hydroxychloroquine dexamethasone colchicine generique kaletra generique rhinocortsuper kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » SEVDAMSIN CAN KARDESIMIZE ACİL DUA ETMEYE DAVET EDIYORUM SİZİ..

önceki konu   diğer konu
32 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
SEVDAMSIN CAN KARDESIMIZE ACİL DUA ETMEYE DAVET EDIYORUM SİZİ..
1420 Mesaj -

Es SeLamu ALeykum

Can kardeþimiz sevdamsýn bacým cok büyük bir rahatsýzlýk gecýrýyor inanin su an herseyden cok duaya duaya o kadar muhtacki
gecenlerde radyoda herkesle helalleþtý ama bunun sebebýný kýmse býlmýyor rahatsýzlýgýndan dolayý helallesti ve o gece benlede helallestý..
beni o hali onun caresizliði kac gün dür aglatýyor cok caresiz bu bacýmýz cokk
cok zor bunalýmlý günler gecýrýyor terlýklý bacýnýz o neþeli þakacý kýzdan gerýye bu gunlerde bir enkaz kalmýþ inþAllah bizlerin dualarý sayesýnde kendýný toparlayacak onun bu hali beni periþan etti Aallah rýzasý için namazlarýnýzýn peþine bu bacýmýzýda özel olarak katýn dualarýnýza onu su an sadece býzlerýn dualarý toparlayabýlýr...

sevdamsýn bacým bizim yüreklerimizde oda býzden bir parca haydý duaya acalým ellerýmý dualarýmýz arþa yükselsin ve bacýmýz þifa bulsun inþAllah
selam ve dua ile..:(ağlarağlarağlar

NE OLUR KAYITSIZ KALMAYIN...
Gönderen: 25.12.2006 - 21:54
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dini Mubin-i Islam su an offline Dini Mubin-i Islam  
190 Mesaj -
Allah´im sifalar ver, yardim et ya Rabb´im.
amin

Bundan sonra dualarimizdasiniz insallah, sevdamsin kardesimiz
Gönderen: 25.12.2006 - 22:02
Bu Mesaji Bildir   Dini Mubin-i Islam üyenin diger mesajlarini ara Dini Mubin-i Islam üyenin Profiline bak Dini Mubin-i Islam üyeye özel mesaj gönder Dini Mubin-i Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
618 Mesaj -
Dualarimizda bu kardesimizide unutmiyacagiz ins. abla.

Derdi veren Rabbim dermaninida verir ins.
Acil sifalar niyaz ediyorum...,

Cenabu Allah hertürlü dertlerine sifa ve derman versin insaAllah.
Gönderen: 25.12.2006 - 22:07
Bu Mesaji Bildir   Hadimül Islam üyenin diger mesajlarini ara Hadimül Islam üyenin Profiline bak Hadimül Islam üyeye özel mesaj gönder Hadimül Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
Rabbim acil sifalar versin insaAllah..

Can ablam insaAllah en kisa zamanda tekrar aramiza dönersin

Dualarimizdasin...:(ağlar
Gönderen: 25.12.2006 - 22:12
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
ALLAH razý olsun öncelikle bizi de haberdar ettiðin için, sevdamsýn ablam için dualarýmýz, inþ. hayýrlýsýyla aramýza dönecektirsıkıntılı Rabbim Þafi sýfatýyla sevdamsýn ablamýza þifa versin inþ:(

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son _BeTuL_ tarafından, 25.12.2006 - 22:18 tarihinde.
Gönderen: 25.12.2006 - 22:18
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý vatandas72

AMÝN AMÝN ÝNÞAALLAH

Gönderen: 25.12.2006 - 22:20
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Gecmis olsun sevdamsin can

Allah acil sifalar versin

Rabbim yar ve yardimcin olsun
Gönderen: 25.12.2006 - 22:20
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pertev su an offline Pertev  
601 Mesaj -
Sevdamsin Kizima Cenab-i Allah(cc)'tan acil sifalar diliyorum..

Dualarimda ilk siraya aldim seni kizim insaAllah.
Gönderen: 25.12.2006 - 22:31
Bu Mesaji Bildir   Pertev üyenin diger mesajlarini ara Pertev üyenin Profiline bak Pertev üyeye özel mesaj gönder Pertev üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
RE:
815 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý umut yolcusu

Alıntı
Orijýnalý vatandas72

AMÝN AMÝN ÝNÞAALLAH

Gönderen: 25.12.2006 - 22:41
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -
Selamün Aleyküm aziz kardeþim.
Hastalýðý ve onun sýkýntýlarýný benden daha iyi kimse bilemez. Rabbim þikayet edenlerden eylemesin. Çünkü benimde annem uzun bir süredir tedavi görüyor ve hastalýðýn verdiði sýkýntýlarla uðraþýyor. Rabbim inþaallah kazananlardan eylesin..
AMÝN..

Hz. Enes radýyallahu anh anlatýyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:

"Allah Teâla hazretleri ferman etti: "Ýzzetim ve celalim hakký için, maðfiret etmek istediðim hiç kimseyi, bedenine bir hastalýk, rýzkýna bir darlýk vererek boynundaki günahlarýndan temizlemeden dünyadan çýkarmayacaðým."

Allah kimseye çekemeyeceðini vermezmiþ ve hastalýðý yaratýrken þifasýnýda verirmiþ.
Allahým tüm hastalara acil þifalar nasip eylesin. Rabbim isyandan muhafaza buyursun. Dualarýmdasýnýz..

Selam ve Dua ile..
Gönderen: 25.12.2006 - 22:52
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -

Ya Erhamerrahimin...
Ya Erhamerrahimin...
Ya Erhamerrahimin...

Gönderen: 25.12.2006 - 23:09
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
Esselemu Aleykum ve Rahmetullah...

Sevdamsýn can bacým...öncelikle hakkým varsa helal olsun...

RABBim;

maddi ve manevi dertlerine deva,
maddi ve manevi hastalýklarýna þifa,
maddi ve manevi borçlarýna eda,

nasip etsin inþaALLAH...

umduklarýna nail, korktuklarýndan emin eylesin...

her daim yâr ve yardýmcýn olsun inþaALLAH...

ve hakkýnda herþeyin hayýrlý olanýný nasip etsin...

Her zaman dualarýmdasýnýz...

Sevgi Selam ve Dua ile...gül
Gönderen: 25.12.2006 - 23:44
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdulberr su an offline abdulberr  
153 Mesaj -
Rabbimiz acil þifalar versin inþallah.
Gönderen: 25.12.2006 - 23:48
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
:(ağlar

Can bacim! Rasül´e (s.a.v) asigim... Medine sevdalim.. Seni seviyorum can..

Sende biliyorsun ki tüm dualarim seninle..

Neden....? neden....? gül
Gönderen: 26.12.2006 - 00:16
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EliFg42 su an offline EliFg42  
146 Mesaj -
ALLAH sifalar versin insALLA...

Dualarimdasiniz insALLAH ...

Dua ve sevgi ile ....(F)
Gönderen: 26.12.2006 - 01:19
Bu Mesaji Bildir   EliFg42 üyenin diger mesajlarini ara EliFg42 üyenin Profiline bak EliFg42 üyeye özel mesaj gönder EliFg42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EliFg42 su an offline EliFg42  
146 Mesaj -
ALLAH sifalar versin insALLAH....

Dualarimdasiniz insALLAH...

Dua ve sevgi ile...(F)
Gönderen: 26.12.2006 - 01:20
Bu Mesaji Bildir   EliFg42 üyenin diger mesajlarini ara EliFg42 üyenin Profiline bak EliFg42 üyeye özel mesaj gönder EliFg42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nurluyol8 su an offline nurluyol8  
71 Mesaj -
hanzade demiþki Selamün Aleyküm aziz kardeþim.
Hastalýðý ve onun sýkýntýlarýný benden daha iyi kimse bilemez. Rabbim þikayet edenlerden eylemesin. Çünkü benimde annem uzun bir süredir tedavi görüyor ve hastalýðýn verdiði sýkýntýlarla uðraþýyor. Rabbim inþaallah kazananlardan eylesin..
AMÝN..

Hz. Enes radýyallahu anh anlatýyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:

"Allah Teâla hazretleri ferman etti: "Ýzzetim ve celalim hakký için, maðfiret etmek istediðim hiç kimseyi, bedenine bir hastalýk, rýzkýna bir darlýk vererek boynundaki günahlarýndan temizlemeden dünyadan çýkarmayacaðým."

Allah kimseye çekemeyeceðini vermezmiþ ve hastalýðý yaratýrken þifasýnýda verirmiþ.
Allahým tüm hastalara acil þifalar nasip eylesin. Rabbim isyandan muhafaza buyursun. Dualarýmdasýnýz..

Selam ve Dua ile..

rabbim acil þifalar versin rabbim bü mubarek günlerin yüzüsuyuna rabbim þifaný versin dua edecem inþ selametle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son nurluyol8 tarafından, 26.12.2006 - 10:24 tarihinde.
Gönderen: 26.12.2006 - 10:22
Bu Mesaji Bildir   nurluyol8 üyenin diger mesajlarini ara nurluyol8 üyenin Profiline bak nurluyol8 üyeye özel mesaj gönder nurluyol8 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
RE:
1125 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

Gecmis olsun sevdamsin can

Allah acil sifalar versin

Rabbim yar ve yardimcin olsun

AMÝN
Gönderen: 26.12.2006 - 10:39
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cihan.pz su an offline cihan.pz  
363 Mesaj -
ALLAH ACIL SIFALAR VERSIN DUALARIMIZ HER ZAMAN OLUCAK ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL EDER INSALLAH telaşlı
Gönderen: 26.12.2006 - 10:40
Bu Mesaji Bildir   cihan.pz üyenin diger mesajlarini ara cihan.pz üyenin Profiline bak cihan.pz üyeye özel mesaj gönder cihan.pz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeynep_m su an offline zeynep_m  
150 Mesaj -
Rabbim acil þifalar versin...Namazlarýmýzdan dualarýmýzdan seni eksik etmicez.

Rabbim en kýsa sürede iyileþip aramýza dönmeni nasip etsin.Amin Amin Amin Amin.

Gönderen: 26.12.2006 - 11:13
Bu Mesaji Bildir   zeynep_m üyenin diger mesajlarini ara zeynep_m üyenin Profiline bak zeynep_m üyeye özel mesaj gönder zeynep_m üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
ALLAH (c.c.) acil þifalar versin...ÝNÞAALLAH
RABBÝM kabul olunan DUAlardan eylesin ÝNÞAALLAH...
AMÝN.

Gönderen: 26.12.2006 - 11:22
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Sevdamsýn bacým geçmiþ olsun

Rabbim sýkýntýný feraha çýkartsýn,

yar ve yardýmcýn olsun inþAllah...

Sabýr ve Dua silahýmýz olsun inþAllah...

Allah(c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 26.12.2006 - 11:27
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

ALLAH ým bize vermis oldugun bu hastaliklar sana sukur vesilemizdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, ummeti MUHAMMED e de sifalar nasip eyle yarabbim

bacým çok geçmiþ olsun dualarýmýzdasýn inþALLAH...

Gönderen: 26.12.2006 - 12:43
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

ALLAH (c.c.) acil þifalar versin...ÝNÞAALLAH
RABBÝM kabul olunan DUAlardan eylesin ÝNÞAALLAH...
AMÝN.

gül
Gönderen: 26.12.2006 - 12:48
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
RE:
934 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý CiVELEK

Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

ALLAH ým bize vermis oldugun bu hastaliklar sana sukur vesilemizdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, ummeti MUHAMMED e de sifalar nasip eyle yarabbim

bacým çok geçmiþ olsun dualarýmýzdasýn inþALLAH...

Gönderen: 26.12.2006 - 13:05
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~HiLaLaY~

Sevdamsýn bacým geçmiþ olsun

Rabbim sýkýntýný feraha çýkartsýn,

yar ve yardýmcýn olsun inþAllah...

Sabýr ve Dua silahýmýz olsun inþAllah...

Allah(c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 26.12.2006 - 22:10
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
465 Mesaj -
Oncelikle Esselamu aleykum kardeslerim,

Dualariniz icin Allah c,c razi olsun insaALLAH kardeslerim,

Ilk bu konuyu gordugumde cok utandim,

kendi kendime cok icerlendim,

fakat sonra dusundum,

muminin mumine yaptigi duayi rabbim kabul eder insaALLAH,

Ben sizleri ailem olarak goruyorum,

rabbim hepinizden razi olsun,

Evet su damlasi ablanin dedigi gibi cok zor bir surec icerisindeyim hemde cok zor,

Bundan aylar oncede yasamistim ozaman Utaniyorum abi yardim etmisti dualariyla,

Sonra Akinzen abi ve Annezen abla ile,

Rabbim onlardanda razi olsun insaALLAH,

Ama bu seferki cok daha agir ve cok duaya ihtiyacim var,

Rabbim sabredenlerden eylesin insaALLAH...

Dualarinizda unutmayin bu bacinizi ,

Unutmayin:(

saygi ve dua ile

Gönderen: 27.12.2006 - 23:59
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
SEVDAMSIN KARDEŞİME..
975 Mesaj -
Selamün Aeyküm..

Bizler burada ayný güzergahta yürüyen kardeþ nesilleriz diyebilirim. Ayný acý ile kederlenir ayný sevinç ile sevinebiliriz. Ben burada yeni olmama raðmen sizlerden yazdýklarýnýzdan çok þey öðrendim. Sýkýntýlar geçici. Müminin silahý duadýr buyurduklarý gibi bize dua etmekten ve teslim olmaktan baþka birþey gelmez elimizden. Rabbim sýkýntýlarýmýzý hafifletsin. Ýnþirah suresinde ''her zorluða bir kolaylýk vardýr ''buyurulduðu gibi Ýnþaallah yüz akýyla çýkmak da nasip eylesin. Her kesin çektiði kendisine mutlaka zordur. Ama bir de þunu düþün senden daha kötü insanlar hasta durumunda. Tabii durumunu bilemem yorumda yapamam amaç bir miktar teselli vermek naçizane.. Burda duygu sömürüsüde yapmak istemem ama annem benim 2 senedir büyük bi sýnav vermekte onunla birlikte bizlerde bu sýnava tabii tutulmaktayýz. Düþün konuþabiliyorsun derdini anlatabiliyorsun.dua edebiliyorsun. Fakat derdini anlatamayan konuþamayan su verirsen içen hatta yemek verirsen yiyen durumda olan bi hastam var
Daha burda anlatýlamaycak çok daha zor durumlar.
Mevlam þifa nasip eylesin herkese. Umarým en kýsa zamanda ummadýðýn yerden rabbim seni de selamete çýkarýr. Bu mubarek aylarda. Sevdiklerinin hürmetine bizleride rahmet eder ÝNÞAALLAH..
Selam ve Dua ile..gül
Gönderen: 28.12.2006 - 00:40
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
555 Mesaj -
SABIR ABLAM

Unutma gelen Sýkýntý RABBÝMizden geliyor hastalýkta öyle o zaman tek yapacagýmýz RABBÝMizden gelen hediyeyi en güzel þekilde hoþnut etmek gelen her ne olursa Þükr etmek ve hiç bir þekilde ALLAH-u teala kullarýna böylesine güzellik vermemiþtir yoksa nasýl olaki RABBÝMize þükrümüzü belirtecez

ben aciz yazmasýný bilmez

RABBÝM þifa versin sabr eylesin gönül huzra daim etsin

Es selamü aleyküm

Gönderen: 28.12.2006 - 00:57
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Feyzaa su an offline Feyzaa  
239 Mesaj -
Canabu Allahtan acil sifalar dilerim .::
Gönderen: 28.12.2006 - 01:00
Bu Mesaji Bildir   Feyzaa üyenin diger mesajlarini ara Feyzaa üyenin Profiline bak Feyzaa üyeye özel mesaj gönder Feyzaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akgüvercin su an offline akgüvercin  
80 Mesaj -
sevdamsýn kardeþim Allah (cc) hayýrlý ve acil þifalar nasip etsin.gül
Gönderen: 28.12.2006 - 21:02
Bu Mesaji Bildir   akgüvercin üyenin diger mesajlarini ara akgüvercin üyenin Profiline bak akgüvercin üyeye özel mesaj gönder akgüvercin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sariruzgar su an offline sariruzgar  
261 Mesaj -
ALLAH yardýmcýnýz olsun inþALLAH

Þafi isminin hürmetine acýlarýnýzý dindirsin inþALLAH

RAB'bim bütün dertlilere deva versin inþALLAH

Gönderen: 28.12.2006 - 21:14
Bu Mesaji Bildir   sariruzgar üyenin diger mesajlarini ara sariruzgar üyenin Profiline bak sariruzgar üyeye özel mesaj gönder sariruzgar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 683 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62443 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.