chloroquine generique rhinocortkamagra generique stromectol generique colchicine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » duaya ihtiyacınız yokmu?haydi hep beraber!!!!!!!

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    duaya ihtiyacınız yokmu?haydi hep beraber!!!!!!!
71 Mesaj -
selamun aleykum sevgili kardeþlerim rabbim bu on günlere yemin ediyor okadar kýymetli günlerki bunlarý degerlendirelim.hepimizin duaya ihtiyacý var.en etkili dua birbirimize yaptýgýmýz duadýr
son üç günde geceleri ayný saatte kalkalým duaya ihtiyacý olan kardeþlerimiz duasýný ve ismini yazsýn herkes ismiyle okiþiyede dua etsin yarýn akþam baþlýyalým varmýsýnýz? dua müminin sýlahýdýr. saatine beraber karar verelim.
Gönderen: 27.12.2006 - 11:32
Bu Mesaji Bildir   nurluyol8 üyenin diger mesajlarini ara nurluyol8 üyenin Profiline bak nurluyol8 üyeye özel mesaj gönder nurluyol8 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nurluyol8 su an offline nurluyol8  
71 Mesaj -
selamun aleyküm kardeþler baþlýgý ben actým ilk duayý ben yazayým ben beyim necmi nin sifasý ve çocullarýmýn hayýrlý olmasý için dua istiyorum. saat4 de kalkalým diyorum cevaplarýnýzý ve dualarýnýzý bekliyorum rabbimden isteginizyokmuu?
Gönderen: 27.12.2006 - 13:40
Bu Mesaji Bildir   nurluyol8 üyenin diger mesajlarini ara nurluyol8 üyenin Profiline bak nurluyol8 üyeye özel mesaj gönder nurluyol8 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Beraketuhu ve Magfiretuhu.

Allah Razı Olsun

Herkesin hacý olduðu oruç tutup dualar ettiði ve Kurbanlarýn kesileceði bu günlerde RABBÝM darda kalan kullarýna selamete çýkarsýn herkesin sýkýntýsýný gidersin dualarýna icabet buyursun rabbim.. Burda yazan kardeþlerimizin isimlerini alarak bizzat dua etmek isterim.. Çok Güzel bi paylaþým..
Benimde rahatsýz bir annem var ona ve banada dua ederseniz sevinirim..

Rabbim Kabul buyursun.. ÝNÞAALLAH.. AMÝN!..

gül
Gönderen: 27.12.2006 - 13:56
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 672 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56388 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.