generique rhinocortgenerique plaquenil budesonide ivermectin generique plaquenil super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » YA RABBİM!..HER YERDE SENİ GÖRÜYORUM..

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
YA RABBİM!..HER YERDE SENİ GÖRÜYORUM..
975 Mesaj -
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Beraketuhu ve Magfiretuhu.

YA RABBÝM!..
HER YERDE SENÝ GÖRÜYORUM.

ÝNSANDA SENÝ, DOÐADA SENÝ, CANLIDA, CANSIZDA SENÝ BOÞLUKTA, KARANLIKTA, AYDINLIKTA SENÝ GÖRÜYORUM. BAKIYORUM VE GÖRÜYORUM, HÝSSEDÝYORUM TÜM
BEDENÝMDE VARLIÐINI.

AMA HÝSSEDEMEYENLER, GÖRÜYORUM DEYÝP GÖREMEYENLER. ACIYORUM ONLARA. YAZILIR, SÖYLENÝR, ANLATILIR AMA SADECE SÖZDE. ÇÜNKÜ ÖZDE OLMAYAN SÖZDE KALIR. ÖZE ÝNMEDEN ANLAYAMAZSIN.ÝÇÝMDEN GELDÝÐÝNCE, SENÝ HÝSSETTÝÐÝMCE, HER TARAFTA GÖRDÜÐÜMCE SENÝ SANA, KENDÝME, HERKESE, KURDA, KUÞA ANLATMAK ÝSTÝYORUM.

BÝR ALAKTAN YARATMIÞSIN BENÝ HER ZERREMÝ ÖZENLE BÝLEREK ÝÞLEMÝÞSÝN. DAMARLAR SÝNÝRLER, KASLAR V.S.
SADECE KALBÝ DÜÞÜNÜYORUM KENDÝMDE OLAN MÝLYONLARCA AKIL ALMAZ YARATTIKLARINDAN BÝRÝ OLAN KALBÝMÝ DE, MUHTEÞEM YARATMIÞSIN.

BÝZLERÝN TAÞTIR, CANSIZDIR DEDÝÐÝMÝZ O KAYA PARÇALARINA BAKIYORUM ÜZERÝNDE OTLAR, ÇÝÇEKLER BÝTÝRDÝÐÝN, CANLILAR YAÞATTIÐIN UÇSUZ BUCAKSIZ BOÞLUKTA DA SENÝ GÖRÜYORUM. UÇAN KUÞLARDA, BÖCEKLERDE, KÝMSENÝN VEREMEYECEÐÝ RENK
CÜMBÜÞÜNDEKÝ ORADAN ORAYA YÜRÜYEN BULUTLARDA OKYANUSLARA, GÖLLERE, SULARA BAKIYORUM YÝNE SENÝ GÖRÜYORUM.
MÝLYONLARCA CANLININ BELLÝ DÜZEN ÝÇERÝSÝNDE YAÞADIÐI, GÜZELLÝKLERE HÝÇ KÝMSENÝN BÝR ZERRESÝNÝ DAHÝ YAPAMAYACAÐI GÝZEM DOLU YAÞAMA BAKIYORUM

GÖZLERÝMÝN GÖREBÝLDÝÐÝ AKLIMIN ALABÝLDÝÐÝNCE TOPRAÐA BAKIYORUM SENÝ GÖRÜYORUM. BÝNALARDA, YOLLARDA, CADDELERDE MERALARDA,SAÇAKLARDAN SARKAN BUZLARDA, YOLDAN GEÇEN ARABALARDA TÜM DÜNYADA, HERGÜN, HER SAAT, HER DAKÝKA, HER SANÝYE HÝÇ DURMADAN KÝTAB' ININ OKUNUÞUNU DUYUYORUM.

ÝÞÝTÝYORUM
EZAN-I MUHAMMEDÝYE'YÝ ÝÞÝTÝYORUM TÜM BEDENÝMDE

ÝNSANLARIN RÝYAKARLIKLARINDAN, VURDUM DUYMAZLIKLARINDAN, GÖRÜNDÜÐÜ GÝBÝ OLMADIKLARINDAN,HER ÞEYÝ BAÞKALARINDAN BEKLEMELERÝNDEN, YARDIMLAÞMANIN, DÜRÜSTLÜÐÜN MANEVÝ DEÐERLERÝN GÝDEREK AZALMASINDAN, SEVGÝNÝN, SAYGININ YAPMACIK BOYUTLARA ULAÞTIÐINDAN, YAPILAN BÝR ÝÞÝN GERÇEKTEN SENÝN RIZANI KAZANMAK ÝÇÝN YAPTIÐINI SÖYLEYEN KÝÞÝLERE DAHÝ ÝNANILMADIÐINDAN, ONUN ALTINDA MADDESEL MENFAAT ARANDIÐINDAN, GERÇEKTE MENFAAT OLDUÐUNU AMA ONUN SADECE SENÝN YÜCE ZATINDAN ÝSTENDÝÐÝNÝ ANLAYAMAYACAK KADAR DÜNYA NÝMETLERÝNE ÞARTLANMIÞLARDAN CANIM YANIYOR,RUHUM ACIYOR,BOÐULUYORUM.

AFFET ALLAHIM!.. AFFET!..

Selam ve Dua ile..
Gönderen: 25.12.2006 - 18:39
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 632 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55955 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.