fluvoxamine fluvoxamine ivermektin ivermektine generique plaquenil apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » ANNE (lütfen izleyin )

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ANNE (lütfen izleyin )
173 Mesaj -
annelerimizin kýymetini bilelim inþallah

http://www.youtube.com/watch?v=pf3gM9Y9MvI
Gönderen: 17.01.2007 - 13:14
Bu Mesaji Bildir   gonca gül65 üyenin diger mesajlarini ara gonca gül65 üyenin Profiline bak gonca gül65 üyeye özel mesaj gönder gonca gül65 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmetduru su an offline mehmetduru  
RE: ANNE (lütfen izleyin )
322 Mesaj -
Gonca gül kardeþim Allah senden razý olsun çok güzel bir paylaþým inan gerçekten annelerimiz kýymetini bilmeliyiz kaybettikten sonra deðerini anlamayalým
Çok duygu yüklü bir videoydu.
Allah kusurlarýmýzý af etsin.
Gönderen: 17.01.2007 - 13:32
Bu Mesaji Bildir   mehmetduru üyenin diger mesajlarini ara mehmetduru üyenin Profiline bak mehmetduru üyeye özel mesaj gönder mehmetduru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
esselam; güzeldi...Allah Razı Olsun...
Gönderen: 17.01.2007 - 13:33
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
cennet neden onlarýn ayagý altýndadýr zannedýyorsunuz...

YARADAN ýn merhameti aklýma düþtü Allah Razı Olsun
Gönderen: 17.01.2007 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Bereketuhu

Rahman Razi Olsun InsaAllah

Sizi bilmiyorum Ama beni cok etkiledi Ve cok duygulandim ...ağlar

Gercek Annelerimizin ve Babalarimizin Kiymetini bilelim InsaAllahu Teala
Gönderen: 17.01.2007 - 18:34
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
465 Mesaj -
ALLAH c,c razi olsun bacim gül

Ben izlerken goz yaslarimi tutamadim agla

Anneemm kurbanim sana,

Cennet senin ayaklarini altinda,

Elini degil ayagini opsem,

Seni sirtimda tasisam hakkin odenmezzkii,

Anasin cunkuuuu...

saygi ve dua ile

Gönderen: 17.01.2007 - 18:38
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ayhan demirhan su an offline ayhan demirhan  
21 Mesaj -
Allah Razı Olsun bacim Cok guzel bir videoydu cok dugulandim iste anneler boyle biz ne yaparsak yapalim iyi veya kotu onlar hep yanimizdalar canim annecim butun anneleregül gül gül
Gönderen: 17.01.2007 - 19:12
Bu Mesaji Bildir   ayhan demirhan üyenin diger mesajlarini ara ayhan demirhan üyenin Profiline bak ayhan demirhan üyeye özel mesaj gönder ayhan demirhan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Üsve-i Hasene su an offline Üsve-i Hasene  
Bir annenin evladlarına bir evladın annesine Duası
273 Mesaj -
Allah Razı Olsun

Kardeþim Beni Çok Duygulandýrdý çünkü sabah rüyada annemi gördüm o vefat ettiði son anlarýndaki gibi acýlar içindeki haliyle Hacca gitmek istediðini söyledi bende onu sýrtýma alýp beraber merdivenlerden inerken uyandým.

ÝnþaALLAH Kardeþlerim anne ve babanýzýn Rýzasýný ve Hayýr Dualarýný almaya çalýþýnýz.

Affýnýza sýðýnarak ben hayatýmdan bir kesiti sizinle paylaþmak isterim .Hem hayýr duanýz hemde o nimet hala elinde olan kardeþlerim için ibret olmasý ümidi ile.

Benim annem 43 Yaþýnda Kanserden Vefat etti.
Annemin vefatýndan bir kaç gün önce gece yarýsý ve kanser hastasý olanlar bilirler kanser hastalarýna son anlarýnda acýlarýný hafifletmek için morfin yani uyuþturucu haplar verilir.ama ben onun gözlerinde beden acýsýndan çok üç evladýnýn hasretini görürdüm hala bizi düþünür bizim sonramýz için endiþe ederdi sanki.

Annem dedim biz evladlarýn için Hayýr Dua etmezmisin.Benim yardýmýmla doðruldu oðlum dedi sen et ben amin diyeceðim . Peki annem dedim ve Rabbimden Hayýrlý bir ömür Hayýrlý bir nesil ve Hayýrlý bir ölüm için uzun uzun dua ettim. annemde zor anlaþýlýr ve boguk bir sesle amin diyordu. Sonunda ama yanlýz sana deðil tüm evladlarýma dedi.
Bende annem için çok dua ettim.
Tek duam Rabbimle baþbaþa iken( Rabbim hükmüne caný gönülden razýyým ama ne olur imanlý bir ölüm ihsan et idi.Sevdiklerinin hürmeti için.)

Rabbime Sonsuz Hamdü Senalar Olsunki ben annemin duasýndan sonra hep bittim dediðim anlarýmda önümde kapýlar açýldý hiç sýkýntý ve zorluk çekmedim.Rabbimden en büyük dileðim onun duasý hürmetine son nefesimde Hüsnü Hatime ile ölmektir.

Caným annem hala sevdiði dost ve akrabamýzdan sýrdaþlarýnýn rüyasýna girip üç evladýna göz kulak olmalarýný rica edermiþ.

Sevgi,Selam ve Dua ile...

Gönderen: 17.01.2007 - 20:24
Bu Mesaji Bildir   Üsve-i Hasene üyenin diger mesajlarini ara Üsve-i Hasene üyenin Profiline bak Üsve-i Hasene üyeye özel mesaj gönder Üsve-i Hasene üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -

ES SELAMU ALEYKUM

KARDESIM ALLAH CC RAZI OLSUN NE GÜZELDE ANLATMISSIN ÖNEMLI OLAN SÝZÝN BUNU IDRAK ETMENIZ VE SÝZE TAMAMIYLE KATILIYORUM ANNE DUASI EVLADINA KALKANDIR SIZ BU KADAR HARIKA VE ÖNEMLI BIR KONUYA DEÐÝNMÝSSÝNÝZ BENDE BIR SEYLER DEMEK ISTIYORUM

BENDE IKI EVLAT ANNESIYIM HER DAIM HER AN DULARIMDALAR YAVRULARIM ICIN NE ISTEDIYSEM NE DUA ETTIYSEM RABBIM BENI BOS CEVIRMEDI ONLARIN HAYAT CIZGIISNI BEN CIZEMEM ÞÖYLE BÖYLE OLSUN DIYEMEM O RAHMANIN BILECEGI SEYDIR KADERLERI NASIL YAZILDI BILEMEM AMA SUNA HYÜREGIMIN EN DERIN YERINDEN INANIYORUMKI BEN EVLATALARIM ICIN NE ISTERSEM RABBIME DUAM NE OLURSA RABBIMDE EVLATLARIMA ONU NASIP EDIYOR

ANNENIN EVLADINA EN GUZEL VERECEGI DUADIR

YILLAR ÖNCEDEN DUALRIMDA ISTEDIKLERIMIN HEPSINI NASIP ETTI RABBIM HAMDÜ SENALAR OLSUN RABBIME
BU KONUDA O KADAR COK YAZMAK ISTEDIGIM SEYLER VARKI AMA NOKTALIYORUM .......

ALLAH CC ANNENIZE RAHMET ETSIN SIZEDE SABIRLAR VERSIN ÝNÞALLAH

Allah Razı Olsun Allah Razı Olsun

SELAM VE DUA ÝLE KARDEÞÝM

:(ağlarağlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son **Su_DamlasI** tarafından, 17.01.2007 - 20:56 tarihinde.
Gönderen: 17.01.2007 - 20:53
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -
Emeðinize saðlýk..Ýnsan seyrederken çok etkileniyor.

Herkesten Allah Razı Olsun çok güzel eklemeler yapmýþsýnýz..
M.Masum arkadaþýmýzýn eklediði bölüm beni oldukça etkiledi.. Rabbim en güzel derecelerle mükafatlandýrsýn..

Ana-babaya iyilik ve ihsan evlât üzerine farzdýr, onlara isyan etmek haramdýr.

Hadîs-i þeriflerde buyuruldu ki:
(Cennet kokusu beþyüz yýllýk mesafeden duyulur Ana-babasýný Üzenler ve sýlâ-l rahmi terk edenler.bunu duyamaz.) [Taberânî]
(Ömrünün uzun, rýzkýnýn bereketli olmasýný istiyen, ana-babasýna iyilik etsin, sýla-ý rahmde bulunsun!) [Ý. Ahmed]

''Annenin duasý peygamberin ümmetine duasý gibidir''
buyurmuþlardýr..

Rabbim ana-babalarýmýz hayattayken duasýný almayý nasip etsin bizlere.

Selam ve Dua ile.. KULTANESÝ..

Gönderen: 17.01.2007 - 21:00
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kevserinur su an offline Kevserinur  
ANNE (lütfen izleyin )
139 Mesaj -
Emeðinize saðlýk..Ýnsan seyrederken çok etkileniyor.

Allah Razı Olsun

INSAN HIC ANASINDAN AILESINDEN GECMISINDEN UTANC DUYAR MI

INSALLAH ANNELERIMIZIN KIYMETINI BILENLERDEN OLURUZ:(ağlar
Gönderen: 17.01.2007 - 21:10
Bu Mesaji Bildir   Kevserinur üyenin diger mesajlarini ara Kevserinur üyenin Profiline bak Kevserinur üyeye özel mesaj gönder Kevserinur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 887 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60961 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.