ivermectin kamagra budesonide kaletra lopinavir ritonavir fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » Unutamadıgım Kadir gecesi...!

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Unutamadıgım Kadir gecesi...!
47 Mesaj -
Hamd övme övülme alemlerin rabbi olan ALLAH'a mahsustur.
O'nun habibine,ahmedine,muhammedine,resulüne salat ve selam olsun.
ALLAH'ýn selamý bütün inananlarýn üzerine olsun.

Bende sizlere basýmdan gecen ilginc olayý anlatmak istiyorum.Kadir gecesiydi,camiden eve gelmis
biraz yorgun ve uykusuzdum. Hanýma sahurdan bi saat erken kalkýp geceyi öyle ihya edelim dedim.
ama cocuklar (kýz 9 oglan 4 yasýnda) etrafýmý sardýlar
Kýzým baba bize kuran okurmusun bugün kandil dedi
Bende peki kýzým deyip dilimin döndügü kadar kuraný kerim okuyup birazda dini hikaye ve dua edip
hadi artýk yatalým dedim. kýzým baba hani namaz kýlmýyacakmýyýz dedi.Peki kýzým deyip
ben imam cocuklar cemaat oldu ve iki rekat namaz kýldýkdan sonra yatýrdým.
Hanýma erken kalkmamýza gerek kalmadý nasýl olsa geceyi ihya ettik sayýlýr dedim ve yattýk.
Annem gece telasla oda kapýsýna vurarak cocuklar kalkýn saat gecmis birazdan ezan okunacak dýyordu
Kalktýk hemen hazýrlanmaya basladýk ama sonradan saate baktým ki daha ezana tam iki saat vardý.
mutfaga gittim annemle haným telasla hazýrlýk yapýyorlardý. onlara býrakmalarýný cünkü daha
ezana iki saat var deyince annem hem sevindi hem üzüldü.Cocuklar kusura bakmayýn sizide bosuna
uyayandýrdým dedi bende anne zaten bugun erken kalkacaktýk deyince biraz yatýstý.Esimle ibadetimizi
yapýp annemi cagýrýp sahur yemegini yeyip ezanýn okunmasýný beklemeye basladýk.
Daha ezana 15 20 dakkika vardý,hanýma abdesimi tazeleyim hem zaman gecer deyip banyoya giderken
kapýda kedi sesi duydum.Hanýma gel misafir var deyip kapýyý actým.Kapýyý acmamla sirin bi kedi
iceri girdi ve dogru mutfaga gitti. Ya haným misafirimiz ac heralde bi seyler hazýrlada yesin
sonra gel bu kediye bakalým hem cocuklarda sevinir hemde mübarek gün bunda bir hayr vardýr.
Misafir yemek yerken sanki tesekkür ediyor ikide bir miyavluyordu ama bitirdikten sonra
kapýya yöneldi niyetini anlamýstým kapýyý actým cýktý gitti.
Ben nasýlsa acýkýnca tekrar gelir diye düsündüm ama gelmedi ta bayram namazýnda camiye gittigimde
merdivelerde beni görünce miyavlamaya basladý sanki bayramýmý kutluyordu.Ona beklemesini eve
götürmek istedigimi söyledim ama cami cýkýsýnda bulmadým
O sirin misafiri bir daha hic görmedim,benim icin tatlý aný olarak kaldý.
her seyde bir hayr vardýr derler.Hayrdýr iNSALLAH....
Sizleri en güzel merciye ALEMLERÝN RABBi OLAN ALLAH'a emanet ediyorum...
Gönderen: 13.12.2006 - 10:32
Bu Mesaji Bildir   duadas üyenin diger mesajlarini ara duadas üyenin Profiline bak duadas üyeye özel mesaj gönder duadas üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Ve aleyküm selam,

Ne kadar güzel bir aný yaþamýþsýnýz...

Benim de Kadir gecesine ait bir aným var ama malesef çok kötü bir aný...

Mendilli

Rabbim bir daha böyle kötü olaylar göstermesin cümlemize...

Ama insan anca bu gibi olaylarda akýllanýyor,bunu da unutmamak gerek...

Teþekkür ederiz bu ibretli anýnýzý bizlerle paylaþtýðýnýz için...

gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Songul tarafından, 13.12.2006 - 10:41 tarihinde.
Gönderen: 13.12.2006 - 10:39
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
duadas abe hoþgeldiniz gül

üyeliðiniz hayýrlý ve daim olsun inþAllah...

Rabbim güzel paylaþýmlarda bulunmayý

en güzel þekilde idrak edenlerden eylesin inþAllah....

çook güzel bir aný paylaþtýðýnýz için teþekkürler

Rabbim hayra çevirsin inþAllah...

Allah(c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 13.12.2006 - 10:45
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
duadas su an offline duadas  
47 Mesaj -
Aranýzda bulunmak hele hele ufakta olsa katkýda bulunmak cok güzel ibret alacagýmýz öyle seyler varki, yukarda anlattýgým aný gibi görürüz ama öyle ibretler var ki yasarýz lakin farketmeyiz düzenli olarak aldýgýmýz nefes gibi...!
Cevaplarým biraz gecikirse beni mahsur görün
tekrar sizleri ALEMLERiN RABBi OLAN ALLAH'a emanet ediyorum.. ALLAH'ýn rahmeti bereketi affý bütün inananlarý üzerine Laneti iblisin üzerine olsun...
Gönderen: 13.12.2006 - 11:36
Bu Mesaji Bildir   duadas üyenin diger mesajlarini ara duadas üyenin Profiline bak duadas üyeye özel mesaj gönder duadas üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
514 Mesaj -
Duadas abi aramiza hosgeldiniz...
Cok güzel bir aniydi..Allah razi olsun..gül

Paylasimlarinin devamini bekliyoruz Insaallah...

Burda cevaplar bir yil gecsede üzerinden hep tazeleniyor..
2004 de acilmis bir konuya 2006 da cevap yaziliyor bu forumda sevinçli
Gönderen: 13.12.2006 - 11:50
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 841 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59440 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.