chloroquine ivermectine generique plaquenil kaletra dexamethasone cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » Kurban Bayraminiz Simdiden Mubarek Olsun InsaAllah

önceki konu   diğer konu
27 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Kurban Bayraminiz Simdiden Mubarek Olsun InsaAllah
1505 Mesaj -
Es.Selamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Bereketuhu

Allah'in Selami, rahmeti, bereketi, magfireti hepinizin uzerinde Olsun InsaAllahu Teala.

Ben bir (kucuk) olarak sizlerin Bayramizi kutluyorum ve hepinizin elinizden opuyorum (harclik istemiyorum) sevinçli
Size Bu mubarek bayrami kutlamadan gecemedim biraz erken oldu ama ... sıkıntılı Hakinizi Helal edin

(F) gül Utaniyorum gül gül
gül Ehl-i Sunnet gül
gül Kiramen Kitaben gül
gül Havz-i Kevser gül
gül Pertev gül
gül Kalite gül
gül Volkan66 gül
gül M.MasuM gül
gül Sniper gül
gül Suqunet gül
gül Akinzen gül

gül Civelek gül

Abilerim

gül Khayr gül
gül Su Damlasi gül
gül Babanne sevinçli gül
gül Huri gül
gül Dini Mubin-i... gül
gül Vefalim gül
gül Fridevs gül
gül Elif gül
gül NeV-Ra gül
gül YazGulu gül

Ablalarim

Ya Su An bunlar aklimda Hakinizi Helal edin
Aslinda Butun Ravda Ailesine

Bayraminiz Mubarek Olsun
Ellerinizden Operim

gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül

DUAlarimdasiniz ... InsaAllah

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son -=MeLeK=- tarafından, 28.12.2006 - 21:19 tarihinde.
Gönderen: 28.12.2006 - 21:12
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ehl-i Sunnet su an offline Ehl-i Sunnet  
213 Mesaj -
Ve Aleykum Selam Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu...

Caným Kardesim...Seninde Kurban Bayramýn Mubarek Olsungül

Hz Allah Kesilen Her Kurbandan Akan Kanlar Hurmetine Gunahlarýmýzý Afvetsin..

Deni Olan Dunyada Yasattýgý Bayram Sevincini Ahirette de Yasamayý Nasib Etsin...

Hakiki Dugun Hakiki Bayramlarda Yevm-i Mahserde Ayný Sevinci Paylaþmak Uzere Toplanmayý NAsib Et Ya Rabb..Su Sabi Sayýlan Kardesim Hurmetine...

Measselam...gül

Gönderen: 28.12.2006 - 21:23
Bu Mesaji Bildir   Ehl-i Sunnet üyenin diger mesajlarini ara Ehl-i Sunnet üyenin Profiline bak Ehl-i Sunnet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Hiçe sayýlýyor bak dini islam
Kan gölüne döndü Afganistan
Bayrammý olurmuþ gözyaþlarýndan
Bayramsa bayramýnýz mübarek olsun

Yaralý kalpler merhem beklerken
Ayasofya mahkum feryad ederken
Kudüs boynu bükük mahsun bakarken

Derdim anlatmaya yetmiyor lisan
Esaret altýnda köle müslüman
Bak bülbüller sustu bahçe periþan

Gurbete gelmiþiz vatandan ýrak
Ýslam unutulmuþ yuvalar harap
Bize gerçek bayram nasip et Ya Rabb

Buyrun bayramsa bayramimiz mübarek ola:(ağlar
Gönderen: 28.12.2006 - 21:55
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Havz-i Kevser su an offline Havz-i Kevser  
1543 Mesaj -

Ve ALeykum Selam Ve Berekatu...

Kalbi ALLAH c.c. aþkýyla yanan güzel kardeþim. Her halin ismin gibi olsun ÝnþALLAH-U TEALA. Seninde bayramýn mübarek olsun. Hergünün bayram gibi olsun ÝnþALLAH. Bu vesile ile can Abilerimin Ablalarýmýn tüm kardeþlerimin bayramý mübarek olsun. Herkesin Ellerinden öperim...

gül

Gönderen: 28.12.2006 - 22:18
Bu Mesaji Bildir   Havz-i Kevser üyenin diger mesajlarini ara Havz-i Kevser üyenin Profiline bak Havz-i Kevser üyeye özel mesaj gönder Havz-i Kevser üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
trueman su an offline trueman  
Konu icon    Teşekkürler.. Allah razı olsun ...
11 Mesaj -
Deðerli kardeþlerim.. Siteye yeni üye oldum. Fazla karýþýk geldi bana tasarým. O nedenle kim kimin bayramýný tebrik ediyor anlayamadým ama, benim için tebrik yollayan bütün kardeþlerime teþekkür ediyorum ve gözlerinden öpüyorum. Ve herkese Kurban bayramýnýn hayýrlara vesile olmasýný niyaz ediyorum. Allaha emanet olun... Allah Razı Olsun
Gönderen: 28.12.2006 - 22:25
Bu Mesaji Bildir   trueman üyenin diger mesajlarini ara trueman üyenin Profiline bak trueman üyeye özel mesaj gönder trueman üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
Melek kardesime ...
337 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Beraketuhu ve Magfiretuhu...!

ALLAH CC SENDEN RAZI OLSUN KARDESIM gül

MasaAllah sana...gül

Bende kurban bayramini mübarek kilarim kardesim, RABBIM kesilecek olan kurbanlari kabul etsin insaAllah!

Bu yolda olan ASKIN beni gözyaslarina bogdu Melek kardesim... Inan DUA'larimdasin... Hani insan birsey ezberler her daim onu der ya, wallahi sende aynen öyle DUA'larimdasin... Örnek bir kardesimizsin masaAllah InsaAllah...

Büyüklerimin Ellerinden öperim...

RAVDA-ailesinden RABBIM RAZI OLSUN INSAALLAH!

DUA'larimla ...
Gönderen: 28.12.2006 - 22:59
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
1023 Mesaj -
Aleykum Selam gulum,

Allah razi olsun kardeism,
Seninde bayramini simdiden kutluyorum...
Ama o gun yine gorusuruz insaAllah...

Ablan HuRi'den

gülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgülgül
gülgülgülgülgülgülgülgülgül

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son HuRi tarafından, 28.12.2006 - 23:07 tarihinde.
Gönderen: 28.12.2006 - 23:06
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erdal58 su an offline erdal58  
134 Mesaj -
bayramýnýz mübarek olsun kardeþler..
Gönderen: 28.12.2006 - 23:22
Bu Mesaji Bildir   erdal58 üyenin diger mesajlarini ara erdal58 üyenin Profiline bak erdal58 üyeye özel mesaj gönder erdal58 üyeyi arkadas listeme ekle erdal58 üyeyi ICQ listeme ekle Yukari
EliFg42 su an offline EliFg42  
146 Mesaj -
SelamunAleykum

seninde bayramin mubarek olsun nice bayramlara insALLAH ...

**Ve Butun Abilerim, Ablalarim, Kardeslerimin bayramlarini kutlar ellerinden operim ...Hergununuz bayram olsun insALLAH**

ALLAH A emanetsin canim Kardesim sevinçli

Sevgi ve dua ile...
Gönderen: 29.12.2006 - 01:31
Bu Mesaji Bildir   EliFg42 üyenin diger mesajlarini ara EliFg42 üyenin Profiline bak EliFg42 üyeye özel mesaj gönder EliFg42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
ve aleykum selam ravdanýn en müstesna gülü...

senýnde bayramýn mubarek olsun inþALLAH
ALLAH islamýn dünyaya hükmettiði bayramlara eriþtirsin..Cümlesini inþALLAH ...

ne mutlu senýn gýbý býr evlada sahýb olan anne ve babaya....

ne mutlu senýn gýbý býr üyeye sahip olan ravdaya...

ne mutlu.....

ne mutlu.....

saymakla bitmez ki...

ALLAH yolunda daim ve kaim olasýn inþALLAH

bu vesileyle ravda canlarýn ve dair tüm islam

alemýnýn bayramý mubarek olsun...

selam ve dua ile...
Gönderen: 29.12.2006 - 09:13
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
gül

Gönderen: 29.12.2006 - 10:34
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cihan.pz su an offline cihan.pz  
363 Mesaj -
seninde bayramin mubarek olsun canim nice mutlu bayramlara gül
Gönderen: 29.12.2006 - 10:42
Bu Mesaji Bildir   cihan.pz üyenin diger mesajlarini ara cihan.pz üyenin Profiline bak cihan.pz üyeye özel mesaj gönder cihan.pz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ozlemnur79 su an offline ozlemnur79  
201 Mesaj -
VE ALEYKÜM SELAM...ALLAH RAZI OLSUN...

ÝSTANBULA UZAK OLAN HERKESÝN BAYRAMINI BURDAN KUTLUYORUM...

YAKIN OLANLARLA ÝNÞALLAH SULTANAHMETTE BAYRAMLAÞACAÐIZ NASÝPSE...

YÝNE DE HERKESÝN BAYRAMINI KUTLAR HAYIRLARA VESÝLE OLMASINI DÝLERÝM RABBÝMDEN...

SELAM VE DUA ÝLE

Gönderen: 29.12.2006 - 10:54
Bu Mesaji Bildir   ozlemnur79 üyenin diger mesajlarini ara ozlemnur79 üyenin Profiline bak ozlemnur79 üyeye özel mesaj gönder ozlemnur79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Ve aleyküm selam,

Melek caným beni unutmuþsun ama olsun,

Senin de tüm Ravda ailesinin bayramý mübarek olsun inþaALLAH...

gül

selam ve dua ile...
Gönderen: 29.12.2006 - 11:21
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Ve Aleykümüs Selam

Meleðim gül seninde cümlemizinde

KURBAN BAYRAMI mübarek ve hayrlý olsun inþAllah...

Rabbim cümlemizi, hep beraber

daha nice bayramlara ulaþtýrsýn inþAllah...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 29.12.2006 - 11:45
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(-Vefalim-) su an offline (-Vefalim-)  
RE: Melegim Seninde Bayramin Mübarek Olsun
142 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

Hiçe sayýlýyor bak dini islam
Kan gölüne döndü Afganistan
Bayrammý olurmuþ gözyaþlarýndan

Yaralý kalpler merhem beklerken
Ayasofya mahkum feryad ederken
Kudüs boynu bükük mahsun bakarken

Derdim anlatmaya yetmiyor lisan
Esaret altýnda köle müslüman
Bak bülbüller sustu bahçe periþan

Gurbete gelmiþiz vatandan ýrak
Ýslam unutulmuþ yuvalar harap
Bize gerçek bayram nasip et Ya Rabb

CAN MELEGIM SENI COK AMA COK ÖZLEDIM BEN KENDI ADIMA O SENIN KÜCCÜCÜK KALBINI KIM KIRDIYSA UTANIYORDUR INSALLAH SENI COK ÖZLEDIM SENINDE KURBAN BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN DAHA NICE KURBAN BAYRAMLARINA ERDIRSIN RABBIM SAGLIK VE SIHHAT VERSIN INSALLAH SEN GELECEGE LEZIM BIR MELEKSIN BILGINLE HANIMEFENDILIGINLE CAN SEN GERCEK CANSIN SENIN GÖZLERINDEN ÖPÜYORUM VE TEZ ZAMANDA ARTIK ARAMIZA DÖNMENI BEKLIYORUM;
Buyrun bayramsa bayramimiz mübarek ola:(ağlar

üzüntülü üzüntülü
Gönderen: 29.12.2006 - 12:16
Bu Mesaji Bildir   (-Vefalim-) üyenin diger mesajlarini ara (-Vefalim-) üyenin Profiline bak (-Vefalim-) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
khayr su an offline khayr  
Kurban Bayraminiz Simdiden Mubarek Olsun InsaAllah
206 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam ve RAhmetullahi ve Berekatühü

Caným Meleðim kusura bakma ben daha yeni gördüm sen de hakkýný helal et. Caným senin de bayramýn mübarek olsun, Rabbim, Ümmet-i Muhammedin gözyaþýnýn dindiði, zulümlerin sona erdiði, herkesin huzur ve saadet bulduðu gerçek bayramlarda buluþmak dileðiyle...

Rabbime emanet ol güzel kardeþim. gülgülgül

Gönderen: 29.12.2006 - 12:31
Bu Mesaji Bildir   khayr üyenin diger mesajlarini ara khayr üyenin Profiline bak khayr üyeye özel mesaj gönder khayr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
bayraminiz mübarek olsun rabbim hayirli daha nice

bayramlara kavusmayi nasib etsin insALLAH

gül*@*gül*@* gül*@*gül *@*gül

*@*gül*@* gül*@*

gül*@*gül

*@*gül
Gönderen: 29.12.2006 - 12:42
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
Ve Aleykum Selam Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu...

Caným melegim...
Seninde Kurban Bayramýn Mubarek Olsungül
Gönderen: 29.12.2006 - 18:32
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Melegimmmm canimmmmm

seninde bayramin mübarek olsun ablasi

gülgülgül

ve tüm Ravda daki kardesleriminde gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Firdevs01 tarafından, 29.12.2006 - 19:28 tarihinde.
Gönderen: 29.12.2006 - 19:27
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Üsve-i Hasene su an offline Üsve-i Hasene  
273 Mesaj -
gülVe Aleyke ve Aleyküm Selam gül

Allah Razı Olsun

Abim Bende Senin ve Tüm Kardeþlerimin Mübarek Kurban Bayramýný Tebrik Ediyorum.

Rabbim (c.c.) Dünya ve Ahiret Saadeti Ýhsan eylesin.

Selam ve Dua ile....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son M.MasuM tarafından, 29.12.2006 - 19:47 tarihinde.
Gönderen: 29.12.2006 - 19:46
Bu Mesaji Bildir   Üsve-i Hasene üyenin diger mesajlarini ara Üsve-i Hasene üyenin Profiline bak Üsve-i Hasene üyeye özel mesaj gönder Üsve-i Hasene üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pertev su an offline Pertev  
601 Mesaj -
gülMELEK KIZIM KURBAN BAYRAMIN MÜBAREK OLSUNgül
Gönderen: 31.12.2006 - 09:46
Bu Mesaji Bildir   Pertev üyenin diger mesajlarini ara Pertev üyenin Profiline bak Pertev üyeye özel mesaj gönder Pertev üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
PRENSES_0656 su an offline PRENSES_0656  
SELAMUN ALEYKUM
155 Mesaj -
KURBAN BAYRAMINIZI KUTLARIM ALLAHA EMANET OLUN
Gönderen: 31.12.2006 - 10:12
Bu Mesaji Bildir   PRENSES_0656 üyenin diger mesajlarini ara PRENSES_0656 üyenin Profiline bak PRENSES_0656 üyeye özel mesaj gönder PRENSES_0656 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Bereketuhu

Canim Can Kardeslerim !

Sizleri bazan arkadaslarima anlatmak istiyorum Ama Anlatamiyorum Anlatamiyorum Iste Cunku sizlerii hepinizi anlatacak kelime bulamiyorum zaten Yokk Inanki Hepinizi hic birinizi unutmadan Rabbimin Rizasi icin Hepinizi Cok Seviyorum Inan cok duygulandim !
Sizi Cok ozledim Rabbim bizleri Ayirmasin
AMIN

Size gelipde elinizi opemedim size gelipte Bayraminiz mubarek Olsun diyemedim Bir GUL veremedim !
Ama
Sizleri DUAlarimda Hic unutmadim Hic Rabbimin Izni Ile...
Yazimida Bir DUA ile bitiriyorum InsaAllah

Rabbim Butun Gunahlarinizi Affetsin
Rabbim Hepinizi CENNET'ine Koysun
Gullerin Efendisine Komsu Eylesin InsaAllah
Rabi Rahman Hepimizi Butun Ummet-i Muhammed'i (s.a.v) O mubarek Topraklara gitmeyi Nasip etsin
Nasip Etttt Rabbimmmm

Rahmana Emanet Olun ... gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son -=MeLeK=- tarafından, 01.01.2007 - 21:06 tarihinde.
Gönderen: 01.01.2007 - 20:57
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
trueman su an offline trueman  
DeğerliKardeşlerim
11 Mesaj -
Deðerli kardeþlerim. Mubarek Kurban bayramýnýzý yürekten kutlar, haklarýnýzda ve hakkýmýzda hayýrlara vesile olmasýný Cenab-ý Allahtan arz-u niyaz eder, gönüllerinize huzur, dünyanýza ýþýk olmasý dileði ile... Saygýlar ...
Allah Razı Olsun
Gönderen: 02.01.2007 - 20:23
Bu Mesaji Bildir   trueman üyenin diger mesajlarini ara trueman üyenin Profiline bak trueman üyeye özel mesaj gönder trueman üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
Nur gülistanýnda müstak bir bülbüle sordum
Ýnsanýn kalbinde sönmeyen kor nedir diye?
Ayný nur yaðmurlarýnda ýslanan
Dostlarýn muhabbetidir dedi...

BÜTÜN ÝSLAM ALEMÝNÝN VE TÜM RAVDA DOSTLARIMIN KURBAN BAYRAMINI EN ÝÇTEN DÝLEKLERÝMLE KUTLARIM...

gülgülgülgülgül
Gönderen: 03.01.2007 - 14:11
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Feyzaa su an offline Feyzaa  
239 Mesaj -
Bayramlar, insanlar arasýndaki karþýlýklý sevgi ve saygýnýn perçinlendiði günlerdir. Bayramlar, insanlarýn birbirleriyle olan dargýnlýklarýný unuttuklarý, barýþtýklarý, kardeþçe kucaklaþtýklarý günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duygularýn, inançlarýn, örf ve adetlerin uygulanýp sergilendiði, bir toplumda millet olma þuurunun þekillendiði, kuvvetlendiði günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileðiyle, Kurban Bayramýnýz kutlu olsun!
Gönderen: 03.01.2007 - 14:51
Bu Mesaji Bildir   Feyzaa üyenin diger mesajlarini ara Feyzaa üyenin Profiline bak Feyzaa üyeye özel mesaj gönder Feyzaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 616 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60727 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.