chloroquine kaletra generique plaquenil budesonide chloroquine aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » allahrızası için nolur bir yasini şerif okurmusunuz

önceki konu   diğer konu
111 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (2): (1) 2 weiter >
Gönderen
allahrızası için nolur bir yasini şerif okurmusunuz
71 Mesaj -
selamun aleykum sevgili kardeþlerim sizlerden rabbimin rýzasý için bir yasini þerif isteyecektim kanser hastasý beyim için 500 yasini þerif okumaya niyet ettim bu yasini þerifi 500 kiþi birrer tane okumasý gerekiyor bana yardým ederseniz rabbimde sizin en kötü gününüzde yardýmcýnýz olsunrabbim ne muradýnýz varsa versin. yakýnlarýnýzada okutabilirsiniz ama ayrý kiþiler olacak çocuklarýmýnda dua sýný alýrsýnýz inþ rabbim size sevdiklerinize sevdiklerinizide size bagýþlasýn rabbim razý olsun
Gönderen: 12.12.2006 - 20:26
Bu Mesaji Bildir   nurluyol8 üyenin diger mesajlarini ara nurluyol8 üyenin Profiline bak nurluyol8 üyeye özel mesaj gönder nurluyol8 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
1023 Mesaj -
S.A,

Oncelikle gecmis olsun dileklerimi sunmak istiyorum. Rabbim hastaligi da verir, sifasinida insAllah...
O'ndan umit kesmeyelim yeterki...

Ben insAllah, Allah'in izniyle 1 tane aliyorum bakalim...
Arkadasimda 1 tane aliyormus.

Bizden 2 tane sayabilirsiniz, okunmus kabul edin...

Rabbim yar ve yardimciniz olsun...

Selam ve dua ile...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HuRi tarafından, 12.12.2006 - 21:10 tarihinde.
Gönderen: 12.12.2006 - 20:53
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pertev su an offline Pertev  
601 Mesaj -
Nurluyol bacim,

ben ve oglum Muhammed Said birer Yasin-i Serif'i aliyoruz..Okunmus biliniz..Allah(cc) kabul etsin..Allah(cc) Efendi Beyinize acil sifalar versin..Sizlere ve evlatlarina bagislasin insaAllah.

gül

.
Gönderen: 12.12.2006 - 21:06
Bu Mesaji Bildir   Pertev üyenin diger mesajlarini ara Pertev üyenin Profiline bak Pertev üyeye özel mesaj gönder Pertev üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sariruzgar su an offline sariruzgar  
261 Mesaj -

ve aleyna aleykumselam

bende bi tane alýyým

ALLAH þifa versin inþALLAH

saðlýk en önemli nimet

Gönderen: 12.12.2006 - 21:10
Bu Mesaji Bildir   sariruzgar üyenin diger mesajlarini ara sariruzgar üyenin Profiline bak sariruzgar üyeye özel mesaj gönder sariruzgar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
337 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullah ve Beraketuh!

RABBIM acil sifalar ve sabir versin InsaAllah!

Kardesim, ben kendime ve aile fertlerimden her biri icin birer tane aliyorum ALLAH cc izniylen...

Yani bizden 6 tane sayabilirsiniz...

DUA'larimla ...
Gönderen: 12.12.2006 - 21:18
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
v.a.s

Rabbim sifa versin InsaAllah..

1 tane aliyorum, benimkinide okunmus kabul edin..

Dua ile

gül
Gönderen: 12.12.2006 - 21:39
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatipli su an offline hatipli  
ALLAH ŞİFA VERSİN
33 Mesaj -
RABBÝM ÞÝFA VERSÝN ÝNÞAALLAH . BENDE 1 TANE YASÝN Ý ÞERÝF OKUYACAÐIM.ALLAH KABUL ETSÝN.DUALARIMLA DUA.
Gönderen: 12.12.2006 - 22:03
Bu Mesaji Bildir   hatipli üyenin diger mesajlarini ara hatipli üyenin Profiline bak hatipli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
Es SeLamu ALeykum

Rabbým acil þifalar versin eþinize

inþAllah en kýsa surede iyileþir

(VEFALIM 20 TANE)OKUNMUSTURR..

AGLIYORUM 10 TANE)

(Su_DamlasI 5 TANE)OKUNMUÞYUR..

ÝNÞAllah devamý gelir..

ALLAH CC YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

SeLam ve Dua ILe

Mesaj 6 kez düzenlendi. En son **Su_DamlasI** tarafından, 24.12.2006 - 19:32 tarihinde.
Gönderen: 12.12.2006 - 22:03
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
huzeyme su an offline huzeyme  
48 Mesaj -
sevgili kardeþim.
allah yar ve yardýmcýnýz olsun.
bende iki tane alýyorum okunmuþ biliniz.
selam ve dua ile.
Gönderen: 12.12.2006 - 22:06
Bu Mesaji Bildir   huzeyme üyenin diger mesajlarini ara huzeyme üyenin Profiline bak huzeyme üyeye özel mesaj gönder huzeyme üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:NURLUYOL18 KARDESIME.. allahrızası için nolur bir yasini şerif okurmusunuz
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý nurluyol8

bu yasini þerifi 500 kiþi birrer tane okumasý gerekiyor bana yardým ederseniz rabbimde sizin en kötü gününüzde yardýmcýnýz olsunrabbim ne muradýnýz varsa versin.

Es SeLamu ALeykum

Kardesým herkesýn býr tanemý okumasý gerekýyor

yoksa benmý yanlýþ anladým eger oyleyse yanlýþ düþünüyorsunuz fazladan okunan KURANI AZÜMÜÞÞANIN zararý olurmu hýc..

bu konuda býzý aydýnlatýrmýsýnz rýca etsem..
Gönderen: 12.12.2006 - 22:19
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatip su an offline hatip  
Konu icon    ESSELAMUALEYKUM
249 Mesaj -
HASTSNIZA ACÝL ÞÝFALAR DÝLERÝM.

BÝR TANE OKUMAMIZI ÝSTÝYOSUNUZ

BÝR YASÝNÝ ÞERÝF OKUNMUÞ KABUL EDÝN.

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

ALLAH'a EMANET OLUN.
Gönderen: 12.12.2006 - 22:41
Bu Mesaji Bildir   hatip üyenin diger mesajlarini ara hatip üyenin Profiline bak hatip üyeye özel mesaj gönder hatip üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Annem ve ben birer tane alýyoruz. Rabbim acil þifalar versin,dualarýmýzdasýnýz..:(
Gönderen: 12.12.2006 - 22:46
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Üsve-i Hasene su an offline Üsve-i Hasene  
273 Mesaj -
Kardeþim Rabbim c.c. beyinize þifa ihsan etsin.

Ýnanin Kardeþlerimin Radyoda sizin için nasýl gayret gösterdiklerine þahid oldum. Rabbime c.c. Hamd ettin.

Sonsuz þükürler ve Hamdler Bizi Ýslama Hidayet eden Alemlerin Rabbine c.c. olsun.

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 13.12.2006 - 00:01
Bu Mesaji Bildir   Üsve-i Hasene üyenin diger mesajlarini ara Üsve-i Hasene üyenin Profiline bak Üsve-i Hasene üyeye özel mesaj gönder Üsve-i Hasene üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
yasin basladim ALLAH SIFALAR VERSINRABBIM SIZE BU EN ZOR ANDA KOLAYLIK VERSIN
SABIR VERSIN
SEVGINIZI ARTTIRSIN

Gönderen: 13.12.2006 - 00:04
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
2 tane aldým insaALLAH

ALLAH c.c. sifasýný tez zamanda versin ins...
Gönderen: 13.12.2006 - 00:18
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet125 su an offline mehmet125  
193 Mesaj -
Allah þifa versin. Ben ve eþim birer tane yasin okuruz inþaallah.
Gönderen: 13.12.2006 - 08:12
Bu Mesaji Bildir   mehmet125 üyenin diger mesajlarini ara mehmet125 üyenin Profiline bak mehmet125 üyeye özel mesaj gönder mehmet125 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a
1 Yasin´de ben aliyorum ...
Gönderen: 13.12.2006 - 09:09
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
RE:
374 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý MeLiSSaNuR

v.a.s

Rabbim sifa versin InsaAllah..

1 tane aliyorum, benimkinide okunmus kabul edin..

Dua ile

gül

Gönderen: 13.12.2006 - 09:15
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nurluyol8 su an offline nurluyol8  
re
71 Mesaj -
s a sevgili kardeþlerim rabbim sizlerden razý olsun mesajlarý okudukca rabbim bize ne güzel bir din vermiþki bir birlrinin sýkýntýlý anýnda onlarýn yardýmýna koþan din kardeþleri sizleri allah için çok seviyorum rabbim sizlerinde kötü günlerinde yardýmýnýza koþan melek ordularýný göndersin hýzýr a s size yoldaþ eylesin rabbim yardýmcýnýz olsun dualarýnýzda benide unutmayýny
Gönderen: 13.12.2006 - 10:24
Bu Mesaji Bildir   nurluyol8 üyenin diger mesajlarini ara nurluyol8 üyenin Profiline bak nurluyol8 üyeye özel mesaj gönder nurluyol8 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: re
71 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý nurluyol8

s a sevgili kardeþlerim rabbim sizlerden razý olsun mesajlarý okudukca rabbim bize ne güzel bir din vermiþki bir birlrinin sýkýntýlý anýnda onlarýn yardýmýna koþan din kardeþleri sizleri allah için çok seviyorum rabbim sizlerinde kötü günlerinde yardýmýnýza koþan melek ordularýný göndersin hýzýr a s size yoldaþ eylesin rabbim yardýmcýnýz olsun dualarýnýzda benide unutmayýny

sevgilisu damlasý kardesim tabiki fazla okunan yasiniþerifler olur insanlarý fazla bunatmamak için birde fazla kiþi okudugu zaman daha iyi olur diye düþündüm rabbim razý olsun

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son nurluyol8 tarafından, 13.12.2006 - 10:38 tarihinde.
Gönderen: 13.12.2006 - 10:36
aFFeT su an offline aFFeT  
61 Mesaj -
NURLUYOL8 SIMDI BIRDEN FAZLA YASIN-I SERIF ALABILIRMIYIZ
CUNKU BEN ALIRSAM 1 DEN FAZLA OKUMAK ISTERIM
TABI UYGUN GORURSENIZ

((BENIMDE AMCAM 4 SENE ONCE KANSERDEN VEFAT ETTI VE DUN OLUM YIL DONUMUYDU))
INSALLAH RABBIM ACIL SIFALAR VERIR DUALARIMIZI EKSIK ETMEYIZ
BUNUN ICIN SABIR VE MORALINIZIN IYI OLMASI COK ONMELI...

...AEO...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son aFFeT tarafından, 13.12.2006 - 10:53 tarihinde.
Gönderen: 13.12.2006 - 10:51
Bu Mesaji Bildir   aFFeT üyenin diger mesajlarini ara aFFeT üyenin Profiline bak aFFeT üyeye özel mesaj gönder aFFeT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yassokiz su an offline yassokiz  
206 Mesaj -
Ve Aleykum Selam nurluyol kardesim.

Allahtan esiniz icin bol sifalar diliyorum.

Peygamber Efendimiz(s.a.s.)'in dua ettigi gibi:

"Ey insanlarin Rabbi,aciyi gider,sifa ver,Sen Safisin.Senin sifandan baska sifa yoktur.Senden hicbir hastaligi haric tutmayan sifa istiyoruz."

Bende Allahin izniyle Yasini Serif okuyacagim.
Allah(c.c.) hepimizin yardimcisi olsun.

Allaha emanet olun Kardeslerim

Selam*Sevgi*ve Dua*ile...
Can Kardeslerimgül
Gönderen: 13.12.2006 - 10:51
Bu Mesaji Bildir   yassokiz üyenin diger mesajlarini ara yassokiz üyenin Profiline bak yassokiz üyeye özel mesaj gönder yassokiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
re
71 Mesaj -
sevgili affet kardeþim tabiki istediyin kadar okuyabilirsin rabbim razý olsun amcana ganigani rahmet eylesin
Gönderen: 13.12.2006 - 11:52
Dini Mubin-i Islam su an offline Dini Mubin-i Islam  
190 Mesaj -
Rabbimden esiniz icin sifalar diliyorum. Allah sabir versin.

Allah´in izni ile okuyanlar:

Birer tane, Dr. Fahri D., Mehmet Ö., Abdullah Ö., Ahmet Ö, Fatma Ö., Hale Ö., ve ben okuduk insallah.

Toplam 7 adet.

Cevap bekledigim yerler var güzel kardesim, sabredin insallah.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Dini Mubin-i Islam tarafından, 13.12.2006 - 22:20 tarihinde.
Gönderen: 13.12.2006 - 12:51
Bu Mesaji Bildir   Dini Mubin-i Islam üyenin diger mesajlarini ara Dini Mubin-i Islam üyenin Profiline bak Dini Mubin-i Islam üyeye özel mesaj gönder Dini Mubin-i Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
kardeþlerim nolur sizleri bunatmak istemiyorum. ama birazdaha yardýmcý olurmusunuz.rabbim sizin yardýmcýnýz olsun
Gönderen: 13.12.2006 - 20:55
metin memet su an offline metin memet  
149 Mesaj -
Bir tane bem aliyorum okunmus sayin
ALLAH acil sifalar versin
Gönderen: 13.12.2006 - 21:33
Bu Mesaji Bildir   metin memet üyenin diger mesajlarini ara metin memet üyenin Profiline bak metin memet üyeye özel mesaj gönder metin memet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
1 yasýn-i þerifde ben okumak istiyorum.
Rabbim acil þifalar versin insALLAH..

belirli bir zaman varmýydý okumamýz için..
Selam ve dua ile..gül
Gönderen: 13.12.2006 - 21:43
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gülüzar su an offline gülüzar  
12 Mesaj -
gecmis olsun kardesim rabbim acil sifalar versin esinize benim oglum ve kizimda aliyorlar bes biri bes de biri aliyor yani 10 tane yasini serif okuyacaklar
Gönderen: 13.12.2006 - 22:01
Bu Mesaji Bildir   gülüzar üyenin diger mesajlarini ara gülüzar üyenin Profiline bak gülüzar üyeye özel mesaj gönder gülüzar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kevserinur su an offline Kevserinur  
139 Mesaj -
YÜCE ALLAH;TAN SABIR DILERIM YARDIM ETSIN SIZE

RABBIM SIFA VERSIN ESINIZE

BEN BIR TANE ALIYORUM ESIMDE BIR TANE ALIYOR

SIZ BIRTANE DEDINIZ DIYE ÖYLE ALDIM NASIL UYGUN GÖRÜRSENIZ BIR BILDIGINIZ VARDIR

ISTERSENIZ YINE ALABILIRIM

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

SLM VE DUA ILE
Gönderen: 13.12.2006 - 22:16
Bu Mesaji Bildir   Kevserinur üyenin diger mesajlarini ara Kevserinur üyenin Profiline bak Kevserinur üyeye özel mesaj gönder Kevserinur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mekkeli su an offline mekkeli  
45 Mesaj -
Allah acil sifalar versin bende 3 tane aliyorum.SELAM VE DUA ILE.....
Gönderen: 13.12.2006 - 23:41
Bu Mesaji Bildir   mekkeli üyenin diger mesajlarini ara mekkeli üyenin Profiline bak mekkeli üyeye özel mesaj gönder mekkeli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Feyzaa su an offline Feyzaa  
239 Mesaj -
Benden 2tane alin
CanabuAllah sifasini verir insallah
Gönderen: 13.12.2006 - 23:51
Bu Mesaji Bildir   Feyzaa üyenin diger mesajlarini ara Feyzaa üyenin Profiline bak Feyzaa üyeye özel mesaj gönder Feyzaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nisa77 su an offline nisa77  
s.a.
53 Mesaj -
Bendeniz de 1 yasini Serif aliyorum ins...Allah (c.c.) kabul etsin...
hastaniza da acil sifalar diliyorum...
Rabbim yar ve yardimciniz olsun !!

Selam ve dua ile...
Gönderen: 14.12.2006 - 01:30
Bu Mesaji Bildir   nisa77 üyenin diger mesajlarini ara nisa77 üyenin Profiline bak nisa77 üyeye özel mesaj gönder nisa77 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
s a kardeþlerim ben nekadar çok kiþi okursa daha iyi olur diye düþünmüþtüm ama 500tane olmasý için fazla alýnmasý lazým onun için okuyabilen fazla okuyabildiyi kadar alabilir. hakkýnýzý helal edin.rabbimde sizin ihtiyaçlarýnýzý gidersin
Gönderen: 14.12.2006 - 09:22
duadas su an offline duadas  
47 Mesaj -
Hamd övme övülme alemlerin rabbi olan ALLAH'a mahsustur.
O'nun habibine,ahmedine,muhammedine,resulüne salat ve selam olsun.
ALLAH'ýn selamý bütün inananlarýn üzerine olsun.
sayýn nurluyol8 kardesim notunuzu defalarca okudum yalnýz 500 yasini serifi okuyacagým diye niyet etmissiniz. Ameller niyetlere göre yapýlýr. Yani sabah namazýna niyet edip,öglen namazý kýlýnmaz yani kabul olunmaz.Bence siz 500 yasin serifi okuyun. Lütfen dua veya niyet ederken dikkat edelim yapabilecegimiz veya kaldýra bilecegimiz yükün altýna girelim cünkü sonra niye kabul olmuyor diye düsünmeyelim.Bende okuyacagým ve esiniz icinde ayrýca dua edecegim.CENAB-I ALLAH hic bir derdi sifasýz yaratmamýstýr. Haddimi astým biliyorum ama yazmadan edemedim özür diliyorum.ALLAH'a emanet olunuz
Gönderen: 14.12.2006 - 11:37
Bu Mesaji Bildir   duadas üyenin diger mesajlarini ara duadas üyenin Profiline bak duadas üyeye özel mesaj gönder duadas üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
RE:
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

(MELEK 5 TANE)

SeLam ve Dua ILe

Es selamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekatuhu

Aldigim 5 Yasin-i Serif Okunmus Rabbimin Izni ile ...

Rabbim kabul etsin InsaAllah
Rabbbim butun hasta olan Kardeslerime Sifa Versin ... Amin

Selam ve DUA ile ...
Gönderen: 14.12.2006 - 12:42
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
s a sevgili kardeþlerim. 112 tane yasiniþerif olmuþ. okuyanlardan rabbim razý olsun.nolur birazdaha yardým edermisiniz allahrýzasý için. duadaþ kardeþimin dediyi gibi kaldýramayacagým bir yükün altýnamý girdim rabbim yardým eder inþ 500 tamamlarýz.
Gönderen: 15.12.2006 - 09:50
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
ALLAH ACÝL ÞÝFALAR VERSÝN BEN DE 1 YASÝN Ý ÞERÝF ALIYORUM ALLAH KABUL ETSÝN.
Gönderen: 15.12.2006 - 10:09
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Nurluyol8 abla Rabbim acil þifalar versin (Tüm hastalara inþaAllah)25 tane okundu.Sizin dediginiz gibi 25 kisi birer tane okudu.Daha haber verdiðim yerlerde var.ÝnþaAllah Rabbim kabul eder.Rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun.

Selam ve Dua ile..

Gönderen: 15.12.2006 - 13:08
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
s a umut yolcusu kardeþim rabbim hep seninle olsun
Gönderen: 15.12.2006 - 14:32
umut isigi su an offline umut isigi  
366 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý nurluyol8

s a umut yolcusu kardeþim rabbim hep seninle olsun

Vealeykümselam Allah razý olsun ecmain inþaAllah
Gönderen: 15.12.2006 - 14:57
Bu Mesaji Bildir   umut isigi üyenin diger mesajlarini ara umut isigi üyenin Profiline bak umut isigi üyeye özel mesaj gönder umut isigi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
190 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý nurluyol8

s a sevgili kardeþlerim. 112 tane yasiniþerif olmuþ. okuyanlardan rabbim razý olsun.nolur birazdaha yardým edermisiniz allahrýzasý için. duadaþ kardeþimin dediyi gibi kaldýramayacagým bir yükün altýnamý girdim rabbim yardým eder inþ 500 tamamlarýz.

Nurluyol ablam sabir edin insallah. Yük degil ama, yinede Can kurban böyle yüke.

Selamlar
Gönderen: 15.12.2006 - 15:13
Bu Mesaji Bildir   Dini Mubin-i Islam üyenin diger mesajlarini ara Dini Mubin-i Islam üyenin Profiline bak Dini Mubin-i Islam üyeye özel mesaj gönder Dini Mubin-i Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Havz-i Kevser su an offline Havz-i Kevser  
Nurluyol kardeşim
1543 Mesaj -
Ve ALeykum Selam Ve Berekatu...

Nurluyol kardeþim daha eksiðiniz varmý eðer varsa 1 tanede ben alayým cevap verebilirseniz sevinirim...
Gönderen: 15.12.2006 - 15:18
Bu Mesaji Bildir   Havz-i Kevser üyenin diger mesajlarini ara Havz-i Kevser üyenin Profiline bak Havz-i Kevser üyeye özel mesaj gönder Havz-i Kevser üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1543 Mesaj -
Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullah...

Nurluyol ablam sanýrým daha eksiðiniz var ben 1 dedim ama 2 tane alýcam okunmuþ sayabilirsiniz. ALLAH c.c. kabul etsin ve Abimizede ALLAH c.c. þifa versin tez elden ÝnþALLAH. Akþama ÝnþALLAH daha alabilecekler olacaktýr tam sayýyý bilmediðim için þimdi veremiyorum ama ÝnþALLAH yarýn yazarým can ablam.
Gönderen: 15.12.2006 - 15:34
Bu Mesaji Bildir   Havz-i Kevser üyenin diger mesajlarini ara Havz-i Kevser üyenin Profiline bak Havz-i Kevser üyeye özel mesaj gönder Havz-i Kevser üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
adin batsin su an offline adin batsin  
84 Mesaj -
Kardeþim az önce dikkatimi çekti bende bir tane okudum.
ALLAH þifa versin.
Gönderen: 16.12.2006 - 01:25
Bu Mesaji Bildir   adin batsin üyenin diger mesajlarini ara adin batsin üyenin Profiline bak adin batsin üyeye özel mesaj gönder adin batsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
Yasini Şerif..
975 Mesaj -
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Beraketuhu ve Magfiretuhu.

Ben de bir tane yasin okudum.. Allah tez zamanda görünmez yerlerden þifa nasip eylesin inþaallah.. Allaha emanet olunuz..
Gönderen: 16.12.2006 - 02:44
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
190 Mesaj -
Selamün aleyküm

Güzel ablam

bir tanede Mahmut Ö. okudu insallah.

Devami gelecek insallah.

Kendinize iyi bakin.

Selamlar
Gönderen: 16.12.2006 - 13:50
Özge su an offline Özge  
107 Mesaj -
RABBIM ACIL SIFALAR VERSIN NURLU YOL ABLA

INSALLAH BENDE BIR YASIN OKURUM

ALLAHU TEALA YAR VE YARDIMCINIZ, RASULULLAH SEFAATCINIZ OLSUN!!!

ABLAM YASINI SERIF OKUNMUSTUR!

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Özge tarafından, 16.12.2006 - 14:15 tarihinde.
Gönderen: 16.12.2006 - 14:06
Bu Mesaji Bildir   Özge üyenin diger mesajlarini ara Özge üyenin Profiline bak Özge üyeye özel mesaj gönder Özge üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
sevgili kardeþlerim rabbim hepýnizden razý olsun peygabberimizin þefahatine nail eylesin.
Gönderen: 16.12.2006 - 15:31
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
RE:
815 Mesaj -
Alıntı
Orijinali sevcan_guzel

1 yasýn-i þerifde ben okumak istiyorum.
Rabbim acil þifalar versin insALLAH..

belirli bir zaman varmýydý okumamýz için..
Selam ve dua ile..gül

Aldýgým yasini þerif okunmuþtur..
Allahým Acil þifalar versin insAllah..
Selam ve dua ile..gül
Gönderen: 17.12.2006 - 13:01
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
555 Mesaj -
5 tane ben alabilirim

RABBÝM yardýmcýnýz olsun

Es selamü aleyküm
Gönderen: 17.12.2006 - 13:23
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1543 Mesaj -
Ve Aleykum Selam Ve Berekatu...

Nurluyol ablam aldýðýmýz iki tane okunmuþtur tane daha alýndý ve okunmuþ kabul edebilirsin. ALLAH c.c. kabul etsin tüm kardeþlerimizden de ALLAH c.c. Razý olsun ÝnþALLAH. gül

Gönderen: 17.12.2006 - 13:35
190 Mesaj -
selamün aleyküm

ablacigim insallah bir - iki hafta icerisinde 100 (yüz) tane daha Yasin-i Serif okunacak abimizin sifa bulmasu niyetine.

Devamida gelecek insallah.

Selamlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Dini Mubin-i Islam tarafından, 20.12.2006 - 14:11 tarihinde.
Gönderen: 17.12.2006 - 21:51
Sehadet-Aski su an offline Sehadet-Aski  
16 Mesaj -
Es selamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekatuhu

2 tane okunmustur Rabbimin izni ile ... gül

DUA ile ...
Gönderen: 17.12.2006 - 23:48
Bu Mesaji Bildir   Sehadet-Aski üyenin diger mesajlarini ara Sehadet-Aski üyenin Profiline bak Sehadet-Aski üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
selamun aleykum sevgili kardeþlerim sizler ne güzel dostlarsýnýz rabbimde sizleri dostluguna kabul eykesin.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son nurluyol8 tarafından, 18.12.2006 - 10:35 tarihinde.
Gönderen: 18.12.2006 - 10:00
aFFeT su an offline aFFeT  
61 Mesaj -
2 TANE OKUNDU INSALLAH OKUNUNCA DAHA SOYLERIM
RABBIM ACIL SIFALAR VERSIN

...AEO...
Gönderen: 18.12.2006 - 17:59
Bu Mesaji Bildir   aFFeT üyenin diger mesajlarini ara aFFeT üyenin Profiline bak aFFeT üyeye özel mesaj gönder aFFeT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esra-i kübra su an offline esra-i kübra  
32 Mesaj -
3 tane okundu ins. daha fazla
okunacak!! allahuteala sifa versin!!
Gönderen: 18.12.2006 - 23:25
Bu Mesaji Bildir   esra-i kübra üyenin diger mesajlarini ara esra-i kübra üyenin Profiline bak esra-i kübra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
190 Mesaj -
selamün aleyküm

Ablacigim Aysel A. ve arkadaslarida

30 tane okudular.

Devami gelecek insallah.

Selamlar
Gönderen: 18.12.2006 - 23:31
71 Mesaj -
aleykum selam kardeþlerim rabbim hepinizden razý olsun yarýn ist filime gidecaz inþ dualarýnýzla hayýrlýcýkar
Gönderen: 19.12.2006 - 11:39
duadas su an offline duadas  
47 Mesaj -
Hamd övme övülme alemlerin rabbi olan ALLAH'a mahsustur.
O'nun habibine,ahmedine,muhammedine,resulüne salat ve selam olsun.
ALLAH'ýn selamý bütün inananlarýn üzerine olsun.

Selametle gidip gelin iNSAALLAH sonuclar iyi cýkar.
DUALAR müsterektir ve hep sizinle olacaktýr..
hayrlý haberlerinizi bekliyoruz..
CENAB-I ALLAH yar ve yardýmcýnýz olsun...
Gönderen: 19.12.2006 - 11:55
Bu Mesaji Bildir   duadas üyenin diger mesajlarini ara duadas üyenin Profiline bak duadas üyeye özel mesaj gönder duadas üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusuflu su an offline Yusuflu  
RE:
428 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý **Su_DamlasI**

Es SeLamu ALeykum

(YUSUFLU 20 TANE)

SeLam ve Dua ILe

Okunmustur Rabbim kabul etsin hastaniza acil sifalar diliyorum . . .
Gönderen: 19.12.2006 - 11:59
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cihan.pz su an offline cihan.pz  
363 Mesaj -
s.a nurluyol kardes oncelikle beyine acil sifalar dilerim allahin izniyle bu gun bende bir yasin okuyacam insallah allahim dualarimizi kabul eder.

AMIN.
Gönderen: 19.12.2006 - 12:01
Bu Mesaji Bildir   cihan.pz üyenin diger mesajlarini ara cihan.pz üyenin Profiline bak cihan.pz üyeye özel mesaj gönder cihan.pz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
RE:
337 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Kiramen Katiben

Kardesim, ben kendime ve aile fertlerimden her biri icin birer tane aliyorum ALLAH cc izniylen...

Yani bizden 6 tane sayabilirsiniz...

Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Beraketuhu!

Nurluyol kardesim, ALLAH'in izniyle aldigimiz Yasin-i Serif'ler sifa niyetine okunmustur!

Tekrardan, herseye kadir olan RABBIM'den, sizlere sabir ve esinize sifa vermesini diliyorum!

Filim'lerin sonucu insaAllah güzel cikar... HAK-TEALA, katinda hayirli olani Esinize nasip etsin!

DUA'larimizdasiniz insaAllah!

Gönderen: 19.12.2006 - 15:18
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
363 Mesaj -
S.A kardes ben dun beyin icin bir yasin okuyacam demistim ama allah razi olsun iki kizim ve annemde okudu yani ailemden size 4 yasin okundu insallah allah dualarimizi kabul eder beyine acil sifalar verir.

SELAM VE DUALARIMLA.
Gönderen: 20.12.2006 - 01:44
Bu Mesaji Bildir   cihan.pz üyenin diger mesajlarini ara cihan.pz üyenin Profiline bak cihan.pz üyeye özel mesaj gönder cihan.pz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
45 Mesaj -
[quote]Orijýnalý mekkeli

Allah acil sifalar versin bende 3 tane aliyorum.SELAM VE DUA ILE.....[/quote

aldigim 3 yasin okunmustur.Allah kabul buyursun,acil sifalar versin.
5 tane daha aliyorum insaAllah.
SELAM VE DUA ILE.
Gönderen: 20.12.2006 - 12:19
Bu Mesaji Bildir   mekkeli üyenin diger mesajlarini ara mekkeli üyenin Profiline bak mekkeli üyeye özel mesaj gönder mekkeli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
selamun aleykum sevgili kardeþlerim.biyopsi yaptýrdýk bayramdan sonra sonuclarý alacagýz inþ temiz cýkar bu günler mubarek dualarýn kabul olunacayý günler rabbim dualarýnýzý arafatta yapýlan dualara katsýn ve bizide unutmayýn rabbim razý olsun hepinizden
Gönderen: 22.12.2006 - 20:58
190 Mesaj -
selamün aleyküm
ablacigim 500 ü tamamlamamiza kac tane kaldi bir toparlarsaniz güzel olur.

Aldigim yüz tane henüz okunmadi. Haber ederim insallah

Selamlar
Gönderen: 22.12.2006 - 21:57
190 Mesaj -
Ablacigim

73 tane daha okundu.

Selamlar
Gönderen: 22.12.2006 - 22:47
71 Mesaj -
aleykum selam kadeþim 300 tane olmuþ okuyanlardan rabbim razý olsun rabbim hac sevabý versin 200 tane kalmýþ inþ onlarda okunur.
Gönderen: 22.12.2006 - 23:23
RE:
190 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý nurluyol8

aleykum selam kadeþim 300 tane olmuþ okuyanlardan rabbim razý olsun rabbim hac sevabý versin 200 tane kalmýþ inþ onlarda okunur.

henüz okunmayan 100 tane icindemi bu 300 ün ?
Gönderen: 22.12.2006 - 23:33
RE: RE:
45 Mesaj -
5 tane daha aliyorum insaAllah.
SELAM VE DUA ILE.[/quote]

okunmustur!
SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 22.12.2006 - 23:58
esra-i kübra su an offline esra-i kübra  
32 Mesaj -
10 tane daha okudum ablam!!
allah sifa versin!!
ins. dahada fazla okunmakta!!
Gönderen: 23.12.2006 - 02:16
Bu Mesaji Bildir   esra-i kübra üyenin diger mesajlarini ara esra-i kübra üyenin Profiline bak esra-i kübra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
sevgili kardeþim ben sadece okunanlarý yazdým 100tane onun içinde deyil selametle
Gönderen: 23.12.2006 - 16:31
428 Mesaj -
22 yasini serif daha okunmustur . . .
Gönderen: 24.12.2006 - 18:30
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
Es SeLamu ALeykum

(AHMET GUNAY 5 TANE)okunmuþtur
Gönderen: 24.12.2006 - 18:55
Bu Mesaji Bildir   Yukari
428 Mesaj -
50 yasin'i serif daha okunmustur Allah kabul etsin okuyan kardeslerimden razi olsun her biri ayri kisiler tarafindan okunmustur tekrardan esinize acil sifalar diliyorum . . .
Gönderen: 25.12.2006 - 17:21
71 Mesaj -
s a can kardeþlerim rabbim sizlerden razý olsun beni yanlýz birakmadýnýz rabbimde sizinkötü gününüzde melek ordusunu göndersinrabbim sevdiklerinizi size sizide sevdiklerinize bagiþlasýn aminnnnnnnnn
Gönderen: 26.12.2006 - 10:29
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
V.a.s

Halen okunacak kaldýysa ben de okuyabilirim,

Biraz geç kalmýþým ama...

ALLAH(c.c) acil þifalar versin inþaALLAH...

gül
Gönderen: 26.12.2006 - 10:42
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
s a songül kardeþim 110tane daha kaldý okumak istiyorsan okuya bilirsin rabbim razý olsun
Gönderen: 26.12.2006 - 12:38
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
v.a.s Ben 2 tane alayým o zaman...

okuyunca haber ederim inþ...

gül

okunmuþtur...

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Songul tarafından, 29.12.2006 - 11:48 tarihinde.
Gönderen: 26.12.2006 - 12:42
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
934 Mesaj -
1 Yasin i þerif almýþtým çok önceden okumuþtum ama haber vermemiþtim Allah kabul etsin.
Gönderen: 26.12.2006 - 12:45
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
363 Mesaj -
okumaya devam edicem insallah, allahin izniyle 2 yasin daha benden allah kabul ettsin insallah.
Gönderen: 26.12.2006 - 12:56
71 Mesaj -
selamun aleyküm sevgili kardeþlerim bu günler öyle kýymetli günlerki 100 tane yasini þerif kaldý bayrama kadar rabbimin rýzasý için inþ bitiririz nolur bana hakkýnýzý helal edin inþ sizi bunaltmýyorumdur
rabbim hepinize hac sevabý versin
Gönderen: 27.12.2006 - 11:16
934 Mesaj -
Ne bunaltmasý abla estaðfirullah hepimiz dualara muhtacýz bugün siz yarýn biz Allah tan baþkasý bilemez baþýmýza ne geleceði.

3 tane daha yasin i þerif okuyacaðým inþaallah okuduðum zaman haber vereceðim.
Gönderen: 27.12.2006 - 12:33
amine54 su an offline amine54  
s.a ablacım
5 Mesaj
rabbýmýn derdýndede hayrý vardýr ablam ýnsallah hayýrlýsýyla atlatýrsýnýz bu sýnavýda..1 hafta once sýteye uye oldum nuryol abla senýn baslýgý okudum o gun o kadar cok ýsým vardýký ama okumadan gecemedým vardýr hayýr dedým gýrdým baslýga aýt yazýya(sýtenýn takýpcýsýyým okurum ama uye degýldým)...

bu cagrý duyulurda býr musluman kayýtsýz kalýrmý..butun arkadaslara haber verdým uye oldugum baska býr sýteye mesajýný ekledým allah hepsýnden razý olsun kayýtsýz kalmadýlar 55 kýsý okudu abla..hepsý dualalarýyla yanýndalar ýletmemý ýstedýler!!
rabbým yar ve yardýmcýn olsun cemalýný belký býlmýyoruz ama ummetý muhammetýn kalbý býrdýr ve galu beladan tanýsýrýz dularýnda olma duasýyla dualarýmýzdasýn s.a
Gönderen: 27.12.2006 - 14:26
Bu Mesaji Bildir   amine54 üyenin diger mesajlarini ara amine54 üyenin Profiline bak amine54 üyeye özel mesaj gönder amine54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
s a amine kardeþim beni çok duygulandýrdýn rabbim senden razý olsun rabbim seni ömrünce bunaltmasýn seni hep korusun ve en güzel hediyeyle þereflendirsin (CEMALÝYLE) AMÝNNNNNNN
Gönderen: 27.12.2006 - 14:35
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
yukarda yazýlanlarý okumadým sadece baþlýða bakarak cvp yazýyorum bende ALLAH rýzasý için 5 tane alýyorum inþALLAH
SELAM VE DUA ÝLE..

Gönderen: 27.12.2006 - 14:39
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
363 Mesaj -
nurluyol8 kardesim kac yasin daha gerekli soylermisin devam edelim
gerekiyorsa yine okurum, insallah allah dualarimizi kabul eder.Beyim acil sifalar diliyo 2 YASINDE BEYIMDEN.
Gönderen: 27.12.2006 - 14:47
71 Mesaj -
s a cihan.pz kardeþim tekrar topladým tan 71 tane kalmýþ.Allah Razı Olsun
Gönderen: 27.12.2006 - 15:26
363 Mesaj -
anladim kardes benden 10 yasin daha, insallah dualarimizi yuce rabbim kabul eder ailece senin icin dua ediyoruz allah esine acil sifalar versin insallah.
Gönderen: 27.12.2006 - 15:52
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Selamün Aleyküm

Rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun inþAllah....

5 tane yasin þerif alýyorum inþAllah...

süre varsa okurum yine inþAllah...

Allah(c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 27.12.2006 - 16:16
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
melek88 su an offline melek88  
1 Mesaj
Selamün Aleyküm
bende ALLAH rýzasý için 1 tane yasin alýyorum
acil þifalar dilerim...
Gönderen: 27.12.2006 - 17:06
Bu Mesaji Bildir   melek88 üyenin diger mesajlarini ara melek88 üyenin Profiline bak melek88 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
amine54 su an offline amine54  
s.a ablacım
5 Mesaj
nuryol ablam ne demek bu býzým vazýfemýz elýmýzden gelený yaparýz rabbým ýzýn verdýkce sen ýcýný ferah tut kalbý dualrýmýz senýnle ummetý muhammetten razý olsun ýns.mevlam a.e.ol rabbým sýfasýný ertelemeden nasýp etsýn ýns. s.a
Gönderen: 27.12.2006 - 18:24
Bu Mesaji Bildir   amine54 üyenin diger mesajlarini ara amine54 üyenin Profiline bak amine54 üyeye özel mesaj gönder amine54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
selamun aleykum can kardeþlerim55tane yasini þerif kaldý islam ne güzel bir dinki tanýmadýgý görmedigi kiþiye sýrf allah içim onun yardýmýna koþuyor. rabbim benim yardýmýma koþan kullara rabbim darda býrakmasýn melek ordusunu göndersinMendilli Mendilli Mendilli Allah Razı Olsun
Gönderen: 28.12.2006 - 11:59
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý nurluyol8

selamun aleykum can kardeþlerim55tane yasini þerif kaldý islam ne güzel bir dinki tanýmadýgý görmedigi kiþiye sýrf allah içim onun yardýmýna koþuyor. rabbim benim yardýmýma koþan kullara rabbim darda býrakmasýn melek ordusunu göndersinMendilli Mendilli Mendilli Allah Razı Olsun

VE ALEYKUM SELAM

VEFALIM BACIMIZ 20 ADET DAHA OKUMUSTUR

VEFALIMIN OKUDUGU TOPLAM 40 ADETTIR..

ALLAH CC RAZI OLSUN

RABBIM INSALLAH OKUNAN YASINI SERIFLER YÜZÜ SUYU HÜRMETINE EÞÝNÝZE ÞÝFA VERSIN ACILARINI HAFIFLETSIN AMÝNNNNNNNN

MUSLÜMAN MÜSLÜMANIN KARDEÞÝDÝR VE BIZE BIZDEN BASKA DOST YOKTUR..

ÝSLAM DÝNÝ ÝÞTE BU KADAR MÜKEMMEL BÝR DÝN..

SELAM VE DUA ILE KARDESIM
RABBIM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN INSALLAH..
Gönderen: 28.12.2006 - 14:45
71 Mesaj -
rabbim razý olsun vefalým kardeþimAllah Razı Olsun
Gönderen: 28.12.2006 - 20:36
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
S.a...

Rabb´im tüm dualarinizi kanul etsin..

2 tane Yasin-i serif okunmustur..
Gönderen: 28.12.2006 - 20:41
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
s a son 33 tane kalmiþ.
Gönderen: 29.12.2006 - 12:25
363 Mesaj -
nurluyol8 kardesim 33yasin kalmis allahin izniyle onlarida ben okuyacam insallahallah beyine acil sifalar versin dualarimizi kabul etsin insallah.
Gönderen: 29.12.2006 - 12:45
71 Mesaj -
rabbim razý olsun.cihan.pz kardeþ rabbim gönlünün muradýný versin iki cihanda aziz eylesin
Gönderen: 29.12.2006 - 13:22
71 Mesaj -
selamun aleyküm tüm ravda net üyelerine sevgili din kardeþlerim öncelikle site yöneticisi kardeþlerimden rabbim razý olsun.17 gün önce baþlatmýþ oldugum (allahrýzasý için nolur bir yasýn okurmusunuz) 500 yasiniþerifi 17 gün gibi kýsa sürede bitti okuyan bütün kardeþlerimi rabbim þu anda arafatta lebbeyik diyen kullarýnýn arasýnda halk etsin.rabbim onlarý ömürleri boyunca tüm sýkýntýlarýný rabbim feraha cýkarsýn.hýzýr aleysalamý onlara yoldaþ etsin isimlerini tek tek yazmak isterdim. rabbim sizden razý olsunnn. þu yazýmý okadar içten yazýyorumki cuma günü dualarýn kabul oldugu saattir inþ bizi dualarýnýzda unutmayýn.inþ bayramdan sonra hayýrlý haberler alýrýz bunu ilk sizinle paylaþacagým düzce kaynaþlýya yolunuz düþerse orda bir ablanýz oldugunu unutmayýn misafirim olun rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun
Gönderen: 29.12.2006 - 13:57
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (2): (1) 2 weiter >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 702 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.70190 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.