek ilim ve irfaný ile halka faydalý olacak bir erkek çocuða; Aydýnlýk bir ortamdan zulmete çýkmak zenginlikten sonra yoksulluða, itibar görmeden sonra horlanmaya, hidayetten sonra sapýklýða ya da kör olmaya delalet eder.

Rüyada nur görmek , aydýnlýk ve doðru yola iþarettir. Kafir bir kimse karanlýktan aydýnlýða çýkarsa islamla Allah’a yakýnlýðý keþfeder. Aydýnlýktan sonra karanlýða çýkarsa, fakirlikten zenginliðe, delaletten sonra doðru yola, isyandan sonra tövbeye iþarettir.

Rüyada nur, aydýnlýk ve doðru yol demektir. Kafir bir kimse bu rüyayý görürse Islama Allah a yakýnlýðý keþfeder. Aydýnlýktan sonra karanlýða çýkarsa, yoksulluktan zenginliðe, iþaret eder. Ýsyandan sonra tövbeye yorumlanýr.

Büyük bir iç huzuru, bolluk, zenginlik, mevkii, ün, mutluluk olarak yorumlanýr.

Rüyada nur görmek, aydinlik ve dogru yola isarettir. Kafir bir kimse karanliktan aydinliga çikarsa islamla Allah’a yakinligi kesfeder. Aydinliktan sonra karanliga çikarsa, fakirlikten zenginlige, delaletten sonra dogru yola, isyandan sonra tövbeye isarettir.
Gönderen: 20.02.2007 - 23:07
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 547 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Atak74 (50), bkaan50 (28), hballi44 (43), emrah3946 (41), safari (55), 1 yolcu (48), hballi (43), adamisali (34), YaSinYuSuf (57), sayha (54), nigdeliemre (35), ocaku08 (49), furkan_safa (28), ilbeyizmir (46), manarin (49), mekizgin (56), cihangir (52), KADRI (53), gluck (47), hha19 (42), firat7 (40), ZEYNEPRABIA (46), vivaa (37), konhair (47), ERTASCH (50), byy (42), sibbelll (38), yolcu-01 (43), KANADALI (46), engina (41), ubeydullahoztur.. (44), MeMo-X (37), fatih1980 (44), darknessman (41), My_hos (36), hkanca (56), cetintas (35), Berra&Sare (48)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55930 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.