ivermectine stromectol chloroquine dexamethasone ivermektine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Sevgi yazılarına değer olan ablam(HuRi Ablam) (f)..

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Sevgi yazılarına değer olan ablam(HuRi Ablam) (f)..
815 Mesaj -
Es Selamu Aleyküm

öncelikle akinzen abim hakkinizi helal etmenizi istiyorum çünkü sevgi yazýlarýný yazmak size yakýþýyor bu kardeþinizi baðýþlayýn affýnýza sýðýnarak bende bir ablamý anlatmak istiyorum onu ne kadar ÇOK SEVDÝÐÝMÝ...

Ablam olan benim bir tane can olan ablamý anlatmak istiyorum...
HuRi Ablam...

Seni ben anlatamam normalde çünkü seni anlatmaya kelimeler yetmez ablam...

Siteye ilk üye olduðumda ilk görüþtüðüm NeV-Ra Ablamdý...Allah c.c. Razi olsun ondan..

Sizlerin temiz kalpli insanlarýn güzel buluþmasýnda beni de aralarýnda görmek için çok uðraþtýlar.HuRi ablam ve NeV-Ra ablam.. gül

Huri ablam,beni hayat baðlayan..
Her þeyi Allah c.c. Rýzasý için yapan bir ablam.

Ben insanlarý bu dünya da hep kendi çýkarlarý için çalýþan insanlar olarak tanýdým ama Huri ablam bana bunun tam aksini öðretti..

Her þeye raðmen güler yüzlü olmamý ..Rabbimize olan sevgimin güçlenmesinde Yardýmcý oldu..
Bana doðruyu öðretti... agla gül

ABLA BU KARDEÞÝN SENÝ ÇOK SEVÝYOR...

BUNU NEDEN YAZMAK ÝHTÝYACI DUYDUGUMU BÝLÝYORSUNDUR AZ ÇOK...

Benim yaþým fazla büyük olmaya bilir ve söylediklerim kaideye de alýnmaya bilir ama þunu söylemek istiyorum...
sitemizin adý ravda.net ve sevgiye açýlan bahçe olarak biliyoruz ve en azýndan ben hep böyle bildim..

Buraya üye olduðumda o kadar kötü bir durumdaydým ki.Rabbime þükürler olsun melek gibi bir ablamla karþýlaþtým huri ablam sayesinde her þey düzeldi...

son bir aydýr uzaktan her þeyi takip etmek istedim ve bizler bur da ALLAH c.c. rýzasý için bir aradayýz kardeþiz deðil mi?Buna raðmen kalpler kýrýlýyor ,insanlar üzülüyor takip ettiðim kadarýyla lütfen birbirimizi kýrmamaya çalýþalým!ağlar

Bu kardeþiniz affýnýza sýðýnýyor..

HuRi ABLAM!MELEK GÝBÝSÝN...gül

ÝYÝKÝ VARSIN!gül

senin kalbin kýrýlýnca benimde kalbim kýrýlýyor!

sen üzülünce bende üzülüyorum!

inan dün akþamdan beri gözlerimden akan yaþlar beni üzüyor!

çok fazla detaya girmeye de gerek yok galiba..

melek gibisin..Seni seven kardeþin sevcan...

Selam ve dua ile gül

Gönderen: 16.01.2007 - 20:41
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast NeV-Ra  
Misafir
sevcaným buradaki tek kardeþimsin
umuda sýmký sarýlmayý bilensin isyandan sýyrýlýp
hep dogru yere yol almaya çaba gösterensin
ALLAH her daim seninle olsun.....gül

HURÝ'YE gelincesevinçli sen zaten anlatmýþsýn adý gibisevinçli melek...gül

Gönderen: 16.01.2007 - 21:04
Bu Mesaji Bildir   Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Sevgili Sevcan güzel,

Akýnzen abin böyle yazýlar yazýlmasýna sevinir,
Gayesi ve amacý bu deðilmidir.......

Keþke her kardeþimiz yazsa,
Herkes yazýlsa......

Sevgi üzerine verilen bir hayatý yaþarken,
Sevgiden insan ne kadar ýrak olabilir.........

Ayrýca Huri Ablanda Sevgi yazýlarýnda yazýlmýþtý,
Onada deðer bir ablan.......

Þimdide böyle bir yazý sen yazdýn ne güzel,
Ne hoþ.......

Ýnsanýn sevdiðine sevdiðini söylemesi kadar güzel ne vardýrki.......

Yazýn çok güzel,
Çünkü Yazýlanlar güzel......

Rabbim sevginizi daim etsin...........

Ümmeti birbirine sürekli sevdirsin,
Bu devirde Buna çok ihtiyacýmýz var..........
Gönderen: 16.01.2007 - 21:13
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
sevcanim önce sana tsk ederim...
gercekten HuRi CANi cok güzel anlatmissin..
Cansin...güzel yüregine..gül.. aşık

o kadar iyi biriki....Kelimeler mi?...yetmez ki anlatmaya..kalbimdeki yerini biliyordursevinçli..gül

o güzel yüregi ve o sicacik kalbi...yüzüne vurmus..cook seviliyorsun canimaşık

NeV_Ra'm...bu o güzel tertemiz yüreginegül..CANsin,iyiki tanimisimsevinçliaşık

Gönderen: 16.01.2007 - 21:21
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
huri kardeşime....
1942 Mesaj -
huri kardeþim bayramda attýgýn tebrik kartýný aldým..
inanýr mýsýn ta fransalardan gelen tebrik kartý beni ne kadar sevindirdi....
ALLAH ta seni sevindirsin bacým......
karttaki dualarýna binlerce amin dedigimi ve aynen karþýlýgýný verdigimi sanýrým biliyorsun....
Rabbim seni hesapsýz kitapsýz cennetine koysun....gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son utaniyorum tarafından, 16.01.2007 - 22:20 tarihinde.
Gönderen: 16.01.2007 - 22:19
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
TEK CANIM DOSTUM, KARDESIM, BACIM, HERSEYIMSIN!

SENI COK SEVIYORUM!!! gül Cennetimin HURI´Si

Gönderen: 16.01.2007 - 22:47
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HASRET1 su an offline HASRET1  
145 Mesaj -
Huri ablam vallahi seni o kadar anlattilar ki goresim geldi.
Guzel rabbim herseyi gonlunce versin ve her daim seni mutlu kilsin.
fransanin neresindensin ablam belki yakinizdir
Gönderen: 16.01.2007 - 23:06
Bu Mesaji Bildir   HASRET1 üyenin diger mesajlarini ara HASRET1 üyenin Profiline bak HASRET1 üyeye özel mesaj gönder HASRET1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
HuRi 'MMMMMM gül

Gönderen: 17.01.2007 - 09:38
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
sevcaným gül o güzel temiz yüreðine saðlýk

Hurimi gül ne güzel anlattýn

Allah (c.c) razý olsun sizlerden inþAllah...

Rabbim bu güzel sevgileri, dostluklarý kardeþlikleri

daim eylesin iki cihandada inþAllah...

Rabbim yar ve yardýmcýmýz olsun

üzüntülerden, kalp kýrmaktan, incinmekten

cümlemizi uzak tutsun inþAllah...

Allah (c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 17.01.2007 - 09:50
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Sevcan güzel...gül
NeV-Ragül
HURÝgül
ve bütün Canlara....gül

ALLAH sizleri var etsin...
RABBÝM huzurlu mutlu saðlýklý neþeli ve sevinçli günler nasip etsin...ÝNÞAALLAH.
Evet burda sizleri kelimelerle anlatmak mümkün deðil...
Ýyiki varsýnýz...
Ýyiki burdasýnýz...
Yüzünüzde tebessüm eksilmesin...
Rabbim bu güzel sevgileri, dostluklarý kardeþlikleri
daim eylesin iki cihandada inþAllah...

Rabbim yar ve yardýmcýmýz olsun
üzüntülerden, kalp kýrmaktan, incinmekten
cümlemizi uzak tutsun inþAllah...

AMÝN-AMÝN-AMÝN...ÝNÞAALLAH...

Gönderen: 17.01.2007 - 10:03
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LAZBAKKAL su an offline LAZBAKKAL  
136 Mesaj -
gül

Gönderen: 17.01.2007 - 10:35
Bu Mesaji Bildir   LAZBAKKAL üyenin diger mesajlarini ara LAZBAKKAL üyenin Profiline bak LAZBAKKAL üyeye özel mesaj gönder LAZBAKKAL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
Huri gül
Gönderen: 17.01.2007 - 10:39
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
1023 Mesaj -
Es selamu alyekum degerli kardeslerim,

NeV-Ra gül Birtanesin sen!! Yalnis hatirlamiyorsam, Ravda'dan gordugum ilk can bacimsin gül Hic degisme emi?

akinzen abi gül Yazilariyla bizleri mest eden, paylasimlariyla gonulleri feth eden, cok sevdigimiz ve deger verdigimiz bir abimizsin... Rabbim kalemine, gonlune, yuregine zarar verecek her seyden uzak tutsun seni insaAllah...Bu arada benide kaleme dokmussun, Tesekkur ederim... ne mutlu bana ki, o kaleme laik olmusum... Allah razi olsun...

~YaZGuLu~ gül Soylediklerin o kadar guzelki kardesim.. Inan okurken tebessum eksik olmadi.. Kalbindeki yeri biliyorum... Peki sen biliyormusun bendeki yerini?? Sen iyiki varsin Yazgulum...

utaniyorum abim gül Abim, utanmayi bize ogreten... Bizleri namaza ve Kura'n'a tesvik eden can abim ... Rabbim bizleri tesvik ettigin icin, ve bu tesvikten dolayi O'nun yolunda harcadiimiz vaktin her saniyesi adedince Cennet'inde bahce ayirsin insaAllah... Kart ulasmadi diye endise etmistim, cok sukur ki yerine ulasmis... Allah senden Razi olsun abi ...

Begum gül Seni anlatmaya kelimeleryetmez gulum ... Sen hayatima girdiginden beri, gercek dostun ne oldugunu anladim.. Iyiki varsin, Iyiki Rabbim seni tanimama izin verdi.. Sen benim Cennet komsum olacaksin insaAllah... Cennet kokulum, Gul yuzlum, Medine asigim... seni inan cok seviyorum gül

erdal58 abi gül Bizleri Teheccud namazlarina Tesvik eden, ve gaflet uykusundan kisa bir sure olasada uyandiran abim... Allah senden razi olsun.. Sayende bir cok Secde kardeslerim oldu... Tessekur ederim Teheccud'das abi...

HASRET1 gül Canim kardesim, insaAllah o dilegin dua niyetine gecerde, gorusurz... Ben Paris'te oturuyorum... Haber edersin.. gerekirse ulasirim ben sana gül

Firdevs01 gül Canim kardesim, Tesekkur ederim... Allah senden razi olsun...

~HiLaLaY~ gül Gulum sana yuz yuze iken yada telefonda iken soylediklerimi yazsam burda sanirim olmaz sevinçli hehe Seni ne kadar sevdigimi biliyorsun dimi??? iyiki varsin can

rifat56 abi gül Frumun en aktif abilerimden, en cana yakin abilerimden birtanesisin... Rabbim seni bu forumdan ayirmasin sevinçli Iyiki varsin, Allah razi olsun senden ...

LAZBAKKAL kardesim gül Allah razi olsun... gül

dilaratuba gül Cansin, iyiki varsin gulum...

simdi, gelelim en guzel dilekleri hakkedene sevinçli
Birtanem, nurtanem, gulum SEVCANIM...
Rabbime sonsuz sukurler olsunki senin gibi can bir kardes cikardi karsima...
Seni ne kadar cok sevdgimi az cok anlamisindir artik sevinçli Ama bu yaziyi yazdigina gore sanirim fazlasiyla biliyorsun sevinçli
Sen bana Allah tarafindan gonderilen bir lutufsun.. Sen benim biraten kardesimsin...
Biliyorsun sana her zaman soyluyorum, ve burda yine soyluyorum, NE OLURSA OLSUN, BEN HEP YANINDAYIM GULUM gülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgül

Seninle ayni safta namaz kilacagimiz gun cok yaklasti insaAllah...

Seni cok seviyorum, birtanemsin, Nurtanemsin, Cennet gullerimdensin....

Cok guzel yoldasin, sakin pes etme, boyle devam et gül

SENI COK SEVEN ABLAN aşık aşık aşık ....

...HuRi....

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son HuRi tarafından, 19.01.2007 - 19:53 tarihinde.
Gönderen: 19.01.2007 - 19:49
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast NeV-Ra  
Misafir
hurigüldogru hatýrlýyon ilk bana seni görmek kýsmet olmuþtusevinçli degiþmeyecegimden emin olabilirsinsevinçli
sende hep böyle istikrarlý ve dogru yolda kal....

Gönderen: 20.01.2007 - 13:58
Bu Mesaji Bildir   Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
ALLAH c.c.Razi Olsun tüm ekleme yapan abilerimden ablalarýmdan insALLAH..gül

HuRi ablam!

ben saðdece ufak birþey yaptým seni anlatmak istedim seni dediðim gibi anlatamam bile bunlar bir anlýk aklýma gelenlergül

ben seni iyiki tanýmýþým gülablalarýn birtanesi...

insALLAH ablam ayný safta namaz kýlacaðýz insALLAH o günü öylesine bekliyorumki en kýsa sürede insALLAH..

pes etmek yok Rabbimin izniyle deðilmi ablam sen öðrettin banagöz kırpma

Selam ve dua ile..gül

Gönderen: 20.01.2007 - 14:18
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Havz-i Kevser su an offline Havz-i Kevser  
1543 Mesaj -
Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullah...

Ýnsan hadsiz servetini verse hadsiz uðraþlara girse böyle sevilmez sanýrým. Huri kardeþim ALLAH c.c. herkese senin gibi sevilmeyi nasip etsin. gül

Bizim gibi biçarelerden de duanýzý eksik etmeyin ÝnþALLAH.

Gönderen: 20.01.2007 - 19:28
Bu Mesaji Bildir   Havz-i Kevser üyenin diger mesajlarini ara Havz-i Kevser üyenin Profiline bak Havz-i Kevser üyeye özel mesaj gönder Havz-i Kevser üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HASRET1 su an offline HASRET1  
145 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN SENDEN GUZEL ABLAM
RABBIM DUALARINI DUALARIMIZI KABUL ETSIN.BIZ BOYLE TEK YUREK OLDUKTAN SONRA BIZI KIMSE AYIRAMAZ.
BURADA KI KARDESLERIMIN HEPSINE BIRER GUL GONDERIYORUM CUNKU HEPSIDE SEVGIYI HAK EDIYORLAR.KARDESLIGIMIZ HIC BITMESIN VE BIZ HEP BIR OLALIM.RABBIM KARDESLIGIMIZI DAIM ETSIN.DUALARIMDASINIZ
ALLAHA EMANET OLUN CANLAR RABBIM SIZDEN RAZI OLSUN
gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gülgül alkıs
Gönderen: 20.01.2007 - 20:33
Bu Mesaji Bildir   HASRET1 üyenin diger mesajlarini ara HASRET1 üyenin Profiline bak HASRET1 üyeye özel mesaj gönder HASRET1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -

esSelamu aleykum veRahmetullah...

sevcaným ALLAH(cc) razý olsun...gül

Alýþýlmýþýn dýþýnda ama güzel bir yazý olmuþ...

Anlatýlan da güzel olunca kat kat artmýþ bu güzellik...

hurim...caným kardeþim...

Senin gibi güzel ve temiz yürekli bir bacýmla tanýþtýðýma çok memnunum can...

RABBim razý olsun senden gül yüreklim...

Her iki cihanda da yüzünü güldürsün...
Umduklarýna nail, korktuklarýndan emin eylesin inþaALLAH...

sevgilerin en güzeline layýksýn hurim...

gül gül gül gül gül

Gönderen: 20.01.2007 - 21:12
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 820 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61719 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.