stromectol kaletra colchicine kamagra ivermectine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » KADIN MİLLETİNİ ANLADI İSEM NAMERDİM....

önceki konu   diğer konu
28 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
KADIN MİLLETİNİ ANLADI İSEM NAMERDİM....
1256 Mesaj -
Geçen gittim,
Annezene bir çiçek aldým,

Aman Allahým,
Ne hizmet ne hizmet.......

Önüme getirilen ikramýn hesabý yok,
Edilen hizmet o kadar,
Gösterilen alaka çabasý....

Yok Annezen, Allah var zaten normal zamanlardada hizmet ehlidir,
Yemezde yedirir cinsinden,

Helede akýnzen olunca.....

Yahu dedim,

Annezen bak,

14 yýllýk evliyiz, dünkü çocuk deðilki,

Abizen,
Vanilya pasta kýz,
Çikolata pasta kýz,
Bebekzen,

Olmak üzerede maþallah 4 çocuk sahibiyiz,

Artýk çiçek, hediye bunlar aramýzdaki basit þeyler deðilmi.........

Yok dedi,
Hatýrlanmak,
Sevginin belirtisi olan hediyeleþmek,
Deðer verildiðinin gösterilemesi hoþumuza gider.........

Biz kadýnlar böyleyiz.........

Ýþte burada takýldým,

BÝZ KADINLAR BÖYLEYÝZ..........

Yani biz erkekler kerestemiyiz......

Kadýn milletini Anladý isem namerdim....

Küçüçük bir þeye sevinirler,
Küçüçükte bir þeye üzülürler.......

Bir söz söylersin göklere çýkarlar,
Bir söz söylersin alýnýrlar.........

Mesela,
Ya ne güzel yemek yapmýþssýn, Senin kadarda güzel yemek yapanda yok de tamam.......

Tut birde Beðenmedim de bakayým,
Ondan sonra baka bilirsen bak surata...........

Yapýsal Yaratýlýþýn büyük etkisi var bunda sanýrým,

Abizen tam bir akýnzen,
Öptürtmez bile kendini,

Ama,

Vanilya Pasta ilede çikolata pasta öpmelerinden býktýrtýrlar bazen kendilerini,

Abizene laf üstüne laf söyle,
Mübarek sanki laf yeme makinesi gýk olmaz,
Oralý bile olmaz...

Kýzlarada bir laf söyle çeþme makinasý,
Ýki gözden akan nehir olur be.....

Akýnzen ne yapýyorsun kardeþim,
Kendi elinle kendin tuzaða düþüyorsun,

Yapýlardan bahsediyorsun,
Kadýnlar daha nazik, narin, duygusal demeye geliyor,
Erkekler daha sert, o kadarda otoriter........

Yok kardeþim kabul etmiyorum,
Erkekler çalýþýyoruz geliyoruz,

Ne narinliði,
Ne duygusallýðý.........

Ne O çiçek filan
Hediye mediye.......

Ne yani,
Kadýnlar,
Yemek yapmayý,
Bulaþýk yýkamayý,
Ütü yapmayý,
Çamaþýr yýkamayý,
Çocuklara bakmayý iþmi sayýyorsunuz...........

Emin olun bunu erkekler yani çocukla oynar gibi yapar gibi geliyor bana,

Yani öyle geliyor.........

Öyledir,

Muhakkak öyledir tabi ya..........

Basittir yahu,
Öyledir öyle basit.........

10 dakikada evi topla,
30 dakikada yemek,
15 dakikada çamaþýr,
10 dakika ütü...

Basitmiþ.........

Ben dedim zaten basittir diye.......

Biz çalýþalým gelelim,
Yorul,
Boðuþ,
Birde Alaka ilgi göster,

Git çiçek almýþ,
Hediye almýþ........

Oh be.......

Ne güzel.........

Asýl alakayý hak eden erkekler,
Hediyeyi hak edenler erkekler...........

Bunlar yetmezmiþ gibi birde suçlanýrýz Erkekler olarak,
Çiçek almazmýþýzda,
Hediye almazmýþýzda,
Ýlgi göstermezmiþizde,
Alaka göstermizmiþizde.......

Annezen bazen der,
Hediye filan deðil bir iki güzel sözde yeter...........

Ben hep söylerim,
Eve geldiðimde bu güzel sözü,

-ANNEZEN KARNIM AÇIKTI..

Ne demek yahu o güzel söz bumu diye,

Ýþte bu tipik bir erkek ruhunu anlamamazlýktýr.........

Anlatayým efendim bir müsaade az sabýr..

Ne kadar sesimiz biraz yorgunluktan iyi duyun diyede azcýk sert çýkar,

Anlamazsýnýz tabi,
Asýl kasýt,

Yahu senin o güzel yemeklerini yiyemde kendime geleyimdir...

Yok abi yok beðenmezler,
Bundan güzel hediyemi olur,

Alakamý olur.....

Dedimya Erkek ruhundan anlayamama,

Dedimya, KADIN MÝLLETÝNÝ ANLADI ÝSEM NAMERDÝM....

Bu sebeblede her þey yerliyerinde kalmasý güzel,

-Annezen karným açýktýýýý....
(Bu aralarda çokmu ilgi ve alaka gösteriyorum ne.............)

NOT: Her zaman ruh esintileri olmuyor, arada bazen mizahi ve dinlendirme yazýlarý oluyor.....

Yazýyý biraz bakýþ açýsý deðiþtirilipte bakýlýrsa içindeki bir çok mizahi bir þekildede olsa verilmek istenilen anlaþýlýr...

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son akinzen tarafından, 01.02.2007 - 23:46 tarihinde.
Gönderen: 01.02.2007 - 23:41
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
akinzen abi yüregine saglik kadinlari anlayamayanlar kervanina seninde katilmana sasirmadim desem yalan olur sevinçli
sende anlayamiyorsan diger beylere söylenmek yanlis olursevinçli

Gönderen: 02.02.2007 - 10:07
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
791 Mesaj -
gül
gülAllah Razı Olsungül
gül
Ellerine saðlýk...
Yüreðine saðlýk...

Akinzen abim ...gül...

Gönderen: 02.02.2007 - 10:10
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -
can akýnzen abim gül yazý için teþekkürler

Allah Razı Olsun

bizde erkek milletini bir anlasak ... kahkaha

BÝZ KADINLAR BÖYLEYÝZ....alkıs

annezen seni seviyorum....aşık gül

kadýnlar bir çiçektir sulanmayan çiçek korumaz mý
onun için çiçeðin korumamasý için sulamak gerek
yalnýz býrakmamak gerek...

Hayatýn içinde olan herþey ancak kadýnlar olduðunda
anlam kazanýyor...

Yemek yemek, su içmek bile, bir kadýnýn elinden içtiðiniz suyla
kendi kendinize bardaðý doldurup içtiðiniz su arasýndaki lezzet
farkýný anlayabiliyormusunuz ?

anlýyorsanýz ne mutlu size

anlamýyorsanýz ne yazýk ki yaþamýyorsunuz...

Bir kadýný aðlatýrken çok dikkat edin..

çünkü ALLAH gözyaþlarýný sayar...

Kadýn; erkeðin kaburgasýndan yaratýldý,
ayaklarýndan yaratýlmadý..
öyle olsaydý ezilirdi...

üstün olsun diye baþýndanda yaratýlmadý...

AMA GÖÐSÜNDEN YARATILDI...

Eþit olsun diye...

kolun biraz altýnda...Korunsun diye...

KALP HÝZASINDA SEVÝLSÝN DÝYE..!

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 02.02.2007 - 10:21
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Su yazilari okurkene gülmemek elde degil sevinçli

Kadinlari dogru anlatmissin,

"Küçüçük bir þeye sevinirler,

Bir söz söylersin alýnýrlar........."

Allah razi olsun abim...

Biz Kadinlar böyleyiz iste
sevinçli sevinçli sıkıntılı

Gönderen: 02.02.2007 - 10:41
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
KADIN MÝLLETÝNÝ ANLADI ÝSEM NAMERDÝM....

Basligi gorunce korktum kahkaha kahkaha kahkaha Zaten kadin milletini anlamak icin kadin olmak lazimkahkaha kahkaha kahkaha Ama Annezen olabilmek icinde Anne olmak lazim. kadin milletini anlamakdan daha zor bir duygudur:( Anne olmak ana olmak
Gönderen: 02.02.2007 - 13:53
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmetduru su an offline mehmetduru  
RE: KADIN MİLLETİNİ ANLADI İSEM NAMERDİM....
322 Mesaj -
Kardeþlerim baylarda bayanlarda haklý ama kimse kimseye hak vermiyor, ne bayanlarý bizler anlayabiliriz nede onlar bizi anlarlar. Anlamaya çalýþsak veyahut anlamasak bile anladýðýmýzý söylesek yeter. kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 02.02.2007 - 13:59
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed_cubuk su an offline muhammed_cubuk  
270 Mesaj -
s.a Akýnzen abim eline yüreðine saðlýk. baþlýðý görünce dedim þimdi kýyamet kopacak ravdada ama sayfayý açýp baþta seni yazdýðýný görünce içeme su serpildi. yine her zamanki gibi çok güzel olmuþ Allah razý olsun
Ne yaparsýn abi onlarýda böyle kabul etmek lazým... sevinçli

Tabi analarýmýz, bacýlarýmýz ve tüm bayan kardeþlerimiz þüphesiz Allah ýn bize birer emaneti birer imtihan vesilesi Allah hayýrlýsýyla sýnavý geçenlerden eylesin..
Gönderen: 02.02.2007 - 14:12
Bu Mesaji Bildir   muhammed_cubuk üyenin diger mesajlarini ara muhammed_cubuk üyenin Profiline bak muhammed_cubuk üyeye özel mesaj gönder muhammed_cubuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
güz gülü su an offline güz gülü  
7 Mesaj
s.a kadinlari ANLAMAK ASLINDA HIC ZOR DEYILDIR BU SADECE ERKEKLERIN ABARTMASIDIRbir kadýn cocuktur aslýnda.çocuk gibi davranmayý severerkegin kendisine bir cocuga gösterdigi sefkati göstermesini de ister. bir cocugu oksar gibi incitmekten korkarak oksamalidir erkek kadýný. ama her kadýn cocukca da olsa dinlenilmesini, dikkate alinmasini ister. yani bir kadýnýn cocukluk yapmasina izin vereceksiniz, ama asla onu bir cocuk olarak görmeyeceksiniz. bir kadýn güçlüdür aslýnda. hatta erkeklerden çok daha güçlüdür. ama bu gücünü her zaman ortaya koymasini sevmez. ister ki erkegin gücü kendisine huzur versin. kendi kendine yapabilecegi seyleri bile erkegin yapmasini bekler. böylece hem daha kadýn oldugunu hissedecektir hem de erkeginin ne kadar güçlü oldugunu görecektir. ancak kadýn gücünü göstermek istediginde onu engelleyemezsiniz. yapmak istedigi bir sey varsa mutlaka yapar. bir kadýn sevgilidir aslýnda. içinde her zaman sevgiyi tasir. sevdiklerinden kolay kolay ayrýlamaz. sevdiklerini kolay kolay kýramaz. zor sever ama tam sever. bir kadýnýn tam anlamýyla sevebilmesi için yüreginin kabul ettigini beyninin de kabul etmesi gerekir. ve sevmezse de onu asla sevmeye zorlayamazsýnýz. belki kolayca yüregine girebilirsiniz. ancak beyninde yer etmemisseniz her an terk edilebilirsiniz. sevmedigi halde terk etmeyen kadinlar da var elbette. bunun nedeni ise engelleyemedikleri 'acýmak' duygusudur. bir kadýn yalnýzdýr aslýnda. hiçbir zaman kadýný bütünüyle elde edemezsiniz. kendisine ait bir dünyasi vardir ve orada hep yalnýzdýr. o dünyaya kimsenin girmesine izin vermez. hiçbir anahtar o dünyanin kapýsýný açamaz. yalnýzlýk onun sýgýnagýdýr. o sýgýnaga ne zaman girecegine, ne kadar kalacagina hep kendisi karar verir. sýgýnaktayken oradan çikmaya zorlarsaniz onu sonsuza dek kaybedebilirsiniz. bir kadýn bilgindir aslýnda. neler yapabilecegini erkek akli hayal bile edemez. yaratýcýlýgýnýn sýnýrý yoktur. ama bunu ortaya çýkartmak için hayatýnýn erkegini bekler. hoyratça harcamaz yaratýcýlýgýný sadece erkegine saklar. bir kadýnýn gerçek erkegi olmayi basarabilmisseniz çok sanslisiniz demektir. çünkü yasamýnýz asla sýradan olmayacaktýr. bir kadýn hayattýr aslýnda. çünkü hayatýn içinde olan her sey ancak kadýnlar oldugunda anlam kazanýyor. yemek yemek, su içmek bile. bir kadýnýn elinden içtiginiz suyla kendi kendinize bardagi doldurup içtiginiz su arasindaki lezzet farkýný anlayabiliyor musunuz? anlýyorsanýz ne mutlu size. anlamýyorsanýz, ne yazik ki yasamýyorsun...
Gönderen: 02.02.2007 - 15:24
Bu Mesaji Bildir   güz gülü üyenin diger mesajlarini ara güz gülü üyenin Profiline bak güz gülü üyeye özel mesaj gönder güz gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
gül Allah Razı Olsun gül

Yüreðine saðlýk...
Gerçekten okurken yüzümüzde bir tebessüm ile okuduk, tebessümler yüzünden eksik olmasýn.
Ýnan ben anlarým hemde çok iyi anlarým bayanýn dilinden, her zaman orta yolu bulmalýsýn.

Gönderen: 02.02.2007 - 16:47
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
RE:
1113 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56
Ýnan ben anlarým hemde çok iyi anlarým bayanýn dilinden, her zaman orta yolu bulmalýsýn.[/B]

Saygiyla sevinçli Alkis

Gönderen: 02.02.2007 - 16:52
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Allah razý olsun Akýnzen abi çok güzel yazmýþþýnýz gül

Hem mizahi hem düþündürücü diðer yazýlarýnýz gibi

Mükemmel

Rýfat abim sen de þu orta yolu yazsanda herkes faydalansa deðil mi???

sevinçli kahkaha

Selam ve Dua ile...

Gönderen: 02.02.2007 - 17:05
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
RE:
5108 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý umut isigi

Mükemmel

sevinçli kahkaha

Selam ve Dua ile...

Olmazzzzzzzzz MESLEK SIRRI....kahkaha kahkaha kahkaha göz kırpma Güle Güle

Gönderen: 02.02.2007 - 17:08
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Allah razi olsun abim sizin sayenizde yine yüzümüzde gülümsemeler olustu ne diyeyim annezen bir cicekle mutlu oluyorsa alacaksin abi arada bi herkadin ilgi ister esi tarafindan getirilen cicek icin mutlu olur

Ben son aldigim gülü yedim kahkaha kahkaha sekermis esim bilememiskahkaha kahkaha
Gönderen: 03.02.2007 - 01:56
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Umuda_Dogru su an offline Umuda_Dogru  
RE:
162 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nazligul

Allah razi olsun abim...

sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli Allah Razı Olsun abi süpersin ya, ellerine saglik
Gönderen: 04.02.2007 - 23:00
Bu Mesaji Bildir   Umuda_Dogru üyenin diger mesajlarini ara Umuda_Dogru üyenin Profiline bak Umuda_Dogru üyeye özel mesaj gönder Umuda_Dogru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
AbiZEN yazinizi bastan sona büyük bir keyifle ve tebessümle okudum...

Türk aile yapisi bu kadar mi güzel anlatilir..

Hiçbirimiz yazdiginiz yasadiklariniza yabanci degiliz..

Herbirimiz yazi'da kendimizi bulmusuzdur..

ütü, çamasir vs. is mi diyorsunuz sevinçli
Abi inaninki çok zahmetli ya, hele birde evin nüfusu fazla olunca sevinçli

YengeZENin durumunu ancak bayanlar anlar..

Babam'da der illa erkekler mi hediye almak zorunda, özel günlerde hanimlar hediye beklerler sanki erkek insan degilsevinçli

AbiZEN yaziya dair söylenecek çok sey var, ama büyüsünüde bozmayalim dimi göz kırpma

Yüreginize saglik gül
Gönderen: 05.02.2007 - 01:28
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LA HAVLE su an offline LA HAVLE  
LA HAVLE DER Kİ !!!!
29 Mesaj -
Kadýnlarý tam olarak anlayabilen birilerinin olduðunu hiç zannetmiyorum; arada bir onlarla ayný dili konuþuyor olabiliriz fakat yapý itibarý ile çok farklýyýz.Bu konu hakkýndaki görüþlerimi size anlatmadan önce bende "kadýnlarý iyi tanýrým" iddiasýnda bulunan ahmak erkeklerden olduðumu belirtmek isterim...

Ýlk tanýdýðým kadýn annemdi.Kokusunda huzur bulmuþtum.Her zaman yanýmdaydý ve beni çok seviyordu...

O zamanlarda kadýnlar hakkýndaki yorumum : Kadýnlar bizlerden çok üstündürler ve bizleri çok severler ve korurlar.Keþke her insan annelerimiz gibi olsa...

Bir sonraki ablamdý.Her þeyini paylaþabilen bir samimi dost gibiydi, arada sýrada tartýþsak bile...

O zamanlarda kadýnlar hakkýndaki yorumum : Kadýnlar çok yardýmsever ve samimidirler.Fakat bazen hýrçýnlaþabiliyorlar.

Bir sonraki öðretmenimdi.Bana bilmediðim birçok þeyi öðretiyordu.Herþeyi biliyordu.Ama birde ödevlerimi yapmadýðýmda beni azarlayýp dövmeseydi keþke....

O zamanlarda kadýnlar hakkýndaki yorumum : Kadýnlar genellikle iyi niyetli, çok bilgili ve arada sýrada sinirlenip baðýran insanlardýr.Hatta bazen size dayak bile atabilirler.

Aradan uzun yýllar geçti ve daha birçok kadýný çok daha iyi tanýma fýrsatýný buldum.Akrabalarým ( teyze, hala vs. ), komþularýmýz, okul arkadaþlarým, , iþyerindeki bayan arkadaþlarým.....

Kadýnlar hakkýndaki þu anki yorumum :

Ýlk bakýþta kadýnlar, biz erkeklere, uzaktan bakýnca pýrýl pýrýl parlayan bir inci gibi gelebilirler.Fakat, o inciye bir adým yaklaþtýðýnýzda, incinin parýltýsýný yitirip matlaþtýðýný görürsünüz.Bir adým daha yaklaþtýðýnýzda o incinin aslýnda basit bir çakýl taþý olduðunu zannedersiniz.Bir adým daha yaklaþýp onu elinize almak istediðinizde o basit çakýl taþýnýn aslýnda, etrafýnda keskin iðneleri barýndýran bir cisim olduðunu görüp ürkersiniz.Fakat eðer cesaretinizi yitirmediyseniz, size o inciye bir adým daha yaklaþýp onu yakýndan incelemenizi tavsiye ederim.Çünkü, ona yaklaþýp, yakýndan incelerseniz, uçsuz bucaksýz bir evren görürsünüz.Her türlü renkle, çoþkuyla, farklý tat ve incelikle bezenmiþ...Rengarenk çiçeklerle kaplý bir vadide yürüdüðünüzü hissedersiniz.Farklý yönlerden, farklý kokular burnunza gelir.Leylak, manolya ve gül....

Onlarla hayat olmuyor, onlarsýz dünya çekilmiyor.
Gönderen: 05.02.2007 - 02:56
Bu Mesaji Bildir   LA HAVLE üyenin diger mesajlarini ara LA HAVLE üyenin Profiline bak LA HAVLE üyeye özel mesaj gönder LA HAVLE üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý Nazligul

Allah razi olsun abim...

Abim kadinlari anlamiyorum demissin,
fakat nede iyi anlatmissin, demek ki anliyorsunuz sevinçli))

Cokta dogru..

Erkeklerde öyledirler..

Ayrica Erkekleri anlamak daha zor..
Bi böyle derler.. Bi böyle..
Yahu karar verin.. sevinçli

Ben bilmiyom ama, kendimi hep hakli gördügüm konularda sonunda haksiz cikiyorum sanki.. Kararsiz

Akinzen Abim gül

Rifat Abim gül sevinçli Inaniyorum.. ve Tebrik ediyorum..
Gönderen: 10.02.2007 - 00:25
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
HuRi Can..
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý HuRi

Abi, bu yaziyi okudukca guluyorum..
Konuyu actigindan beri sonra cevap veririm diyorum, oyle kaliyor, ama he gun okuyorumsevinçli

Aynen..
Ya Can Sen benimi bekledin sevinçli
Cok sükür simdi yazmak nasip oldu sevinçli)
Sayemde yazdin yani.. dil uzat
Gönderen: 10.02.2007 - 00:45
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
ben anladim ama bende kalsin mubarek..
SIRDIR KADIN KOCASINI IYI TANIR BELLI ETMEZ MIMIKLERINDEN BILE ANLAR

SENIN TANIMADIGIN KADAR O SIFRENI CÖZMÜSTÜR MUBAREK
Gönderen: 10.02.2007 - 01:05
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
RE:
892 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Nazligul

Allah razi olsun abim...

bizi cok iyi tanimissin abi, kendimi okudum sanki..
anlamiyorum deme sevinçli..
aslinda gayet iyi biliyorsunuz hanimlari,
gayet iyi anliyorsunuz, ama nedense yemek misali gibi, "o guzel yemeklerinden yaptinmi" diyeceginize, "yemek hazirmi" deniliyor. 2 kelime uzatmak zor geliyor galiba bazan..
zaten kadinlarin neden ozet yazmada zorlandigi ve erkeklerin neden zorlanmadigini erkekleri tanidikca anliyorum..
en kisa ve en onemli seyleri soyluyorlar, "aciktim", bizler ise detaylari, susleri vs ekleyip ozet yapalim derken nerdeyse orjinalini yaziyoz.. dil uzat..

eyllerine yuregine saglik..
uzme annezenimi...
Selametle
Gönderen: 11.02.2007 - 16:41
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý umut isigi

Mükemmel

sevinçli kahkaha

Selam ve Dua ile...

Gönderen: 11.02.2007 - 18:53
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
cok güzel abi ellerine saglik

sayende hem güldük hem düsündük

aslinda erkekler kadinlari anliyorlar ama
anlam veremiyorlarkahkaha

eeee kadinlar böyle

ALLAH bizi böyle yaratmis...sevinçli

Gönderen: 11.02.2007 - 19:27
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
akýnzen abim erkekler kadýnlarý artýk anlýyorlar da sanýrým belli etmiyolar galiba ne dersin?!göz kırpma
Gönderen: 11.02.2007 - 22:15
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
Anlaþýlan kadýnlarý anlamak gerekmiyor..sevinçli

Belki de mutluluðun sýrrý bunda gizli. anlamamakta.. kimbilir belki anlayabilseydik sevemezdik. hani biz erkeklere ters ya..sevinçli

Gönderen: 11.02.2007 - 22:28
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
Ne yani,
Kadýnlar,
Yemek yapmayý,
Bulaþýk yýkamayý,
Ütü yapmayý,
Çamaþýr yýkamayý,
Çocuklara bakmayý iþmi sayýyorsunuz...........

Emin olun bunu erkekler yani çocukla oynar gibi yapar gibi geliyor bana,

Yani öyle geliyor.........

Öyledir,

Muhakkak öyledir tabi ya..........

Basittir yahu,
Öyledir öyle basit.........

10 dakikada evi topla,
30 dakikada yemek,
15 dakikada çamaþýr,
10 dakika ütü...

Basitmiþ.........

Bu söylenenlere katýlmýyorum en zor meslek ev hanýmlýðý kadýn ev iþlerini,yemeði yapýyor,çocuklara bakýyor bütün gün evde bunalýyor bir de bunun üzerine dýþarda çalýþýyorlarsa daha beter......

Akinzen abi kýrýlmayýn bu eleþtirim yalnýz size deðil böyle düþünen bütün erkeklere ama þiiriniz çook güzel olmuþ.
Gönderen: 12.02.2007 - 13:54
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
RE:
815 Mesaj -
10 dakikada evi topla,
30 dakikada yemek,
15 dakikada çamaþýr,
10 dakika ütü...

Basitmiþ.........

65 dk toplam aman aman...
abi ya sizin hesaplarda bir karýþýklýk olmuþ hehe

kahkaha kahkaha sýrf 1. saat en az yemek sürüyor siz hepsini 65 dk demiþsiniz..

varmýdýr bu kadar hýzlý olan birisigül..

Selam ve dua ile..
Gönderen: 12.04.2007 - 11:35
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MUHALEFET su an offline MUHALEFET  
61 Mesaj -
ahhh kadinlar eslerimiz analarimiz bacilarimiz onlarsiz hayat olmaz biraz cile cektirselerde biz erkeklere olsun genede vazgecilmez yaratiklar
Gönderen: 12.04.2007 - 11:39
Bu Mesaji Bildir   MUHALEFET üyenin diger mesajlarini ara MUHALEFET üyenin Profiline bak MUHALEFET üyeye özel mesaj gönder MUHALEFET üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 893 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.67223 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.