generique colchicine fluvoxamine generique rhinocortgenerique kaletra generique plaquenil 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » ÖRTÜDEN BAŞKA NE İLE ÖRTÜNÜLEBİLİNİR???

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    ÖRTÜDEN BAŞKA NE İLE ÖRTÜNÜLEBİLİNİR???
17 Mesaj -
YARIN ÝÞYERÝNDE TEFTÝÞ VAR,ÖRTÜ YASAK!ÖRTÜ YERÝNE BAÞIMA NE KOYMAMI ÖNERÝRSÝNÝZ?
Gönderen: 05.02.2007 - 19:04
Bu Mesaji Bildir   zümrüdüanka üyenin diger mesajlarini ara zümrüdüanka üyenin Profiline bak zümrüdüanka üyeye özel mesaj gönder zümrüdüanka üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Esselamu aleykum kardesim..

Yarin teftis olacaksa, peruk takmaktan yada baska cikar yol aramaktan ise is yerine gitmemeyi yeylerdim.

:(ağlarağlar
Gönderen: 05.02.2007 - 19:08
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
1023 Mesaj -
Es selamu aleykum,

Sahsi fikir soruyorsan eger... Kendiminikini sunayim.. Artik diger kardesleriminde dusuncelerini bilmek isterim.. Okuyanlar cevap verirlerse, hem soruyu soran kardesimiz hemde merak eden kardesler icinde guzel olur diye dusunuyorum...

Ben, calistigim zaman, basortusu yasak oldugundan dolayi, patronla anlasma yaptim, bandana takyorum basortusu yerine.. hani kisa olur arkaya dogru baglariz... ben boynum gorundugu icin, bogazli kazak geyerim, sonrada bandanayi takinca, sorun kalmiyor...
Ama bandayi takabilirmsin onu bilmiyorum...

Diger kardeslerimizin onerecekleri varsa buyursunlar...

Selam ve dua ile
Gönderen: 05.02.2007 - 19:09
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Allah aşkı su an offline Allah aşkı  
43 Mesaj -
s.a

Basýnýza hakký yaradanýn emrýný koyun inþALLAH

selametle ablacýgým
Gönderen: 05.02.2007 - 19:33
Bu Mesaji Bildir   Allah aşkı üyenin diger mesajlarini ara Allah aşkı üyenin Profiline bak Allah aşkı üyeye özel mesaj gönder Allah aşkı üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
1023 Mesaj -
Zumruduanka kardesim,
Gordugum kadariyla forumda yenisin.. her verdigin cevapta yeni bir konu aciyorsun.. sanirim yalnislikla oluyor.. cevap vermek istedigin vakit, YENI KONU bolumune degil, yaninda bulunan CEVAP EKLE bolumune tiklamalisin..

Hakkini helal et...

gül
Gönderen: 05.02.2007 - 19:38
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zümrüdüanka su an offline zümrüdüanka  
Konu icon    ?
17 Mesaj -
SAÐLIK KARNEM YETÝÞÝP DE ÇIKMIÞ OLSA HASTANEYE GÝTMEK ÝÇÝN ÝZÝN ALIRDIM; YANÝ YARIN MUTLAKA ÝÞYERÝNDE OLMALIYIM.
ALLAH RAZI OLSUN ÝÞ ARKADAÞLARIMIZ NAMAZINDA, AMA SORUN GELECEK TEFTÝÞTE, YANÝ ÜST MEVKÝDE FÝRAVUNLUK KOKUYOR !
Gönderen: 05.02.2007 - 19:47
Bu Mesaji Bildir   zümrüdüanka üyenin diger mesajlarini ara zümrüdüanka üyenin Profiline bak zümrüdüanka üyeye özel mesaj gönder zümrüdüanka üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 874 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62765 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.