kaletra ivermektine ivermectine kaletra stromectol 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » **DoĞuM GüNüN KuTLu OLsUn MeLeĞiM**(KIZIMA)

önceki konu   diğer konu
25 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
**DoĞuM GüNüN KuTLu OLsUn MeLeĞiM**(KIZIMA)
1420 Mesaj -

Es SeLaMu ALeYkUm
Sen doðmadan, pembe maviydi sevgilerim,
Oðlan vaya kýz, hiç fark etmezdi emindim.
Nasýldýn merak ettim, daha da çok özledim,
Seni görmek için, tam dokuz ay bekledim.
Sevdim, çok sevdim seni, minicikti her yerin
Beþ parmaðýnla, bir parmaðýma denk gelirdi ellerin.
Aradan yýllar geçti
Büyüdün genç oldun
Gözlerim doldu, içim titredi, gülümsedim,
Büyümüþtü artýk benim minik bebeðim.

Ýyiki dogdun melegim seni çokkkkk seviyorum
her yýl iki ay önceden hediye istemeye baþlarsýn bu yýlki hedýyeni burdan vermek sana süpriz yapmak istedim..

HIMMM Dur kýzma hemen hedýyenide aldým suprizzz bekle býraz daha emikahkaha kahkaha kahkaha

sen benim melegimsin ne kadarda büyüsen benim için hala bebeksin.

Rabbým ýký cýhandada seni mutlu etsin ben senden razýyým Rabbimde razý olsun birtanem..

BUDA PASTAN YETERMÝ SANA PASTA CANAVARIM BENÝM

not:kýzým allah aský nýcý ile forumun en tembel uyesidir sevinçli

SeLaM Ve DuA ÝLE

kahkaha kahkaha kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son **Su_DamlasI** tarafından, 15.01.2007 - 10:27 tarihinde.
Gönderen: 15.01.2007 - 10:23
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Doðum günün MUTLU olsun...
Nice MUTLU yýllara...
Sevdiklerinle birlikte...

Gönderen: 15.01.2007 - 10:25
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -
Dilerim bir ömür boyu
Gönlüne hep neþe dolsun
Ýyi ki doðdun güzelim
Doðum günün kutlu olsun

Günlerin geçmesin boþa
Ayaðýn deðmesin taþa
Uzun ve huzurlu yaþa
Doðum günün kutlu olsun

Gözlerinde yaþ olmasýn
Mevsimlerin kýþ olmasýn
Hayallerin düþ olmasýn
Doðum günün kutlu olsun

NÝCE MUTLU YARINLARA..
Gönderen: 15.01.2007 - 10:47
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

Doðum günün MUTLU olsun...
Nice MUTLU yýllara...
Sevdiklerinle birlikte...

gül
Gönderen: 15.01.2007 - 11:04
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
Günlerin geçmesin boþa
Ayaðýn deðmesin taþa
Uzun ve huzurlu yaþa
Doðum günün kutlu olsun

ALLAH baðýþlasýn ablam....

gül
Gönderen: 15.01.2007 - 11:39
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
618 Mesaj -
Yeni yasin hayirlara vesile olur ins.,

Rabbim dünya ve ahiret saadetleri nasip eylesin.

amin.
Gönderen: 15.01.2007 - 11:41
Bu Mesaji Bildir   Hadimül Islam üyenin diger mesajlarini ara Hadimül Islam üyenin Profiline bak Hadimül Islam üyeye özel mesaj gönder Hadimül Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Dogum gunun kutlu olsun
Rabbim hayirli uzun omurler versin
Her iki cihanda mutlu olman dilegiyle
Selam ve dua ile...
gül gül gül
Gönderen: 15.01.2007 - 11:47
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cihan.pz su an offline cihan.pz  
363 Mesaj -
melek kizim nice mutlu hayirli huzurlu yillar dilerim allah seni annene babana bagislasin insallah .bu da bendengül gül gül gül gül
Gönderen: 15.01.2007 - 11:58
Bu Mesaji Bildir   cihan.pz üyenin diger mesajlarini ara cihan.pz üyenin Profiline bak cihan.pz üyeye özel mesaj gönder cihan.pz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
555 Mesaj -
Kardeþim RABBÝM hayr dolu bir ömür geçirmeyi nasip etsin
inþaALLAH sevdiklerinle beraber huzr ve mutlu bir þekilde ebediyete kadar yaþarsýn
Her zaman yüzünden gülücük kalbinden tebessüm eksik olmasýn

RABBÝM yar ve yardýmcýn olsun

Tezyoþun biricik kýzýna
.::gül::.

abla kusura bakma oruç kafaya vurdu ben melek diyince o kardeþim sandým

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son (YiTiK_SevDaM) tarafından, 15.01.2007 - 15:44 tarihinde.
Gönderen: 15.01.2007 - 12:33
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pertev su an offline Pertev  
601 Mesaj -
.

gülAllah Aski Kizimiza

gülEsenlikler

gülMutluluklar

gülDiliyorum.......

gülSadece yeni yasin degil

gülBütün ömrün güllerle dolsun

gülTüm dualarin gercek olsun

gülYeni yasin hayirli olsun

gülAllah Aski kizim .

.
Gönderen: 15.01.2007 - 14:36
Bu Mesaji Bildir   Pertev üyenin diger mesajlarini ara Pertev üyenin Profiline bak Pertev üyeye özel mesaj gönder Pertev üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EliFg42 su an offline EliFg42  
146 Mesaj -
EsSeLaMunAleyKuM

DoGuM Gunun Kutlar
Ve nice mUtlU Yillar Dilerim(F)
Hersey Gonlune gore Olsun...

Dua ve sevgi ile ....
Gönderen: 15.01.2007 - 14:44
Bu Mesaji Bildir   EliFg42 üyenin diger mesajlarini ara EliFg42 üyenin Profiline bak EliFg42 üyeye özel mesaj gönder EliFg42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Allah aski kardesim dogum günün kutlu ve hayirli olsungül
Allah tan sevdiklerinle beraber uzun ömürler dilerimsevinçli
Gönderen: 15.01.2007 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -

Ve Aleykümüs Selam

Su damlasý caným ablam gül

ne mutlu size ki melek gibi candan bir kýzýnýz var

Rabbim onu sizlere baðýþlasýn inþAllah....

yeni yaþýnda hayr, iman dolu ömürler dilerim

Rabbim iki cihanda da mutluluklar nasip etsin

sevdikleriyle birlikte inþAllah...

herþey gönlünce olsun inþAllah...

Her günü geçen günden

daha güzel, huzurlu geçsin inþAllah....

iyi ki doðdun, iyi ki varsýn canýmsýn

SENÝ ÇOOOOK SEVÝYORUM

Doðum Günün Kutlu Olsun...

gül gül gül gül gül gül gül gül....

Gönderen: 15.01.2007 - 16:14
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
adin batsin su an offline adin batsin  
84 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý EliFg42

EsSeLaMunAleyKuM

DoGuM Gunun Kutlar
Ve nice mUtlU Yillar Dilerim(F)
Hersey Gonlune gore Olsun...

Dua ve sevgi ile ....

Gönderen: 15.01.2007 - 16:22
Bu Mesaji Bildir   adin batsin üyenin diger mesajlarini ara adin batsin üyenin Profiline bak adin batsin üyeye özel mesaj gönder adin batsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*imam_hatipli* su an offline *imam_hatipli*  
59 Mesaj -

doðum günün kutlu olsun ....
Rabbim nice hayýrlý ve O'nun yolunda ömürler nasip etsin sana iyiki doðdun iyiki varsýn caným kardeþim
meleðim(F)

Gönderen: 15.01.2007 - 16:32
Bu Mesaji Bildir   *imam_hatipli* üyenin diger mesajlarini ara *imam_hatipli* üyenin Profiline bak *imam_hatipli* üyeye özel mesaj gönder *imam_hatipli* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Yeni yaþýnda inþallah hep sevdiklerinle beraber olursun..

ALLAH[C.C] YAÞAMINDA SENÝ ÝSLAM AHLAKI ÜZERÝNDE HEP GÜZELLÝKLERLE SEVDÝGÝ KULLARINDAN EYLESÝN ÝNSALLAH gül
Gönderen: 15.01.2007 - 16:35
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -

seni daha çok seviyorum gül

UTANIYORUM ABÝN....
AMAN ABLAN DUYMASIN....
Gönderen: 15.01.2007 - 19:09
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(-Vefalim-) su an offline (-Vefalim-)  
142 Mesaj -
ESSELAMÜN ALEYKÜM VERAHMETULLAH VE BEREKATÜHÜ:
Yüregine damla damla(UMUT)
Günlerine bin tatli(MUTLULUK)dolsun.
(SEVDIKLERIN)Hep yaninda olsun.
Yüzün ve gülün hic slmasin.
Dogum günün mutlu ve kutlu olsun.
(CAN)Melegim iyiki varsin sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 15.01.2007 - 19:44
Bu Mesaji Bildir   (-Vefalim-) üyenin diger mesajlarini ara (-Vefalim-) üyenin Profiline bak (-Vefalim-) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Havz-i Kevser su an offline Havz-i Kevser  
1543 Mesaj -
Ve Aleykum Selam Ve Berekatu...

Ablam ALLAH-U TEALA kýzýnýza yaþayacaðý ömrü boyunca saðlýk mutlu ve huzurlu yýllar nasip etsin. gül

Gönderen: 15.01.2007 - 20:03
Bu Mesaji Bildir   Havz-i Kevser üyenin diger mesajlarini ara Havz-i Kevser üyenin Profiline bak Havz-i Kevser üyeye özel mesaj gönder Havz-i Kevser üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
ve aleyküm selam...

yeni yasin hayirli olsun canim...

Rabbim hayirli,saglikli iman dolu uzun ömürler nasip etsin...

Sevdiklerinle nice senelere insaALLAH...

Abla gibi Ablaya...ayni zamanda mükemmel bi ANNEye..gül..

kücük melegimize..gül..

Gönderen: 15.01.2007 - 23:02
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Sevgili Abisi,

Bak burda bir çok kiþi belki seni tanýmadan doðum gününü kutladý,

Seni tanýmýyorlardý,
Ama ANACIÐINI tanýyorlardý..........

Ve Onu seviyorlardý.....

Onu tanýyýpta seven,
Onun olaný TANIMADANDA sever.......

Senin yerinde olsam,
Akþamýnda doðum gününün,
O ANNECÝÐÝN ELLERÝNDE ÖPER ÖYLECE YATARDIM....

Yeterdi de Cennet Ayaklarýnýn altýnda olanýnda duasý gecende seni kuþatmaya....

Alacaðýn ondan bir küçük busede belki hediyelerin en güzeli olacaktýr doðum gününde...

DOÐUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ABÝM,

Rabbim Sana hayýrlý uzun ömürler nasip etsin,
Ýki cihandada yüzün gülsün............
Gönderen: 15.01.2007 - 23:17
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Esselamu Aleyküm..

ALLAH aski Kardesim..
RABBIM O'na olan askini artirsin..

Dogum Günün kutlu olsun..
Iyiki Dogdun, Iyiki Varsin..
Nice hayirli saglikli basarili yillar dilerim..

Ara sira bir selam ver bizlere, bizi unutma sevinçli

... gül ...

Gönderen: 16.01.2007 - 07:06
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Allah aşkı su an offline Allah aşkı  
43 Mesaj -
selamun aleykum

öncellikle ALLAH hepinizdn razý olsn bende sizleri çok seviyorm bu günde beni yalnýz býrakmadýðýnýz için ALLAH razý olsun bunlarý okuyunca nasýl mutlu oldm anlatamam... ALLAHýn izniyle bundn sonra daha aktif olurum sizin gibi özel, güzel insanlar arasýnda...,

ALLAH'a emanet olun...

selam ve dua ile..

gülgülgül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Allah aşkı tarafından, 16.01.2007 - 18:59 tarihinde.
Gönderen: 16.01.2007 - 18:43
Bu Mesaji Bildir   Allah aşkı üyenin diger mesajlarini ara Allah aşkı üyenin Profiline bak Allah aşkı üyeye özel mesaj gönder Allah aşkı üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
RE:
934 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Pertev

.

gülAllah Aski Kizimiza

gülEsenlikler

gülMutluluklar

gülDiliyorum.......

gülSadece yeni yasin degil

gülBütün ömrün güllerle dolsun

gülTüm dualarin gercek olsun

gülYeni yasin hayirli olsun

gülAllah Aski kizim .

.

Gönderen: 16.01.2007 - 19:46
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ehl-i Sunnet su an offline Ehl-i Sunnet  
213 Mesaj -
Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu.

Caným Kardesim Yeni Yasýn Hayýrlý Olsun.Hz Allah Azze Ve Celle.Hayýrlý Afiyetli,Alýp Verdiðin Her Nefesin Hesabýný Kolay Verebilecegin Bir Ömur Nasib Etsin.

Dunya Ve Ahirette Sevdiklerinle Birlikte Sevilen Ve Siddetle Azrulanan Mekanda Olmayý Mevlay-i Zulcelal Nasibin Eglesin.

Deni Olan Dunyanýn Gecici Menfaatleri ,Seytan-ý Leýn Ve Nefs-i Emmarenin Þerrinden Muhafaza Eglesin.

Kendisinden Onceki Her Seyden Cok Sedid,Kendisinden Sonrakilere Nazaran Bir HÝç olan Ölüm Geldiðinde,Hakiki Vuslat Nasib Olup Beraatini Eline Alýp Nar-i Cehimden Azad Olan Kullar Zumresine Ýlhak Eglesin.

Allah Ask-i Ýle Marifeti Ýlahi Nasibin Olsun.

Nice Hayýrlý Afiyetli Seneleregül

Gönderen: 16.01.2007 - 19:49
Bu Mesaji Bildir   Ehl-i Sunnet üyenin diger mesajlarini ara Ehl-i Sunnet üyenin Profiline bak Ehl-i Sunnet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 645 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59633 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.