generique stromectol generique stromectol generique luvox generique colchicine stromectol apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » BANADA YER VARMI

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
BANADA YER VARMI
3 Mesaj
SELAMUN ALEYKÜM kardeþler ben gezerken bu siteye tesadüfen geldim vardýr bir hayýr elbet dedim , ve baya inceledim gerçekten çok hoþuma gitti , hemen üye oldum hatta arkadaþlarýma tavsiye mail yolladým yarýn inþaallah onlarda burda olurlar ,allah hayýrlý etsin bismillah diyerek aranýza katýldým kardeþler, selametle muhabbet üzerine kalýn Mükemmel
Gönderen: 22.01.2007 - 02:54
Bu Mesaji Bildir   garib_yolcu üyenin diger mesajlarini ara garib_yolcu üyenin Profiline bak garib_yolcu üyeye özel mesaj gönder garib_yolcu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_ali_te su an offline k_ali_te  
RE: BANADA YER VARMI
534 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý garib_yolcu

SELAMUN ALEYKÜM kardeþler ben gezerken bu siteye tesadüfen geldim vardýr bir hayýr elbet dedim , ve baya inceledim gerçekten çok hoþuma gitti , hemen üye oldum hatta arkadaþlarýma tavsiye mail yolladým yarýn inþaallah onlarda burda olurlar ,allah hayýrlý etsin bismillah diyerek aranýza katýldým kardeþler, selametle muhabbet üzerine kalýn Mükemmel

Ve Aleykümselam.........
Garip yolcu kardeþim hoþ geldiniz
Üyeliðiniz hayýrlý olsun....
Mutlaka her þeyde bir hayr vardýr...

dediðin gibi diðer sitelerle kýyaslarsanýz burasý baþka
burasý gönül bahçesi
ravda net & ravda forum & ravda radyo
yoksa geyik ve muhabbet sitesi binlerce var ...

sevgi ve bilgi paylaþtýkca anlam kazanýr...
güzel ve faydalý mesajlarýnýzý yorumlarýnýzý bekliyoruz...

selam ve dua ile ..........

Gönderen: 22.01.2007 - 08:18
Bu Mesaji Bildir   k_ali_te üyenin diger mesajlarini ara k_ali_te üyenin Profiline bak k_ali_te üyeye özel mesaj gönder k_ali_te üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Ve Aleykümüs Selam

garib_yolcu ravdaya hoþgeldiniz

üyeliðiniz hayrlý ve daim olsun inþAllah...

Rabbim güzel paylaþýmlarda, katýlýmlarda bulunmayý,

idrak edebilmeyi nasip etsin inþAllah...

Rabbim en güzelini, en hayrlýsýný

versin her daim cümlemize inþAllah...

Allah (c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 23.01.2007 - 11:10
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Alıntı
Ve Aleykümüs Selam

garib_yolcu ravdaya hosgeldiniz

üyeliginiz hayrli ve daim olsun insAllah...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Firdevs01 tarafından, 23.01.2007 - 13:57 tarihinde.
Gönderen: 23.01.2007 - 13:57
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dini Mubin-i Islam su an offline Dini Mubin-i Islam  
190 Mesaj -
ve aleyküm selam kardesim

hosgeldiniz gül

üyeliginiz hayrli olur insallah.

saygilar...

Gönderen: 23.01.2007 - 14:09
Bu Mesaji Bildir   Dini Mubin-i Islam üyenin diger mesajlarini ara Dini Mubin-i Islam üyenin Profiline bak Dini Mubin-i Islam üyeye özel mesaj gönder Dini Mubin-i Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast NeV-Ra  
RE:
Misafir
Alıntı
Orijýnalý Dini Mubin-i Islam

ve aleyküm selam

hosgeldiniz gül

üyeliginiz hayrli olur insallah.

saygilar...

Gönderen: 23.01.2007 - 14:16
Bu Mesaji Bildir   Yukari
(-Vefalim-) su an offline (-Vefalim-)  
HOS GELDIN
142 Mesaj -
GARIP YOLCU KARDESIM RAVDAYA ÜYELIGIN HAYIRLI OLSUN INSALLAH YARARLI BILGILERINDEN FAYDALANIRIZ RABBIM DAIM ETSIN INSALLAH RADYOYADA BEKLERIZ KARDESIMIZI:TEKRAR HOS GELDIN KARDESIM
"EY KUL ETME DÜNYA NAZI KIL NAMAZINI SONRA KILARIZ DIYENIN DÜN KILDIK NAMAZINI"Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 23.01.2007 - 14:19
Bu Mesaji Bildir   (-Vefalim-) üyenin diger mesajlarini ara (-Vefalim-) üyenin Profiline bak (-Vefalim-) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Ve aleyküm selam

Aramiza hosgeldiniz sefalar getirdiniz üyeliginiz hayirlara vesile olur insAllah
Gönderen: 23.01.2007 - 16:41
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam..

Hoþgelmiþsiniz Ravda Ailesine. Ýnþaallah hayýrlý uðurlu olur..
Rabbim herkese öðrenmek ve öðrendiðiyle ihlaslý bir biçimde amel etmeyi nasip etsin..ÝNÞAALLAH..

Selam ve Dua ile.. KULTANESÝ..gül

Gönderen: 24.01.2007 - 00:14
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 625 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58264 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.