ivermectine kaletra stromectol kaletra lopinavir ritonavir naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » WEBSİTELERİ & TANITIM » www.kurankursumezunlari.com

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
www.kurankursumezunlari.com
13 Mesaj -
http://www.kurankursumezunlari.com

SELAM ALEYKUM kardeþlerim bu sitemizede baklerim gercekten çok güzel bir site ayrýca daha çok yeni ama gercekten burda her konuda aradýðýnýzý bula bileceðinize inanýyorum bulamadýðýnýz bir konu yada soru olurda da site görevlileri olsun üyeleri olsun yardýmcý olacaktýr.

allah a emanet olsun kardeþlerim .bekliyorum inþallah.

Gönderen: 04.02.2007 - 10:15
Bu Mesaji Bildir   ruyay üyenin diger mesajlarini ara ruyay üyenin Profiline bak ruyay üyeye özel mesaj gönder ruyay üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
ve aleykum selam

abim cok guzel olmus

Allah utandirmasin insAllah

tum emegi gecen arkadaslardan Allah razi olsun

bu gibi sitelerin cogalip igrenc sitelerin onune gecmesi kanaaatindeyim

dua ile gül
Gönderen: 04.02.2007 - 13:55
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ruyay su an offline ruyay  
13 Mesaj -
Allah razý olsun kardeþim diðer üye kardeþlerimede burdan sesleniyorum lütfen bu tür dini siteleri destekleyelim.

gercekten daha çok yeni olmasýna ramen çok bilgi içinde bulunuduran kurankursumezunlarý sitesi harika bir sitedir.
herkezi buraya bekliyorum

Gönderen: 04.02.2007 - 15:31
Bu Mesaji Bildir   ruyay üyenin diger mesajlarini ara ruyay üyenin Profiline bak ruyay üyeye özel mesaj gönder ruyay üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
enesucakli su an offline enesucakli  
Konu icon    www.kurankursumezunlari.com
32 Mesaj -
ruyay bu siteyi hangi siteden açtýn???
Cevap yazarsan sevinirim...!!!...
Gönderen: 04.02.2007 - 22:45
Bu Mesaji Bildir   enesucakli üyenin diger mesajlarini ara enesucakli üyenin Profiline bak enesucakli üyeye özel mesaj gönder enesucakli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
13 Mesaj -
Bu site derken hangi siteyi demek istedin ravda ,sa ben ravdayý yaklaþýk iki yýl oldu tanýyorum çokda beðeniyorum harika bir site.
Yok ravda deðildiyorsan kurankursu sitesini onuda yaklaþýk birbuçuk yýl oldu tanýyorum. harika bir sitedir.

Gönderen: 06.02.2007 - 17:15
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
polemik mevzularindan bundan böyle ALLAHA SIGINIRIM

kardesim kuran kursu mezunuyum
ve gurur duyarim kardeslerimin site acmalarini
hizmet etmelerini ---
kardeslik bilinci ile hareket edersek cok kardes sitemiz var
istifade ederiz insaallah
rabbim hizmetinizi daim kilsin
rabbim utandirmasin
rabbim
ahlaki kuraniye ile ahlaklananlardan eylesin

Gönderen: 06.02.2007 - 17:19
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
13 Mesaj -
Amin ALLAH razý olsun kardeþim çok sevindim .
Gönderen: 06.02.2007 - 17:33
yeşilim su an offline yeşilim  
allah razı olsun
2 Mesaj
selamun aleyküm kardeþim....
allah razý olsun...
þöyle bi inceledim de gerçekten hem prensib olarak hem düþünce olarak çok hoþ bir site...
rabbim yardýmcýnýz ve yardýmcýmýz olsun inþallah...
allaha emanet olun...
Gönderen: 25.02.2007 - 01:38
Bu Mesaji Bildir   yeşilim üyenin diger mesajlarini ara yeşilim üyenin Profiline bak yeşilim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ecelikkaya su an offline ecelikkaya  
www.kurankursumezunlari.com hakkında
1 Mesaj
gercekten çok güzel bir site ayrýca daha çok yeni ama gercekten burda her konuda aradýðýnýzý bulabileceðinize inanýyorum bulamadýðýnýz bir konu yada soru olursa da site görevlileri olsun üyeleri olsun yardýmcý olacaktýr
ruvay

Sitede (www.kurankursumezunlari.com) yetkili ve etkili kahkaha bi kiþi olarak ruyay kardeþimize katýlýyorum. Ýnþ bekleriz kardeþlerim. Selam ve Dua ile SLMN ALYKM

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ecelikkaya tarafından, 07.04.2007 - 22:34 tarihinde.
Gönderen: 05.04.2007 - 22:57
Bu Mesaji Bildir   ecelikkaya üyenin diger mesajlarini ara ecelikkaya üyenin Profiline bak ecelikkaya üyeye özel mesaj gönder ecelikkaya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 867 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60071 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.