generique luvox generique colchicine colchicine generique kaletra fluvoxamine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » İNTERNET KAFE Mİ !.. ŞER KAFE Mİ !..

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
İNTERNET KAFE Mİ !.. ŞER KAFE Mİ !..
1054 Mesaj -
Körpe dimaglarýný saatlerce ekranýn karþýsýnda, chat denilen illetin baþýnda, taze cigerlerini "her ne kadar yasak da olsa" sigara icilen mekanlarda dumanla dolduran, okulda olmasý gereken zamanda kýymetli saatlerini bu izbe yerlerde geçiren yarýnlarýmýzý emanet ettigimiz gençlerin durumunun ele alýnmasý ve çareler üretilmesi gereken bir konu.

Her türlü olumsuz telkine açýk, iþsiz gücsüz serseri takýmýnýn mekaný haline gelmiþ olan bu yerlerin derhal kontrol altýna alýnmasý gerekiyor. Zira bu tür yerler faydasýndan ziyade gençlerin en güzel zamanlarýný çalmakta, onlarý kendilerini derslerine vermekten, beyinlerini ilim ve bilgi ile doldurmaktan alýkoymakta, topluma faydasýz ve katkýsýz bireyler olarak baþýboþ yetiþmelerinde en büyük tehlikeyi oluþturmaktadýrlar.

Bu sebeple baþýbos ve zehir yuvasý olan bu mekanlarýn kontrol altýna alýnmasý, sayýlarýnýn azaltýlmasý ve ailelerin de çocuklarýný daha sýký kontrol altýna almalarý gelecegimizi emanet edecegimiz nesillerin imanlý, ilim dolu, tahsilli, kültürlü, modern ve ahlaklý, yetiþmesinde büyük katkýsý olacaktýr.

Memleketimizde yaþanan son olaylarda þahit olundugu üzere, bu baþýboþ gençlerin her türlü etkiye ve telkine açýk olduklarý, ve bu gençlerin kolaylýkla, kanuni olmayan, genel huzuru bozan iþlere bulaþtýrýldýklarý görülmektedir.

Genclerimizi koruyalým.
Onlarý bataklýgýn icine atmayalým.

Evet dostlar!..

Ýnternet kafe mi!.. Þer kafe mi!..

sicilyali
Gönderen: 21.01.2007 - 00:59
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Böyle bir çalýþma baþladtýldýðýný Ýnternet cafesi olan bir arkadaþýmdan yeni duydum...

Denetim çok sýký tutuluyor,
Özellikle Öðrencilerin girme vakitleri belli süreçlere tabi tutulacaðýný anlatmýþtý...

Bir çok yasaklama getirilecekmiþ....

Bu bizim kazancýmýzý bir hayli etkiler,
Ama lazýmmý lazým demiþti..

Tabiki ondan duyduðum....

Konu önemli dikkatleri çektiðin için teþekkürler Menteseci...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son akinzen tarafından, 21.01.2007 - 01:11 tarihinde.
Gönderen: 21.01.2007 - 01:09
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Havz-i Kevser su an offline Havz-i Kevser  
1543 Mesaj -
Es Selamu Aleykum Ve Rahmetulla...

ALLAH c.c. bir internet nimeti hediye nasip ett. Bu nimetden iyi yolda azami ölçüde faidelenmek gerekirken þer manasýndan olacan hýzýyla azametiyle faydalanmaktayýz. Sanýrým en çok cafeye gidenlerden biriyim bu forumda ben görüp þahid olup üzülüyorum ki insanlarýn saatleri heba oluyor. Bir chat sayfasý açan saatlerini veriyor bazen göz ucuyla bakýyorum o kardeþimize ne yapýyor diye bakýyorum 5 dakika içinde sýkýlýyorum ama saatlerini o sayfa peþinde koþturup sýkýlmayan hatta sevindirien mutlu eden insanlar neler kaybettiklerini bir bilseler. Hatta bir akþam vakti bir çocuk geldi duarkda beklerken kardeþine ilaç alacaðýný söyleyip yardým talep etti elimdeki madeni parayý verdim sanki kalbime doðmuþ gibi o çocuðu seyre koyuldum bir baktýk ki biraz oyalanýp bizim çýktýðýmýz internet cafeye girdi. Sonu þer olan bir mekan bilinçlenmek lazým ailelere çok iþ düþüyor. Yoksa Ýnternet cafe parasý içiðn dilenen hýrsýzlýk yapan ve hatta gasp yapan bir gençlik görücez...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Havz-i Kevser tarafından, 21.01.2007 - 10:44 tarihinde.
Gönderen: 21.01.2007 - 10:42
Bu Mesaji Bildir   Havz-i Kevser üyenin diger mesajlarini ara Havz-i Kevser üyenin Profiline bak Havz-i Kevser üyeye özel mesaj gönder Havz-i Kevser üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HASRET1 su an offline HASRET1  
GENCLIK TEHLIKEDE
145 Mesaj -
ESSELAMU ALEYKUM KARDESLERIM
MALESF HEPINIZDE COK HAKLISINIZ GENCLIGIMIZ TEHLIKE ALTINDA.BU GIBI YERLERIN PROPAGANDASINI YAPAN COK.MALESEF HEMEN HEMEN HER SITEDE KOTU REKLAMLAR VAR.VE MALESF BU ALANLARA GENCLER COK ILGI DUYUYORLAR.BU UGURDA HARCADIKLARI PARALARLA KIMBILIR KAC AC KARDESIMIZ DOYAR.BURASIDA COK AYRI BIR KONU.
ONEMLI VE DERIN BIR KONUYA DEGILMIS .
HERKESDEN ONCE GENCLERIN KENDI KENDINE BAZI SORULAR SORMALARI GEREKIR.
Gönderen: 21.01.2007 - 19:33
Bu Mesaji Bildir   HASRET1 üyenin diger mesajlarini ara HASRET1 üyenin Profiline bak HASRET1 üyeye özel mesaj gönder HASRET1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 881 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58863 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.