kaletra dexamethasone colchicine colchicine ivermectin oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » Evlilik ve Sevgi

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Evlilik ve Sevgi
2 Mesaj
Selamun Aleykum tum Kardeslerime..
Evlilik ve sevgi üzerine bir seyler paylasmak ve yardým almak istiyorum sizlerden ozellikle evli kardeslerimden.
Yakýn zaman once bir bayanla tanýþtým.Eðitimli, zeki , dini bilgileri saglam ve islam uzerine yasayan bir haným.Kendimde dini hassasiyetleri olan biriyim.Yani zahiren aradagým ozelliklere uygun bir eþ olabilecegini dusundugum biri.Bir kaç gorusmeden sonra kendimi aþýk olmuþ hissettim içim ýsýndý.Karsýmdaki hanýmefendininde bana karsý hislerinin oldugu anladým.Ancak zamanla bende bir korku oluþmaya basladý cunku o kadar cok sevildigimi hissediyordum ki bir gun ben seni bu kadar seviyorum sen bený ne kadar seviyorsun sorusuna muhatab olurmuyum endiþesi kapladý beni.Yürümem konusmam giyimim herseyim begeniliyordu.Þimdi içimde bir sýkýntý bir sogukluk var.Bu sogukluk yersiz mi .Onu seviyorum demeye bile korkuyorum.Çünkü sevip sevmediðimden bile þüpheliyim artýk.Cok kez iliþkimi bitirmek istedim ona haksýzlýk etmekten üzmekten korkuyorum.Evlilikle sonuclanmasý durumundada bu tur kýyaslamaya muhatab olup evliliðin bitmesinden ve yine onu ve ailesini uzmekten korkuyorum.

Siz bu konu hakkýnda ne dersiniz bana fikir verebilirimisiniz.Endiþelerim yerli mi yersizmi..

Allaha Emanet olun Selam ve dua ile..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son pashabey tarafından, 03.01.2007 - 01:24 tarihinde.
Gönderen: 03.01.2007 - 00:53
Bu Mesaji Bildir   pashabey üyenin diger mesajlarini ara pashabey üyenin Profiline bak pashabey üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Evlilikten korkmayin kardesim. Bana kalirsa bu tür olumsuz duygulara kapilmaniz yersiz.

Hic bir zaman dört dörtlük bir insanla karsilasmayi beklemeyin. Gercekci olmak hayal kurmaktan kat be kat üstündür.

Kasinizdaki insana "seni seviyorum" demekten korkmayin.

Bugün korkarsaniz, yarin bu sözü hic söyleyemez ve icinizde kalmis bu ukdeyle yillar boyu basbasa sevinçli yasamak zorunda kalabilirsiniz (evlenseniz de).

Muhatap oldugunuz insanla anlasabileceginize kani iseniz hic durmayin.

Süphesiz ki bunu en iyi siz bilirsiniz.
Gönderen: 03.01.2007 - 01:13
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 819 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61041 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.