generique kaletra stromectol colchicine hydroxychloroquine ivermektin cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » nurluyol8 ve melek hanım

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
nurluyol8 ve melek hanım
47 Mesaj -
Hamd övme övülme alemlerin rabbi olan ALLAH'a mahsustur.
O'nun habibine,ahmedine,muhammedine,resulüne salat ve selam olsun.
ALLAH'ýn selamý bütün inananlarýn üzerine olsun.
nurluyol8 kardesim bir yasini serif okudum. simdi esiniz icin 11 gün sürecek dua ya baslýyorum. Peygamber efendimizin (s.a.v)bu dua yý her gece yapýyormus. ALLAH'ýn izniyle sifa bulacagýna inananýyorum.Bu dua ile cok kisi sifa buldu gönlünüzü ferah tutunuz.yalnýz sizden önceki notumu dikkatli okumanýzý ve uygulamanýzý diliyorum.ALLAH'a emanet olunuz. Melek haným sizde EFENDÝMZÝ (S.A.V) rüynýzda görmek istiyorsunuz görmeniz icin cok dua edecegim yalnýz cok savat okuyunuz.inanýyorum ki göreceksiniz...
Hepiniz ALLAH'a emanet olunuz...
Gönderen: 18.12.2006 - 11:28
Bu Mesaji Bildir   duadas üyenin diger mesajlarini ara duadas üyenin Profiline bak duadas üyeye özel mesaj gönder duadas üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sehadet-Aski su an offline Sehadet-Aski  
16 Mesaj -
Es selamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekatuhu

Allah'in selami Rahmeti, bereketi, magfireti hepinizin uzerinizde olsun InsaAllah

Melek ablamiz artik yokAma ben bu msji ona iletirim InsaAllah Eminimki Cok sevinicek
Kendi adimada :
Rabbim sizden Razi Olsun Kardesim
Rabbim sizi Rasulallah'a komsu eylesin insaAllah

Melek ablamizda aynisini soylerdi Ama o sizleri DUA'larinda hic eksik etmiyor Rabbim izni ile ...

Guzel Kardesim : gül
DUA ile ...
Gönderen: 18.12.2006 - 11:38
Bu Mesaji Bildir   Sehadet-Aski üyenin diger mesajlarini ara Sehadet-Aski üyenin Profiline bak Sehadet-Aski üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nurluyol8 su an offline nurluyol8  
71 Mesaj -
s a duadaþ kardeþim baþlýgýný görünce çok sevindim rabbim sana hýzýr a s yoldaþ eylesin benim yapmam gereken bir þey varmý? rabbim sizin gibi doslardan ayýrmasýn yanlýz notunuzu cok okudun ben bir hatamý yaptým. onu anlayamadým beni aydýnlatýrsanýz sevinirim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son nurluyol8 tarafından, 18.12.2006 - 13:50 tarihinde.
Gönderen: 18.12.2006 - 13:43
Bu Mesaji Bildir   nurluyol8 üyenin diger mesajlarini ara nurluyol8 üyenin Profiline bak nurluyol8 üyeye özel mesaj gönder nurluyol8 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Üsve-i Hasene su an offline Üsve-i Hasene  
273 Mesaj -
Allah Razý Olsun.
Kardeþlerimden.

Mü'minlerin kalbine ülfet ve muhabbet ihsan eden Sahibimize c.c. Sonsuz Hamdü Senalar olsun.

Selam ve Dua ile...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son M.MasuM tarafından, 20.12.2006 - 14:12 tarihinde.
Gönderen: 18.12.2006 - 14:00
Bu Mesaji Bildir   Üsve-i Hasene üyenin diger mesajlarini ara Üsve-i Hasene üyenin Profiline bak Üsve-i Hasene üyeye özel mesaj gönder Üsve-i Hasene üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
duadas su an offline duadas  
47 Mesaj -
Hamd övme övülme alemlerin rabbi olan ALLAH'a mahsustur.
O'nun habibine,ahmedine,muhammedine,resulüne salat ve selam olsun.
ALLAH'ýn selamý bütün mü'minlerin üzerine olsun.

nurluyol8 kesinlikle hatanýz yok.500 yasin serif okumaya niyet ettim sayfanýzdaki notumdu neyse önemli degil.Yapacagýn tek sey dua sabýr. CENAB-I ALLAH yar ve yardýmcýn olsun..
ALLAH'a emanet olunuz...
Gönderen: 18.12.2006 - 16:59
Bu Mesaji Bildir   duadas üyenin diger mesajlarini ara duadas üyenin Profiline bak duadas üyeye özel mesaj gönder duadas üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 875 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59285 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.